X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

خدمات بسته بندی وسایل منزل و اداری

02144313379 کارشناس ترکیه
بسته بندی وسایل منزل و اداری

ارائه خدمات تخصصی بسته بندی تمامس وسایل منزل و لوازم اداری شرکت ها توسط کادری از آقایان و بانوان کاربلد همراه با تجهیزات بسته بندی پیشرفته با کیفیت بالا و قیمت مناسب با باربری فردین تجارت

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

بسته بندی وسایل منزل و شرکت

انبار نگهداری وسایل بسته بندی شده

فرقی ندارد قصد جابجایی وسایل و لوازم منزل یا اداری ، درون شهر یا برون شهر و یا حتی خارج از کشور را داشته باشید بلکه در هر شرایطی قصد اسباب کشی را داشته باشید باید بدانید که یکی از اصلی ترین آیتم های این کار بسته بندی وسایل و لوازم است که بهتر است به بهترین شکل توسط خودتان یا شرکت های متخصص در این زمینه انجام شود تا هیچگونه آسیبی به وسایلتان وارد نشود.

شرکت باربری فردین تجارت یک شرکت حمل و نقل بین المللی میباشد که علاوه بر ارائه خدمات جابجایی اسباب اثاثیه ، خدمات بسته بندی را نیز به نحو احسنت در تهران و کرج انجام میدهد.

 

بسته بندی وسایل منزل

انواع روش های بسته بندی

بسته بندی وسایل منزل کاری دشوار ، سخت و وقت گیر است و در عین حال بسیار مهم و حساس است و اگر کوتاهی در انجام این امر صورت گیرد ممکن است خسارات غیر قابل جبرانی به اثاثیه شما وارد شود.

اگر شاغل هستید و وقت این کار را ندارید ، اگر حوصله و شرایط این کار را ندارید و یا حتی اگر لوازم و تجهیزات بسته را ندارید اصلا نگران نباشید زیرا ما هستیم تا این خدمات را برای شما انجام دهید و باعث آرامش و رضایت مندی شما شویم و بهترین اسباب کشی عمرتان را با ما تجربه کنید.

از خدمات ویژه بسته بندی وسایل منزل شرکت فردین تجارت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • بسته بندی حرفه ای توسط افراد متخصص و آموزش دیده همراه با تجهیزات پیشرفته و روش های نوین اروپایی
 • بسته بندی مبلمان و سرویس خواب با ابزار های متفاوت و روکش های مناسب و همچنین استفاده از ضربه گیر های حبابدار برای بسته بندی
 • بسته بندی ویژه انواع وسایل برای ارسال به خارج از کشور مثلا بسته بندی وسایل برای باربری به ترکیه
 • بسته بندی ظرف و ظروف توسط فوم های مخصوص
 • بسته بندی لباس ها توسط کیسه های وکیوم بگ و کارتن های رگالدار
 • بسته بندی لوازم صوتی و تصویری با کارتن های محکم و ضخیم

 

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل در تهران و کرج

برای افزایش سرعت در امر اسباب کشی و حمل و نقل ، یکی از کار های مهمی که باید انجام داد بسته بندی لوازم منزل است که این امر بهتر است در زمان کافی توسط افراد متخصص و با وسایل مربوطه و مناسب انجام شود تا باعث مدیریت درست زمان شود.

در روزهای اول از لوازمی که اصلا به آن ها نیاز ندارید ، شروع کنید. این لوازم می تواند وسایل دکوری و تزیینی درون بوفه یا لوازم شکستنی داخل کابینت که به ندرت به آن نیاز دارید ، باشد.

برای انجام این کار ها باید از ابزار و لوازم های زیر انجام دهید :

 •  کارتن های چندلایه (از نوع پنج لایه یا هفت لایه) جنس روغنی
 •  برچسب (Label) جهت چسباندن روی کارتن ها به منظور مشخص کردن محتویات آنها
 •  نایلون و یا پوشش (کاور) پلاستیکی حباب دار و ضد ضربه (به خصوص جهت بسته بندی وسایل شکستنی)
 • طناب
 • چسب های نواری
 •  روزنامه باطله
 •  فوم ضربه گیر

پس از اینکه به سلامتی اثاثیه را انتقال دادید کارتن ها را مرتب در جای مخصوص خود بچینید تا برای چیدمان راحتتر باشید.

شما در هر نقطه ای از تهران که هستید می توانید در اسرع وقت با همکاران ما تماس گرفته و از مزایای بسته بندی شرکت فردین تجارت بهره مند شوید.

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

باربری و بسته بندی لوازم

برای انجام این امر مهم پیشنهاد میکنیم مراحل زیر را حتما رعایت کنید :

کارتن های مناسب استفاده کنید : برای انجام این امر از کارتن های ضخیم و محکم و مناسب استفاده کنید مثلا برای وسایل سنگین و لوازم شکستنی از از کارتن ها و جعبه هایی محکم با اندازه های متوسط استفاده کنید.

ظروف شکستنی و سنگین را با دقت بیشتری بسته بندی کنید : ورقه های کاغذ باطله ، دستمال نرم و یا حوله های مناسب یا اگر در دسترس بود نایلون های حباب دار در بین ظروف شکستنی قرار دهید. دقت کنید بین فضاهای خالی کارتون و بین وسایل با پارچه یا وسایل نرم مسدود کنید  تا در حرکت خودرو اثر حرکت دادن و تکان خوردن  ماشین در سرعت گیرها و مسیر های پر پیچ و خم بسته ها باز نشود و وسایل فرو نریزد.

لوازم مشابه را با هم بسته بندی کنید : وسایل را قاطی در جعبه ها قرار ندهید مثلا ست ظروف چینی را در یک کارتن مناسب قرار دهید.

لباس ها را در کارتن رگالدار بچینید : بسته بندی لباس ها روی هم و در چمدان باعث چین و چروک زیاد آنها میشود و به عمین علت بهتر است از کارتن های رگالدار برای این امر استفاده کنید.

قسمت هایی از وسایل بزرگ که قابل جدا شدن هستند را جدا کنید : اگر پایه مبل شما قابل جداسازی است ، آن را جدا کنید ، در نایلون جداگانه در کارتون قرار دهید و روی نایلون  بنویسید که آن پایه مربوط به کدام مبل است. تا در صورت چیدن در منزل نو با مشکل برخورد نکنید.

همین تکنیک را می توانید برای تابلوها ، آینه ها و قاب عکس ها تکرار کنید.

بسته بندی را چندین روی قبل از اسباب کشی شروع کنید : این کار به دلیل اینکه نیازمند و قت و دقت است ، بهتر است آن را مدتی قبل از اسباب کشی استارت بزنید تا زمان کافی داشه باشید و بدون عجله این کار را انجام دهید.

 

خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه

بسته بندی اثاث منزل

خدمات بسته بندی اثاث منزل و یا ادارات و شرکت ها امری است که اگر به درستی انجام شود باعث تضمین سلامت وسایل شما و عدم نگرانی شما هنگام جابجایی میشود.

برای انجام این کار شرکت هایی در خصوص خدمات بسته بندی وجود دارند اما امروزه شرکت های باربری و اتوبار هم افرادی کاربلد را استخدام میکنند تا این خدمات را انجام دهند و کیفیت و سلامت بار شما را تضمین کنند.

بسته بندی اثاثیه منزل شاید در ظاهر امری ساده و راحت باشد اما موارد زیر که مشاهده میکنید باعث دو چندان شدن اهمیت این امر میشود :

 •  بسته بندی وسایل منزل باید در مدت زمانی کوتاه صورت گیرد.
 • این کار طوری انجام شود که وسایل و اشیاء منزل در طول مسیر باربری، آسیبی نبینند و یا گم نشوند.
 • اشیاء شکستنی و حساس در جعبه های کوچکتر و اشیاء و وسایل دیگر در جعبه ها و کارتن های بزرگتر جا داده شوند.
 • بسته بندی وسایل و لوازم با استفاده از کارتن های مختلف و مخصوص انجام شود. (برای مثال بسته بندی برخی لباس های رسمی با استفاده از کارتن رگال دار صورت گیرد)
 • کلیه وسایل و لوازم (از جمله اجاق گاز و لوازم آشپزخانه، وسایل ورزشی، پوشاک، انواع مبل، لوازم برقی، فرش و موکت، لوازم صوتی تصویری و غیره)

 

بسته بندی لوازم شرکت و ادارات

بسته بندی اثاث منزل

شاید در نگاه اول وقتی لوازم موجود در شرکت ها و ادارات را مشاهده کنید ، تصور کنید که بسته این وسایل که کاری ندارد اما در واقع هم بسته چنین وسایلی حساس و مهم و وقت گیر است و هم در این مواقع وقت و زمان کار کارمندان بسیار مهم است.

اگر قصد بسته بندی انواع وسایل اداره و شرکت مانند میز و صندلی ، کامپیوتر ها ، گاوصندوق ، پوشه ها و مدارک و هر مورد دیگری را دارید میتوانید روی کارکنان ما حساب کنید.

مزایا استفاده از خدمات بسته بندی وسایل اداره و شرکت فردین تجارت :

⭐ تفکیک صحیح و اصولی لوازم شرکت و اداری

⭐ بسته بندی ایمن لوازم شرکت با استفاده از وسایل مناسب اعم از کارتن های چند لایه در ابعاد مختلف، سلفون های رولی، جعبه های ضد رطوبت و ضد حریق و…

⭐ بسته بندی اسناد، مدارک، روزنامه ها و پرونده ها به ایمن ترین شکل ممکن

⭐ تفکیک و بسته بندی اصولی لوازم حساس و شکستنی

⭐ استفاده از فوم و پلاستیک های ضربه گیر در فضاهای خالی جعبه ها

⭐ برچسب گذاری جعبه ها به صورتی که منجر به تسهیل بارگیری و چیدمان مجدد لوازم شود

⭐ حمل و بارگیری راحت جعبه ها

⭐ حمل گاوصندوق ها با احتیاط کامل

⭐ تخلیه جعبه ها با احتیاط

⭐ صرفه جویی در وقت

 

بسته بندی لوازم منزل در تهران و کرج

بسته بندی اجاق گاز

برای بسته بندی هر نوع وسیله ای مانند وسایل لوکس ، قدیمی و عتیقه ، گرانقیمت ، حساس و با ارزش و هر نوع وسیله دیگر در تهران و کرج میتوانید از خدمات شرکت ما استفاده کنید که همراه با گارانتی و بیمه نامه رسمی و کتبی ارائه میشود و خیالی راحت و آسوده را به شما هدیه میدهد.

به تعریفی دیگر شرکت باربری فردین تجارت با ارائه بهترین بسته بندی لوازم منزل از جمله بسته بندی  یخچال ساید بای ساید ، بسته بندی پیانو ، بسته بندی میز نهارخوری ، بسته بندی بوفه ، بسته بندی مبلمان ، بسته بسته بندی گاز ، بسته بندی ماشین ظرفشوئی ، بسته بندی ماشین لباسشوئی ، بسته بندی سرویس خواب ، بسته بندی سرویس خواب کودک ، بسته بندی کمد ، بسته بندی تخت ، بسته بندی فرش و بسته بندی انواع وسایل بزرگ در ارائه ی بهترین روش اسباب کشی لوازم منزل بصورت کاملا تخصصی شما را همراهی میکند .

ما بدون هیچ محدودیتی در کلیه ساعات شبانه‌روز در تمام نقاط تهران خدمات بسته بندی را ارائه می‌نماییم. شما عزیزان حتی در روزهای تعطیل برای استفاده از خدمات ویژه بسته بندی و حمل بار می‌توانید با ما در ارتباط باشید و بدون هیچ محدودیتی در سراسر تهران و همچنین جهت ارسال بار به شهرستان‌ها از خدمات‌ ما استفاده نمایید.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : باربری به به انگلیس و لندن ، باربری به کانادا ، باربری به آلمان و ارسال بار به استانبول

 

کارگر بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی انواع میز

کسی قرار است تمامی وسایل را بسته بندی کند صد رد صد فشار زیادی را به دوش میکشد و به همین علت ما برای راحتی شما کارگرانی آموزش دیده و متخصص را استخدام کرده ایم تا با حضور در محل و انجام این امور ، این بار سنگین را از روی دوش شما بردارند.

کارگران بسته بند ما از ابتدای تا انتهای کار در کنار شما خواهند بود و تمامی امور را با صبر و حوصله و مهاتر بالا ، همراه با تجهیزات و کارتن های بسته بندی و با روش های اروپایی و نوین انجام میدهند تا هیچ آسیبی و صدمه ای به وسایل شما وارد نشود.

همچنین کارگران ما بعد از بسته بندی اثاثیه منزل ، تمام کارتن ها را برچسب گذاری میکنند ، مرتب میکنند و همچنین محیط را نیز تمیز میکنند.

سلامت اخلاقی و امانتداری لازمه کار باربری و بسته بندی لوازم منزل است زیرا مشتری تمام وسایل خود را در اختیار تیم باربری می گذارد. همچنین کارگر بسته بندی اثاثیه منزل باید از مهارت شنیداری، روحیه مسئولیت پذیری و تبعیت از نظم و قوانین  برخوردار باشد.

در صورت نیاز به اعزام کارگر باربری و یا بسته بندی در هر نقطه ای تهران با ما تماس بگیرید.

 

تجهیزات بسته بندی وسایل

بسته بندی برای اسباب کشی

قطعا چه خودتان قصد بسته بندی داشته باشید و چه از کارگر درخواست کنید ، این کار برای اینکه نتیجه خوبی داشه باشد باید از کارتن ها و تجهیزات مخصوص استفاده کنید که در ادامه با برخی از آنها آشنا میشوید :

کارتن سایز کوچک

کارتن ۵ لایه سایز  کوچک مخصوص چیدن اثاثیه منزل از قبیل  کتاب و وسایل شکستنی سنگین مثل کریستال ، چینی های آشپزخانه و وسایل خرده بار سنگین

کارتن سایز متوسط

کارتن ۵ لایه سایز متوسط بهترین سایز برای اثاث کشی و مناسب برای وسایل برقی و ظرف و ظروف شکستنی  و وسایل پلاستیکی با ابعاد بزرگ

کارتن سایز بزرگ

کارتن ۵ لایه سایز بزرگ با کاربرد زیاد در اثاث کشی و مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل  قابلمه  و وسایل بزرگ و حجیم و دارای بیشترین کاربرد در هنگام اسباب کشی

کارتن حمل لباس

کارتن حمل لباس – کارتن رگال دار کارتنی رگال داره که مخصوص حمل لباسهای مهمانی و مجلسی میباشد در  جابجایی  از کثیفی و چروک شدن آنها جلوگیری می کند و شما رو از هزینه خشکشویی معاف می کند.

نایلون حبابدار

نایلون ضربه گیر یکی از ملزومات پک کردن لوازم حساس و شکستنی است.نایلون ضربه گیر  به دلیل وجود حباب‌های مختلف در میان بافت خود، از میزان مقاومت بالایی برخوردار است .

ساک حمل رختخواب

یکی از ملزومات حین جابجایی منزل که گنجایش دودست لحاف و تشک و متکا را دارد و از کثیف و پاره شدن لوازم خواب شما جلوگیری میکند.

سلفون

نوار سلفون یا استرج برای پوشاندن لوازم منزل و جلوگیری از خراشیدگی های سطحی و گردو غبار مناسب برای مبلمان و تشک و وسایلی از این قبیل

چسب پهن

وسیله ای کار آمد در تمام جابجایی ها که به نوعی جزو ملزومات اولیه هر نقل و انتقالی می باشد.پر کاربرترین ابزار در هنگام اسباب کشی چسپ پهن میباشد.

اگر قصد خرید این تجهیزات را دارید با ما تماس بگیرید و با قیمت مناسب این وسایل را خریداری کنید.

 

بسته بندی وسایل شکستنی و ظروف شکستنی و چینی

بسته بندی بار

میتوان گفت که تمام وسایل آشپزخانه شکستنی هستند و بسته بندی آنها هم نیازمند وقت و هم نیازمند صبر و حوصله و دقت بالایی میباشد و همچنین حتما باید از کارتن های ضخیم سایز کوچک یا متوسط استفاده کنید.

بهترین ابزار برای بسته بندی مناسب ظروف شکستنی را می توان تحت عنوان لوازمی مثل نایلون‌های حباب دار، کارتن‌های چند لایه، کارتن‌های مخصوص حمل لوازم شکستنی و استفاده از سبک‌های جدید چیدمان لوازم در کارتن برای اسباب کشی نام برد.

مراحل بسته بندی وسایل و ظروف شکستنی هم به شرح زیر میباشد :

 1. تهیه کارتن اسباب کشی (در سایزهای بزرگ، متوسط و یا کوچک)
 2. آماده کردن پلاستیک و نایلون های ضدضربه و حباب دار و سایر وسایل مورد نیاز
 3. آماده سازی فضای آشپزخانه و منزل پیش از شروع بسته بندی اثاثیه
 4. جدا کردن لوازم شکستنی سنگین از سبک
 5. قرار دادن وسایل در کارتنها و گذاشتن لایه های کاور های کاغذی، پلاستیکی و یا نایلونی بین آنها
 6. پر کردن فضای خالی در کارتنها با استفاده از پلاستیک، پارچه و غیره
 7. بستن درب کارتنها با استفاده از چسب های محکم
 8. نوشتن عنوان مربوط به وسایل درون هر یک از کارتنها (در صورت امکان)

 

بسته بندی وسایل با صندوق چوبی

بسته بندی تلویزیون

جعبه چوبی یا صندوق چوبی همانطور که از نامش پیداست وسیله ای است برای محافظت و جابجایی انواع وسایل با محافظت بالا که میتوایند با استفاده از این صندوق ها ، بارهایتان را با خیال راحت از هر جایی به جای دیگر انتقال دهید.

در عرف بازار جعبه‌های چوبی پالت دار و یا صندوق چوبی پالت دار را به عنوان کریت می‌شناسند. البته میان جعبه چوبی و کریت تفاوت وجود دارد به اینصورت که اگر دیواره جعبه بدون از هم پاشیدگی ساختار جعبه قابل جدا شدن باشد آن‌ وسیله کریت نامید میشود. ولی‌ اگر با جدا شدن دیوار ساختار جعبه متلاشی شود و راهی‌ برای برگرداندن آن‌ به شکل اول نباشد آن‌ وسیله جعبه چوبی نامید میشود.

مواردی که جعبه چوبی به عنوان یک محافظ قوی استفاده میشود :

 • جعبه چوبی یا صندوق چوبی برای بسته بندی بارهای سنگین در حمل و نقل
 • جعبه چوبی یا صندوق چوبی برای نگهداری وسایل در انبار برای زمان طولانی‌
 • جعبه چوبی و یا صندوق چوبی برای وسائل حجیم و بد بار
 • جعبه چوبی و یا صندوق چوبی برای زمانی‌ که جعبه ها روی هم قرار میگیرند.

 

نکات مهم برای بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی ظروف شکستنی

 1. همیشه بسته بندی وسایل را از وسایل کوچکتر شروع کنید و وسایلی که بیشتر به آنها احتیاج ندارید بسته بندی کنید.
 2. حتما پس از اینکه کار بسته بندی را انجام داید بر روی کارتن ها نام وسیله ای که در داخل آنها می باشد یاداشت کنید بهتر است که  بر روی برچسپ محتویات داخل کارتن را بنویسید و بعد از نوشتن بر روی آنها بچسپانید. این کار را هیچوقت برای خود کارتن ننویسید. چون وقتی بر روی کارتن ها بنویسید برای اثاث کشی های بعدی می توانید از آن استفاده کنید
 3. هیچوقت یک کارتن را با وسایل سنگین پر نکنید چون ممکن است کارتن ها پاره شوند وقتی که بسته بندی می کنید . اثاثیه های سبک را در لا به لای وسایل سنگین قرار دهید مثلاً کتاب ها را در لا به لای وسایل سبک مثل لباس ها قرار دهید.
 4. هرگز کارتن ها را با وسایل سنگین پر نکنید چون ممکن است در حین جابجایی بار و اثاث کشی افرادی که کار باربری را انجام می دهند دچار مشکل شوند.
 5. همیشه کارتن ها را کاملا پر کنید تا وقتی در داخل ماشین ها قرار می گیرند له نشوند و وسایل آنها دچار شکستگی نشوند.
 6. همیشه بهتر است که وسایل سنگین را در کف کارتن ها قرار دهید و وسایل دیگر که سبک هستند را بر روی آنها قرار دهید.
 7. وسایلی که شکستنی هستند و بزرگ هستند بهتر است که با ضربه گیر بسته بندی شوند و بعدا در داخل کارتن ها قرار بگیرند.
 8. نکته ای که می تواند بسیار مهم باشد محکم کردن کارتن ها می باشد ، بهتر است که کارتن ها را با چسپ و محکم کنید و اگر خیلی بر روی آنها حساس هستید آنها را با طناب کاملا محکم کنید.
 9. برای بسته بندی وسایل شکستنی بهتر است که بر روی کارتن ها بنویسید ” شکستنی است مواظب باشید ” این کار می تواند خیلی تاثیر گذار باشد.
 10. برای بسته بندی اثاثیه منزل بهتر است که از کارتن های محکم و پنج لایه استفاده کنید که برای خرید کارتن می توانید با ظریف بار وانت تماس بگیرید و کارتن و سایر لوازم بسته بندی را سفارش دهید.

 

هزینه و قیمت بسته بندی

در امر بسته بندی موردی که بسیار مهم است این است که قیمت بسته بندی وسایل چقدر میشود.

این خدمات دارای تعرفه مشخصی هستند که اتحادیه مشخص کرده است اما مواردی هستند که روی این قیمت ها تاثیر میگذارند و باعث افزایش قیمت میشوند.

این عوامل عبارتند از :

 • مقدار و حجم وسایل
 • نوع وسایل
 • میزان کارتن ها و تجهیزات
 • تعداد کارگران بسته بند
 • زمان کار کارگران
 • دستمزد کارگران

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید