خدمات بسته بندی وسایل منزل و اداری

09128443695 تلفن همراه
بسته بندی وسایل منزل و اداری

ارائه خدمات تخصصی بسته بندی تمامس وسایل منزل و لوازم اداری شرکت ها توسط کادری از آقایان و بانوان کاربلد همراه با تجهیزات بسته بندی پیشرفته با کیفیت بالا و قیمت مناسب با باربری فردین تجارت

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل
16/05/2021

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل
22/05/2021

بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی لوازم منزل
22/05/2021

بسته بندی تخصصی وسایل

بسته بندی تخصصی وسایل
22/05/2021

بسته بندی

بسته بندی
29/08/2021

بسته بندی وسایل.بسته بندی هر نوع وسیله ای در هر نوع اندازه ای قبل از جابجایی و اسباب کشی درون شهر و کشور یا حتی مهاجرت به خارج از کشور بسیار مهم و حساس است و بسته بندی کردن وسایل حساس و مهم کار هر کسی نیست و به همین علت ما تصمیم گرفتیم خدمات بسته بندی وسایل منزل و بسته بندی لوازم اداری را هم در کنار خدمات باربری شرکت فردین تجارت قرار دهیم.

یکی از دغدغه های اصلی و مهم بیشتر مشتریان ما قبل از اسباب کشی ، بسته بندی وسایل است زیرا امروزه همه افراد نسبت به شرایط زندگی و اوضاع اقتصادی کشور مشغول کار کردن هستند و وقت کافی برای بسته بندی وسایل خود ندارند و یا حتی برخی افراد هم به خاطر اینکه بسته بندی اصولی و درست وسایل را بلد نیستند ترجیح میدهند این کار تخصصی را به افراد کاربلد بسپارند.

حالا اگر قصد اسباب کشی در تهران و کرج یا حتی قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید ، برای بسته بندی وسایل خود با ما تماس بگیرید بهترین تجربه را با ما داشته باشید.

 

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل یکی از اصلی ترین خدمات بسته بندی شرکت باربری فردین تجارت است که بیشتر مشتریان این خدمات خانواده ها یا افرادی هستند که قصد ارسال بار به ترکیه را داشته باشند.

امروزه به دلیل گران بودن وسایل منزل ، راه و روش های بسته بندی وسایل خانه بسیار اهمیت پیدا کرده است و هیچکس نمخواهد که وسایلش در هنگام جابجایی صدمه ببیند به همین علت همه به دنبال شرکت هایی هستند که خدمات بسته بندی وسایل منزل را همراه با لوازم مناسب توسط افراد متخصص انجام دهد تا وسایل صحیح و سالم به مقصد برسند.

امروزه شرکت های باربری زیادی وجود دارند که خدمات بسته بندی وسایل خانه را انجام میدهند اما آیا میتوان به همه این شرکت ها اطمینان کرد و بسته بندی وسایل را به آنها سپرد؟

باربری فردین تجارت یک شرکت باربری بین المللی است که خدمات بسته بندی وسایل را هم در لیست خدمات خود قرار داده و کارکنان این شرکت ، بسته بندی وسایل را با دقت و ظرافت خاصی انجام میدهند که این نوع ارائه خدمات برای تضمین و ضمانت کیفیت کار است.

ما با تخصصی که در این زمینه داریم اثاثیه منزل شما را در مرحله اول بسته بندی کرده و بعد از انجام این کار وسایل منزل شما را به خانه جدیدتان خواهیم برد و برای این کار تجربه کافی را داریم و می دانیم که به چه صورت انجام وظیفه کنیم ، در هر مرحله از اسباب کشی ما شما را همراهی می کنیم و بسته بندی اثاثیه را به نحوی برایتان انجام می دهیم که در حین حمل و نقل وسایل شما هیچگونه ضربه ای به آنها وارد نشود و بارهای شما با نهایت دقت به منزلتان برسد ، شرکت باربری فردین تجارت جز برترین شرکت های باربری می باشد و بارهای شما را با نهایت دقت با پرسنلی متخصص و زبده برای شما بسته بندی خواهد کرد و در نهات رضایت صد در صد شما را به دست خواهد آورد.

وقتی که شما با باربری فردین تجارت تماس می گیرید کارشناسان ما مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و قیمت بسته بندی وسایل را به شما ارائه می دهند ، بعد از اینکه توافق میان شما و شرکت باربری صورت گرفت یک روز را برای بسته بندی وسایل شما در نظر خواهیم گرفت در آن روز یک تیم بسته بندی وارد عمل شده و برای پک کردن وسایل منزل شما اعزام خواهند شد.

 

بسته بندی لوازم منزل

باربری و بسته بندی لوازم

خانواده های زیادی هستند که رد زمان اسباب کشی و جابجایی امر بسته بندی اسباب منزل را خودشان با استاندارد خودشان انجام دهند و تمامی سختی ها و مشکلات و خسارات احتمالی را به جان میخرند که نحوه بسته بندی لوازم خانه تاثیر مستقیم روی این موارد داد.

همانطور که میدانید بسته بندی هر کدام از وسایل نیاز به تجهیزات مخصوصی دارد که اگر از آنها استفاده نشود ، درصد آسیب دیدن یا خراب شدن و شکستن آنها بیشتر میشود اما اگر از تجهیزات مناسب استفاده کنید و این کار را طبق اصول و استاندارد انجام دهید این درصد کاشه میابد.

در وسایل و لوازم هر خانه ای ، ظروف حساس و شکستنی زیادی وجود دارند که برای خانم ها بسیار مهم هستند و باربری و بسته بندی لوازم این مدلی باید خیلی با دقت انجام شود.

حالا اگر خودتان قصد به عهده گرفتن این وظیفه را دارید که میتوانید با صبر و حوصله و دقت و همچنین همراه با تجهیزات این کار را انجام دهید و در صورتی که شرایط و آمادگی این امور را ندارید میتوانید با شرکت باربری فردین تجارت تماس بگیرید و خدمات بسته بندی حرفه ای و تخصصی وسایل و لوازم منزل در تهران استفاده کنید.

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

بسته بندی برای اسباب کشی

برای اسبابا شکی و حمل و نقل ، تمامی مراحل و کار ها جدا و بسته بندی وسایل جدا.

بسته بندی وسایل در اسباب کشی از اموری است که اگر توسط افراد کاربلد و همراه با تجهیزات مخصوص و طبق اصول و استاندارد انجام شود ، میتواند یک اثاث کشی آسان و بدون درد سر را برای شما فراهم کند اما اگر برعکس باشد ممکن است خساراتی را برای شما به ارمغان بیاورد.

برای این کار دو نکته بسیار هائز اهمیت وجود دارد که پیشنهاد میشود حتما رعایت شوند :

برچسب گذاری : سعی کنید روی کارتن ها و جعبه هایی که بسته بندی کرده اید برچسبهای رنگی که حاوی اطلاعاتی در مورد وسایل داخل کارتن ها میباشد بزنید.

جدا کردن لوازم شکستنی : وسایل ظریف و شکستنی را بهجداگانه بسته بندی کنید و برچسب شکستنی روی آنها بزنید تا هنگام جابجایی احتیاط بیشتری صورت گیرد و در ماشین ها بالای کارتن های دیگر قرار گیرند.

این کار از اموری است که برای انجامش به تعداد افرادی با حوصله و صبور و کاربلد نیاز دارد که بتوانند این کار را به درستی انجام دهند ، اگر چنین شرایطی ندارید بهتر است از خدمات بسته بندی شرکت های معتبر استفاده کنید.

 

بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی اسباب منزل

برای بسته بندی اثاث منزل ابتدا شما با ما تماس میگیرید و بعد از آن به صورت کامل راهنمایی میشوید و مشاوره دریافت میکنید و در صورت تمایل کارشناس ما به صورت حضوری و رایگان به محل اعزام میشود و هم تعرفه و قیمت ها را به شما اعلام میکند و با صبر و حوصله تمامی شرایط و نکات را به شما اعلام میکند.

بعد از آن در صورت تمایل در وقت تعیین شده پرسنل حرفه ای و متخص ما همراه با تجهیزات مناسب و پیشرفته در محل حضور پیدا میکنند و صفر تا صد خدمات را در کمترین زمان و با تضمین کیفیت انجام میدهند.

لازم به ذکر است که این خدمات بسته بندی اثاثیه خانه در تهران و کرج با تخفیفات ویژه انجام میشوند.

 

بسته بندی وسایل برای سفر

بجز افرادی که قصد اسباب کشی درون شهری یا از شهری به شهر دیگر درون کشور را داشته بارند ، افراد و خانواده هایی هم هستند که تصمیمشان مهاجرت یا اسباب کشی به خارج از کشور هستند که این افراد باید از خدمات بسته بندی وسایل و لوازم برای سفر و مهاجرت استفاده کنند که این خدمات تخصصی تر است زیرا فاصله بیشتر است و احتمال آسیب بیشتر است.

در صورت نیاز به این خدمات هم با ما تماس بگیرید.

 

انواع روش های بسته بندی

انواع روش های بسته بندی

برای هر نوع وسیله و محصولی روش خاصی بسته بندی وجود دارد که لیبل زدن یا نام گذاری در تمامی آنها مشترک است.

2 نوع روش بسته بندی خاص عبارتند از :

بسته بندی به شیوه منعطف و نیمه منعطف

بسته بندی با این روش برای وسایل و لوازمی استفاده میشود که خطر شکستن و خراب شدن ندارند مثل مواد غذایی ، پوشاک و لباس ها  و وسایل این چنینی است که همراه با کارتن و مقوا های معمولی انجام میشود.

بسته بندی به شیوه سخت

این روش هم برای وسایل و لوازمی که خطر شکستن و خراب شدن دارند استفاده میشود مثل ظروف شکستنی و وسایل برقی و ... که این روش همراه با کارتن و مقوا های محکمتر انجام میشود.

 

استفاده از خدمات بسته بندی وسایل چه مزیت هایی دارد؟

بسته بندی اجاق گاز

⭐ در صورت اعلام درخواست از جانب شما کلیه وسایل و ابزار لازم بسته بندی وسایل منزل هنگام اسباب کشی، مانند نوار چسب، کارتن در ابعاد مختلف، انواع ریسمان و بندهای کشی و... از جانب شرکت خدمات اسباب کشی ارائه می گردد و نیازی نیست نگران تامین این وسایل باشید.

⭐ بسته بندی لوازم حساس منزل یا شرکت مانند تلویزیون، مانیتورها و لوازم شکستنی، به دلیل تجربه بالا و در اختیار داشتن انواع ابزار کمکی به عنوان ضربه گیر و همچنین بسته بندی وسایل به شکل حرفه ای احتمال آسیب به اثاثیه حساس و با ارزش شما را هنگام اسباب کشی به حداقل می رساند.

⭐ عموما بسته بندی اثاث منزل و حتی لوازم شرکت و ادارات کاری وقت گیر و خسته کننده است که نیاز به چندین روز صرف وقت از جانب شما و دوستان و خانواده خواهد داشت. از طریق سپردن بسته بندی لوازم خانه خود به یک تیم مجرب، می توانید از هدر رفت این زمان جلوگیری کرده و بجای آن به فعالیت اصلی و کسب و کار خود بپردازید.همچنین از بوجود آمدن خستگی، کوفتگی و مشکلات جسمی نیز جلوگیری نمایید.

⭐ بدلیل تجربه بیشتر و ابزار بهتر و همچنین پرسنل زبده و حرفه ای کار بسته بندی وسایل خانه بسیار سریع تر انجام می گیرد. زیرا ما کاملا می دانیم برای بسته بندی لوازم شکستنی چگونه عمل کنیم، بسته بندی را از کدام بخش شروع کنیم و یا مثلا در صورت نیاز مبلمان منزل را چگونه در نهایت دقت و سرعت بسته بندی آماده حمل نماییم.

⭐ استفاده از خدمات شرکت اسباب کشی برای بسته بندی اثاث منزل باعث می شود باربری و حمل اثاث شما نیز بسیار سریعتر انجام گیرد. زیرا ما طبق تجربه می دانیم از چه ابعاد کارتن ها یی استفاده کنیم چگونه اسباب و اثاثیه را بسته نماییم تا هم جای کمتری اشغال کنند و هم راحت تر حمل شوند.

⭐ ضمنا بسته بندی وسایل هرچه دقیق تر و اصولی تر انجام شود، باز کردن و چیدن آنها در منزل و مقصد جدید نیز سریعتر و راحت تر خواهد بود.

بصورت کلی با توجه به تمامی موارد گفته شده، از طریق سپردن وظیفه بسته بندی لوازم خود به یک شرکت خدمات اسباب کشی حرفه ای از خستگی ایجاد آسیب جسمی جلوگیری کرده و احتمال آسیب رسیدن به لوازم خانه یا شرکت را به حداقل برسانید و به این ترتیب در زمان و هزینه نهایی اسباب کشی خود صرفه جویی نمایید.

دیگر مزایا استفاده از خدمات بسته بندی وسال منزل هم عبارتند از :

 • کاهش استرس و نگرانی
 • کاهش خسارت اسباب کشی
 • صرفه جویی در زمان
 • صرفه جویی در هزینه
 • بسته بندی اصولی برای کلیه وسایل
 • اسباب کشی آسان

 

نحوه بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل

نحوه بسته بندی وسایل منزل نسبت به نوع و اندازه وسایل منزل به صورت متفاوت انجام میشود اما ما به شما پیشنهاد میکنیم که این کار را به افرادی و کادری بسپارید که بسته بندی وسایل منزل را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام میدهند و تجربه کافی را برای انجام این کار دارند.

بسته بندی وسایل منزل برای همه خانواده ها و افراد بسیار مهم است مخصوصا برای کسانی که میخواهند برای اولین بار اسباب کشی کنند.

شرکت باربری فردین تجارت با داشتن سابقه ای فراوان در زمینه بسته بندی وسایل منزل و حمل اثاثیه منزل آماده است خدمات تخصصی خود را به صورت حرفه ای و شبانه روزی را برای شما انجام داده و یک اسباب کشی حرفه ای را برای شما به عمل بیاورند.

برای بسته بندی کردن وسایل خانه شما از افرادی کمک می گیریم که خدمات تخصصی بسته بندی را به روش های حرفه ای برای شما انجام می دهند و به گونه ای این خدمات را انجام می دهند تا در حین حمل اثاثیه منزل شما وسایل شما دچار زدگی و خط و خش نشوند ، تیم فردین تجارت از بهترین سرویس دهی حمل بار استفاده می کند و آماده است روال کار را به بهترین روش برایتان انجام دهد.

 

بسته بندی اثاثیه و وسایل منزل در تهران

بسته بندی انواع میز

در صورتی که ساکن تهران هستید و چند روز دیگر قرار بر اسباب کشی دارید اما نه وقت و نه حوصله بسته بندی و جمع کردن وستایل را دارید ، شرکت های معتبر متعددی در تهران مشغول ارائه این خدمات هستند که دارای سوابق و تجربه های درخشان چندین ساله هستند و خدمات تضمینی و با کیفیتی را ارائه میدهند و در کمترین زمان و بالا ترین کیفیت شما را آماده یک اسباب کشی و حمل و نقل بی درد سر میکنند.

شرکت باربری فردین تجارت یکی از معتبر ترین شرکت های باربری در تهران است که علاوه بر خدمات ارسال بار درون تهران مانند باربری نیاوران وخدمات ارسال بار به سایر کشور ها مانند ارسال بار به انگلیس ، خدمات بسته بندی حرفه ای و تخصصی وسایل و لوازم منزل را نیز ارائه میدهد.

شرکت ما دارای کارکنانی زبده و با تجربه است که این خدمات را به بهترین شکل همراه با تجهیزات بسته بندی وسایل انجام میدهند.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در تهران توسط شرکت ما شرایط زیر را برای شما عزیزان فراهم میکند :

 1. بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.
 2. بسته بندی اسباب منزل و شرکت ها به شکل درست، باعث عدم آسیب آنها هنگام حمل بار و جابجایی می گردد.
 3.  نوع بسته بندی اثاثیه در انتخاب خودرو نیز تاثیر گذار است. وسایلی که به طرز صحیح بسته بندی شده اند جای کمتری را اشغال می کنند و از این رو ماشین کوچکتر و تعداد دفعات رفت و آمد کمتری لازم دارد و از این طریق بر قیمت حمل بار نیز تاثیر می گذارد.
 4. زمانی که وسایل منزل به شکلی درست بسته بندی شوند، پیدا کردن، باز کردن و چیدن آنها در مکان جدید بسیار سریع تر انجام می گیرد.

 

وسایل بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 1. کارتن های چندلایه (از نوع پنج لایه یا هفت لایه) جنس روغنی
 2. برچسب (Label) جهت چسباندن روی کارتن ها به منظور مشخص کردن محتویات آنها
 3. نایلون و یا پوشش (کاور) پلاستیکی حباب دار و ضد ضربه (به خصوص جهت بسته بندی وسایل شکستنی)
 4. طناب
 5. چسب های نواری پهن
 6. روزنامه باطله
 7. فوم ضربه گیر
 8. یونولیت توپی یا شنی مخصوص بسته بندی برای پوشش فضاهای خالی کارتن
 9. ماژیک برای نوشتن روی کارتن ها

 

بسته بندی ظروف شکستنی و چینی و شیشه ای

بسته بندی ظروف شکستنی

 • برای بسته بندی ظروف بهتر است که هر ظرف را جدا از هم بسته بندی کنید می توانید برای بسته بندی از روزنامه و یا لباس و نایلون های جبابدار استفاده کنید ، هر ظرف را جدا از هم بسته بندی کنید و با دقت بسیار در داخل کارتن ها قرار دهید تا بر روی هم دیگر نیفتند چون اگر بیفتند احتمال شکستن ظرف و ظروف زیاد می شود . بهتر است که در کف کارتن های یک تکه ضربه گیر را قرار دهید تا وقتی که جابجا می شوند این وسایل ها نشکنند
 • زیر کارتن ها را در مرحله اول کاملا با چسپ محکم کنید و زیر کارتن را با چسپ های نواری اگر نیاز است دو بار چسپ بزنید
 • بر روی کارتن ها برچسپ مخصوص را قرار دهید و بنویسید که مربوط به کجا می باشد
 • بهتر است که این کارتن ها را در یک جای دیگر قرار دهید تا وقتی که شرکت باربری از راه رسیدند بر روی این وسایل تاکید کنید تا در حین حمل و نقل دقت بیشتری کنند
 • اگر کارتن ها سنگین هستند بهتر است که با طناب کاملا محکم شوند.

بسته بندی ظروف شیشه ای ، چینی ، کریستال ،و هر نوع ظروف شکستنی را از ما بخواهید.

 

بسته بندی تلویزیون ال ای دی

بسته بندی تلویزیون

بهتر است که تلوزیون ها را در کارتن های خود قرار دهید و ضربه گیر های که فیبر هستند را در لا به لای ال ای دی ها قرار دهید ، اگر کارتن ال ای دی را ندارید بهتر است که با ضربه گیر های جباب دار بسته بندی کرده و با فوم و چسپ بسته بندی شوند تا دچار زدگی نشوند ، بهتر است که تلوزیون های ال ای دی را با ماشین شخصی خودتان جابجا کنند تا در حین حمل و نقل دچار شکستگی نشود.

 

بسته بندی یخچال ساید بای ساید

بسته بندی یخچال

 • قبل از اینکه می خواهید اسباب کشی کنید بهتر است که وسایل داخل یخچال را خالی کنید تا برفک های داخل فریزر یخچال آب شوند
 • بعد از انجام مرحله بالا کار یخچال را کاملا تمیز کنید چون اگر این کار را انجام ندهید در حین حمل و نقل برفک داخل یخچال آب شده و در راه پله و یا در داخل خانه لجن را به وجود می آورد ، پس بهتر است که تمیز کردن یخچال را با دقت انجام دهید
 • کابل برق یخچال را کاملا جمع کنید و با چسپ های نواری آنرا به پشت یخچال محکم بچسپانید
 • اگر کارتن یخچال را هنوز دارید ، کارتن یخچال گزینه مناسبی برای بسته بندی کردن دوباره یخچال نیست
 • پیچ های تنظیم ارتفاع یخچال را کاملا ببندید تا در حین جابجایی جدا نشوند
 • اگر راه پله ها تنگ است بهتر است که درب یخچال ساید بای ساید را جدا کنید و به صورت مجزا حمل کنید تا یخچال هر چه بهتر و با رعایت نکات ایمنی بیشتر جابجا شود
 • بهتر است که یخچال به صورت عمودی حمل شود چون گاز فریون داخل یخچال خیلی حساس می باشد و بهتر است که زیاد جابجا نشود
 • بعد از اینکه کار اسباب کشی انجام کار اسباب کشی و حمل اثاثیه فورا یخچال را به برق نزنید بعد از اسباب کشی بهتر است ۳ الی ۴ ساعت بعد از اسباب کشی آنرا به برق بزنید بهترین روش این است که در آخرین مرحله از بسته بندی ، لوازم داخل یخچال را خالی کنیم چون بعد از ۲ ساعت آنرا به برق می زنیم وسایل داخل آن یخ آنها باز نشود و وسایل آب نشود ، وقتی که کار پرسنل بسته بندی تمام شد به آنها بگویید که تخلیه یخچال را انجام داده و در نهایت وسایل داخل آنرا خالی کنند
 • فیلتر آب یخچال های ساید بای ساید را بهتر است هر ساله عوض کنید.

 

بسته بندی ماشین لباسشویی ، ظرفشویی و اجاق گاز

بسته بندی ماشین ظرف شویی

اگر وسایله مورد نظر شما هنوز از آن استفاده نکرده اید بهتر است که با کارتن های مخصوص خود بسته بندی شود ولی اگر این وسایل مورد استفاده قرار گرفته است بهتر است که کار بسته بندی را با ضربه گیر و سلفون بسته بندی شود چون یک امر بسیار مهم و حساس می باشد

قبل از اینکه تیم باربری برای شما اعزام می شوند اگر لباسشویی شما از نوع دیجیتال می باشد پیچ های مخصوصش را در لا به لای جای خود محکم سفت کرده تا لباسشویی شما کاملا سالم به مقصد مورد نظرتان برسد.

 

بسته بندی مبلمان

بسته بندی مبلمان

بسته بندی مبلمان می تواند بسیار مهم و حیاتی باشد از این رو شرکت باربری فردین تجارت خدمات تخصصی بسته بندی مبلمان را به صورت حرفه ای و شبانه روزی انجام دهد کار بسته بندی مبلمان باید به صورت حرفه ای و شبانه روزی باید انجام داده شود ، این شرکت بسته بندی وسایل منزل به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران خواهد بود و کار بسته بندی وسایل منزل شما را انجام خواهد داد.

 

بسته بندی پوشاک و لباس برای اسباب کشی

لباس ها و پوشاک از وسایل حساس و همچنین مورد نیاز در اسباب کشی هستند که به دلیل نیاز افراد به آنها در حین اسباب کشی باید در بسته بندی آنها نکاتی را رعایت کنید.

همه میدانند که بهترین راه برای بسته بندی البسه ، قرار دادن آنها در چمدان یا کارتن یا هر چیز دیگری است اما باید قبل از این کار برای سازماندهی و پیدا کردن راحت لباس ها ، لباس های فصلی را جدا کنید ، لباس ها را بر اساس اندازه و حجم جدا کنید مثلا پلیور و کاپشن ها را از سایر لباس ها جدا کنید ، لبس های ضروری افراد خانواده را جدا بگذارید و ... .

بعد از آن نوبت به پیدا کردن جایی مثلا کارتن برای قرار دادن آنهاست که در این مرحله هم لباس هایی که نیاز ندارید را باید در انتهای کارتن یا چمدان قرار دهید و لباس های ضروری را نزدیکتر.

 

بسته بندی وسایل چوبی

بسته بندی وسایل چوبی

از جمله وسایل چوبی میتوان به میز کامپیوتر ، میز تلویزیون ، تخت خواب و کمد و دراور اشاره کرد که در هنگام جابجایی اگر صدمه ای به آنها وارد شود ، ممکن است یا خطی روی آنها ایجاد شود و یا اینکه بشکنند.

به هیمن علت برای بسته بندی چنین وسایلی باید از پلاستیک حبابدار یا ساده استفاده کرد تا بدون هیچ مشکلی به مقصد منتقل شوند.

 

بسته بندی حبوبات و خشکبار

بسته بندی وسایل شکستنی

حبوبات مواد خوراکی ای هستند مانند عدس ، نخود ، لپه و لوبیا و غیره که در هر خانه ای معمولا مقدار زیادی از آنها وجود دارد که برای جابجایی آنها بهتر است به درستی بسته بندی شوند چون اگر اینطور نباشد ممکن است در هنگام جابجایی اتفاقی بیافتد و همه آنها روی زمین بریزند و دیگر قابل استفاده نباشند.

به همین علت پیشنهاد میکنیم که بسته بندی حبوبات و خشکبار را دست کم نگیرید و برای این کار هم وقت کافی بگذارید.

 

بسته بندی تخت خواب و رختخواب

بسته بندی وسایل در تهران

شرکت ما تشک ها و بالشت و پتو ها را همراه با کیسه های مناسب و بزرگ بسته بندی میکند و علاوه بر این ها اگر دارای تخت خواب تک یا دو نفره هم باشید ، کارکنان ما قطعات را از هم جدا میکنند و آنها را همراه با تجهیزات به بهترین شکل بسته میکنند.

بسته بندی رختخواب ها نیز باید به صورت مرتب و درون ساک های مخصوص رختخواب در اسباب کشی انجام شود.

 

بسته بندی موارد خوراکی

بسته بندی وسایل خوراکی

مواد خوراکی به دو دسته تقسیم میشوند :

1 . موادی که باید در دمای زیر صفر نگهداری شوند تا خراب نشوند مثل گوشت و مرغ و ماهی.

2 . موادی که در دمای بالای صفر نگهداری میشوند مثل میوه و سبزیجات.

برای بسته بندی موا خوراکی و بسته بندی مواد درون یخچال و فریزر هم باید نکاتی را رعایت کرد تا در هنگام جابجایی و تا رسیدن به مقصد خراب نشوند.

بدون هیچ نگرانی این کار را به ما بسپارید.

 

بسته بندی وسایل برقی

بسته بندی یخچال

لوازم برقی ازجمله مهم ترین و گران ترین وسایل منزل می باشند که در حمل و نقل آن ها باید جوانب احتیاط را به طور کامل رعایت کرد.

بسته بندی لوازم برقی در اسباب کشی موضوعی است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. جابه جایی محل سکونت و اسباب کشی همواره با استرس و ترس از آسیب دیدن وسایل همراه بوده است. امروزه با وجود شرکت های اسباب کشی ارزان و حرفه ای این استرس در افراد به حداقل ترین میزان خود رسیده است. چرا که نیروهای پشتیبانی ما تمامی وسایل منزل را با حفظ سلامت آن ها جابه جا می کنند و اسباب کشی راحت را برای متقاضیان به ارمغان می آورند.

 

نکات مهم برای بسته بندی وسایل منزل

 1. اشیا شکستنی خانه را به مقدار کم در کارتن مخصوص قرار دهید.
 2. بر روی کارتن‌ها نام محتویات آن را بنویسید که در زمان بازکردن آن‌ها دچار مشکل نشوید.
 3. بر روی کارتنی که حاوی لوازم شکستنی خانه است، حتما کلمه شکستنی را قید نمایید.
 4. اسباب و لوازم خواب را با سلفون و پوشش‌های پلاستیکی بپوشانید تا از آلودگی در امان بمانند.
 5. اشیا و لوازم قیمتی و ارزشمند را در جای جداگانه و امن قرار دهید و شخصا نسبت به حمل آن اقدام نمایید.
 6. لوازم ضروری و مورد نیاز خود را در کارتنی جداگانه و در دسترس قرار دهید.
 7. جهت حمل یخچال و یا فریزر از روز قبل مواد غذایی درون آن‌ها را بیرون بیاورید و به یخچال و فریزر دیگری منتقل کنید که فاسد نشوند. پریز یخچال و فریزر را از برق بکشید و درون آن‌ها را تمیز کرده و در صورت داشتن برفک آن‌ها را خشک نمایید.

 

بسته بندی وسایل گران قیمت

بسته بندی وسایل گران قیمت

وسایل قدیمی ، عتیقه و سایر وسایل که از زمان های گذشته بجا مانده اند و نسل به نسل در خانواده ها چرخیده اند و بسیار هم برای افراد مهم و با ارزش هستند.

به همین علت وقتی کسی قصد اسباب کشی دارد ، اصلا نمیخواد در مسیر آسیبی به این وسایل ارزشمند وارد شود.

به همین علت ما خدمات ویژه ای در فردین تجارت ارائه میدهیم که قیمت بالاتری دارند اما کاملا تضمینی هستند که ان خدمات بسته بندی وسایل گرانقیمت و ارزشمند است.

 

بسته بندی وسایل و جهیزیه عروس

شاید دیده باشید که تازه عروس و داماد ها وقتی که در اولین خانه مشترکشان ساکن میشوند ، بعد گذشت مدت کوتاهی مجبور میشوند بنا بر دلایل مختلف از آن خانه به خانه دیگری اسباب کشی کنند و منتقل شوند.

در این شرایط جهیزیه و وسایل عروس و داماد کاملا نو هستند و هر آسیبی میتواند ارزش آنها را کم کند و باعث خرابی آنها شود.

به همین علت ما خدماتی ایجاد کرده ایم برای چنین عروس و داماد هایی که در این شرایط قرار میگیرند.

 

خدمات بسته بندی وسایل اداری و لوازم شرکت ها

بسته بندی وسایل ادارات

برخی افراد هستند که قصد دارند ر شهر های دیگر یا حتی در کشور های های دیگر شعبات زیادی از شرکت خود ایجاد کنند یا حتی شرکت خود را به شهر یا کشور دیگری انتقال دهند.

مثلا اگر کسی قصد ارسال بار به آلمان را داشته باشد به احتمال زیاد به خدمات بسته بندی وسایل شرکت خود و لوازم اداری هم نیاز دارد چون بالاخره مسیر طولانی است و امکان آسیب رسدین به وسالی و لوازم اداری وجود دارد.

به همین علت ما در کنار خدمات باربری خود ، خدمات بسته بندی وسایل اداری و محل کار را هم ارائه میدهیم.

بسته بندی لوازم و وسایل اداری شرکت ها، سازمان ها و اداره ها یکی از مهم ترین خدمات شرکت های باربری در زمینه امور جابجایی و اسباب کشی است. بسته بندی بار و لوازم شرکت ها و اداره ها از جمله نحوه بسته بندی مبلمان اداری و سایر لوازم و تجهیزات اداری که هر کدام به نوبه خود دارای اهمیت می باشد.

شرکت باربری فردین تجارت برای اینکه بهترین خدمات را در زمینه بسته بندی و جابجایی وسایل اداری را به شما عزیزان ارائه دهد و رضایت شما را جلب کند نکات زیر که در مورد بسته بندی وسایل محل کار هستند را به درستی رعایت میکند.

 • سرعت کار 
 • جمع آوری و بسته بندی به موقع لوازم شکستنی شرکت ها و موسسات پیش از جابجایی 
 • استفاده از بهترین کارتن بسته بندی برای اسباب کشی 
 • پر کردن فضای خالی درون جعبه و کارتن های اسباب کشی با فوم های مخصوص
 • بکاربردن دقت لازم جهت بسته بندی وسایل و تجهیزات کامپیوتری و الکترونیک  
 • احتیاط در بسته بندی و آماده سازی گل و گیاه جهت اسباب کشی
 • بکارگیری تمهیدات لازم جهت گم نشدن و یا آسیب ندیدن وسایل شرکت در زمان بسته بندی
 • جدا کردن وسایل ظریف و شکستنی
 • تخلیه فایل ها و پوشه ها با دقت

 

بسته بندی تمامی وسایل و لوازم اداری

بسته بندی لوازم و وسایل منزل

بسته بندی اسناد و مدارک

اسناد و مدارک هر سازمان جزء دارایی های حیاتی و مهم آن به حساب می آید ، نیاز به دقت بسیار بالایی داشته و باید در بسته بندی های ضد آب و ضد حریق و ضد رطوبت گذاشته شوند. در حمل و نقل این اسناد نیز باید دقت بالایی داشت.

بسته بندی میز و صندلی ها

میز و صندلی ها ، کمد ها , قفسه ها , مبلمان اداری و سایر مواردی که نیاز به بسته بندی خاصی نداشته و با نایلن کشی ساده می توان اقدام به جابجایی آن ها نمود. نکته ی مهم در این بسته بندی لوازم ادارات ، نگهداری و مواظبت آن ها از ضربه خوردن و شکستگی در جابجایی و اثباب کشی می باشد.

بسته بندی تجهیزات اداری

سیستم های کامپیوتری , اسکنر ها , پرینتر ها , تلفن ها و… در این دسته بندی قرار می گیرند. حساسیت بالایی به ضربه داشته و باید توجه ویژه ای در بسته بندی و جابجایی آن ها داشت.

دیگر تجهیزاتی که شامل خدمات بسته بندی میشوند :

 • تجهیزات الکترونیک و کامپیوتری (مانند تجهیزات سیستم های کامپیوتری و سرورها، لپ تاپ، دستگاه فکس و غیره) 
 • گل و گیاه و اشیاء تزئینی که در بسیاری از شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.
 • کلیه ظروف آشپزخانه شرکت ها (لیوان ها، بشقاب و غیره)
 • فایل ها، پوشه ها و پرونده ها
 • مبلمان اداری و میز و صندلی
 • سیستم های روشنایی از قبیل لوستر و لامپ ها
 • کتاب ها، جزوه ها و لوازم نوشت افزار

 

بسته بندی وسایل و تجهیزات صنعتی

مغازه ها ، کارخانه ها و تولیدی های زیادی هستند که دارای تجهیزات صنعتی زیادی هستند و مجبور میشوند که جابجایی و انتقال داشته باشند.

این افراد باید تمامی وسایل را بدون هیچ مشکل و آسیبی به مقصد منتقل کنند تا بتوانند بدون هدر رفتن وقت ، به ادامه کارشان در محل جدید برسند.

به همین علت برای ایجاد چنین شرایطی بهترین راه بسته بندی وسایل و تجهیزات صنعتی میباشد که میتوانید روی شرکت و پرسنل ما حساب کنید.

 


نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی وسایل منزل

متاسفانه برای اسباب کشی ، خیلی از افراد اقدام به بسته بندی لوازم منزل خود میکنند بدون اینکه هیچ اطلاعاتی در خصوص نحوه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی و استاندارد های آن داشته باشند و همین مورد باعث میشود تا آسیب های ریز و درشت به وسایلشان وارد شود.

ما در این قسمت قصد داریم نحوه بسته بندی و نکات ریزی را در مورد بسته بندی وسایل مهم به شما بگوییم :

بسته بندی لیوان ها : لیوان ها را درون روزنامه بپیچید و به صورت عمودی درون کارتن های ضخیم قرار دهید.

بسته بندی بشقاب ها : هرکدام از بشقاب ها را درون نایلون های حبابدار جدا قرار دهید و یا بین آنها محافظ قرار دهید.

بسته بندی آثار هنری : اینگونه وسایل ارزشمند را با استفاده از نایلون حبابدار یا حوله های نرم بسته بندی کنید و درون کارتن قرار دهید.

بسته بندی آباژور : آباژور را درون کارتن قرار دهید و فضاهای خالی را با روزنامه پر کنید ، به گونه ای که هیچ فضای خالی برای تکان خوردن نباشد.

بسته بندی وسایل صوتی و تصویری : اینگونه وسایل را بهتر است در کارتن های خودشان قرار دهید در غیر این صورت از نایلون های حبابدار و کارتن های ضخیم استفاده کنید.

بسته بندی قاب عکس شیشه ای و آینه : برای بسته بندی اینگونه لوازم حتما از نایلون های حبابدار و کارتن های 5 لایه استفاده کنید.

 

توصیه های مهم برای بسته بندی وسایل شرکت ها و ادارات

نکات بسته بندی

ابتدا لوازم مهم را بسته بندی کنید

قبل شروع جابجایی و روز باربری، بسیار مهم است که ابتدا لوازم اداری با اهمیت را بسته بندی کنید. تمام کاغذها، نامه ها، پرونده ها و فایل های مهم را بصورت جداگانه درون جعبه قرار دهید. سپس اگر لوازم شخصی دارید اقدام به بسته بندی آنها نموده و در جعبه های جداگانه از دیگر لوزام قرارشان دهید. بسیار مهم است که لوازم جداگانه را بصورت جداگانه بسته بندی نمایید تا هنگام چیدن و بازکردن جعبه ها به مشکل با سردرگمی مواجه نشوید. 

هنگام بسته بندی حتما روی جعبه های برچسب گذاری نمایید

این مورد یکی از مهمترین موارد در بسته بندی وسایل محل کار محسوب می شود چرا که انجام درست آن از ایجاد دردسرهای زیادی هنگام باربری و هنگام چیدن لوازم جلوگیری می نماید. دقیقا پس از بسته بندی هر یک از لوازم، جعبه مربوط به آن را برچسب گذاری کنید. استفاده از برچسب های رنگی که هریک به معنای خاصی است می تواند بسیار کمک کننده باشد. این کار در شناسایی جعبه ها و اینکه مربوط به کدام دپارتمان شرکت هستند کمک زیادی می کند. مثلا برچسب سبزرنگ مربوط به دپارتمان حسابداری یا قرمز مربوط به بخش فروش شرکت. لازم است پس از بسته بندی هریک از وسایل به صورت شفاف روی جعبه و کنار جعبه برچسب بچسبانید و اطلاعات محتوایات جعبه و محل که قرار گیری آن را روی آنها بنوسید. این کار هم به شما در رعایت تقدم و تاخر وسایل هنگام بارگیری کمک می کند و هم هنگام خالی کردن و چیدن لوازم بسیار راهگشا خواهد بود. 

لوازم ظریف و شکستنی را جدا کنید

بسته بندی وسایل شکستنی و حساس امری مهم است. لازم است آنها را یک به یک و با احتیاط درون جعبه قرار دهید و نکته مهم تر اینکه روی جعبه عبارت "شکستنی" را حتما ذکر کنید تا کارگران هنگام جابجایی این جعبه ها دقت لازم را به عمل آورند. هنگام بسته بندی و هنگام باربری دقت کنید این جعبه ها در بالای بسته بندی های دیگر قرار گیرند در غیر این صورت در اثر فشار و ضربه ممکن ایست دچار شکستی شوند. 

جابجا کردن لوازم شرکت

یکی از قسمت های سخت اسباب کشی شرکت ها، جابجایی لوازم و ماشین های اداری و دفتری می باشد. این لوازم می تواند شامل دستگاه فکس و کپی، کامپیوتر، سانترال و ... شود. اینجا جایی است یک شرکت خدمات اسباب کشی بیشترین کمک را می تواند به شما نماید. بسته بندی لوازم محل کار و جابجایی و حمل آنها را به یک شرکت باربری باتجربه بسپارید زیرا این لوازم معمولا دارای ارزش مادی بالایی هستند و همچنین بسیار و حساس و شکننده می باشند که بسته بندی و حمل آنها نیاز به مهارت های خاصی دارد. 

 

تعرفه و قیمت بسته بندی وسایل منزل و لوازم اداری

بسته بندی بار

تعرفه ها و نرخ بسته بندی لوازم منزل و یا شرکتها به عوامل متعددی وابسته است از جمله: تعداد کارتن های مورد استفاده و سایر لوازم بسته بندی. در این راستا تهیه کارتن و یا لوازم دیگر جهت بسته بندی اثاثیه و تعداد و همچنین نوع آنها تاثیر زیادی در هزینه های بسته بندی دارد. در مجموع می توان گفت موارد زیر در تعیین قیمت نهایی بسته بندی اثاثیه تاثیرگذارند :

 • تعداد کارگران مورد نیاز
 • نوع کارتن (چند لایه بودن، گرماژ، سایز کارتن و غیره)
 • تعداد کارتن و وسایل مورد استفاده (برای مثال مقدار رول پلاستیک و نایلون های حباب دار)
 • قیمت و تعرفه های اتحادیه

 

فیلم بسته بندی وسایل

افراد زیادی هستند که با دیدن عکس و فیلم های مربوطه به شرکت باربری ، اعتماد و اطمینانشان به شرکت و کارشان بیشتر میشود و به همین علت دنبال فیلم و عکس های یونیک هستند.

همینطور که در ابتدای صفحه مشاهده میکنید ، فیلم هایی کامل از بسته بندی و در بین محتوا هم عکس های خدمات فردین تجارت در زمینه بسته بندی را قرار داده ایم تا اعتماد کامل شما عزیزان را جلب کنیم.

 

سفارش و درخواست خدمات بسته بندی

باربری فردین تجارت یکی از شرکت های معتبر در ایران است که علاوه بر انجام امور جابجایی و حمل و نقل ، خدمات بسته بندی را نیز میپذیرد و به نحو احسنت انجام میدهد.

ما دارای کادری از آقایان و خانم های کاربلد و آموزش دیده هستیم که امور بسته بندی هر نوع وسیله و لوازمی را به بهترین شکل همراه با ابزار و روش های مدرن انجام میدهند و سلامت وسایل شما را تضمین میکنند.

برای درخواست سفارش بسته بندی وسایل با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان در محل حضور پیدا کنیم.

 


هزینه بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی با کارتن همراه با 4 عدد تسمه 20 هزار تومان
بسته بندی کامل فقط با سلفون 25 هزار تومان
بسته بندی با نایلون حبابدار و سلفون کشی 30 هزار تومان
بسته بندی کالکسه کودک با سلفون 30 هزار تومان
بسته بندی ویلچر فقط با سلفون 35 هزار تومان
بسته بندی کوله پشتی با سبفون 10 هزار تومان

 

قیمت هر عدد تسمه کشی 5 هزار تومان
قیمت یونولیت 30 هزار تومان
قیمت هر متر نایلون حبابدار 10 هزار تومان

 

سوالات متداول درمورد بسته بندی وسایل منزل و اداری

1 . نحوه بسته بندی اثاثیه منزل به چه صورت می باشد ؟

کلیه لوازم داخل منزل با در نظر گرفتن عواملی از قبیل ابعاد ، نوع و جنس آن وسیله و شرایط حمل و نقل پیش رو با لوازم و متریال تخصصی بسته بندی می شود .

2 . هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چقدر می باشد ؟

هزینه خدمات بسته بندی توسط کارشناس اعزامی از سمت شرکت به صورت دقیق برآورد می شود .

3 . آیا اعزام کارشناسان و برآورد قیمت هزینه دارد ؟

خیر ، اعزام کارشناس و انجام کارشناسی از محل مشتری به صورت رایگان انجام می گردد و شامل هیچ هزینه ای نمی باشد .

4 . هزینه ای که از سمت کارشناسان اعلام می شود شامل چه مواردی می باشد ؟

هزینه اعلامی از سمت کارشناس شامل هزینه لوازم و متریال بسته بندی به همراه نیروی متخصص جهت انجام بسته بندی می باشد .

5 . چند روز قبل از اینکه بخواهم کار بسته بندی را انجام سرویس را رزرو کنم ؟

بهترین زمان برای رزرو سرویس بسته بندی وسایل منزل 24 ساعت قبل از انجام اسباب کشی است ، در هر زمانی که نیاز به مشاوره دارید به صورت 24 ساعته می توانید از خدمات مشاوره کارشناسان باربری و اتوبار فردین تجارت بهره مند شوید

6 . نمونه های بسته بندی را می خواهم ببینم آیا این امکان وجود دارد ؟

بله در صورت نیاز به مشاهده نمونه های بسته بندی شرکت فردین تجارت میتوانید با کارشناسان این شرکت در میان بگزارید این افراد نمونه های بسته بندی را برای شما از طریق تلگرام یا واتساپ برای شما ارسال خواهند کرد

7 . آیا می توانم لوازم بسته بندی را از شما دریافت کنم و خودم کار بسته بندی را انجام دهم ؟

بله این امکان نیز وجود دارد در صورت نیاز به ملزومات بسته بندی لوازم منزل ، می توانید از طریق تلفن های تماس شرکت فردین تجارت وسایل بسته بندی را سفارش دهید ، به صورت پیک برای شما در هر نقطه ای از تهران بخواهید ارسال خواهد شد ، زمان ارسال لوازم بسته بندی کمتر از یک ساعت است


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید