X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به آنکارا

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به آنکارا یکی از چالش های بزرگ افراد برای مهاجرت به این شهر بوده است. یکی از خدمات شرکت ما ارسال اثاثیه منزل به شهر آنکارا با کم ترین هزینه است. شما میتوانید برای اطلاعات دقیق با شرکت ما تماس بگیرید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به آنکارا

مراحل ارسال بار به آنکارا

رضایت مشتری
معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت

شرکت باربری فردین تجارت یکی از معتبر ترین شرکت های حمل و نقل بین المللی در ایران می باشد یکی از خدمات شرکت باربری ما ارسال بار به آنکارا است. شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است و به دلیل وضعیت اقتصادی خوب افراد زیادی به خصوص ایرانیان به این شهر مهاجرت میکنند. یکی از چالش های بزرگ این افراد ارسال اثاثیه منزل به آنکارا است. روش های مختلفی برای ارسال اثاث منزل به آنکارا وجود دارد که ما در این سایت علاوه بر مراحل انجام ارسال بار، بهترین روش ارسال بار به آنکارا را برای شما گفته ایم.

شرکت فردین تجارت ارسال انواع بار ها و کالاهای تجاری و اثاثیه منزل به آنکارا را انجام میدهد و شرکت ما بعد از قرارداد تمامی وسایل شما را بیمه میکند تا در صورت مشکل بتوانید از آن استفاده کنید.

چرا شرکت فردین تجارت را برای ارسال بار به آنکارا انتخاب کنیم؟

ارسال بار از تهران و تمامی نقاط ایران به تمامی شهر های ترکیه مانند ارسال بار به آنکارا، ارسال بار به استانبول و ... همراه با رعایت تمامی قوانین و مقررات بین المللی ، بسته بندی تخصصی وسایل ، بارگیری و حمل وسایل همراه با ماشین های مجهز و موکت کاری شده توسط رانندگان مجرب و راه شناس در شرکت باربری بین المللی فردین تجارت انجام میشود. شرکت باربری فردین تجارت ویژگی هایی دارد که شامل:

 • بسته بندی اصول بار ها 
 • تحویل بار  در زمان تعیین شده
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • هزینه مناسب

هزینه ارسال بار به آنکارا

برای بسیاری از افراد در هنگام تماس با شرکت های باربری معتبر این سوال برایشان پیش می آید که هزینه ارسال بار به آنکارا چقدر است؟

اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم هزینه ارسال بار به آنکارا به عوامل زیادی بستگی دارد که این عوامل تاثیرگذار شامل:

 • هزینه انبارداری
 • هزینه بسته بندی وسایل شما
 • هزینه نوع روش ارسال بار به آنکارا
 • هزینه انواع بار ( تجاری، اثاثیه منزل)
 • هزینه تشریفات گمرکی
 • هزینه جابه جایی وسایل شما

هزینه ارسال بار به آنکارا

مراحل ارسال بار به آنکارا

 همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم ارسال بار به آنکارا مراحلی دارد که شامل:

تماس با شرکت فردین تجارت

شرکت باربری فردین تجارت با مدیریت فردین مرادی یکی از معتبر ترین و با تجربه ترین شرکت های باربری در شهر تهران است که شما میتوانید برای ارسال انواع بار از جمله ارسال بار تجاری و ارسال بار اثاثیه منزل با شرکت ما تماس بگیرید. بعد از تماس با شرکت ما و دادن اطلاعات اولیه کارشناسان ما با تعیین وقت قبلی به منزل شما می آیند.

بسته بندی اثاثیه

کارشناسان ما برای تعیین حجم بار دقیق و بسته بندی وسایل شما با تعیین وقت قبلی به منزل شمامی آیند. بسته بندی اصولی و درست یکی از نکاتی است که شما باید قبل از ارسال بار به شهرهای ترکیه از جمله ارسال بار به استانبول، ارسال بار به ازمیر، ارسال بار به آنتالیا و ارسال بار به آنکارا انجام دهید تا در هنگام جابه جایی آسیب نبینند.

انجام دادن کارهای  گمرکی

انجام دادن کارهای گمرکی هم میتواند خود شخص انجام دهد و هم میتواند به شرکت باربری بسپارد. اگر شما  میخواهید برای انجام کار های گمرکی شرکت باربری را انتخاب کنید باید مدارکی را به آن ها تحویل دهید.

پشتبانی بار تا رسیدن بار به آنکارا

بعد از انجام دادن تمامی مراحل بالا اثاثیه شما به شهر آنکارا ارسال میشود و شما میتوانید برای  اطلاعات مربوط به پرواز یا رسیدن کالا با شرکت ما تماس بگیرید.

روش های ارسال بار به آنکارا

ارسال بار به انکارا به صورت زمینی و هوایی امکان پذیر است.

روش های ارسال بار به آنکارا

فریت بار به آنکارا

ارسال بار به آنکارا به صورت هوایی این گونه انجام میشود که بعد از بسته بندی شدن وسایل ، اثاثیه شما را به فرودگاه امام خمینی میفرستیم و از آنجا توسط هواپیما های باری ، تمامی وسایل شما به فرودگا آسم بوغا در آنکارا میفرستیم و در شهر آنکارا تمامی وسایل را صحیح و سالم به شما تحویل میدهیم البته ارسال بار به آنکارا به صورت هوایی هزینه ی بالایی دارد اما سریع ترین راه برای ارسال بار است که شما میتوانید انجام دهید.

ارسال بار به آنکارا به صورت زمینی

ارسال بار به آنکارا به صورت زمینی هم یکی دیگر از روش های حمل بار به آنکارا است که محبوبیت زیادی دارد افراد زیادی از این روش استفاده میکنند. این روش به دلیل هزینه ی کم تر نسب به ارسال بار به آنکارا به صورت هوایی خیلی از افراد از این روش استفاده میکنند ولی یک  از معایب آن زمان سفر است که معمولا بین 15 الی 20 روز زمان میبرد.

مدارک لازم برای ارسال بار به آنکارا

شما برای ارسال بار به ترکیه مدارکی لازم دارید که شامل:

 1. فرم های تکمیل شده
 2. کپی پاسپورت
 3. آدرس تحویل گیرنده
 4. کپی یا اصل کارت ملی
 5. وزن دقیق بار
 6. کارت اقامت

شمامیتوانید برای ارسال بار به آنکار با شرکت باربری ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید