X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به استانبول-هزینه ارسال بار به استانبول

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به استانبول

یکی از موارد چالش برانگیز در مهاجرت، ارسال بار و تحویل بار در مقصد می‌باشد. بهترین کار برای حل این مسئله، انتخاب یک شرکت حمل و نقل و باربری معتبر می‌باشد.

مجموعه فردین تجارت برای ارسال بار به استانبول و یا ارسال بار از استانبول به ایران، اطلاعات لازم در مورد وزن و حجم تقریبی بار را از شما دریافت نموده و هزینه دقیق ارسال بار را برای شما محاسبه می‌نماید.

برای دریافت بهترین مشاوره‌ها را در این زمینه قرون به صرفه‌ترین روش برای حمل و جابجایی لوازم و اثاثیه خود می‌توانید با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به استانبول

معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت
فایل صوتی رضایت مشتری - ارسال بار به استانبول

ارسال بار به استانبول 

در سال های اخیر بسیاری از ایرانیان برای بیزینس و زندگی به شهر استانبول مهاجرت کرده‌اند و به دنبال انتقال وسایل خود به این کشور می‌باشند. یکی از راه های ایمن و به صرفه انتقال لوازم و ارسال بسته های خود به استانبول، فریت بار به استانبول می‌باشد چرا که حمل بار توسط مسافر در هواپیما، بسیار محدود بوده و شامل هزینه های اضافه بار بسیاری می‌باشد.

در شرایطی که افراد برای مدت طولانی قصد زندگی در این کشور را دارند و نمی‌توانند تمام وسایل خود را با هواپیما جابجا کنند، انتخاب بهترین روش برای جابجایی بار، ارسال بار به استانبول از طریق شرکت فردین تجارت می‌باشد.

در ارسال بار به استانبول برخلاف کارگو به استانبول، لوازم شخصی افراد جابجا و ارسال می‌شود. این حمل و نقل هیچ ماهیت تجاری نداشته و به نوعی بار خصوصی محسوب می‌شود.

شرکت فردین تجارت برای ارسال بار به استانبول تمام مراحل قانونی را طی کرده و کالاهای بسته بندی شده را از محل مبدا تحویل گرفته و به محل مقصد تحویل می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

ارسال خرده بار به استانبول

باربری بین المللی فردین تجارت حمل خرده بار به استانبول را با کامیونت های مسقف و تریلی های ترانزیت در کمترین زمان ممکن به انجام می‌رساند و دارای ماشین های مجهز می‌باشد. 

اگر می‌خواهید لوازم شخصی یا اثاثیه منزل به تعداد کم یا حجم کم را به استانبول ارسال کنید، بهتر است از روش خرده بار به استانبول این کار را انجام دهید چرا که با انتخاب این روش، هزینه کمتری نیاز است پرداخت کنید.

در روش ارسال به صورت خرده بار اصلا نگران شکستن و نرسیدن بارهای خود نباشید چرا که این شرکت تمامی وسایل حساس را با ظرافت بسته بندی کرده و بدون وارد شدن هیچ فشار تا استانبول می‌رساند.

ارسال خرده بار به استانبول یا فریت بار به استانبول را به شرکت بین المللی فردین تجارت بسپارید. تمامی لوازم شما با ایمنی و سلامت کاملا به محل مورد نظر ارسال شده و به دست فرد مورد نظر در مقصد می‌رسد.

حمل اثاثیه منزل از استانبول به تهران

برای حمل اثاثیه منزل خود از استانبول به تهران می‌توانید، ارزان ترین و راحت ترین شیوه ارسال بار از استانبول به ایران را انتخاب کنید. این شیوه ارسال بار به صورت زمینی با کامیون می‌باشد. حمل زمینی از استانبول از لحاظ هزینه از حمل دریایی و هوایی بسیار اقتصادی تر است. در حمل دریایی، تحویل کالا در گمرک استانبول یا ایران بوده و ممکن است هزینه این گمرکی ها بسیار زیاد شود.

در حمل اثاثیه و لوازم منزل از استانبول به تهران به روش زمینی، یک کامیون کالا را در مبدا بارگیری کرده و به ایران در مقصد تحویل می‌دهد. زمان حمل بار و رسیدن آن به مقصد از استانبول به تهران با فول تراک (FTL) یا کامیون دربست تا گمرک شهریار حدود 6 تا 9 روز می‌باشد.

ارسال بار از استانبول به تهران

ارسال بار از استانبول به ایران را می‌توانید به صورت هوایی نیز انتخاب کنید که این روش برای کالاهای کم حجم و سبک پیشنهاد می‌شود. ارسال بار به صورت هوایی از استانبول سریع، مطمئن و مقداری هزینه بر می‌باشد که در شرایطی که رسیدن بار در سریعترین زمان ممکن ملاک باشد، بهترین گزینه است.

ارسال بار از استانبول به ایران توسط ایرلاینهای خارجی و ایرانی صورت می‌گیرد، اما در سایر شهرهای ترکیه به دلیل محدود بودن خطوط هوایی قدرت انتخاب کاهش پیدا می‌کند. در این روش فرد آدرس دقیق مبدا، ترم خرید (برای بارهای تجاری)، نوع بار، وزن و حجم (دقیق پس از بسته بندی) را برای شرکت حمل باربری استانبول به تهران ارسال کرده سپس بعد از اعلام قیمت دقیق بارنامه صادر خواهد شد.

شرایط حمل بار شخصی به استانبول

برای حمل بار به استانبول ابتدا باید لوازم به گمرک مورد نظر (تعیین شده با توجه به شیوه حمل) انتقال داده شود.

برای ارسال لوازم شخصی به استانبول باید فرستنده دارای شرایط زیر باشد در غیر این صورت امکان ارسال وسایل این شخص به استانبول وجود ندارد.

 • داشتن کیملیک
 • هم فرستنده و هم گیرنده بودن
 • داشتن ورود به ایران و خروج از ایران گیرنده در یک ماه اخیر

در بارهای شخصی نباید خوراکی ارسال شود چرا که اجازه ترخیص بار در استانبول صادر نمی‌شود.

افراد برای ارسال بار خود به استانبول می‌توانند بار خود را از درب منزل یا کارخانه به شرکت باربری فردین تجارت تحویل داده و در گمرک مقصد تحویل بگیرند.

مراحل ارسال بار به استانبول

ارسال با به استانبول مراحلی دارد که بهتر است این مراحل را بدانید این مراحل شامل:

 • تماس با شرکت باربری

نیاز است بعد از تصمیم ارسال بار به استانبول، با یک شرکت باربری تماس بگیرید شرکت فردین تجارت یک شرکت معتبر و با سابقه است.  شما میتوانید برای ارسال بار به استانبول با شرکت باربری ما تماس بگیرید و درخواست خود را با کارشناسان ما مطرح کنید.

مراحل ارسال بار به استانبول

 • دریافت اطلاعات و کامل کردن فرم درخواست

بعد از تماس با شرکت فردین تجارت، کارشناسان ما به صورت تلفنی اطلاعات اولیه همچون حجم بار، شهر مقصد، نام شما و... از شما دریافت میکنند بعد از آن زمانی را برای فرستادن کارشناسان ما به منزل شما هماهنگ میکنند.

 • بسته بندی بارها

یکی از اصلی ترین کار هایی که شما باید حتما انجام دهید بسته بندی بارها به صورت اصولی و درست است زیرا در صورتی که بسته بندی بارها به درستی انجام نشود احتمال آسیب دیدگی بارهای شما وجود دارد. بار های شما به دو صورت ضربه گیر، پالت بندی بسته بندی میشود.

 • جابجایی بارها به داخل ماشین

بعد از بسته بندی بارها، تمامی وسایل منزل شما به داخل کامیون ها جابه جا میشود. برای فریت بار به استانبول وسایل شما بعد از جابجایی به فرودگاه امام ارسال میشود تا کارهای اداری آن انجام شود.

 • انجام دادن تشریفات گمرکی

دریافت مجوز های لازم برای ارسال  اثاثیه به استانبول توسط شرکت باربری انجام میشود و کافی است شما مدارک لازم را به شرکت باربری بدهید در ادامه مدارک لازم برای ارسال بار به استانبول را برای شما به طور کامل میگوییم.

با توجه به تعداد بسته های ارسالی و وزن بسته ها مراحل گمرکی برای ارسال بار به ترکیه انجام میشود و در آخر یک بارنامه برای شما صادر میشود که در این بارنامه وزن و تعداد بسته های ارسالی وجود دارد.  تمامی مراحل گرفتن تشریفات گمرکی توسط شرکت باربری فردین تجارت پیگیری خواهد شد و نیازی نیست شما کاری کنید.

انواع روش های ارسال بار به استانبول

شما می‌توانید به سه شکل هوایی، دریایی و زمینی بارهای خود را به استانبول ارسال کنید. پیشنهاد اقتصادی مجموعه فردین تجارت ارسال بسته به استانبول از طریق شیوه حمل بار به صورت زمینی می‌باشد چرا که بسته به راحتی از مرز بازرگان وارد کشور ترکیه می‌شود.

اگر شیوه حمل زمینی با کامیون را برای ارسال بار به استانبول انتخاب می‌کنید، بهتر است دربست یا FTL اجاره نمایید تا به راحتی وسایل از درب منزل و یا کارخانه بار زده و به مقصد ارسال شود. در ادامه به بررسی و آشنایی بیشتر روش های ارسال بار به استانبول می‌پردازیم:

ارسال بار به استانبول به صورت زمینی

معمولا در زمان ارسال بار به کشور های همسایه مثل ترکیه، عراق و... ارسال بار به صورت زمینی انتخاب می‌شود. شرکت فردین تجارت ارسال بار به استانبول را از طریق کامیون و تریلی های ترانزیت به صورت زمینی انجام می‌دهد چرا که حمل بار از استانبول به تهران و یا بالعکس به صورت زمینی هزینه‌ی کمتری نسبت به ارسال به صورت هوایی دارد.

اگر برایتان هزینه اهمیت بسیاری دارد و لوازم ارسالی تان نیز کم می‌باشد، می‌توانید کالای خود را به صورت خرده بار و کنار کامیونی همراه با بار دیگران در یک کامیون ارسال کنید و هزینه کمتری نیز بپردازید. زمان ارسال بار به صورت خرده بار از زمان ارسال بار به صورت زمینی مقداری بیشتر می‌باشد.

ارسال بار به استانبول به صورت هوایی

افراد می‌توانند بار خود را از استانبول به تهران و یا از ایران به استانبول به صورت هوایی ارسال کنند؛ چرا که ارسال هوایی درست است که شامل هزینه زیادی می‌شود اما از راه زمینی ایمن تر و مطمئن تر بوده و در مدت زمان کمتری به دست گیرنده می‌رسد. اگر زمان برایتان اهمیت دارد، خطوط هوایی را انتخاب کنید. به دلیل قیمت مناسب حمل هوایی خطوط ایرانی اغلب توسط هواپیمایی های داخلی یعنی ماهان، ایران ایر و قشم انجام می‌شود و مستقیم بار از فرودگاه امام به استانبول ارسال می‌گردد.

هزینه حمل بار از تهران به استانبول

تعرفه حمل بار به استانبول با توجه به عوامل زیر تعیین می‌شود:

 • ابعاد و حجم بار
 • هزینه بسته بندی بار
 • هزینه جابجایی اثاثیه شما
 • هزینه تشریفات گمرکی
 • هزینه نوع ارسال
 • هزینه انبارداری
 • هزینه ماشین های باربری

مقایسه قیمت فریت بار هوایی شرکت‌های مختلف

قیمت ارسال بار هوایی به شهر استانبول ترکیه را، می‌توانید با تماس با مجموعه فردین تجارت استعلام گرفته و بهترین قیمت حمل هوایی را انتخاب نمایید.
برای مثال قیمت ارسال 200 کیلوگرم بار به استانبول در سه شرکت ایران ایر، ماهان ایر و قشم ایر متفاوت است. طبق آخرین قیمت دریافتی قیمت فریت بار هر شرکت هوایی شامل موارد زیر می‌شود:

 • قیمت ایران ایر حدود: 45,235,000 IRR
 • قیمت ماهان ایر حدود: 62,348,000 IRR
 • قیمت قشم ایر حدود: 46,679,250 IRR

برای استعلام دقیق این قیمت ها کافیست با شماره تماس مندرج رد سایت تماس بگیرید.

هزینه ارسال بار به استانبول

ترخیص بار در استانبول

برای ترخیص بارهای شخصی و اثاثیه منزل در استانبول ترکیه به مدارک زیر نیاز می‌باشد:

 1. اصل پاسپورت همراه با آخرین تمبر ورود به کشور ترکیه
 2. شماره شناسایی مالیاتی یا TIN
 3. اجازه کار
 4. اجازه اقامت
 5. قرارداد اجاره 24 ماهه یا سند ملک
 6. اصل بارنامه (هوایی یا زمینی) مطابق با نام صاحب پاسپورت
 7. لیست جزئیات بار با ثبت ارزش و امضا شده توسط صاحب بار
 8. پکینگ لیست (لیست بسته بندی)
 9. وکالت نامه رسمی به نام ترخیص کار فرد
 10. نامه از کارفرما برای تایید قرارداد کاری فرد

معمولا فرآیند ترخیص 4 تا 5 روز کاری زمان می‌برد و برای بارهای تجاری باید از یک فرد مسلط به امور ترخیص کمک گرفته شود.

مدارک لازم برای ارسال بار به استانبول

شما برای ارسال بار به استانبول نیاز است مدارک زیر را آماده کرده و به همراه داشته باشید:

 • فرم های تکمیلی
 • کپی پاسپورت
 • کپی کارت ملی
 • شماره تلفن تحویل گیرنده
 • فاکتور ارسال بار تجاری
 • وزن دقیق بار
 • کارت اقامت

مدارک جواز ارسال لوازم شخصی برای فریت بار به استانبول

باید 3 تا 7 روز قبل از حرکت بار، جواز کسب کرده و با مدارک مورد نیاز مانند کپی و اصل کارت ملی و پاسپورت، کپی بلیت، فرم عدل بندی و فرم ارسال بار به همراه داشته باشید. البته می‌توانید کسب جواز را بعدا به اعضای درجه یک خانواده و یا وکیل قانونی بسپارید.

مراحل جواز بار مسافری در فرودگاه امام خمینی

 1. انتقال بار به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام
 2. کسب جواز ورود از درب سالن فریت
 3. تایید اولیه
 4. تایید نهایی مسئول درب خروج
 5. اخذ بارنامه و تگ ها از شرکت حمل
 6. تایید نهایی بازرسی و XRAY بار

مراحل جواز ارسال بار تجاری به استانبول

مراحل دریافت جواز بارهای تجاری شبیه به بارهای شخصی است با این تفاوت که باید کالاها در سامانه گمرک ثبت شده و ارزش گذاری شوند. مدارک لازم شامل موارد زیر است:

 1. کارت بازرگانی
 2. اینویس
 3. پکینگ لیست
 4. مجوزها (در صورت نیاز)

موارد ممنوع در حمل بار به استانبول

طبق قوانین ترکیه و ایران حمل کالاهای زیر بدون مجوز لازم، ممنوع است. این موارد به شرح زیر است:

 • اسلحه
 • مواد مخدر و مشروبات الکلی
 • گوشت و فراورده های گوشتی
 • محصولات لبنی
 • نمک
 • آرد و گندم
 • عتیقه و وسایل زینتی آنتیک
 • دستگاه های قمار
 • دوربین شکاری
 • فرش دستباف
 • خاک
 • لوازم آرایش
 • طلا (به ازای هر نفر 15 گرم)
 • زنبورها و زالوها
 • کره
 • محصولات سرامیکی
 • قهوه و چای
 • ادکلن و عطر
 • نرم افزار کامپیوتر
 • اجزا، قطعات و تجهیزات الکترونیکی
 • نامه دیپلماتیک
 • داروها
 • آب‌های معدنی
 • مکمل‌های غذایی و غذاهای مخصوص ورزشکاران
 • محصولات شیشه‌ای
 • عاج
 • اجناس چرمی
 • نقشه‌ها
 • لوازم و تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و دماسنج پزشکی
 • محصولات انگلی و قاتل حشرات
 • تلفن و مودم
 • گیاهان و قسمت‌هایی از گیاهان
 • تجهیزات رادیویی
 • دانه‌ها
 • تخم مرغ
 • کرم ابریشم
 • صابون
 • تنباکو
 • چربی‌ها و روغن‌های گیاهی

باربری استانبول به تهران

باربری استانبول به تهران را به صورت تخصصی و حرفه ای به ما رد شرکت فردین تجارت بسپارید چرا که این مجموعه با بهترین کیفیت انواع محموله و کالای مختلف را بدون آسیب و در ایمن ترین شرایط به مقصد مورد نظر انتقال می‌دهد. شرکت فردین تجارت برای ارسال بار از استانبول به صورت همه روزه علاوه بر تهران برای همه نقاط کشور ایران، خدمات باربری و حمل و نقل انجام می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شرکت باربری فردین تجارت تماس بگیرید.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مسعود
  درود برشما من خورده بار دارم که بیشتر خوراکی هستند خواستم قیمت بگیرم با سپاس واتساپ ۰۰۹۰۵۵۳۹۱۹۴۹۹۰
  • مدیر سایت

   سلام لطفا برای اطلاع از قیمتها با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید