TopBanner

ارسال هوایی بار منزل به فرانسه و پاریس و ...

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به فرانسه

ارسال بار مسافری و تجاری به تمامی شهر های فرانسه مثل پاریس ، لیون ، مارسی و ... به صورت هوایی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت همراه با بسته بندی وسایل

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به فرانسه

از زمان های نچندان دور افراد زیادی برای تجارت یا حتی مهاجرت همراه با خانواده از کشور های مختلف به فرانسه سفر میکرند و امروزه نیز با توجه به شرایط ایران مهاجران زیادی هم از این کشور به فرانسه سفر میکنند.

افرادی که قصد مهاجرت به فرانسه را دارند معمولا با مشکلاتی مانند چگونگی ارسال بار به فرانسه ، هزینه حمل بار به فرانسه و همچنین محدودیت های ارسال بار مسافری به فرانسه مواجه میشوند که این محدودیت ها و مشکلات را بهتر است به باربری فردین تجارت بسپارید.

یکی دیگر از خدمات ارسال بار به کشور های دیگر ، ارسال بار به فرانسه میباشد.ما در باربری فردین تجارت هم برای خانواده هایی که قصد مهاجرت و زندگی دائم یا موقت در فرانسه را دارند خدمات مخصوصی داریم و هم برای افرادی که قصد کار و تجارت در این کشور را دارند.

در ادامه با ما همراه باشید تا با خدمات ما آشنا شوید.

 

موقعیت جغرافیایی فرانسه

فرانسه کشوری در اروپای غربی است که از شمال با دریای شمال، از شمال غربی با کانال مانش، از غرب با اقیانوس اطلس، از جنوب و جنوب غربی با آندروا و اسپانیا و از شرق با بلژیک، آلمان، سوئیس و لوکزامبورگ هم مرز است. پایتخت فرانسه، شهر پاریس می باشد. فرانسه سومین کشور بزرگ و از مهم ترین کشورهای صادراتی در اروپا به‌ حساب می‌آید و کالاهای صادراتی فرانسه شامل نظیر خودرو سازی، فلز کاری، پتروشیمی، لوازم آرایشی و بهداشتی و… می باشد.

شهرهای مهم فرانسه عبارتند از: لیون، نیس، مارسی، استراسبورگ، تولوز، بوردو و …

فرانسه به دلیل استاندارد های بالای زندگی مقصد مهاجرین زیادی از سراسر دنیا از جمله ایران می باشد. مهم ترین مسئله برای مهاجرین فریت بار به فرانسه و ارسال بار مسافران به فرانسه می باشد.

 

باربری فرانسه

باربری به فرانسه

به احتمال زیاد یک یا چند نفر از اطرافیان و آشنایانتان را دیده اید که به فرانسه مهاجرت کرده اند.

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد این کار را دارند این است که چگونه تمامی وسایل منزل یا محل کار را به فرانسه بفرستند چون شرکت های هواپیمایی برای این حمل و نقل محدودیت های حجمی دارند.

اما انجام هیچ کاری غیر ممکن نیست.

شاید تصور کنید که با فروختن تمامی وسایل در ایران ، میتوانید همان وسایل را در فرانسه نیز خریداری کنید اما این اشتباه است زیرا قیمت یورو فرانسه نسبت به ریال ایران بالا است.

از طرفی هم ممکن است برخی از وسایل یادگاری و با ارزش باشند و نمیتوان آنها را فروخت با خود نبرد.

به همین علت پیشنهاد این است که با شرکت باربری مطمئنی مشورت کنید و در صورت تمایل از خدمات ارسال بار به فرانسه با روش های مختلف استفاده کنید.

حتما یادتان باشد از شرکتی درخواست خدمات کنید که همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه و بارنامه خدمات را ارائه دهد.

شرکت فردین تجارت آماده همراهی و انجام کار های شما از صفر تا صد برای باربری به ترکیه میباشد.

 

ارسال بار به فرانسه

ارسال بار به فرانسه

فرانسه به دلیل داشتن استاندارد های بالای زندگی دائم یا موقت ، امکان پیشرفت در کار و تجارت و همچنین برای ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر فرانسه هر ساله دارای مهاجران زیادی از سر تا سر دنیا مخصوصا ایران دارد.

اگر قصد ارسال بار به فرانسه کشور های دیگر را دارید و وزن بارتان بیش از حد مجاز است ، این مشکل را به ما بسپارید تا با حمل فریت بار به فرانسه این مشکل را به راحتی برای شما بر طرف کنید و همراه با اطمینان و اعتماد بار و وسایلتان را در فرانسه از ما تحویل بگیرید.

شرکت باربری بین المللی فردین با داشتن نمایندگی فعال و انبار در کشور های اروپایی مثل فرانسه ، این امکان را برای شما فراهم میکند که ارسال خرده بار به فرانسه یا ارسال بار های تجاری و وسایل منزل به فرانسه را با اعتماد بالا ، کیفیت بالا و صحیح و سلامت و همچنین با قیمت های منصفانه انجام دهید  دیگر نگران هیچ چیزی نباشید.

شرکت فردین تجارت دارای بیش از 15 سال تجربه در زمینه حمل و نقل بین المللی میباشد و همچنین با داشتن مدیران و کارکنان با اخلاق و دلسوز خدمات باربری را به بهترین شکل به شما عزیزان ارائه میدهد.

ما خدمات باربری به کشور های اروپایی را با خدمات ویژه مثل بسته بندی و همچنین با روش های مختلف مثل باربری هوایی و زمینی و دریایی ارائه میدهیم که در ادامه با آنها آشنا میشوید.

 

حمل بار به پاریس با فردین تجارت

حمل بار به پاریس

شهر پاریس مرکز سازمان های بین المللی همچون یونسکو ، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه و اتاق بازرگانی بین المللی می باشد . پاریس با مساحت ۱۰۵۴ کیلومترمربع دارای جمعیتی در حدود ۲۱۶۴۹۹۴ نفر است .البته این جمعیت مختص به شهر پاریس است و جمعیت منطقه شهری پاریس در کل در حدود ۹٫۹۳ میلیون نفر می باشد و همراه با حومه به حدود ۱۲ میلیون نفر نیز می رسد.و از این حیث یکی از پر جمعیت ترین شهرهای اروپا است.

پاریس به دلیل داشتن مکان های تفریحی و جاذبه های گردشگری و اقتصاد خوب و دیگر فواید از گذشته نیز به عنوان یکی از شهر های توریست پذیر جهان شناخته میشود و با داشتن بیش از 30 میلیون توریست در سال در رتبه نخست شهر های توریست پذیر است.

پاریس دارای برج زیبای ایفل و همچنین موزه لوور است که طرفداران زیادی دارند.

خیلی از هموطنان ما در سالهای گذشته با ارسال تمامی بار هایشان به فرانسه ، الان در پاریس سکونت دارند و زندگی میکنند و امروزه نیز خیلی از افراد دیگر ایرانی و غیره برای مهاجرت و زندگی و یا تحصیل به پاریس سفر میکنند و باربری فردین تجارت برای تمامی این موارد خدمات ویژه ارسال بار مسافری به فرانسه و ارسال بار دانشجویی به فرانسه را دارد که با قیمت مناسب ارائه میدهد.

اگر قصد ارسال بار هوایی به فرانسه را دارید بهتر است با فرودگاه شارل که بزرگترین فرودگاه فرانسه که در پاریس قرار دارد آشنا شوید.این فرودگاه در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی پاریس واقع شده است آماری که در تردد مسافر در سال ۲۰۰۸ در این فرودگاه در دست است چیزی بیش از شصت میلیون مسافر در این فرودگاه می باشد. کد سازمان یاتا برای این فرودگاه CDG کد سازمان ایکائو نیز LFPG می باشد.

 

روش های ارسال و حمل بار به فرانسه

حمل بار به فرانسه

فرانسه کشوری صنعتی است که دارای واردات و صادرات بالایی نیز میباشد به همین علت مورد توجه و علاقه بسیاری از تجار میباشد.

علاوه بر تجار افرادی معمولی زیادی نیز هستند که علاقه مهاجرت به فرانسه را دارند امال نمیدانند با چه روشی و چگونه باید وسایل خود را به فرانسه انتقال دهند که از نظر کیفیت و قیمت برایشان به صرفه باشد و نسبت به شرایط خود نیز در کمترین زمان به مقصد برسند.

ارسال بار به فرانسه نیز مانند ارسال بار به آلمان با 3 روش انجام میشود که با آنها آشنا میشوید...

ارسال بار هوایی به فرانسه

یکی از ایر لاین های ایرانی که در برنامه خود پرواز های ثابتی به این فرودگاه دارد ماهان ایر است. ماهان ایر به دلیل داشتن پروازهای مستقیم از ایران به فرانسه ، هزینه حمل بار هوایی به فرانسه را کاهش می دهد. شرکت فردین تجارت با در دست داستن نمایندگی رسمی ماهان می تواند هزینه حمل بار هوایی به فرانسه را بسیار کاهش دهد.

حال این سوال پیش می آید که هزینه حمل بار هوایی به فرانسه چقدر است؟ آیا این روش برای حمل بار مقرون به صرفه است؟
هزینه حمل بار هوایی به وزن و حجم کالا بستگی دارد و قیمت مشخصی را نمیتوان برای آن در نظر گرفت. اما آنچه در مقایسه با سایر روش های حمل مشخص است آن است که این روش برای حمل بارهایی با تناژهای بالا مقرون به صرفه نمی باشد. البته مهمترین مزیت حمل بار هوایی به فرانسه مدت زمان حمل بار از این کشور است. زمان حمل بار هوایی به فرانسه بین 3 الی 5 روز است و این زمان برای بسیاری از تجار می توانند معیار خوبی برای حمل بارشان به این روش باشد.

ارسال بار دریایی به فرانسه

ارسال بار هوایی و دریایی به فرانسه

فرانسه به دلیل قرار گرفتن بیشتر مرزهایش در کنار آب دارای بنادر زیادی برای حمل بار دریایی به فرانسه است. مهمترین بنادر برای حمل دریایی از فرانسه عبارتند از: بندر بوردو ( Bordeaux ) ، بندر تولون ( Toulon ) ، بندر مارسی ( Marseille ) ، بندر دوویل (Deauville  ) ، بندر لوهاور (le Havre  ) ، بندر موناکو (Monaco  ) ، بندر کان (Caen  ) ، بندر نیس ( nice ) و بندر نانسی ( Nancy ).
بیشتر کالاهایی که به صورت فله ای یا بالک می باشند به روش حمل دریایی به فرانسه حمل می شوند چرا که این روش برای کالاهایی از این قبیل مقرون به صرفه و مناسب است.

ارسال بار زمینی به فرانسه

حمل بار به صورت زمینی به فرانسه به دو شکل فول تراک و خرده بار انجام می شود. حمل خرده بار در حمل زمینی به فرانسه به باری گفته می شود که مقدار آن کمتر از یک تراک باشد. اما در فول تراک بازرگانان می توانند یک یا چند تراک را برای حمل بار خود به خدمت بگیرند. زمان حمل زمینی به فرانسه در این دو مورد نیز با هم کمی متفاوت است. مدت زمان حمل بار به شرکت کریر کالا بستگی دارد.

زمان حمل بار زمینی به فرانسه به شکل خرده بار بین 15 الی 20 روز و به شکل فول تراک بین 10 الی 12 روز است.
قیمت حمل بار زمینی به فرانسه در مقایسه با سایر روش ها کمتر است و تجار در صورت داشتن زمان کافی برای حمل، به علت مقرون به صرفه بودن معمولا برای بارهایی با وزن زیاد از این روش استفاده می کنند.

 

مراحل و چگونگی ارسال بار به فرانسه

ارسال بار به پاریس

1 . مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای فریت بار هوایی به فرانسه بسیار مهم است . چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار شما آسیب دیده و یا در مقصد ، برای ترخیص با مشکل مواجه شود.

کادر مجرب اتوبار فردین ، در محل سکونت شما حاضر شده و تمام چمدانها ، لوازم منزل ،مبلمان ، میز و کمد و بطور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و جعبه های چوبی و فلزی (به فراخور لوازم شما ) ، بسته بندی یا پالت بندی کرده و تا فرودگاه حمل میکنند. ظروف شکستنی حباب پیچ شده و سپس پالت بندی میشوند . بسته بندی مناسب و با کیفیت یکی از مهمترین مراحل ارسال بار شماست. و ما آنرا به بهترین نحو انجام میدهیم، تا هیچگونه مشکلی برای شما در گمرک فرودگاه های فرانسه بوجود نیاید.

2 . انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، یا پایانه ی هوشمند بارفرودگاه امام خمینی ، محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل فردین تجارت برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه (که لیست آن در سایت موجود است ) را به شهرهای مختلف فرانسه ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به فرانسه انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است که عبارتند از :

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

نکته : در اکثر موارد حضور مسافر به هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی الزامی بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل بطور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران صورت می گیرد.

ارسال و حمل بار به فرانسه

3 . صدور بارنامه و ارسال بار به فرانسه

سپس بار شما توسط شرکت باربری فردین ، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا دراولین فرصت در گمرک فرودگاه های فرانسه ، برای ترخیص آن اقدام کنید.

4 . ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های فرانسه

برای ترخیص بار در شهرهای مختلف این کشور هم تمهیداتی در خدمات شرکت باربری فردین تجارت گنجانده شده است. وقتی شما با شرکت فردین قصد ارسال بار خود را به فرانسه دارید نگران مراحل گمرکی کار نباشید. ما میتوانیم از طریق دفاتر نمایندگی خود در کشور فرانسه اقدام به ترخیص بار شما کنیم.

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام میشود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Rey بازرسی میشوند تا مشخص شود آیا آنچه که در بارنامه ی خود اظهار کرده اید با بار مطابقت دارد یا خیر .

مراحل فوق برای تمامی خدمات ارسال بار به انگلیس و سایر شهر و کشور ها انجام میشود و ضروری است.

 

بسته بندی وسایل منزل برای باربری به فرانسه

بسته بندی

بسته بندی وسایل منزل بخش مهمی از این خدمات است و بیشتر مشتریان ما از نقاط مختلف ایران در واقع به منظور ارسالوسایل منزل و محل کار به شکور های اروپایی با همکاران ما تماس می گیرند. امروزه نحوه بسته بندی اسباب و لوازم منزل اهمیت زیادی دارد و کیفیت بسته بندی اثاثیه موجب می شود که تا حد زیادی ایمنی و سلامت بار تضمین شود.

این کار ظرافت ها و دقت خاصی را نیاز دارد که به جرات می توان گفت که کیفیت انجام مراحل بعدی اسباب کشی را نیز تضمین می کند. امروزه کارگران شرکتهای باربری سعی می کنند تا با استفاده از بهترین وسایل و لوازم این مرحله را به بهترین شکل ممکن به پایان برسانند و با استفاده از لوازم مناسب این کار را انجام دهند که این وسایل عبارتند از :

 • کارتن های چندلایه (از نوع پنج لایه یا هفت لایه) جنس روغنی
 • برچسب (Label) جهت چسباندن روی کارتن ها به منظور مشخص کردن محتویات آنها
 • نایلون و یا پوشش (کاور) پلاستیکی حباب دار و ضد ضربه (به خصوص جهت بسته بندی وسایل شکستنی)
 • طناب
 • چسب های نواری
 • روزنامه باطله
 • فوم ضربه گیر

همچنین در صورتی که میخواهید خودتان وسایل را بسته بندی کنید ، میتوان کارتن و تجهیزات بسته بندی وسایل را از شرکت ما خریداری کنید.

 

ارسال بار از فرانسه به ایران

ارسال بار از فرانسه به ایران

فرانسه و پاریس دارای شرایط خوبی برای زندگی دائم یا موقت هستند اما در بعضی مواقع شرایط جوری میشود که افراد یا خانواده ها مجبور به بازگشت به ایران میشوند و باید از خدمات ارسال بار از فرانسه به ایران استفاده کنند.

فریت بار از فرانسه به ایران از خدمات ویژه شرکت باربری فردین تجارت است که به صورت ویژه و خصوصی تمامی وسایل منزل یا شرکت شما را به مقصد میرساند.

شرکت ما دارای نمایندگی فعال در فرانسه است که شما میتوانید با اعتماد کامل ، صفر تا صد خدمات را به کادر ما بسپارید تا وسایل تجاری یا غیر تجاری شما همراه با بسته بندی حرفه ای و پلمپ بار به ایران فرستاده شوند.

حمل بار از فرانسه نیز با 3 روش هوایی ، دریایی و زمینی انجام میشود که دارای قیمت های منصفانه ای نیز هستند و همچنین به بهترین شکل انجام میشوند.

ارسال بار لوازم ارایشی و بهداشتی از فرانسه،ارسال بار تجهیزات ماشین الات از فرانسه، ارسال بار اهن از فرانسه،ارسال بار پلاستیک از فرانسه،ارسال بار لوازم تزئینی از فرانسه،ارسال بار ظروف از فرانسه،ارسال بار لوازم خانگی از فرانسه،ارسال بار لوازم خانگی برقی از فرانسه،ارسال بار تجاری از فرانسه و… از خدمات ما هستند.

برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

 

چه وسایلی را میتوان از ایران به فرانسه یا برعکس انتقال داد؟

ارسال وسایل منزل به فرانسه

فرانسه به عنوان دومین قطب اقتصادی اتحادیه اروپا در صنایع مهمی نظیر خودرو سازی ، فلز کاری ، پتروشیمی ، لوازم ارایشی و بهداشتی و … فعال است و از مهمترین کشور های صادراتی اروپا به شمار میرود لذا تاجران ایرانی زیادی قصد به حمل بار ارزان از فرانسه به ایران را به صورت مطمئن و ایمن دارند.

بار های مسافری

ارسال بار لوازم منزل از فرانسه ، ارسال بار وسایل شخصی از فرانسه، ارسال  بار کتاب از فزانسه ،ارسال بار شکستنی از فرانسه ارسال بار لوکس از فرانسه، ارسال یار لوازم خانگی از فرانسه ،ارسال بار لباس از فرانسه ،ارسال بار مهاجرین از فرانسهارسال بار شخصی از فرانسه،ارسال بار لوکس از فرانسه و …

بار های تجاری

ارسال بار لوازم ارایشی و بهداشتی از فرانسه،ارسال بار تجهیزات ماشین الات از فرانسه، ارسال بار اهن از فرانسه،ارسال بار پلاستیک از فرانسه،ارسال بار لوازم تزئینی از فرانسه،ارسال بار ظروف از فرانسه،ارسال بار لوازم خانگی از فرانسه،ارسال بار لوازم خانگی برقی از فرانسه،ارسال بار تجاری از فرانسه و …

 

هزینه و قیمت حمل بار به فرانسه

هزینه پست به فرانسه

همیشه در ارسال بار به فرانسه عوامل مختلفی تاثیر گذار بر روی قیمت هستند، مثلا وزن بار شما چقدر می باشد و شرایط ارسال و امنیت بار و… همگی در کنار هم تاثیر گذار بر روی قیمت می باشند به همین جهت توصیه می کنیم حتما قبل از هر کاری با کارشناسان سایت فردین تجارت تماس بگیرید تا همه جزئیات در اخیتار شما قرار بگیرد.

 

هزینه پست به فرانسه

امروزه بنا بر برخی دلایل ارسال بسته از ایران به فرانسه زیاد شده است و هزینه پست از ایران به فرانسه یکی از سوالات رایج شده است.

هزینه ارسال بسته و پست از ایران به فرانسه نسبت به کرایه پستی ، هزینه های گمرک ، نرخ بیمه ، حق السهم پست و مالیات بر ارزش افزوده با توجه به ارزش ذاتی بسته محاسبه می‌شود.

اگر قصد ارسال بسته به کشورهای مختلف را دارید حتما از شرایط و ممنوعات کشور مقصد آگاه باشید تا در بازرسی‌های اولیه با مشکل رو به رو نشوید.

همچنین میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید