X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

شرایط لازم برای ارسال بار به ترکیه با اتوبوس

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به ترکیه با اتوبوس

ارسال بار به ترکیه روش‌های گوناگونی دارد. لوازم را می‌توان از طریق زمینی، دریایی و هوایی به ترکیه منتقل کرد. روش زمینی شامل ارسال بار با کامیون، اتوبوس و وانت می‌شود. شاید تعجب کنید اما یک سری وسایل را با اتوبوس هم می‌توان به ترکیه برد.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به ترکیه روش‌های گوناگونی دارد. لوازم را می‌توان از طریق زمینی، دریایی و هوایی به ترکیه منتقل کرد. روش زمینی شامل ارسال بار با کامیون، اتوبوس و وانت می‌شود. شاید تعجب کنید اما یک سری وسایل را با اتوبوس هم می‌توان به ترکیه برد. البته معمولا خرده بارها را با اتوبوس منتقل می‌کنند. در این مقاله ارسال بار به ترکیه با اتوبوس را به طور کامل بررسی کرده‌ایم. با ما همراه باشید. 

شرایط لازم برای ارسال بار به ترکیه با اتوبوس

برای ارسال بار به ترکیه با اتوبوس و وسایل نقلیه دیگر یک سری شرایط یکسانی وجود دارد که باید رعایت شود. این شرایط را توضیح می‌دهیم.

بیمه حمل و نقل بین‌المللی

مدارک متفاوتی باید در اختیار رانندگان باربری بین‌المللی باشد. یکی از این مدارک بیمه حمل و نقل بین‌المللی است تا در صورت آسیب به وسایل، امکان جبران آن وجود داشته باشد.

خودرو مجهز

همه خودروهای باربری باید از تجهیزات لازم برخوردار باشند. برای ارسال بار به ترکیه با اتوبوس هم لازم است اتوبوس تجهیزات ایمنی استاندارد داشته باشد، به این دلیل که در صورت رخ دادن اتفاقی، به خوبی با مشکل مقابله شود. این تجهیزات ایمنی می‌توانند شامل زنجیر چرخ، جعبه کمک‌های اولیه و کپسول آتش‌نشانی و ... باشد.

حمل بار با اتوبوس

همراه داشتن اسناد حمل و نقل

از دیگر شرایط ارسال بار به ترکیه با اتوبوس این است که راننده اسناد باربری را همراه داشته باشد. این که چه موقع و در چه مکانی و توسط چه کسی بار را تحویل گرفته است، وزن و حجم بار چقدر است و قرار است کجا و به چه کسی تحویل داده شود.

مدارک ایمنی خودرو

راننده باید تمام مدارکی که نشان می‌دهد اتوبوس مورد نظر ایمنی لازم را دارد، در اختیار و همراه خود داشته باشد. این مدارک شامل کارت معاینه فنی اتوبوس، لاستیک‌های آج دار و ... می‌شود. اتوبوس‌هایی که از ایمنی استاندارد برخوردار نباشند، اجازه ارسال بار به ترکیه را نخواهند داشت. 

ارسال بار با اتوبوس

چه بارهایی اجازه ارسال بار با اتوبوس را ندارند؟

  •  بار مواد مخدر، قاچاق یا اسلحه
  • بارهایی با وزن بیشتر از 40 کیلوگرم
  • مواد غذایی فاسد شدنی 
  • بارهای غیر بهداشتی
  • اجناسی مانند چک و اوراق بهادار
  • محموله‌های خطرناکی که در آیین نامه حمل و نقل ذکر شده 

ارسال بار به استانبول با اتوبوس، روشی آسان و ارزان

ممکن است افرادی قصد ارسال تعدادی وسیله به استانبول را داشته باشند و حجم و وزن بارهایشان آنقدی نباشد که استفاده از روش‌های دریایی و هوایی از نظر زمان و هزینه‌ای که می‌گذارند، به صرفه باشد. می‌دانید که ارسال بار با هواپیما به خارج از کشور هزینه‌های زیادی را دربرمی‌گیرد و ارسال بار با کشتی هم نیاز به صرف زمان زیادی دارد. بنابراین در این صورت بهترین راه، ارسال بار به استانبول با اتوبوس است. با ارسال بار با اتوبوس به استانبول می‌توانید به راحتی خرده بارهای خود را به این شهر بفرستید. 

هزینه حمل بار با اتوبوس چگونه است؟

عواملی که بر قیمت ارسال بار به  شهر های ترکیه با اتوبوس از جمله ارسال بار به استانبول، ارسال بار به ازمیر اثرگذارند، عبارت‌اند از وزن بار و و بیمه بار. اگر می‌خواهید از قیمت‌های دقیق حمل بار با اتوبوس آگاهی یابید، با شرکت باربری بین المللی فردین تجارت تماس بگیرید. شرکت فردین تجارت در زمینه ارسال بار به همه شهرهای ایران و کشورهای اروپایی در خدمت شما عزیزان می‌باشد. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید