TopBanner

معرفی روش‌های ارسال بار به ترکیه از طریق باربری

02144313379 کارشناس ترکیه
روش‌های ارسال بار به ترکیه

انتخاب روش مناسب ارسال و جابه‌جایی بار همیشه دغدغه صاحبین بار بوده است و یکی از مشکلات حمل بار به ترکیه نیز می‌باشد. صاحبین بار باید با روش های ارسال بار به ترکیه از طریق باربری آشنا باشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. 

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

انتخاب روش مناسب ارسال و جابه‌جایی بار همیشه دغدغه صاحبین بار بوده است و یکی از مشکلات حمل بار به ترکیه نیز می‌باشد. صاحبین بار باید با روش های ارسال بار به ترکیه از طریق باربری آشنا باشند تا بهترین راه را انتخاب کنند. 

روش های ارسال بار به ترکیه از طریق باربری  

برای ارسال بار به ترکیه از طریق باربری 4 راه وجود دارد: زمینی، هوایی، دریایی و ریلی. البته روش دریایی و ریلی برای بردن وسایل به ترکیه چندان مناسب نیست.  

ارسال بار به ترکیه به روش زمینی

روش زمینی برای بردن بار به کشورهای همسایه مانند ترکیه بسیار مناسب است. شاید فکر کنید سلامت وسایل شما در طی راه طولانی به خطر می‌افتد، اما حمل زمینی ترفندهایی دارد که موجب تضمین سلامت بارهای شما می‌شود. در ادامه روش‌های باربری زمینی به ترکیه را بررسی می‌کنیم. 

روش فول تراک

در این روش حمل بار توسط وسایل نقلیه مناسب و نیروهای متخصص و حرفه‌ای صورت می‌گیرد. کالا در زمان کوتاهی به مقصد می‌رسد و وسیله نقلیه در بین راه عوض نمی‌شود و بارگیری به دفعات انجام نمی‌شود، پس راه مناسبی برای حمل کالاهای حساس به شمار می‌رود. قیمت این نوع باربری بیشتر است و مشتری باید هزینه کرایه وسیله نقلیه اجاره شده را به طور کامل بپردازد. 

 روش گروپاژ

این راه در صورتی مناسب است که حجم بار شما کم باشد و همچنین عجله‌ای برای رسیدن بار به ترکیه نداشته باشید. در روش گروپاژ یا خرده بار بارهای چندین تن در کامیون بزرگ ترانزیت جای می‌گیرد. کامیون در صورت پر شدن راه می‌افتد، لذا باید تا پر شدن آن صبر کنید. هزینه باربری در این روش کمتر و به صرفه‌تر است. 

باربری بین‌المللی

ارسال بار به ترکیه به روش هوایی

ارسال بار به روش هوایی امن‌تر است، اما به همان نسبت هزینه بیشتری هم دارد. ارسال کالا از طریق راه هوایی دو روش دارد که در ادامه برررسی می‌شوند.

روش کارگو

کارگو در کشورهای مختلف روش‌های متفاوتی دارد. اما به طور کلی به روشی گفته می‌شود که کالاها از طریق هواپیماهای غیر مسافربری و تجاری فرستاده شوند. برخی از شرکت‌ها، هواپیماهای تجاری و حمل بار در اختیار دارند و در این زمینه فعالیت می‌کنند. کارگو برای ارسال کالاهای با حجم و وزن بالا کاربرد دارد. 

روش فریت بار

فریت بار هم نوعی حمل بار به روش هوایی است، اما تفاوت‌هایی با روش کارگو دارد. فریت بار تنها برای مسافرین انجام می‌شود. به این صورت که اگر مسافر ترکیه باشید و وزن بار شما از حد مجاز در هواپیمای مسافربری بیشتر باشد، می‌توانید از این روش استفاده کنید. 

باربری به ترکیه

بسته بندی وسایل برای ارسال به ترکیه

مهمترین مرحله ارسال بار، بسته بندی با کیفیت آن می‌باشد. کالاها باید به صورتی بسته بندی شوند که در حین ارسال آسیب نبینند. در این بین بارهای شیشه‌ای یا شکستنی حساسیت بیشتری دارند، پس بسته بندی آن‌ها باید دقیق‌تر باشد. 

در فردین تجارت بسته بندی و ارسال بار به ترکیه به صورت دقیق و با کنترل کیفی و امنیت بالا انجام می‌شود. کادر مجرب شرکت باربری فردین تجارت تمامی بارهای شما را با مناسب‌ترین ابزار و کارتن‌ها بسته بندی می‌کنند، پس دیگر نگرانی برای سلامت بارهای خود نخواهید داشت. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید