X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار از ایران به قبرس✔ شرکت حمل و نقل فردین تجارت ✔

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به قبرس

ارسال بار به قبرس به صورت زمینی و هوایی امکان پذیر است که هر کدام از آن ها مزیت هایی برای خود دارند که شما با توجه به شرایط خود یکی از روش ها را برای ارسال بار به قبرس انتخاب میکنید. شما میتوانید برای ارسال اثاثیه به قبرس با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ویدئو رضایت مشتری - ارسال بار از تهران به قبرس شمالی (مرداد 1402)

ارسال بار به قبرس

رضایت مشتری - ارسال بار به قبرس شمالی

هزینه ارسال بار به قبرس

ارسال بار به قبرس شمالی توسط شرکت فردین تجارت

ارسال اثاثیه منزل به قبرس

ارسال بار به قبرس شمالی

مراحل ارسال بار به قبرس شمالی (فاماگوستا)

ارسال بار از تهران پارس به قبرس شمالی

ارسال بار از پردیس تهران به قبرس شمالی (30 بهمن 1402)

فایل صوتی رضایت مشتری - ارسال بار به قبرس شمالی مرداد 1402
فایل رضایت مشتری - مهر 1402
فایل رضایت مشتری - ارسال بار به قبرس مهر 1402

اسکرین شات های رضایت مشتری 

رضایت مشتری - ارسال بار به قبرس شمالی

رضایت مشتری - ارسال بار به قبرس

ارسال بار به قبرس

یکی از خدمات شرکت  باربری فردین تجارت ارسال بار به قبرس است. قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود که هر کدام از آن ها به دلیل امنیت در قبرس، تحصیل در قبرس و.... به این کشور مهاجرت میکنند یکی از چالش هایی که امکان دارد این افراد با آن روبه رو شوند ارسال اثاثیه منزل به قبرس شمالی یا جنوبی است. البته شرکت هایی بازرگانی که کالاهای تجاری خود را میخواهند به شهر های قبرس ارسال نمایند میتواند از خدمات شرکت  باربری ما استفاده کنند. یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه ارسال بار به قبرس وزن دقیق بار است. هرچه وزن و حجم بار زیاد باشد قیمت ارسال بار به قبرس هم بیشتر است در ادامه عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه ارسال بار به قبرس را برای شما عزیزان گفته ایم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

شرایط و مراحل ارسال بار به قبرس

شرایط و مراحل ارسال بار به قبرس شامل:

مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

شما بعد از تصمیم نهایی برای ارسال بار به قبرس، با شرکت های باربری معتبر تماس میگیرید شرکت فردین تجارت با مدریت فردین مرادی یکی از شرکت های با تجربه در زمینه ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی است.  بعد از تماس با شرکت مشاوران ما اطلاعات اولیه که شامل وزن تقریبی بار، نوع کالای شما، روش ارسال بار، اسم و... را از شما دریافت میکنند و بعد از آن کارشناسان ما با تعیین وقت قبلی برای بسته بندی منزل و اداری شما به منزلتان می آیند. بسته بندی اثاثیه بسیار مهم است و شما باید این کار را به درستی انجام دهید زیرا امکان دارد در طول جابجایی وسایل شما آسیب ببیند البته شرکت باربری فردین تجارت تمامی وسایل شما را بیمه میکند تا در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

شرایط و مراحل ارسال بار به قبرس

انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار، وسایل شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط کارشناسان فردین تجارت برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود را به شهرهای مختلف قبرس شمالی و جنوبی ارسال کنید. ارسال اثاثیه ای مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوترو مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری بدون هیچ مشکلی  به قبرس انجام میشود. کارشناسان مجموعه ی ما برای انجام مراحل گمرکی نیاز به مدارکی دارند.

مدارک لازم برای ارسال بار به قبرس

 1. اصل یا کپی پاسپورت
 2. اصل یا کپی کارت ملی
 3. شماره تلفن یا آدرس تحویل گیرنده
 4. لیست بسته بندی
 5. کارت اقامت
 6. فاکتور ارسال بار تجاری

صدور بارنامه و ارسال بار به قبرس

بعد از انجام دادن مراحل گمرکی، بارنامه شما صادر میشود که در این بارنامه علاوه بر مجوز لازم وزن دقیق بار نوشته شده است.

در زمان حمل بار شما به قبرس ، شما میتوانید از طریق پایانه های رهگیری بار، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را  به صورت 24 ساعته پیگیری نمایید، تا زمان دقیق رسیدن اثاثیه خود را به مقصد بدانید ، تا در اولین فرصت در گمرک فرودگاه های قبرس ، برای ترخیص آن اقدام نمایید.

هزینه ارسال بار به قبرس

هزینه ارسال بار به قبرس

هزینه ارسال بار به قبرس به عوامل زیادی بستگی دارد به همین خاطر نمیتوان به طور دقیقی هزینه آن را بیان کرد این عوامل شامل:

 • هزینه بسته بندی اثاثیه
 • هزینه جابجایی آن
 • هزینه تشریفات گمرکی
 • هزینه نوع ارسال شما
 • هزینه ارسال انواع کالا
 • وزن و حجم دقیق بار
 • هزینه انبارداری

فریت بار به قبرس

احتمالا میدانید که روشهای زیادی برای ارسال بار به قبرس وجود دارد که یکی از بهترین و سریع ترین آنها ارسال بار هوایی به قبرس میباشد که در کمترین زمان انجام میشود و به همین اندازه هم قیمت بالاتری دارد.

ارسال بار  به قبرس با این روش دارای هیچ منعی نیست و شما میتوانید تمام بار ها و وسایل را با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی و استرس  و با قیمت گران و شرایط عالی به کشور قبرس، ارسال بار به قبرس جنوبی و ارسال بار به قبرس شمالی شرکت فردین تجارت برای شما ارسال نمایید. خدمات حمل بار به قبرس به صورت هوایی را ما در تمام روزهای هفته به شما مشتریان گرامی ارائه می دهیم و بیش ترین کاربری برای باربری به قبرس به صورت هوایی می باشد. 

ارسال بار به قبرس به صورت زمینی

باربری زمینی هم از دیگر روش های ارسال بار  به قبرس میباشد که نسبت به روش هوایی زمان بیشتری میبرد اما هزینه آن به صرفه و کمتر است.

این روش همراه با تریلی و ترانزیت های مجهز و پیشرفته ، موکت کاری شده و مسقف انجام میشود که دارای رانندگانی کاربلد و با تجربه و راه شناس هستند که تمامی وسایل را بدون کوچکترین ضربه و مشکلی از طریق مرز های زمینی به مقصد می رسانند. بیمه از مهمترین مواردی است که شرکت ما اهمیت ویژه ای به آن می دهد و با بیمه اگر در حین مسیر ارسال بار به قبرس حوادثی مثل : سرقت ، آتش سوزی ، آبگرفتگی ، حوادث طبیعی و حوادث غیر طبیعی رخ بدهد جبران می شود. با این روش حمل بار میتوانید انواع بار های سبک و سنگین و بزرگ و کوچک را به قبرس بفرستید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید