ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به قبرس

قبرس یکی از کشور های اروپایی است که افراد زیادی سالانه به این کشور مهاجرت میکنند و باربری فردین تجارت هم خدمات ارسال و حمل بار به قبرس شمالی و جنوبی را به این افراد ارائه میدهد تا به راحتی همراه با وسایل منزل یا محل کار و ... به این کشور مهاجرت کنند.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به قبرس شمالی

قبرس یک کشور اروپایی است که از نظر حکومتی ، سیاسیت و اقتصاد و آب و هوا و سایر موارد دارای شرایط خوبی است و کشور مناسبی برای زندگی ، کار و ادامه تحصیل میباشد که سالیانه افراد زیادی از کشور های مختلف مانند ایران به این کشور مهاجرت میکنند.

اگر شما نیز قصد مهاجرت به این کشور و نیازمند خدمات ارسال بار به قبرس هستید تا انتهای این مطلب از سایت باربری فردین تجارت با ما همراه باشید تا به طور کامل با این مورد آشنا شوید...

 

موقعیت جغرافیایی قبرس

قبرس کشوری جزیره‌ای در بخش شرقی دریای مدیترانه و سومین جزیره پرجمعیت در این دریا است که به دو بخش قبرس شمالی و قبرس جنوبی تقسیم میشود.

از شهر های مهم این کشور میتوان به نیکوزیا (پایتخت قبرس) ، لارناکا ، لیماسول ، پافوس ، کایرنیا اشاره کرد که آب و هوای این شهر ها معمولا در تابستان گرم و خشک و در زمستان معتدل و همراه کمی باران است.

یکی از مهم ترین نکات در مورد این کشور وضعیت اقتصادی آن است که در شرایط و وضعیت خوب اقتصادی با درآمد بالا قرار دارد که از جمله اقتصاد های برتر جهان شناخته شده است و همچنین از کشور هایی است که نرخ بیکاری آن بسیار پایین است و واحد پول این کشور هم از پوند به یورو تبدیل شده است.

از نظر ادامه تحصیل هم میتوان گفت این کشور دارای چندین دانشگاه معتبر با نام های دانشگاه فناوری قبرس ، دانشگاه قبرس ، دانشگاه نیکوزیا میباشد که رتبه های بالایی در سطح جهانی دارند و افراد زیادی برای ادامه تحصیل به این دانشگاه ها مراجعه میکنند.

ارسال بار به کشور قبرس

ارسال بار به قبرس

 

ارسال بار به قبرس جنوبی

همانطور که گفته شد قبرس کشوری است که از دیدگاه های مختلف دارای شرایط خوبی است و این مورد باعث شده است تا افراد زیادی برای زندگی دائم ، کار و بیزینس و یا ادامه تحصیل قصد مهاجرت به گوشه ای از این کشور را بگیرند.

کسانی که قصد این کار را داشته باشند میتوانند به راحتی از خدمات ارسال بار به قبرس شمالی و جنوبی استفاده کنند و تمامی وسایل را در مقصد تحویل بگیرند.

برای اینکه بتوانید به راحتی همراه تمامی وسایل منزل یا لوازم اداری به این کشور سفر کنید دو راه دارید :

1 . درخواست از شرکت های هواپیمایی 

2 . درخواست خدمات از شرکت های باربری بین المللی

برای اینکه بتوانید تمامی وسایل را به کشور مقصد انتقال دهید میتوانید از شرکت های هواپیمایی درخواست این خدمات را داشته باشید اما نکته مهم این است که محدودیت حجم بار وجود دارد و هر فرد نمیتواند بیش از 30 کیلو وزن بار را همراه داشته باشد و به همین علت اگر قصد این کار را داشته باشید مجبورید جریمه با مبلغ زیاد پرداخت کنید و شاید این جریمه از ارزش وسایل شما بیشتر شود و اصلا به صرفه نیست.

به همین راه دومی وجود دارد که میتوانید با قیمت مناسب و شرایط عالی توسط شرکت های باربری بین المللی ارسال وسایل منزل یا لوازم اداری به قبرس را انجام دهید که اگر این تصمیم را دارید ، شرکت باربری فردین تجارت با بیش از 10 سال تجربه در خدمت شماست.

شرکت بین المللی ما متخصص ارسال بار به قبرس می باشد و خدمات باربری به قبرس را با تخفیف ویژه و ارزانترین قیمت ارائه می دهد.

 

ارسال و حمل بار به قبرس شمالی

ارسال بار به قبرس شمالی

قبرس شمالی از مناطقی است که بیشتر مهاجرین را به خود میگیرد و تقریبا بیبش از نیمی از مهاجران به این قسمت از این کشور سفر میکنند.

برای اینکه زندگی یا حتی کارتان را در جایی شروع کنید لازم است که حتما تممی یا تقریبا وسایل مهم را همراهتان داشته باشید تا بتوانید به راحتی به ادامه زندگی و کار بپردازید.

شاید تصور برخی افراد این باشد که در مبدا تمامی وسایل را بفروشند و در مقصد دوباره وسایل را خریداری کنند اما این راه اصلا به صرفه نیست زیرا ارزش یورو قبرس نسبت به ریال ایران بیشتر است و نیمتوان با پولی که از فروش وسایل ره دست آمده ، همان وسایل را در مقصد خریداری کرد.

شرکت باربری و حمل و نقل بین المللی فردین تجارت یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در زمینه باربری به تمام نقاط قبرس میباشد که دارای بیش از 10 سال سابقه است و تمامی وسایل شما را با قیمت هایی مناسبتر از سایر شرکت ها و همراه با کیفیت بالا و تضمینی به قبرس انتقال میدهد و همچنین تمام امور مربوطه را بدون ایجاد مشکلی برای شما مشتریان عزیز انجام میدهد.

ما حمل بار به قبرس را با بیمه نامه معتبر و بین المللی به شما مشتریان گرامی ارائه می دهیم و بیمه نامه ما تحت پوشش بیمه آسیا که یک بیمه معتبر هست می باشد و با بیمه اگر مشکلی برای بارهایتان رخ بدهد جبران می شود.

 

ارسال و حمل بار به قبرس جنوبی

ارسال بار به قبرس

قبرس جنوبی هم قسمتی از این کشور میباشد که افراد نسبتا کمی بنا بر دلایل مختلف به این کشور مهاجرت میکنند.

یکی از مهم ترین و ضروری ترین اموری که کارکنان فردین تجارت برای حمل بار به قبرس انجام میدهند پلمپ کردن وسایل است.حالا شاید برایتان سوال پیش آید که پلمپ کردن وسایل چیست؟

بعد از اینکه بسته بندی تخصصی توسط کارکنان مجرب انجام میشود ، برای اینکه بارنامه به درستی و طبق اسول تنظیم شود و هیچ مشکلی برای وسایل پیش نیاید ، وسایل همراه با برچسب های عددی ، عددگذاری میشوند و وسایل شکستنی و حساس هم علامت گذاری میشوند تا در حین حمل و جابجایی وسایل ، کارگران باربری بیشتر حواسشان به این وسایل باشد و همچنین خیال صاحب بار از هر نظر راحت باشد.

شرکت بین المللی فردین تجارت خدمات مشاوره رایگان را برای باربری به قبرس را در تمام روزهای هفته به شما مشتریان محترم ارائه می دهد و با مشاوره تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می دهد با مشاوره شما می توانید بهترین انتخاب را برای حمل بار به قبرس داشته باشید.

 

باربری و ارسال وسایل منزل به قبرس

باربری به قبرس اروپایی و ارسال وسایل به این کشور را به شرکت هایی بسپارید که تجربه این کار را داشته باشند و همچنین دارای پرسنل و کارمندان خوش اخلاق ، صبور ، کار بلد و با تجربه باشند تا بتوانند از صفر تا صد امور را بدون هیچ مشکل و اتلاف وقت انجام دهند.

ما قبل از هر اقدامی برای ارائه خدمات به شما ابتدا قرار داد های دولتی و رسمی را طبق توافقات و قوانین تنظیم میکنیم و همچنین برای این امور بیمه نامه و بارنامه و ضمانت نامه رسمی و کتبی را نیز در اختیار قرار میدهیم.

علاوه بر لوازم شخصی ، در صورتی که قصد ارسال بار های تجاری یا هر نوع بار دیگری به هر قسمت از قبرس را دارید ، میتوانید از بهترین سرویس ها و خدمات ما بهره مند شوید.

شرکت ما متخصص ارسال بار به قبرس می باشد و خدمات قبرس را با بهترین کیفیت انجام می دهد و ما علاوه بر قبرس، ارسال بار به ترکیه را هم در تمام روزهای هفته با ارزانترین قیمت به همراه تخفیف ویژه انجام می دهیم.

 

باربری هوایی به قبرس

باربری به قبرس

احتمالا میدانید که روش های زیادی برای باربری قبرس وجود دارد که یکی از بهترین و سریع ترین آنها ارسال بار هوایی به قبرس میباشد که در کمترین زمان انجام میشود و به همین اندازه هم قیمت بالاتری دارد.

ارسال بار با این روش دارای هیچ منعی نیست و شما میتوانید تمام بار ها و وسایل را با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی و استرس  و با قیمت مناسب و شرایط عالی به کشور قبرس ارسال نمایید.

خدمات حمل بار به قبرس به صورت هوایی را ما در تمام روزهای هفته به شما مشتریان گرامی ارائه می دهیم و بیش ترین کاربری برای باربری به قبرس به صورت هوایی می باشد.

کشور قبرس دارای دو فرودگاه بین المللی با نام های LCA در شهر لارناکا و ECN در شهر ارجان است که خدمات باربری هوایی در این فرودگاه ها انجام میشود.

 

باربری زمینی به قبرس

باربری زمینی هم از دیگر روش های حمل و نقل بار به قبرس میباشد که نسبت به روش هوایی زمان بیشتری میبرد اما هزینه آن به صرفه و کمتر است.

این روش همراه با تریلی و ترانزیت های مجهز و پیشرفته ، موکت کاری شده و مسقف انجام میشود که دارای رانندگانی کاربلد و با تجربه و راه شناس هستند که تمامی وسایل را بدون کوچکترین ضربه و مشکلی از طریق مرز های زمینی به مقصد میرسانند.

بیمه از مهمترین مواردی است که شرکت ما اهمیت ویژه ای به آن می دهد و با بیمه اگر در حین مسیر ارسال بار به قبرس حوادثی مثل : سرقت ، آتش سوزی ، آب گرفتگی ، حوادث طبیعی و حوادث غیر طبیعی رخ بدهد جبران می شود.

با این روش حمل بار میتوانید انواع بار های سبک و سنگین و بزرگ و کوچک را به قبرس بفرستید.

شرکت هایی هستند که خدمات حمل بار به قبرس را به اسم دربستی ارائه می دهند و بارهایتان در کنار دیگر بارها قرار می دهند پس خیلی مواظب باشید در انتخاب شرکت خوب هم خیلی دقت کنید.

 

کارگو بار و فریت بار قبرس

باربری قبرس

کارگو بار به قبرس شامل بسته بندی و ارسال بار های تجری و بازرگانی و صادرات آنها میشود و همچنین البته تمامی اجناس و کالاهایی که در بازار مشاهه میکنید که چه خارجی هستند چه ایرانی را میتوان با این خدمات انتقال داد.

فریت بار به قبرس نیز شامل بسته بندی و ارسال وسایل و اثاثیه منزل یا هر نوع وسایل شخصی میشود.

این خدمات تمامی وسایل ریز و درشت شصی و خانه را جابجا میکند و همچنین شرکت های باربری یا شرکت های هواپیمایی هم این خدمات را انجام میدهند و پیشنهاد ما این است که از شرکت های باربری بین المللی معتبر و شناخته شده استفاده کنید تا هم از سلامت وسایل مطمئن باشید و هم هزینه مناسبی پرداخت کنید.

حمل بار به قبرس با ارزانترین قیمت را از شرکت ما بخواهید و با ما دیگر نگران بارهای با ارزشتان نباشید ما خدماتمان را با بهترین کیفیت به همراه تخفیف ویژه برای شما مشتریان گرامی انجام می دهیم.

 

ارسال بسته و خرده بار به قبرس

هستند افرادی که کسی از نزدیکانشان برای زندگی ، ادامه تحصیل یا کار و تجارت به قبرس مهاجرت کرده باشد که نیازی به برخی وسایل و لوازم ضروری نیاز داشته باشند.

حالا برای اینکه بتوانید یک سری وسایل را برای آنها بفرستید میتوانید از پست بین المللی استفاده کنید البته این خدمات به علت اینکه خارج از کشور هستند قیمت های زیادی دریافت میکنند.

به همین علت برای ارسال خرده بار و بسته به هر نقطه ای از قبرس بهتر است از شرکت های باربری استنفاده کنید که این کار را همراه با ضمانت نامه و قیمت های مناسب انجام میدهند.

کارشناسان بین المللی شرکت ما در خدمت شما مشتریان گرامی برای ارسال بار به قبرس می باشند و سفارش شما را ثبت می کنند و همه نکات را به شما ارائه می دهند.

برای دریافت این خدمات از شرکت ما و یا دریافت اطلاعات در این خصوص با ما تماس بگیرید.

 

enlightened مطالب پیشنهادی : ارسال بار به آلمان ، ارسال بار به کانادا ، ارسال بار به استانبول

 

بسته بندی وسایل برای باربری قبرس

بسته بندی وسایل برای ارسال به قبرس

همانطور که میدانید یکی از ارکان اصلی برای اسباب کشی و جابجایی ، بسته بندی وسایل میباشد.

حالا مخصوصا اگر این شرایط برای اسباب کشی به کشور دیگری باشد باید بسته بندی وسایل و اسباب به صورت تخصصی تر و حرفه ای تری انجام شود زیرا مسافت طولانی میباشد.

باربری فردین تجارت دارای کادر و پرسنلی متخصص و حرفه ای در زمینه بسته بندی انواع وسایل بزرگ و کوچک و حساس میباشد که این امور با تجهیزات و ابزار های بسته بندی و به روش های اروپایی انجام میشود.

اگر دارای وسایلی حساس و ارزشمند هستید ، به همکاران ما اعلام کنید تا تا بسته آنها با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود و خیال شما راحتتر باشد.

 

مراحل حمل و نقل بار به قبرس شمالی و جنوبی

1 . مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

حضور کارشناسان ما در محل و حضور پرسنل بسته بندی در محل بعد از توافقات و تایید متقاضی

2 . انجام تشریفات گمرکی

در فرودگاه یا گمرک و پایانه های مرزی باید یک سری امور انجام شود تا اجازه ورود و خروج همراه با بار صادر شود که این کار توسط همکاران ما انجام خواهد شد.

3 . صدور بارنامه و ارسال بار به قبرس

ارائه بارنامه ، بیمه نامه و ضمانت نامه برای تمامی وسایل شما برای راحتی خیال شما و ما

4 . ترخیص و تحویل بار در گمرک های قبرس

مرحله آخر هم تحویل دادن تمامی وسایل به صاحب بار در مقصد در زمان تعیین شده میباشد.

 

مدارک مورد نیاز برای حمل اساس به قبرس

حمل بار به قبرس

اصلی ترین مدارک برای ارسال بار به خارج از کشور موارد زیر هستند :

  • اصل پاسپورت برای گیرنده و فرستنده 
  • کپی بلیط 
  • اصل کارت ملی برای گیرنده و فرستنده
  • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی

البته موارد دیگری هم هستند که همکاران ما بعد از تایید و درخواست شما در حین ارائه مشاورات به شما اعلام خواهند کرد.

 

ممنوعیات باربری به خارج از کشور

برای ورود و خروج به کشور ها و گذشت از مرز یک سری ممنوعیات وجود دارد که شرکت های باربری حمل آنها را برعهده نمیگیرند.

این موارد عبارتند از :

  • مواد خوراکی مثل ( برنج، سبزی، تره بار، خشکبار، میوه، ترشیجات و انواع خوراکی ها 
  • لوازم های بهداشتی شامل عطر و ادکلن
  • مشروبات الکلی

 

هزینه باربری و ارسال بار به قبرس

همانطور که میدانید خدمات باربری دارای یک تعرفه مشخص میباشد اما بنا بر دلایلی نمیتوان قیمت دقیق خدمات را محاسبه کرد.

هزینه و قیمت این خدمات بستگی به موارد زیادی مانند روش انتخابی باربری ، مقدار و حجم بار ، نوع بار ، مبدا و مقصد و برخی موارد دیگر دارند که روی قیمت تاثیر میگذارند.

کارشناسان ما آماده حضور برای بررسی وسایل شما و مشخص کردن قیمت و ارائه مشاوره رایگان میباشد که برای دریافت این خدمات یا دریافت هرگونه اطلاعات به صورت تلفی هم میتوانید با ما تماس بگیرید.

مشاوران و کارشناسان حرفه ای شرکت بین المللی فردین تجارت در خدمت شما مشتریان محترم برای باربری به قبرس می باشند و شما را راهنمایی می کنند و مشاوره باعث می شود که هزینه کمتری را نیز پرداخت نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید