X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

حمل بار به ازمیر

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به ازمیر

بیشتر افراد به خصوص ایرانیان به دلایل مختلفی کشور ترکیه را برای مهاجرت انتخاب میکنند. اما شما تا الان به این فکر کرده اید که برای مهاجرت به کشور ترکیه و شهر ازمیر وسایل خود را چجوری به انجا ببرید؟ پاسخ کوتاه به این سوال شرکت های باربری معتبر است.

شرکت های باربری وجود دارند که به صورت های ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی و ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی را انجام میدهند. شرکت فردین تجارت از مراکز معتبر در ارسال بار به ازمیر است و شما میتوانید برای ارسال بار به شهر ازمیر با شرکت ما تماس بگیرید.

 

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت
معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت

یکی از دلایلی که بیشتر افراد به شهر ازمیر مهاجرت میکنند وضعیت کار در این شهر است. هر ساله افراد زیادی به این شهر مهاجرت میکنند اما همان طور که گفتیم یکی از مشکلات آن ها ارسال بار وسایلشون به شهر ازمیر است که چطور بتوانند انجام دهند.

ما در این مقاله راه های ارسال بار به ازمیر، چگونه اعتماد کردن به شرکت های معتبر برای ارسال بار و ... را برای شما عزیزان گفته ایم. شما میتوانید برای ارسال بار به ازمیر با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

ارسال بار به ازمیر

ارسال بار زمینی به ازمیر

جابجایی و مهاجرت یکی از اقداماتی است که تقریبا تمامی افراد حداقل یکبار آن را تجربه کرده اند. شهر ازمیر یکی از شهر های است که بیشتر مردم به خصوص ایرانیان  این شهر را به دلیل وضعیت اقتصادی خوب برای مهاجرت انتخاب میکنند. 

همانطور که میدانید برای مهاجرت به سایر کشور ها مثلا ارسال بار به ترکیه نمیتوان تمامی وسایل منزل را به راحتی و با هزینه کم به مقصد انتقال داد.

برای اینکه بتوانید در کشور مقصد زندگی جدیدی شروع کنید 3 راه دارید :

  1. در کشور مقصد و برای خانه جدید مجددا وسایل منزل نو بخرید که این مورد اصلا به صرفه نیست و هزینه های زیادی دارد.
  2. از شرکت های هواپیمایی درخواست خدمات حمل بار کنید که برای این کار باید مالیات زیادی پرداخت کنید و این مورد هم حتی ممکن است هزینه ای بیشتر از ارزش وسایل شما داشته باشد.
  3. سومین راه هم استفاده از خدمات شرکت های باربری بین المللی معتبر مانند شرکت باربری فردین تجارت است که میتوانید صفر تا صد خدمات جابجایی را همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه و بارنامه همراه با قیمت مناسب برای شما انجام میدهند و وسایل را در مقصد و درب منزل جدید شما ، تحویل میدهند.

ارسال بار های مسافری ، بازرگانی ، تجاری و خوراکی به تمام نقاط ترکیه مخصوصا ازمیر از خدمات ویژه شرکت ما محسوب میشوند که شما میتوانید برای ارسال بار به ازمیر و بدست آوردن قیمت با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید.

چرا شرکت فردین تجارت برای ارسال بار به ازمیر را انتخاب کنیم؟

باربری به ازمیر ترکیه

شرکت ما آماده ارائه کلیه خدمات ارسال بار به ازمیر به شما عزیزان میباشد. شرکت فردین تجارت که دارای بیش از 15 سال تجربه و سابقه درخشان در زمینه ی ارسال بار به شهر های ترکیه از  جمله ارسال بار به ازمیر، ارسال بار به استانبول، ارسال بار به آنتالیا و..  است و توانسته در این سالها مشتریان زیادی جذب کند و همچنین خداروشکر توانسته رضایت تمامی مشتریان را جلب کند.

شرکت های زیادی برای ارسال بار به ازمیر وجود دارد اما شما قبل از انتخاب شرکت باربری برای ارسال بار به ازمیر باید نکاتی را رعایت کنید که شامل:

  1. شرکت دارای سابقه ی طولانی باشد شرکت های جدید به دلیل تجربه ی کم نمیتوانند به خوبی ارسال بار به ازمیر را انجام دهند.
  2. شرکت های معتبر دارای شماره ی ثبت هستند که در سایت شرکت های باربری میتوانید آنها را مشاهده کنید. شرکت فردین تجارت با شماره ی ثبت 612060 یکی از شرکت های معتبر در ایران است که شما میتوانید برای ارسال بار به ازمیر با شرکت ما تماس بگیرید.

 شرکت باربری فردین تجارت یک شرکت معتبر است که در ابتدای کار به صورت رایگان و کامل به مشتریان مشاوره میدهد و تمامی راه و روش های ارسال بار و تمامی نکات را ذکر میکند و در صورت توافقات ، صفر تا صد خدمات  ارسال بار به ازمیر را انجام میدهد.

در صورتی که قصد استفاده از خدمات شرکت ما را  داشته باشید ، بعد از توافقات، تمامی وسایل شما در لیست بارنامه قرار میگیرد و در قرارداد هم ضمانت نامه و هم بیمه نامه ی تمامی وسایل و لوازم ذکر می شود تا خیالتان راحت باشد و به ما اعتماد کامل داشته باشید.

بعد از توافقات نهایی کارشناسان ما با گرفتن وقت قبلی برای بسته بندی وسایل شما به منزل شما می آیند تا به طور اصولی و درست وسایل شما را بسته بندی کنند.

شرکت فردین تجارت  به 2 صورت ارسال بار به صورت هوایی و ارسال بار به صورت زمینی  قادر به ارائه خدمات و انجام باربری به ازمیر میباشد که هر کدام از این روش ها دارای مزایا و معایب مخصوص خود هستند و قیمت های متفاوتی هم دارند که طبق نظر شما انتخاب میشوند و در کمترین زمان و بهترین قیمت برای شما انجام میشوند.

هزینه باربری ازمیر

هزینه ی ارسال بار به ازمیر

شرکت ما یکی از با سابقه ترین و شناخته ترین شرکت های باربری در زمینه ارسال بار به ازمیر و شهر های دیگر ترکیه میباشد که این خدمات را با کیفیت بالا و قیمت های مناسب ارائه میدهد و به خاطر قیمت های منصفانه ای که داریم ما را میشناسند.

قیمت ارسال بار به ازمیر و خدمات  آن بستگی مقدار و نوع بار ، خدمات مورد نیاز و نوع روش انتخابی مثل ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی، ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی  برای حمل بار دارد که روی قیمت اثر می گذارند برای همین نمیتوان قیمت ثابتی برای ارسال بار به ازمیر تعیین کرد.

از جمله مهمترین این موارد میتوان به نوسانات قیمت دلار اشاره کرد که تاثیر زیادی روی قیمت ها دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

کارگو بار و فریت بار ازمیر

قرارداد باربری ازمیر

کارگو بار به ازمیر یا فریت بار به ازمیر هم همان خدمات باربری و حمل و نقل بار هستند که به صورت تخصصی تر و سریعتر از سایر مراحل انجام می شود و در این روش میتوان تمامی بار های مسافری ، دانشجویی ، خرده بار و بار های تجاری و خوراکی و ... را هم جابجا کرد.

همکاران ما با ارائه‌ی بهترین مشاوره در خصوص ارسال بار به ازمیر، اثاثیه ی منزل شما را، با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان، به‌صورت کاملا ایمن و با بیمه‌نامه‌های بین‌المللی خطوط هوایی، برای شما فریت می‌نمایند.

ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی

ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی

ارسال بار به ازمیر به صورت هوایی یکی از جدید ترین و سریعترین راه و روش ها برای مهاجرت است که از مزایا این روش میتوان به ارسال سریع و ایمن بار اشاره کرد. اما هزینه ی ارسال بار به شهر های ترکیه از جمله ارسال بار به آنکارا، ارسال بار به ازمیر و... بسیار بالا بوده است توصیه ی ما به شما این است که از ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی استفاده کنید اما اگر برای شما زمان خیلی مهم است میتوانید از این روش استفاده کنید.

برای این کار بعد از درخواست و ثبت سفارش شما ، کادر مجرب شرکت ما تمامی بار ها را به فرودگاه انتقال میدهند و سوار هواپیما های مخصوص میکنند.

در فرودگاه هم تمامی مراحل و کار های اداری در کمترین زمان انجام می شود و همه چیز آماده حمل و نقل خواهد بود.

معایب : هزینه ارسال بار به نسبت روش زمینی و دریایی بیشتر است.

مزایا : سرعت و امنیت ارسال بار در این روش بسیار بالاست.

ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی

باربری ازمیر

ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی معمولا برای افرادی است که عجله ای برای رسیدن به مقصد ندارند و همچنین هزینه و قیمت مناسب و کم برایشان بسیار هائز اهمیت است استفاده می شود. 

شرکت فردین تجارت از بهترین و معتبر ترین شرکت ها در زمینه ارسال بار به ازمیر به روش های مختلف است که روش زمینی حمل بار را هم ، همراه با وسایل نقلیه و ماشین های مجهز و بسته بندی شده و همراه با رانندگان کاربلد و راه شناس انجام می شود تا از هر نظر امنیت وسایل شما برقرار باشد.

همچنین حمل خرده بار به ازمیر هم از طریق این روش انجام می شود و به این صورت است که خرده بار های چندین مشتری در یک خودرو قرار میگیرند و به این شهر ارسال میشوند.

از مزایای ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی  می توان به به پایین بودن هزینه باربری اشاره کرد که شما میتوانید با شرکت فردین تجارت برای ارسال بار تماس بگیرید.

خدمات شرکت فردین تجارت

باربری به ازمیر

 یکی از خدمات شرکت ما بسته بندی وسایل است. برای ارسال بار به ازمیر شما نیاز به بسته بندی وسایل یا اثاثیه خود دارید و به دلیل اینکه بسته بندی وسایل بسیار در حمل اثاثیه نقش موثری دارد باید به صورت اصولی انجام شود کارشناسان شرکت فردین تجارت میتوانند با تعیین وقت قبلی این کار را برای شما انجام دهند برای اطلاعات بیشتر میتوانید تماس بگیرید. 

ارسال وسایل منزل به ازمیر

بسته بندی وسایل به ازمیر

همانطور که گفته شد افراد بنا بر دلایل مختلف مانند ادامه تحصیل ، کار و بیزینس و تجارت و زندگی به ازمیر مهاجرت میکنند.

افرادی که برای زندگی به این کشور سفر میکنند به تمامی وسایل زندگی نیاز دارند اما به خاطر محدودیت ظرفیت بار نمیتوانند آنها را از طریق شرکت های هواپیمایی اثاثیه خود را  حمل کنند مگر اینکه هزینه های بالایی برای ارسال بار به ازمیر پرداخت کنند که اصلا به صرفه نیست و شاید این مبلغ پرداختی بیشتر از ارزش وسایل منزل شود.

برخی افراد در این شرایط تصمیم میگیرند وسایل را بفروشند و در ترکیه دوباره آنها را با همان پول خریداری کنند اما نکته این است که ارزش لیر ترکیه از ریال ایران بیشتر است و امکان این کار وجود ندارد. پس بهترین راه این است که به شرکت های باربری برای ارسال بار به ازمیر اعتماد کنید تا  وسایل شما را به صورت کامل و با قیمت مناسب و کم به شهر ازمیر انتقال دهند. باربری فردین آماده ارائه خدمات به صورت تضمینی با قیمت مناسب میباشد.

بسته بندی وسایل

 یکی از مهم ترین کار ها در ارسال بار به ازمیر  بسته بندی وسایل است زیرا حفظ کیفیت و امنیت و سلامت وسایل بستگی به نحوه بسته بندی وسایل و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی دارد که اگر این کار به صورت اصولی و دقیق توسط کادر مجرب انجام شود ، جای هیچ نگرانی نیست.

شما میتوانید برای بسته بندی وسایل و ارسال بار به ازمیر با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید تا کارشناسان ما به محل زندگی یا دفتر کار شما بیایند. 

ارسال خرده بار و بسته به ازمیر

ارسال خرده بار به ازمیر

خرده بار وسایل کوچکی هستند که برای حمل آنها نیازی به تریلی و وسایل نقلیه بزرگ نیست و با نیسان و وانت هم جابجا میشوند.

بسته نیز میتواند شامل پول و چنین مواردی باشد که برخی افراد قصد ارسال آنها به ازمیر یا هر جای دیگری را دارند.

برای ارسال خرده بار به ازمیر یا ارسال بار به ازمیر نکته ای که برای تمامی افراد هائز اهمیت است اعتبار و تضمین شرکت باربری مورد نظر است و به همین علت به دنبال شرکت هایی همراه با بارنامه ، بیمه نامه و ضمانت نامه هستند تا از آنها درخواست خدمات کنند.

باربری فردین تجارت یکی از باربری های شناخته شده در سطح بین المللی با بیش از 10 سال تجربه درخشان میباشد که تمامی این خدمات را از صفر تا صد همراه با موارد ذکر شده برای شما عزیزان با قیمت های منصفانه انجام میدهد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

بسته بندی ظروف آشپزخانه

حمل و نقل درون شهری و برون شهری

شرکت فردین تجارت یک شرکت باربری معتبر است که هم در تهران خدمات باربری مانند باربری زعفرانیه را ارائه میدهد و هم خدمات برون شهری مانند ارسال بار به سوئد را ارائه میدهد.

 

حمل و نقل وسایل سنگین به ازمیر ترکیه

حمل بار به ازمیر

همانطور که میدانید وسایل سنگین مانند گاوصندوق ، یخچال ساید ، پیانو و مبلمان و سایر وسایل سنگین دیگر از موارد گران قیمت و با ارزش و مهم برخی خانواده ها هستند که وجود آنها در محل زندگی جدید برایشان مهم است.

شاید به این فکر کرده باشید که امکان ارسال این نوع وسایل به کشوری دیگر غیر ممکن است اما  شرکت باربری فردین تجارت  وسایل سنگین را برای ارسال بار به ازمیر و یا شهر های دیگر ترکیه انجام میدهد. فقط کافیست این وسایل را هم به ما بسپارید تا با بسته بندی حرفه ای با تجهیزات پیشرفته، کار را شروع کنیم و بعد از آن ، آنها را به مقصد انتقال دهیم.

 

ارسال بار از درب منزل ایران به درب منزل در ازمیر همراه با پلمپ بار

پلمپ بار

همانطور که میدانید ما از شرکت های باربری معتبر بین المللی در ایران هستیم که خدمات بارگیری از درب منزل در ایران را انجام میدهیم و طبق زمان مشخص تمامی وسایل را در درب منزل در ازمیر و سایر شهر های ترکیه تحویل میدهیم.

این خدمات همراه با بارنامه بین المللی و ضمانت نامه و بیمه نامه کتبی و رسمی و همچنین پلمپ کامل بار برای مشتریان انجام میشوند تا خیال مشتریان از هر نظر راحت باشد.

در سال 1400 یا همان 2021 بارگیری آقای مهیار سنایی در تهران انجام شد که ایشان قصد ارسال بار به ازمیر به صورت زمینی  را داشتند که تمامی خدمات برای ایشان انجام شد و 7 روز بعد طبق قرارداد ایشان بارشان را همراه با مارک در ازمیر تحویل گرفتند و مدارکی تحویل ایشان داده شد تا بتوانند به راحتی و بدون مشکل بارشان را در ازمیر تحویل بگیرند  که این مدارک برای ارسال بار به ازمیر عبارتند از : لیست بار یا همان بارنامه ، packing and invoice که از مدارک و مجوز های ارسال بار از طریق مرز های مختلف و اجازه انجام امور گمرکی را میدهد و CMR که همان راهنمای حمل و نقل بین المللی میباشد. شما میتوانید برای ارسال بار به ازمیر با شرکت ما تماس بگیرید.

باربری به ازمیر

 

ارسال بار به ازمیر

حمل بار به ازمیر ترکیهارسال وسایل منزل به ازمیر

آشنایی با ازمیر

ازمیر یکی از شهرهای بسیار جذاب و دیدنی در کشور ترکیه است که بی شک سفر به آن می تواند برای هر کسی بسیار خاطره انگیز باشد اما، خیلی ها هستند که چنان دلبسته ی این شهر می شوند و از آن خوششان می آید که ترجیح می دهند تا برای زندگی کردن به این شهر از هر جای جهان که هستند کوچ کنند. به هر حال ازمیر شهر سواحل ماسه ای، آثار تاریخی، آب های معدنی، شهرهای باستانی، درختان نخل و کافه ها و بسیاری از جاذبه های دیگر است که نه تنها گردشگران زیادی را به خود جذب می کند بلکه برخی را برای اقامت دائم به این شهر فرا می خواند.

ازمیر سومین شهر بزرگ در کشور ترکیه است که در ساحل دریای اژه قرار گرفته است. این شهر ساحلی بسیار زیبا دارای چشم اندازهای باشکوهی از دریای اژه است. جمعیت ازمیر طبق آخرین سرشماری که در سال ۲۰۱۷ برابر ۴ میلیون ۲۲۴ نفر برآورد شده است.

اگر به دنبال شرکتی برای ارائه خدمات باربری و ارسال بار به ازمیر هستید میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید  تا هم به صورت رایگان مشاوره شوید و در صورت تمایل از خدمات شرکت ما بهره مند شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید