TopBanner

حمل بار به سوئد

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به سوئد
ارائه صفر تا صد خدمات ارسال و حمل بار به سوئد همراه انواع وسایل نقلیه مجهز و کادری با تجربه همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه در شرکت باربری بین المللی فردین تجارت
باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

سوئد هم یکی دیگر از کشور های پیشرفته و مناسب در اروپا است که از هر لحاظ شرایط خوبی دارد و به همین دلیل است که سالانه افراد زیادی از کشور های مختلف جهان حتی ایران به این کشور مهاجرت میکنند.

افراد و خانواده برای زندگی دائم یا موقت ، ادامه تحصیل یا کار و بیزینس به این کشور مهاجرت میکنند و برای این کار نیاز به خدمات ارسال و حمل بار به سوئد دارند.

اگر شما نیز به این خدمات نیاز دارید با ما تا انتهای مطلب همراه باشید و در صورت تمایل به خدمات باربری با شماره های ما در سایت تماس بگیرید.

 

آشنایی بیشتر با کشور سوئد

سوئد کشوری در شمال اروپاست که در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است. سوئد از شمال با کشور فنلاند، از جنوب با کشور دانمارک، از شرق با خلیج بوتنی و از غرب با کشور نروژ همسایه است. پایتخت سوئد شهر استکهلم می باشد که بزرگترین شهر سوئد نیز هست.

جمعیت سوئد در حدود ۱۰ میلیون نفر بوده و مساحت آن ۹۶۴,۴۴۹ متر مربع است. سوئد پنجمین کشور بزرگ اروپا است اما به دلایل شرایط آب و هوایی، بیشتر جمعیت این کشور در جنوب سوئد سکونت دارند. زبان رسمی مردم سوئدی است و واحد پول این کشور کرون سوئدی است. مردم سوئد از کیفیت زندگی و سطح رفاه و امنیت بسیار خوبی برخوردارند. اما هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی دیگر بالاتر است.

راه های مختلفی برای مهاجرت به سوئد وجود دارد که از بین آنها می توان به مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری اشاره نمود.

 

ارسال و حمل بار به سوئد

ارسال بار به سوئد

ارسال و حمل بار به سوئد ، حمل انواع لوازم مسافری ، بیمه فریت بار مسافری ، بسته بندی جهت ارسال بار به سوئد از جمله خدماتی است که توسط شرکت باربری فردین تجارت در کنار خدمات دیگر مانند ارسال بار به کانادا و دیگر کشور ها ارائه میشود.

شرکت باربری بین المللی فردین تجرات در زمینه حمل بار به سوئد به روش های هوایی ، دریایی و زمینی تخصص دارد که این خدمات را همراه با افرادی کار بلد و با تجربه و وسایل نقلیه مجهز و همچنین ضمانت نامه و بیمه نامه به تمامی مشتریان عزیز ارائه میدهد.

افراد و خانواده هایی که قصد مهاجرت به کشوری را داشته باشند فقط میتوانند حداکثر 30 کیلوگرم بار و وسایل را با خود همراهع داشته باشند.

این مشکلی است که برای همه وجود دارد که برای حل این مشکل دو راه وجود دارد که در ادامه با آنها آشنا میشوید.

راه حل اول این است که با شرکت های هواپیمایی هماهنگ کنید و نسبت به نوع و مقدار بارتان جریمه پرداخت کنید که این جریمه ها بسیار سنگین هستند و ممکن است حتی بیشتر از ارزش بارهای شما باشند و اصلا به صرفه نیست.

روش دوم هم این است که با شرکت های معتبر حمل و نقل بین المللی مانند فردین تجارت هماهنگ کنید و درخواست ارائه خدمات کنید تا با هزینه مناسب ، در کمترین زمان تمامی بار ها و وسایل منزل و لوازم اداری و غیره را در مقصد صحیح و سالم تحویل بگیرید.

 

باربری به سوئد

ارسال وسایل منزل به سوئد

باربری به شکور سوئد شامل تمامی خدمات ارسال و حمل انواع بار ها میباشد.

یعنی اینکه شما میتوانید وسایل منزل ، وسایل محل کار و شرکت خود ، میوه و هر چیز دیگری را به عنوان صادرات از ایران به کشور سوئد با قیمت مناسب و بدون پرداخت جریمه و موارد دیگر ارسال کنید.

نکته مهم برای این کار انتخاب یک شرکت معتبر و مورد تایید اتحادیه است که بتواند تمامی امور مربوط به گمرک و موارد دیگر را بدون درد سر و در کمترین زمان انجام دهد.

 

ارسال وسایل منزل به سوئد

ارسال وسایل منزل به سوئد

همانطور که گفته شد افراد زیادی سالانه به کشور های مختلف اروپا بنا بر دلایل مختلف مهاجرت میکنند که از جمله آنها میتوان به ادامه تحصیل ، کار و بیزینس و صادرات و واردات و مهم تر از همه زندگی دائم اشاره کرد.

در بالاتر گفته شد که برای حمل بار محدودیت و ظرفیت بار وجود دارد و نمیتوان تمامی وسایل را با خود حمل کرد و به همین دلیل ممکن است به فکر برخی افراد برسد که تمامی وسایل را بفروشند و دوباره آنها را در سوئد خریداری کنند.

اما این فکر کاملا اشتباه است زیرا واحد پول سوئد که کرون میباشد ، اختلاف قیمت تقریبا زیادی با ریال ایران دارد و این فکر تقریبا نادرست میباشد.

حالا یکی از راه ها پرداخت مبلغ زیاد به شرکت های هواپیمایی برای این کار است و راه دیگر استفاده از خدمات شرکت های باربری معتبر است که با قیمت های مناسب و ضمانت انجام میشود.

 

حمل هوایی بار به سوئد

حمل بار به سوئد

ارسال بار هوایی به سوئد از سریع ترین روش های باربری محسوب میشود که معمولا افراد و خانواده برای ارسال بار به اسپانیا و سایر کشور های دیگر هم از این روش استفاده میکنند.

شما میتوانید تمامی وسایل و بار هایتان را به ما بسپارید تا با بهترین وسایل نقلیه هوایی در کمترین زمان به مقصد ارسال شوند و وسایل را در سوئد تحویل بگیرید.

 

حمل دریایی بار به سوئد

ایران و سوئد دارای راه های دریایی مناسب و مطمئنی هستند که با خیال راحت میتوان تمامی وسایل مجاز را از ایران به صورت دریایی به سوئد انتقال داد.

در صورتی که مایل به ارسال ۲۰۰ یا ۳۰۰ کیلو بار باشید حمل بار به صورت دریایی و یا اجاره کانتینر و حمل زمینی آن به بندر به هیچ وجه به صرفه نخواهد بود.لذا با توجه به مطالب فوق و در نظر گرفتن انواع فریت بار و حمل کالا، فریت بار به صورت هوایی برای خرده بارهایی که از حدود ۴۵ کیلو شروع می شود تا اوزان تناژ به مقاصد مختلف دنیا بهترین روش حمل بار می باشد.

لازم به ذکر است که این روش از نظر هزینه نسبت به روش هوایی به صرفه تر است اما زمان زیادی نیاز دارد.

فریت بار سوئد

حمل زمینی بار به سوئد

از دیگر روش های بابری به سوئد ، حمل زمینی بار به سوئد است که توسط باربری فردین تجارت همراه با وسایل نقلیه مجهز و مسقف و رانندگان با تجربه و راه بلد با قیمت مناسب ارائه میشود.

لازم به ذکر است که نمیتوانید ارسال خرده بار به سوئد را با این روش انجام دهید چون اصلا به صرفه نیست و برای این کار بهتر است از روش هوایی استفاده کنید.

 

مراحل ارسال و حمل بار به سوئد با فردین تجارت

مراحل باربری به سوئد

1 . مشاوره تلفنی، بازدید کارشناسی و برآورد هزینه ارسال بار به سوئد

مرحله اول تماس با شرکت ما و بررسی و لیست کردن تمامی وسایل است که در صورت تمایل میتواند هماهنگی های لازم را انجام دهید.

2 . بسته بندی برای ارسال کالا به سوئد

بعد از انجام هماهنگی ها نوبت به بسته بندی وسایل انجام میشود که در ادامه آشنا میشوید.

3 . سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو سوئد

در این مرحله نوبت به سمپاشی وسایل میرسد که یک مرحله قانونی برای تمامی روش ها است.

4 . بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای حمل بار به سوئد

بارگیری و انتقال بار ها به جایی که قرار است از آنجا با روش انتخاب شده به مقصد ارسال شود.

5 . تشریفات گمرکی ایران، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر

تشریفات گمرکی یک سری قوانین بین المللی هستند که باید حتما اجرا شود

6 . تحویل دادن بار به هواپیمایی یا تریلی برای ارسال بار از ایران به سوئد

تحویل بار به شرکت باربری مورد نظر و سپردن بقیه کار ها به آنها

7 . تهیه بیمه نامه معتبر و بین المللی حمل کالا به سوئد

تحویل بیمه نامه و بار نامه و ضمانت نامه به صاحب بار

8 . پیگیری آنلاین پس از فرستادن کالا به سوئد با تریلی و یا هواپیما

پیگیری و تحویل بار در زمان مشخص شده در مقصد

لازم به ذکر است که این مراحل برای ارسال بار به تمامی کشور ها مانند ارسال بار به اتریش و ... هم وجود دارد.

 

فریت بار به سوئد

باربری به سوئد

زمانی که مشتریان قصد ارسال بار های غیر تجاری به صورت هوایی را دارند باید از خدمات فریت بار استفاده کنند که نسبت به مقصد حدودا 5 روزه ارسال میشود.

مشتریان عزیز باید در نظر داشته باشند که برای استفاده از خدمات فریت بار سوئد باید یک هفته قبل از ارسال با شرکت باربری مورد نظر هماهنگ کرده باشند تا مراحلی که در بالاتر ذکر شد انجام شود کار ها به درستی و به موقع انجام شوند و در نتیجه بار یا بسته مورد نظر به موقع و بدون مشکل به مقصد فرستاده و تحویل داده شود.

فریت بار برای کسانی نیاز است که شرایط زیر را داته باشند :

 • سرعت ارسال بار برای مسافر مهم باشد.
 • بار خرده ریز باشد و فضای زیادی را اشغال نکند.
 • مسیر هوایی از مسیر های دیگر برای کشور مقصد امن تر و قابل دسترس تر باشد.

 

ارسال بسته و خرده بار به سوئد

ارسال خرده بار به سوئد

خرده بار شامل وسایل کوچک و متوسط با حجم متوسط و کم هستند که برای جابجایی نیازی به تریلی و خاور های بزرگ ندارند و در وسایل نقلیه کوچک هم  جای میگیرند.

بسته نیز میتواند شامل پول ، هدیه و هرچیز کوچک دیگری باشد که ارسال آن توسط اداره پست انجام میشود اما بسیار گران است.

به همین لت پیشنهاد میشود در این شرایط از خدمات شرکت باربری فردین تجارت استفاده کنید.

 

بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل

برای ارسال و حمل وسایل به منزل سلامت بار برای همه افراد بسیار مهم است و این مورد هم با بسته بندی درست و اصولی با وسایل مناسب اضمین میشود.

شرکت باربری فردین تجارت برای تمامی مشتریان که درخواست هرگونه خدمات داشته باشند ، خدمات بسته بندی وسایل را هم ارائه میدهد.

در صورتی که وقت و زمان کافی برای بسته بندی نداشتید که میتوانید از خدمات ما استفاده کنید ولی در صورتی که قصد داشتید خودتان وسایل را بسته بندی کنید و نیاز به کارتن و دیگر وسایل بسته بندی داشتید ، میتوانید کارتن و تجهیزات بسته بندی وسایل را از شرکت ما خریداری کنید.

 

هزینه ارسال و حمل بار به سوئد

هزینه ارسال و حمل بار به سوئد هم مانند باربری های سایر کشور ها بستگی به مواردی دارد.

شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی از مواردی هستند که روی قیمت تاثیر گذارند.

هزینه پست بار هوایی به هرکدام از شهرهای سوئد متفاوت است؛ اما شرکت فردین تجارت به شما اطمینان میدهد، با رعایت کامل استانداردهای حمل بار هوایی ، آگاهی کامل را جهت انتخاب بهترین ایرلاین و بهترین قیمت برای فریت بار مسافری به شهرهای سوئد به شما ارائه میدهد. تا آنجا که شما با دیدی باز و انتخابی درست ، بهترین و باکیفیت ترین شرکت هوایی را ، با بهترین و کمترین هزینه جهت ارسال بار با هواپیما برای خود انتخاب کنید.

ارسال بسته به سوئد

 

هزینه پست از ایران به سوئد

پست از ایران به سوئد تاز خدمات ویژه ای است که هم توسط شرکت های باربری بین المللی و هم توسط شرکت اداره پست انجام میشود اما نکته این است که به دلیل اینکه ارسال به خارج از کشور است ، اداره پست هزینه های زیادی را دریافت میکند و بهترین گزینه استفاده از خدمات یک شرکت باربری معتبر است.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • رضا
  قمیت الان چطوری است کیلوی‌چند است
  • مدیر سایت

   هزینه ارسال بار به سوئد بستگی به روش انتخابی + هزینه بارنامه ، بیمه نامه و خدمات گمرکی و ... دارد که میتونید با تماس با ما از دقیق ترین قیمت ها مطلع شوید.

 • پیمان
  سلام. یک تخته فرش ۹ متری دست بافت بعنوان هدیه برای یکی از اقوام در سوئد اگر بخوام بفرستم از ایران چقدر هزینه خواه داشت تا به درب منزلشان برسه.؟
  • مدیر سایت

   سلام. ۶ ملیون تومان و در گمرک فرودگاه مقصد باید برن تحویل بگیرین درب منزل نداریم

تماس بگیرید