TopBanner

ارسال بار به تمامی نقاط آلمان

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به آلمان

باربری فردین تجارت آماده ارائه خدمات ارسال سریع و مطمئن بار به تمامی نقاط آلمان از جمله بایرن مونیخ،هامبورگ،فرانکفورت و ... به صورت هوایی همراه با کارگرانی زبده و کاربلد و با قیمت هایی مناسب و منصفانه به صورت مطمئن

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

آلمان بزرگترین کشور اروپایی است که به خاطر مرکزیت قطب حمل و نقل اروپا شناخته شده است و همچنین این کشور دارای بازار اجتماعی اقتصادی با موجودی سرمایه بزرگ، نیروی کار مجرب، سطح پایین فساد، و سطح بالا از نوآوری است.

آلما بزرگترین اقتصاد ملی اروپا را دارد و در سال 2009 جزو 4 تولید کننده برتر جهان شناخته شد.آلمان نیز دارای شهر های متعددی است که افراد زیادی به آنها مهاجرت میکنند اما هامبورگ ، هسن و برلین از شهر های پر مهاجر این شکور هستند.

آلمان دارای حمل و نقل متراکم و شبکه‌ای مدرن است و در شبکه بزرگراهی و اتوبانی از نظر مقدار و طول رتبه سوم در جهان را داراست.

این شکور به دلیل امکانات ، تسهیلات و شرایط خوبی که برای مهاجرین فراهم کرده است مقصد مهاجرت بسیاری از ایرانیان است به خصوص برای افرادی که تحصیل کرده هستند و دارای تخصص هستند.

 

شرکت حمل و نقل بین المللی آلمان

فردین تجارت یکی از بهترین ، شناخته ترین ، مطمئن ترین ، معتبر ترین ومنصف ترین شرکت ها حمل و نقل بین المللی آلمان و سایر کشور های اروپایی میباشد که بیش از 10 سال در این زمینه فعالیت دارد و کارنامه ای درخشان دارد.

این شرکت دارای نمایندگی در ایران و آلمان و سایر کشور ها میباشد که تمام امور را به بهترین شکل و به راحتی برای مشتریان انجام میدهند.

همچنین تمام وسایل شما را با لوازم مخصوص بسته و حمل میکنند و در مقصد به شما تحویل میدهند.

از مزایا این شرکت میتوان به کارکنانی با تجربه ، ماشین های باربری مجهز و قیمت های مناسب اشاره کرد.

 

باربری از ایران به آلمان

باربری ایران به آلمان

 ارسال بار به آلمان از رایج‌ترین اقدامات مسافرین برای ارسال محموله‌های خود به آلمان می‌باشد که باربری فردین تجارت آماده ارائه این خدمات با کیفیت و اطمینان بالا و قیمت مناسب است. . ازآنجا که عموما وزن بار ارسالی به آلمان از وزن بار مجاز مسافری بیشتر میباشد مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل ازپرواز به صورت فریت هوایی میکنند.

از جمله خدماتی که باربری بین المللی فردین تجارت ارسال و صادرات وسائل منزل به آلمان ، ارسال و صادرات بار به آلمان ، ارسال و صادرات تابلو فرش به آلمان ، ارسال و صادرات فرش به آلمان ، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به آلمان ، ارسال و صادرات میوه به آلمان ، ارسال و صادرات سبزیجات به آلمان ، ارسال و صادرات قارچ به آلمان ، ارسال و صادرات خشکبار به آلمان ، ارسال و صادرات زعفران به آلمان ، ارسال و صادرات بار تجاری به آلمان ، ارسال و صادرات وسائل رستوران به آلمان ، حمل بار به آلمان ، ارسال و صادرات تنور به آلمان ، ارسال و صادرات چینی آلات به آلمان .

باربری از ایران به آلمان به سه روش زمینی،دریایی و هوایی انجام می شود که هر کدام هزینه های متفاوتی دارد مثلا هزینه حمل بار از ایران به آلمان به صورت دریایی دارای هزینه ی کمتری نسبت به حمل بار هوایی می باشد . هم چنین زمان حمل بار هوایی از ایران به آلمان هم خیلی کمتر از زمان حمل بار دریایی آن است و این بازرگانان هستند که تصمیم می گیرند کدام یک را انتخاب نمایند.

 

موقعیت جغرافیایی آلمان

جمهوری فدرال آلمان در مرکز قارهٔ اروپا قرار دارد. وسعت آن ۳۵۷۱۲۱٫۴۱ کیلومتر مربع است. مرزهای زمینی این کشور در حدود ۳۷۵۷ کیلومتر است. همسایگان آلمان در شمال دانمارک، در غرب بلژیک و هلند، در جنوب لوگزامبورگ، سوئیس، اتریش و فرانسه و در شرق لهستان و جمهوری چک هستند. دریای شمال و دریای بالتیک راه‌های آلمان به آب‌های آزاد هستند. سواحل آبی این کشور با این دو دریا حدود ۲۳۸۹ کیلومتر است. طولانی‌ترین رودهای آلمان راین با ۸۵۶ کیلومتر، الب ۷۰۰ کیلومتر و دانوب ۶۴۷ کیلومتر هستند. آب‌وهوای آلمان معتدل اقیانوس اطلس و قاره‌ای است. بادهای غالب بر آلمان از سمت غرب می‌وزند.

 

ارسال بار به آلمان

ارسال بار به آلمان

ارسال تمامی وسایل ریز و درشت و خرده بار منزل و همچنین وسایل اداری و تجاری به آلمان را به ما بسپارید.آلمان یکی از کشور های قاره اروپا است که بسیار توریست پذیر و مهاجر پذیر است و میتوان گفت که تعدادی ازیادی از ایرانیان برای زندگی موقت یا حتی دائمی به آلمان سفر میکنند زیرا آلمان نیز مثل ترکیه کشوری مناسب برای زندگی ایرانیان است و به همین علت است که ما خدمات ارسال بار به ترکیه را نیز ارائه میدهیم.

افراد وقتی قصد مهاجرت و حمل بار به آلمان را دارند معمولا میخواهند تمامی وسایل زندگی خود را به آلمان انتقال دهند اما متاسفانه محدودیت های اعمال شده از طرف ایرلاین ها بر مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی ، مسافرین را وادار به حمل بار بهمراه خود به مقدار محدود می کند. لذا مسافرین و مهاجرین به آلمان از محدودیت های اعمال شده در حمل بار همراه توسط شرکتهای هواپیمایی رنج میبرند.

برای اینکه تمامی وسایل و لوازم زندگی و کار خود را به کشور سخت گیری و قانون داری مثل آلمان ارسال کنید فقط دو راه وجود دارد :

 1. محدودیت های اعمال شده از طرف ایرلاین ها بر مقدار بار مجاز در پروازهای خارجی ، مسافرین را وادار به حمل بار بهمراه خود به مقدار محدود می کند. لذا مسافرین و مهاجرین به آلمان از محدودیت های اعمال شده در حمل بار همراه توسط شرکتهای هواپیمایی رنج میبرند.
 2. راه دوم که روشی مطمئن و به صرفه تر از هر نظر است این است که حمل بار و وسایل به آلمان را به شرکت باربری فردین تجارت بسپارید دیگر نگران هیچ مشکلی نباشید زیرا مجموعه ما دارای بیش از 15 سال سابقه در این زمینه است و به صورت تخصصی وسایل و لوازم شما را صحیح و سالم در آلمان به شما تحویل میدهد.

برای اینکه باربری به آلمان را انجام دهید فقط کافیست وارد سایت فردین تجارت شوید ، با شماره 09128443695 که در ابتدای صفحه مشاهده میکنید تماس بگیرید.در ادامه کارشناسان ما اطلاعات مبدا و مقصد و میزان وسایل را از شما جویا میشوند و به طور کامل شما را با حوصله راهنمایی میکنند و در آخر در صورت تمایل شما ، هماهنگی های لازم انجام میشود.

از جمله موارد رایج ارسال بار به آلمان که توسط مسافرین و مهاجرین صورت میگیرد عبارتند از:
ارسال بار لوازم منزل به آلمان، ارسال بار لوازم شخصی به آلمان ، ارسال بار لباس به آلمان ، ارسال بار مجسمه به آلمان ، ارسال بار لوکس به آلمان ، ارسال بار کتاب به آلمان ارسال بار شکستنی به آلمان ، ارسال بار لوازم خانگی به آلمان ، ارسال بار غیر تجاری به آلمان و..

شرکت ما خدمات بسته بندی وسایل را نیز ارائه میدهد یعنی شما میتوانید از این خدمات استفاده کنید و بعد وسایل شما به فرودگاه امام انتقال پیدا کنند.لازم به ذکر است که چون مسیر و مسافت طولانی است بهتر است حتما وسایلتان بسته بندی شده باشند تا آسیبو صدمه ای نبینند.

ارسال بار شما از هر فرودگاه مبدا در ایران و قسمت بار فرودگاه امام خمینی به فرودگاه هامبورگ ، فرودگاه فرانکفورت ، فرودگاه دوسلدورف ، فرودگاه مونیخ و فرودگاه برلین انجام می دهد.. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

ما همواره تلاش کرده ایم تا بهترین خدمات را با دقت و حساسیت تمام در اختیار مشتریان خود قرار دهیم و همواره اهتمام کل مجموعه بر شفافیت و صداقت کامل بوده است.

برخی خدمات ارسال بار به شهر های آلمان عبارتند از :

 • ارسال و صادرات تنور به آلمان
 • ارسال و صادرات چینی آلات به آلمان
 • ترابری هرگونه بار نظیر خرده بار (گروپاژ) به آلمان
 • بار های غیر تجاری نظیر اثاثیه منزل به آلمان
 • محموله های خطرناک و بارهای حجیم و غیر متعارف به آلمان
 • خدمات حمل انواع بار های نمایشگاهی به صورت رفت و برگشت به آلمان
 • حمل انواع بار زمینی با ماشین های کفی (کانتینر بر)، چادری، تانکردار و یخچالدار به آلمان
 • حمل بار به صورت زمینی، هوایی و دریایی بین دو کشور آلمان و ایران تمامی 80 شهر آلمان
 • حمل بار از آلمان و ترنسشیپ بار در کشور ثانویه و سپس حمل از کشور ثانویه به ایران
 • ارائه خدماتی نظیر خدمات گمرکی و ترخیص کالا از گمرک در آلمان

 

حمل لوازم منزل به آلمان

باربری ایران به آلمان

فرستادن وسایل منزل به آلمان برای افراد و خانواده هایی که قرار است در آلمان زندگی خود را ادامه دهند امری کاملا قانونی است راه های زیادی برای این کار وجود دارد.

برای دریافت هر کدام از مسیرهای دریایی، هوایی و یا زمینی با آگاهی از حجم و وزن بار خود با دفتر ما در تهران تماس بگیرید.

وسایل منزلتان را به روش دریایی ، هوایی و زمینی میتوانید به آلمان انتقال دهید که پس از بسته بندی به صورت کانتینر های 20 و 40 فوت بارگیری میشوند.

حمل لوازم منزل به آلمان شامل موارد زیر هم میشود :

 • ارسال بار پستی از آلمان به ایران
 • ارسال بار پستی از ایران به آلمان
 • فریت بار وسایل منزل به آلمان
 • ارسال و صادرات بار به آلمان
 • ارسال و صادرات تابلو فرش به آلمان
 • ارسال و صادرات فرش به آلمان
 • ارسال و صادرات صنایع دستی به آلمان
 • ارسال و صادرات میوه به آلمان
 • ارسال و صادرات سبزیجات به آلمان
 • ارسال و صادرات قارچ به آلمان
 • فریت بار و صادرات خشکبار به آلمان
 • ارسال و صادرات زعفران به آلمان
 • ارسال و صادرات بار تجاری به آلمان
 • ارسال و صادرات وسائل رستوران به آلمان

همچنین زمان رسیدن وسایل منمزل به آلمان به صورت زیر است :

_ بارهای هوایی در فاصله ۷ الی ۱۰ روز به آلمان میرسد.

_ بارهای مربوط به ترانزیت زمینی از زمان حرکت تریلی از ایران، در فاصله بین ۱۵ الی ۲۰ به مقصد آلمان میرسد.

_ بارهای کانتینری با کشتی و به صورت دریایی بین ۳۰ تا ۳۵ روز طول میکشد تا به مقصد کشور آلمان برسد.

 

ارسال خرده بار به آلمان با شرکت باربری فردین تجارت

حمل خرده بار به آلمان

امروزه با افزایش سیل مهاجرت به آلمان و گرفتن اقامت در این کشور ، یکی از دغدغه های مهاجران و مسافران و حتی دانشجویان ، ارسال وسایل دانشجویی به آلمان ، ارسال خرده بار منزل یا محل کار به آلمان و وسایل کوچک و شخصی به آلمان میباشد که باربری ما این مشکل را نیز برطرف کرده است.

مسافران عزیز میبایست برای ارسال چمدان مسافری و وسایل منزل خود به آلمان از طریق فریت بار اقدام کنند. در این بین اهمیت یک شرکت معتبر و متخصص با اعتبار جهانی برای بسته بندی و ارسال بار به آلمان با بهترین کیفیت کاری، بسیار واضح و مبرهن است.این خدمات توسط شرکتهای معتبر در ایران انجام میشود و این شرکتها میتوانند تمام مراحل حمل بار شما را با مقصد بعهده بگیرند.

 

فریت بار به آلمان

حمل بار به آلمان

همانطور که گفته شد و میدانید برای ارسال و حمل بار از کشوری به کشور دیگر یا حتی شهری به شهر دیگر محدودیت هایی برای حجم بار و وسایل وجود دارد.

یعنی اینکه نمیتوانید با هواپیما های مسافربری ، بار با مقدر زیاد را حمل و جابجا کنید و اگر وسایلتان بسیار برایتان با ارزش باشد و بخواهید آنها را با هواپیما های مخصوص منتقل کنید باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید که ممکن است این هزینه بیشتر از ارزش مادی وسایل شما باشد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات فریت بار به آلمان میباشد که توسط شرکت های باربری زیادی انجام میشود.

شما میتوانید با شرکت باربری معتبر هماهنگی های لازم را انجام دهید و از یکی از روش های هوایی و زمینی و دریایی برای این خدمات استفاده کنید.

ما در باربری فردین تجارت از ابتدای کار یعنی بسته بندی وسایل تا انتقال از منزل به گمرک ، انجام امور گمرکی ، ارسال به آلمان و همچنین ترخیص وسایل و تحویل به صاحب بار در کنار شما هستیم و همچنین خدمات ما همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه رسمی و کتبی انجام میشود.

همچنین ما می‌توانیم برای مسافرانی که می‌خواهند اقداماتی همچون فریت مبلمان، فریت تابلو نقاشی، فریت تابلو فرش و یا فریت وسایلی که بیشتر در معرض آسیب‌دیده‌گی است انجام دهند جعبه چوبی فریت متناسب با لوازم متقاضیان تهیه کنیم. 

ارسال فریت بار به آلمان مزایای فراوانی دارد و یکی از آنها این است که شما لازم نیست برای این به دولت آلمان مالیات بپردازید. به اصطلاح ارسال بارهای مسافری به کشور آلمان معاف از مالیات است.

هزینه فریت بار 1 تا 5 دلار به ازای هر کیلو گرم بار شما می باشد. همچنین به ازای هر مایل فاصله ممکن است که 1 تا 4 دلار از شما درخواست کنند.

هزینه فریت بار هوایی 4 تا 5 برابر از فریت بار جاده ای و 12 تا 16 برابر ار فریت بار حمل و نقل دریایی گرانتر می باشد.

از شاخه های اصلی فریت بار به مقصد تضمین سلامت کالای ارسالی است که جزء دغدغه های مسافرین نیز محسوب می شود. این مجموعه ارائه دهنده سرویس تخصصی در زمینه بسته بندی تخصصی و اصولی بار جهت حمل بار هوایی است. تضمین سلامت کالای شما در زمان فریت بار به آلمان را به شرکت ما بسپارید.

در حال حاضر فریت هوایی به آلمان از طریق هواپیمایی‌های ایران ایر و قطر و امارات به شکل زیر صورت میگیرد.

مراحل فریت بار به آلمان :

 1. بسته بندی تخصصی، صحیح و استاندارد محموله
 2. انتقال آن از درب کارخانه تا فرودگاه
 3. توزین محموله و دریافت قیض انبار
 4. انجام تشریفات گمرکی با ارائه کارت بازرگانی توسط صاحب کالا یا نماینده آن و یا شرکت صادر کننده کالا
 5. داشتن جواز گمرکی فریت بار به آلمان
 6. صدور بارنامه هوایی به وسیله شرکت های فعال در فرودگاه

 

enlightened مطلب پیشنهادی : ارسال بار به قبرس

 

فریت بار از آلمان به ایران

ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از آلمان به ایران و ارسال بار از ایران به آلمان با کیفیت و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است.

از جمله مهمترین خدمات شرکت حمل و نقل بین اللملی فردین تجارت در زمینه ی حمل و نقل بین اللملی زمینی فریت بار از المان به ایران و از ایران به المان، به صورت کامیون دربستی و گروپاژ (خرده بار) می باشد.
ارسال بار کلیه ی محموله های درخواستی مهاجرین و تجار از آلمان به ایران و ارسال بار از ایران به آلمان با کیفیت عالی و امنیت بالا و قیمت مناسب تخصص ما است.

مسافران و مهاجرانی ،که می خواهند اسباب و وسایل خود را به صورت فریت بار از آلمان به ایران ارسال کنند ، می توانند هم اکنون با ما تماس حاصل نمایند.

 

ارسال بار از ایران به آلمان

ارسال بار از ایران به آلمان

آلمان به دلایل مختلف که ذکر شد دارای شرایط خوبی برای زندگی دائم میباشد و افراد زیادی از سایر کشور های به این کشور مهاجرت کرده اند.

به احتمال زیاد شما نیز شاهد مهاجرت اطرافیانتان بوده اید.

میتوان گفت که تعداد زیادی از ایرانیان اقامت شهر های مختلف آلمن را دارند و همچنین امروزه نیز افراد زیادی در حال گرفتن اقامت و مهاجرت به شهر های مختلف این کشور بزرگ هستند.

شرکت بتاربری فردین تجارت یکی از مطمئن ترین شرکت های باربری بین المللی میباشد که آماده ارائه خدمات ارسال بار از ایران به آلمان به روش های مختلف و ضمانت و بیمه نامه و قیمت مناسب میباشد

 

ویژگی های باربری بین المللی فردین تجارت برای حمل بار به آلمان

⭐ ارسال بار به آلمان توسط شرکت ctm با برگه ی ضمانت و تاییدیه های رسمی وقانونی با بیشترین سرعت و کیفیت انجام می گردد!!

⭐ ارسال بار به آلمان توسط CTM به صورت ارسال منزل به منزل (Door To Door) قابل انجام میباشد.

⭐ ارسال بار به آلمان توسط کارکنان CTM با بیش از چهل سال سابقه کار

⭐ ارسال بار به آلمان با کشتی توسط CTM به صورت خدمات منزل به منزل

 

انواع روش های حمل بار و اثاث به آلمان

ارسال بار به آلمان

همانطور که در ابتدا گفته شد و میدانید آلمان یکی از صنعتی ترین و اقتصادی ترین کشور های دنیا است و همچنین دارای دارای بازار اقتصادی با نیروی کار مجرب، موجودی سرمایه بزرگ، سطح پایین فساد و سطح بالا از نوآوری و اقتصاد آلمان بزرگترین اقتصاد ملی در اروپاست.

در ادامه با روش های ارسال بار به آلمان آشنا شوید :

حمل زمینی بار به آلمان

حمل بار زمینی از آلمان به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود. در حمل بار به صورت فول تراک ، صاحب کالا می تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی از آلمان به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می باشد که برای حمل باری با وزن یا حجم زیاد مناسب است.

مدت زمان حمل بار زمینی به آلمان بسیار طولانی تر از سایر روش ها است اما به دلیل کمتر بودن هزینه ارسال بار به آلمان و حمل بار از آلمان در حمل بار زمینی به آلمان در مقایسه با روش های دیگر حمل بار، خیلی از تجار مایل به حمل بار زمینی به آلمان می باشند.
زمان حمل بار زمینی به آلمان بسته به کریر، اگر بار به صورت گروپاژ باشد بین 15 الی 20 روز و اگر به صورت فول تراک باشد بین 10 الی 12 روز است که این مدت زمان در مقایسه با سایر روش های حمل بار می تواند از معایب این نوع حمل باشد.
و همچنین یکی از مزایای حمل بار زمینی به آلمان کم بودن هزینه ارسال بار از این کشور است.

حمل دریایی بار به آلمان

حمل بار از آلمان می تواند به صورت دریایی به سه روش فول کانتینر ، خرده بار و فله ای (BULK) انجام بگیرد.
حمل خرده بار یا فول کانتینر با استفاده از کانتینرهای 20 فوتی یا 40 فوتی انجام می شود که صاحب بار با توجه به ابعاد و وزن کالای خود می تواند آن را با کانتینر 20 یا 40 فوتی و به صورت خرده بار ، فول کانتینر و فله ای حمل کند.

آلمان دارای بنادر مهمی است که حمل بار دریایی از آن ها صورت می گیرد. بنادری مهمی مانند هامبورگ ، برمن ، کلن و دویسبورگ از جمله این بنادر می باشند. جالب است بدانید هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان است که به خاطر بندر معروفش شناخته می شود و 1700 شرکت حمل و نقل در این شهر دفتر مرکزی دارند.
نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حمل بار دریایی از آلمان به صورت فله ای برای کالا های حجیم یا ترافیکی توصیه می شود زیرا بسیاری از کالاهای دیگر باید به صورت بسته بندی شده در کانتینر قرار بگیرند تا از خطرات احتمالی در حمل بار دریایی از آلمان مصون بمانند و این باعث می شود تا در این مورد خاص هزینه حمل بار دریایی از آلمان حتی نسبت به حمل بار زمینی از آلمان مقرون به صرفه تر باشد.

حمل هوایی بار به آلمان

حمل وسایل منزل به آلمان

ارسال بار به آلمان و حمل بار از آلمان به صورت هوایی در شهرهای مهم آلمان مانند فرانکفورت ، کلن ، هامبورگ و دوسلدورف انجام می شود.
فرودگاه فرانکفورت یکی از پرترددترین فرودگاه های جهان است و قطب اصلی شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا محسوب می شود.
حمل بار هوایی از آلمان به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم است. در روش حمل بار دریایی به صورت مستقیم، کالا از آلمان مستقیماً به ایران حمل می شود. اما در روش غیر مستقیم حمل بار هوایی از آلمان که برای کالاهای تحریمی و غیر تحریمی صورت می گیرد ، ابتدا کالا از آلمان به کشور دیگری مانند امارات حمل شده و سپس از آن کشور یعنی امارات به ایران ارسال می شود.

مدت زمان حمل بار هوایی از آلمان کمتر از سایر روش ها بوده که از مزایای این نوع حمل می باشد. زمان حمل بار به نوع ایرلاین و شیوه حمل بار از آلمان بستگی دارد. زمان حمل بار هوایی از آلمان بسته به متغیر های گفته شده بین 2 تا 5 روز است.

هزینه حمل بار هوایی از آلمان بیشتر از سایر روش ها بوده اما به دلیل کمیت مهمی چون زمان این نوع حمل برای بارهایی با حجم و وزن کم و یا تجاری که از نظر زمانی در مضیقه قرار دارند توصیه می شود.
امروزه کالاهای زیادی از آلمان وارد کشور ما می شود. عمده واردات به کشور ما شامل کالاهایی مانند محصولات شیمیایی، ماشین آلات، وسایل الکترونیکی، محصولات دارویی ، مواد خوراکی، پلاستیک، فلزات و تجهیزات حمل ونقل می باشد.

مقدار وزن بار که مهمترین عامل در تعیین هزینه کلی بار هست  . و بر اساس وزن نهایی بر روی باسکول فرودگاه امام خمینی (ره) تعیین می شود . شرکت هایی هواپیمایی وزن بار را در دو حالت بررسی می کنند وزن عادی بار و وزن حجمی بار هر کدام بیشتر باشد آن را مد نظر قرار می دهند .

بازه وزنی بار برای ارسال هوایی بسته نیست و شما به هر میزان بار می توانید به هر کشوری ارسال کنید . تعرفه فرودگاهی ارسال بار بر اساس وزن به صورت زیر است :

بار مینیمم زیر 45 کیلو - 45 کیلو – 100 کیلو – 300 کیلو  - 300 کیلو به بالا  | هر چه میزان بار شما بیشتر شود هزینه ارسال پایین تر خواهد آمد .

همچنین ارسال بار به انگلیس هم از طریق روش های ذکر شده انجام میشود.

 

ارسال بسته به آلمان

ارسال بسته به آلمان

همانطور که میدانید یا شاید شما نیز جزو همین افراد باشید ، افراد در آلمان هستند که دوستان یا آشنایان و خانواده هایشان رد ایران باشیند و به یک سری وسایل کوچک و مهم نیاز داشته باشند.

در این شرایط میتوان از اداره پست استفاده کرد اما نکته مهم برای این کار قیمت آن است که به دلیل قیمت های بالای اداره پست برای ارسال به خارج از کشور ، شما را منصرف میکند.

به همین علت پیشنهاد ما این است که از شرکت های باربری برای ارسال بسته به آلمان استفاده کنید تا هم قیمت های مناسبی دارند و هم کاملا تضمینی و مطمئن هستند.

 

شرایط و مراحل ارسال انواع بارها به آلمان با باربری فردین

باربری به آلمان

1 . مشاوره تلفنی، بازدید کارشناس رایگان برای ارسال کالا به آلمان

مرحله اول ارسال کالا به آلمان : فریت بار یعنی همان ارسال کردن یک بار. اولین مرحله در فریت بار به آلمان چه به صورت هوایی و چه زمینی مشاوره تلفنی در خصوص انتخاب نوع حمل و همچنین هزینه میباشد. در مرحله دوم در صورت نیاز کارشناسان ما برای بررسی و بسته بندی بار جهت ارسال کالا به آلمان اقدام میکنند.

توجه کنید : حمل خرده بار به آلمان و حمل بارهای تجاری به این کشور گاها دارای ضوابط و شرایط متفاوتی است. برای مثال در خصوص ارسال فرش به آلمان اگر قصد ارسال فرش دستباف دارید جزئیات بیشتر را از همکاران ما جویا شوید.

2 . تخمین نوع بسته بندی فریت هوایی و یا نوع کانتینر برای ارسال بار به آلمان

اگر لازم باشد بار به صورت هوایی به آلمان ارسال شود به احتمال زیاد باید بسته بندی به صورت پالت چوبی و یا فلزی برای ارسال بار به آلمان صورت بپذیرد که در صورت تمایل شما این نوع بسته بندی هم از طرف شرکت ما انجام میشود.

3 . بسته بندی برای حمل بار به المان

توجه داشته باشید که  سهل انگاری در انجام بسته بندی کالا، لوازم برای حمل بار به المان و رعایت نکردن استانداردها، سبب آسیب دیدگی بار و ایجاد خسارت میشود. در نهایت علاوه بر خسارت های وارده در حمل بار به المان ، هزینه حمل بار به المان پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میشود. تمام مراحل بسته بندی کالای تجاری و لوازم توسط ما و به دقت صورت خواهد گرفت.

4 . تهیه لیست بسته بندی قبل از فرستادن بار به آلمان

تمامی اقلام کالا، لوازم و کالا پیش از فرستادن بار به آلمان حتما باید شماره گذاری و به صورت لیست تهیه شود. لیست تهیه شده برای فرستادن بار به آلمان میبایست به زبان کشور مقصد ترجمه شده باشد.

نکته : نسخه ترجمه به زبان آلمانی برای فرستادن بار به آلمان برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میباشد.

 

مراحل ارسال بار به آلمان

 

5 . سمپاشی کردن و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو آلمان

کارگو به معنی بار است و کارگو آلمان یعنی فرستان بار به آلمان.  کارگو آلمان تمامی کالاها به خصوص بسته بندی های ساخته شده ازانوع چوب های خام، پالت ها و سایر کالاهای چوبی  بر اساس قوانین حتما باید در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های به خصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شده و سپس و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر و مجاز برای کارگو آلمان صادر شود.

6 . بارگیری و ارسال به گمرک یا فرودگاه برای ارسال بار به آلمان

6 امین مرحله از ارسال بار به آلمان مربوط به بارگیری و حمل بار است.

در صورت حمل هوایی به آلمان، بار شما با یک وانت، خاور یا هر وسیله مورد نیاز دیگری به فرودگاه امام خمینی(ره) برای ارسال بار به آلمان صورت خواهد گرفت.

در صورت حمل زمینی به آلمان، کانتینر شما برای حمل بار زمینی به آلمان ابتدا به گمرک غرب تهران و سپس به مرز غربی بازرگان منتقل میشود.

7 . تشریفات گمرکی ایران، بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر

در صورت حمل بار زمینی به آلمان پس از انتقال آن به گمرک غرب تهران، محموله توسط سگ مواد یاب چک شده و کانتینر برای حمل بار زمینی به آلمان پلمپ میشود.

8 . تحویل بار به هواپیمایی یا باربری زمینی

در حمل بار به آلمان با هواپیما پس از صدور بارنامه هوایی، بار شما برای حمل بار هوایی به آلمان نحویل داده میشود.

در حمل بار زمینی به آلمان بعد از اینکه کانتینر در گمرک بررسی شد، برای حمل بار به آلمان با تریلی آماده میشود.

9 . صدور بیمه نامه معتبر بین المللی

بیمه نامه برای حمل بار به آلمان به صورت زمینی و یا هوایی با توجه به ارزش بار تعیین میگردد. یعنی از شما پرسیده می شود که ارزش ریالی بار چقدر است. سپس با توجه به مقدار قیمتی که مشتری اعلام می کند، در ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته  و با توجه به لیست بسته بندی، بیمه نامه صادر و ترجمه دقیق خواهد شد.

10 . پیگیری آنلاین پس از حمل بار به آلمان با کشتی و یا هواپیما

در آخرین مرحله پس از ارسال بار به آلمان ، می توانید از طریق سایت ما به صورت آنلاین پیگیری لوازم و یا کالای تجاری خود را در هر زمانی انجام دهید. پس از ارسال بار به آلمان، لینک پیگیری بار و شماره بارنامه برای شما ارسال خواهد شد.

 

بسته بندی و حمل تمامی وسایل برای انتقال به آلمان

بسته بندی وسایل

اولین و مهم ترین کاری که قبل از انجام باربری به آلمان باید انجام داد بسته بندی وسایل است تا وسایل در طول مسیر آسیب نبینند و صحیح و سلامت در مقصد تحویل شما عزیزان داده شود.

شما میتوانید از تیم بسته بندی باربری فردین استفاده کنید که تشکیل شده از خانم ها و آقایانی متخصص و کاربلد هستند و با تجهیزات پیشرفته وسایل و لوازم شما را بسته بندی میکنند.بعد از بسته بندی برای انسجام بیشتر کارتن های بسته بندی شده را بر روی پالت پلاستیکی قرار می دهند و با استفاده از تسمه و نایلکس کاملا بار را بر روی پالت فیکس می کنند .

توجه : خدمات بسته بندی فقط و فقط باید توسط شرکت فردین انجام شود و بار بسته بندی شده را به هیچ وجه شرکت قبول نمی کند .

نکته مهم : سرویس ارسال نیرو برای بسته بندی فقط برای شهر تهران و کرج می باشد و مابقی شهرهای کشور باید باید خود را با استفاده از باربری به انبار شرکت در خیابان سهروردی شمالی ارسال کنند تا کار پکینگ در آنجا انجام شود .

توجه داشته باشید : شرکت ما برای راحتی و آسایش مشتریان خود به مدت ۴۰ روز می تواند بار شما را به صورت رایگان در انباری خود نگهداری کند و هر موقع که خواستید بار برای شما ارسال شود .

بعد از اتمام مرحله بسته بندی تمامی پالت ها و کارتن ها با استفاده از تجهیزات مناسب باربری در کامیون قرار داده می شود و بار به سمت فرودگاه حمل می شود .

همچنین در صورتی که میخواهید خودتان وسایل را بسته بندی کنید ، میتوان کارتن و تجهیزات بسته بندی وسایل را از شرکت ما خریداری کنید.

 

سایر خدمات باربری ایران به آلمان

 • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به آلمان
 • فریت بار اضافه بار مسافری به آلمان
 • فریت بار لوازم منزل به آلمان
 • فریت بار تجاری به آلمان
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به آلمان
 • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
 • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به آلمان با بهترین نرخ حمل بار به آلمان و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

دیگر خدمات هم عبارتند از :

ارسال بار مسافری به آلمان – ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به آلمان – ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به آلمان – ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به آلمان – ارسال و صادرات صنایع دستی به آلمان – ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به آلمان – ارسال و صادرات قارچ به آلمان – ارسال و صادرات زعفران به آلمان – ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به آلمان - ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به آلمان – ارسال بارهای نمایشگاهی به آلمان – ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به آلمان - قیمت مناسب جهت فریت بار - هزینه پایین ارسال بار به آلمان و ...

 

هزینه ارسال بار به آلمان

 

نکات مهم برای ارسال بار به آلمان

در فریت بار به آلمان سعی کنید از کارتن های ابعاد متوسط برای بسته بندی استفاده کنید چون کارتن های سنگین و بزرگ جابه جایی اونها خیلی مشکل تر هستند و امکان آسیب دیدن اونها بیشتر هستند. در این کار باید توجه داشته باشید که اندازه کارتن ها خیلی با هم تفاوت نداشته باشند تا اگر بعدا تصمیم به پالت بندی گرفتید به مشکل برنخورید . برای این خدمات این نکته را مد نظر داشته باشید برای بدست آوردن وزن مناسب برای یک کارتن از روش که بیان می کنم استفاده کنید تا به بتونید وزن مناسب کارتن جهت بسته بندی را بدست آورید. برای این کار طول ،عرض و ارتفاع کارتن را در هم ضرب کنید و مقداری که بدست می آید بر عدد ۱۱۱۱ تقسیم کنید تا وزن مناسب برای هر کارتن بدست آورید. چون اگه وزن بار شما از این مقدار کمتر بشه بار شما را حجمی حساب می کنند که هزینه آن به مراتب بیشتر می شود.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به آلمان شهر برلین

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان درگمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به در آلمان یا حتی ارسال بار به فرانسه نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در برلین که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو برلین می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به آلمان شهر برلین

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در برلین افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به آلمان مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به آلمان علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید. در صورت نداشتن کارت بازرگانی میتوانید از کارت بازرگانی نمایندگان ما با رعایت ضوابط خاص استفاده نمایید.

 

هزینه ارسال بار به آلمان

هزینه ارسال بار به آلمان

هزینه ارسال و حمل بار به آلمان دارای نرخ های تعیین شده و مشخصی نیست و شرکت های باربری بین المللی که کار فریت بار و کارگو بار انجام می دهند هزینه های متفاوتی را دارند و قوانین خاص خودشان را برای این کار دارند زیرا ممکن است مصلا شرکتی ماشین های بهتری داشته باشد یا همچنین برای انجام امور گمرکی آشنا و دوستی داشته باشد که کار ها را سریعتر انجام دهد . از طرف دیگر هزینه حمل بار به شهرهای مختلف آلمان با همدیگر فرق می کند . لذا جهت کسب اطلاع دقیق از هزینه فریت بار به المان با شماره های ما تماس بگیرید.

عواملی که بر قیمت ارسال بار تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند :

شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، ایرلاینی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی ویا خروج موقت به این کشور را دارند.

 

هزینه ترانزیت به آلمان

ترانزیت بار به آلمان همان باربری زمینی به آلمان میباشد که از طریف راه های زمینی و مرز های زمینی توسط کامیون و ترانزیت همراه با رانندگان کاربلد و راه شناس انجام میشود که قیمت کمتری نسبت به سایر روش ها است اما مدت زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد نیاز دارد و به کسانی پیشنهاد میشود که عجله ای ندارند.

این خدمات شامل بیمه نامه رسمی برای حوادث غیر قابل پیش بینی مانند آتش سوزی و تصادف و غیره است که باعث میشود به مشتریان اطمینان خاطر بدهد و نگران وسایلشان نباشند.

باربری ما دارای وسایل نقلیه سالم و مطمئن و رانندگان مطمئن میباشد که این وسایل نقلیه در حجم و ظرفیت های مختلف هم وجود دارند.

هزینه این خدمات بستگی به مقدار ، نوع ، شهر مقصد ، نوع وسایل نقلیه و غیره دارد و میتوانید برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال بسته به آلمان

 

سوالات متداول

1 . مسافران خروجی تا چه میزان کالا را می توانند همراه خود به خارج از کشور ببرند؟

مسافران خروجی اعم از اینکه ایرانی باشند یا خارجی, می توانند علاوه بر وسایل سفر و لوازم شخصی, کالاهای ایرانی به هر میزان و کالای ایرانی تا سقف مقرر در آیین نامه مسافران ورودی را همراه ببرند. مشروط بر آنکه هر دو گروه کالا جنبه تجاری پیدا نکنند.
مسافران خروجی از قلمرو گمرکی به مقاصد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشمول مقررات این ماده نیستند و در صورتی که از طریق مناطق مذکور از کشور خارج شوند, موظفند کالای همراه خود را به گمرک اظهار نمایند.

2 . خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر تا چه میزان مجاز است؟

خروج زیور آلات شخصی همراه مسافر حداکثر تا میزان 150 گرم از انواع مصنوعات طلا مجاز خواهد بود.
چنانچه زیورآلات مورد بحث مزین به سنگ های گرانبها از قبیل الماس, زمرد و برلیان باشد نبایستی وزن منصوب به آنها از اجزاء قیراط (کمتر از یک قیراط) تجاوز نماید.

مقررات خروج فرش و گلیم دستباف از کشور چگونه است؟

1) خروج فرش دستباف به همراه مسافر تا سقف 20 متر مربع مجاز بوده و محدودیتی از نظر تعداد قطعات فرش همراه مسافر در سقف متراژ یاد شده وجود ندارد. بدیهی است خروج فرش های نفیس که دارای ارزش های تاریخی و میراث فرهنگی هستند, ممنوع است.
2) خروج فرش همراه مسافر علاوه بر مرزهای هوایی از مرزهای زمینی و دریایی نیز مجاز می باشد.

آیا میتوان برای خویشاوندان خود در آلمان بار ارسال کرد؟

بله . کافیست با دفتر آریان آسمان تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را برای این کار راهنمایی کنند. شما میتوانید با خیالی آسوده تمام پروسه این کار را به شرکت ما بسپارید.

چقدر طول میکشد بار به آلمان برسد؟

معمولا از دو تا چهار روز زمان نیاز است .اگر ایام خاصی که باعث ترافیک در خدمات میشود نباشد معمولا ظرف 4 روز این کار انجام میوشد.

کجا و در چه زمانی میتوان اقدام به ارسال بار خود کرد؟

از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 صبح لغایت 2 بعد از ظهر در پایانه ی هوشمند بار واقع در فرودگاه امام خمینی . کلیه ی تشریفات گمرکی و بازرسی و بارنامه حدود 2 الی 3 ساعت بطول می انجامد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • Shahin Mirzazadeh
  با سلام، من مقداری بار دارم و در نظر دارم از ایران (تهران) به المان (ترجیحا regensburg) ارسال کنم. در مجموع کالا ها 11 کارتون با ابعاد 24*16*16 سانتی متر و وزن هر کدام 1 کیلوگرم میباشند. هزینه ارسال این بار چقدر است؟ و آیا شما کانتینر 20gb هم ارسال میکنید و با چه هزینه ای؟ با تشکر شاهین میرزازاده
  • مدیر سایت

   سلام

   12 کارتن خرده بار حساب میشود و هزینه حمل خرده بار به آلمان کیلویی 4 دلار با 9% مالیات و ارزش افزوده و دو میلیون و پانصد هزار تومن خدمات گمرک تهران به صوت هوایی است.

   پنج هزار و دویست دلار هم برای کانتینر 20 فوت است که توسط باربری ما ارائه میشود.

 • لیدا
  سلام هزینه ارسال فرش ماشینی شش متری به هلندوالمان چقدر میشه
  • مدیر سایت

   سلام.

   باربری هوایی به هلند یا آلمان کیلویی 4.5 دلار با 9% مالیات ارزش افزوده و 16 دلار بارنامه و 3 میلیون کارت بازرگانی و خدمات گمرکی.
   باربری زمینی به هلند یا آلمان هزینه یک ترانزیت دربست 5 هزار یورو و هزینه نصف تریلی هم 2500 یورو و اگر حجم اندازه یک نیسان باشد هزینه 1800 یورو است.

 • Manaka
  سلام بسته های زیر یک کیلو هم ارسال میکنید؟؟ تا دو کیلو چطور؟هزینه اش چقدر میشه؟و در آلمان چطور به دستمون میرسه؟ یا مواد غذایی؟؟ و زعفران رو تا چه مقدار میتونید بیارید؟و هزینه اش چقدر میشه؟ ممنون
  • مدیر سایت

   زیر ده کیلو باید بدهید پست بین الملل.
    و اینکه مواد غذایی و زعفران هر چقد بشه مشکلی نیست و اینکه بستگی به کدوم شهر آلمان داره 
    اگر هامبورگ و کلت و فرانک فورد باشه کیلو ۹۰ هزار تومان و ۸ درصد مالیات ارزش افزوده بجز خدمات گمرکی و اگر شهر های دیگه باشه کیلو ۴ دلار.

 • مرتضی
  سلام و عرض درود سوالی در مورد باربری به آلمان داشتم. بنده ساکن آلمان هستم و میخواستم از شما در مورد هزینه ارسال ۴ قالی و چیزهای کوچک دیگه ای مثل پرده از طریق بار بری شما بپرسم . خیلی ممنون میشوم اگر سوال من را جواب بدهید روز و شب خوبی داشته باشید
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما.

   المان بستگی داره کدوم شهر باشه ، اگر شهرش پرواز ایرانی داشته باشه ، کیلو ۹۰ هزار تومان اگر خارجی باشه کیلو ۴و نیم دلار با ۹ درصد مالیات و ۱ملیون ۵۰۰  هزار تومان گمرکی ایران.

   موفق باشید

 • سارا اسلامی
  سلام قیمت حمل پیانو به شهر کلن یا بن حدودا چقدر میشه ؟
  • مدیر سایت

   سلام. لطفا برای اطلاع از قیمتها با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید.

تماس بگیرید