TopBanner

ارسال بار به ونکوور ، مونترال و تورنتو

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به کانادا
سالانه افراد زیادی برای زندگی دائم یا موقت یا ادامه تحصیل و غیره به کانادامهاجرت میکنند و از خدمات ارسال و حمل بار به کانادا استفاده میکنند که توسط کادر با تجربه فردین تجارت ارائه میشود
باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

کانادا یکی از کشور های اصلی و مهم اروپا است که است از هر نظر نسبت به یک سری کیوشر دیگر شرایط بهتری دارد.

کشوری است که از نظر گردشگری ، مهاجر پذیری و همچنین داشتن دانشگاه های معتبر برای ادامه تحصیل افراد مختلف در رتبه بالاتری نسبت کشور های دیگر اروپا دارد و به همین دلایل سالانه افراد زیادی قصد مهاجرت به کانادا را دارند که برخی از این مهاجران هم هموطنان خودمان هتند.

اگر شما نیز قصد مهاجرت و ارسال و حمل بار به کانادا دارید ، میتوانید با باربری فردین تجارت تماس بگیرید و تمام کار ها را برای مهاجرتتان به کانادا به ما بسپارید.

 

آشنایی با کانادا

کشور کانادا با مساحت ۹۹۸۴۶۷۰ کیلومتر مربع، پس از روسیه، دومین کشور وسیع جهان است. در این کشور پهناور تنها در حدود چهل میلیون نفر زندگی می کنند، در نتیجه تراکم جمعیت در کانادا کم و فاصله شهرها از یکدیگر نسبتا زیاد است. کانادا، شمالی‌ترین کشور قاره آمریکاست و تنها یک همسایه (ایالت متحده آمریکا) دارد. شمال کشور کانادا، بخش جنوبی و مجاور مرزهای آمریکا، منطقه سردسیر این کشور محسوب می شود. وسعت زیاد، بارندگی کافی و بهره برداری مناسب کانادا، باعث شده است که از نظر تولید و صادرات محصولات کشاورزی و منابع طبیعی، در جایگاه بالایی قرار گیرد.

شهرهای مهم و بزرگ کانادا از سمت غرب به شرق عبارتند از: ونکوور (استان بریتیش کلمبیا)، ادمونتون، کلگری (استان آلبرتا)، ساسکاتون (استان ساسکاچوان)، وینیپگ (منیتوبا)، تورنتو، اتاوا (استان انتاریو)، مونترآل (استان کبک)، فردریکتون (استان نیو برانزویک)، شارلوت‌تاون (استان جزیره پرنس ادوارد)، هلیفکس (استان نوا اسکوشیا)، سینت جانز (استان نیوفاندلند).

کانادا در زمینه سیستم تحصیلات بر اساس گزارش OECD بالاترین کیفیت آموزشی دنیا را دارد. ۵ تا از معتبرترین مدرسه های بیزینس دنیا در کانادا قرار دارند.

کانادا همواره در لیست ۵ کشور برتر اقتصادی در گروه کشورهای جی ۷ بوده و در لیست کشورهای جی۲۰ بهترین کشور برای انجام بیزینس می‌باشد.

همچنین نکته مهم تر از همه این است که کانادا همواره در لیست ۱۰ کشور برتر از نظر کیفیت زندگی بوده است.

 

ارسال بار به کانادا

ارسال بار به کانادا

از جمله خدماتی که توسط شرکت باربری فردین تجارت انجام میشود باربری به کشور های اروپایی مانند ارسال بار به کانادا و همچنین ارسال بار به اسپانیا است که توسط کادری با تجربه و کار بلد همراه با بارنامه و بیمه نامه ارائه میشود.

تمامی کسانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند برایشان مهم است که تمامی وسایلشان را با خود به کانادا ببرند زیرا ممکن است نتوانند همین وسایل را در کانادا تهیه کنند و یا اینکه ممکن است قیمت هایشان بالا باشد برای کسی که تازه مهاجرت کرده است.

حالا حتما میدانید که اگر بخواهید وسایلتان را با خود به کشوری مانند کانادا یا کشور های دیگر حمل کنید ، سقف بار 30 کیلو است و هر نفر بیش از این اندازه نمیتواند بار همراه خودش حمل کند.

در این شرایط شما دو راه دارید : اولین راه این است که با شرکت های هواپیمایی هماهنگ کنید و جریمه مورد نظر را نسبت به مقدار و نوع بارتان پرداخت کنید و بارتان را به کانادا ارسال کنید که این روش بسیار هزینه سنگینی دارد و حتی ممکن است اندازه جریمه از ارزش بار های شما بیشتر شود.

دومین راه این است که با یک شرکت باربری بین المللی معتبر تماس بگیرید که همراه با بیمه نامه و ضمانت نامه تمامی بارهایتان را با قیمت منصفانه به کانادا ارسال کند که ما برای این راه باربری فردین تجارت را پیشنهاد میکنیم تا بدون هیچ نگرانی از خدمات ارسال بار به کانادا این شرکت استفاده کنید.

 

ارسال بار به ونکوور

ونکوور یکی از شهر های زیبا و توریستی کانادا است و جاذبه های گردشگری این شهر از محبوب ترین مقصد های افراد مختلف سر تا سر دنیا میباشد.

اگر شما قصد مهاجرت به ونکوور کانادا و زندگی دائم یا موقت ، ادامه تحصیل یا کار و بیزینس را دارید میتوانید با استفاده از خدمات شرکت ما تمامی وسایل منزل ، لوازم کار ، وسایل شخصی و خرده بار را به صورت هوایی و دریایی ارسال کنید و خیالتان هم بابت سلامت بار راحت باشد زیرا تمامی وسایل شما به صورت رسمی و کتبی بیمه خواهند شد.

اگر قصد ارسال بار هوایی و دریایی به ونکوور کانادا را دارید باید قبل از درخواست خدمات از شرکت های باربری به این نکته توجه کنید که کسانی که اقامت این کشور یا حتی ویزای دانشجویی به این کشور را دارند میتوانند کاملا قانونی و بدون پرداخت هیچگونه مالیاتی این کار را انجام دهند.

ارسال و صادرات وسائل منزل به ونکوور، ارسال و صادرات مبلمان به ونکوور، ارسال و صادرات تابلو فرش به ونکوور، ارسال و صادرات فرش به ونکوور، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ به ونکوور، ارسال و صادرات میوه به ونکوور، ارسال و صادرات سبزیجات به ونکوور، ارسال و صادرات قارچ به ونکوور، ارسال و صادرات خشکبار به ونکوور، ارسال و صادرات زعفران به ونکوور، ارسال و صادرات بار تجاری به ونکوور، ارسال و صادرات وسائل رستوران به ونکوور، ارسال و صادرات تنور به ونکوور، ارسال و صادرات چینی آلات به ونکوور از خدمات تخصصی شرکت باربری فردین تجارت هستند.

شما میتوانید به صورت آنلاین و لحظه ای از خدمات ارائه شده برای شما در مسیر یا هر جای دیگر پیگیری کنید و شاهد شرایط به روز خدمات باشید.

 

ارسال بار به مونترال کانادا

ارسال بار به تورنتو کانادا

مونترال از دیگر شهر های مهم در شرق کانادا میباشد که دومین شهر بزرگ کانادا میباشد که به دلیل شرایط خوبی که دارد مقصد افراد ، خانواده ها و دانشجویان ایرانی زیادی است.اگر قصد ارسال بار به مونترال برای کسی یا قصد حجمل وسایل خود به مونترال کانادا را دارید با ما تماس بگیرید.

ما به صورت دریایی وسایل شما را بنادر میفرستیم و از بنادر به صورت کانتینر به شهر مقصد ارسال میکنیم ، و به صورت هوایی هم این کار را از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میدهیم.

حالا شاید فکر کنید که ارسال لوازم به شهر های کانادا به صرفه است یا خیر؟

در این مورد دو نکته وجود دارد : 1. فروش وسایل در ایران با قیمت های کم صورت میگیرد و خرید همان وسایل در هر قسمتی از کانادا هم زمانبر است و هم هزینه های زیادی دارد.

نکته مهم در ارائه خدمات شرکت ما این است که ما تمامی هزینه های گمرک ، تشریفات ، و سایر هزینه های حمل بار را به شما کاملا واضح و تفکیک شده اعلام میکنیم و هیچ هزینه پنهان یا اضافی ای وجود نخواهد داشت.

ما خدمات ارائه مشاوره رایگان را هم توسط کارشناسان این زمینه به شما ارائه میدهیم که خدمات مشاوره ما شامل اعلام نرخ حمل دریایی ، هزینه فریت بار به مونترال کانادا ، هزینه ارسال بار به مونترال می باشد تا مشتریانی که قصد ارسال بار به مونترال کانادا را دارند بهتر بتوانند تصمیم گیری کنند .

در حمل بار درایی به مونترال بعد از حرکت کشتی ، حدودا 55 تا 60 روز انتقال دریایی آن طول میکشد که بسته به ترافیک دریایی و تراکم کار در بنادر میانی مثل دبی ممکن است این ترانزیت تایم بیشتر شود .

 

ارسال بار به تورنتو

ارسال بار به تورنتو هم به دو صورت هوایی و دریایی انجام میشود که حمل هوایی به تورنتو برای اضافه بار مسافری و نمونه بار های تجاری با وزن و حجم کمتر مناسب است که زمان رسیدن بار با این روش بسیار کمتر است اما هزینه آن قائدتا بیشتر خواهد بود.

حمل بار دریایی هم به دو صورت کانتینر دربست یا حمل خرده بار انجام میشود که اگر حجم و وزن بار شما زیاد و در حد یک کانتینر 20 فوت باشد ، باید از روش کانتینر دربست استفاده کنید اما اگر وزن و حجم به حدی باشد که فقط بخشی از کانتینر را پر کند میتوانید از سرویس گروپاژ دریایی یا همان خرده بار استفاده کنید که در این شرایط بار شما در کنار سایر بار ها اما به صورت کاملا جداگانه همراه با بارنامه و شرایط جدا به مقصد حمل میشود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

فریت بار به کانادا

فریت بار به کانادا

فریت بار به کانادا به زبان ساده یعنی انتقال و جابجایی وسایل منزل یا وسایل شرکت از مبدا به کانادا میباشد.

اما چه زمان و موقعی باید از این خدمات استفاده کرد؟

وقتی فرد یا خانواده ای برای زندگی دائم یا موقت و یا کار و بیزینس قصد مهاجرت به کانادا را دارد ، مجبور است وسایل زندگی و یا کار خود را هم انتقال دهد.

حالا بهترین راه برای این کار استفاده از خدمات فریتب ار است که شرکت باربری فردین تجارت این خدمات را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد.

 

حمل بار و وسایل منزل به کانادا

ارسال بسته به کانادا

حمل بار به تمامی شهر های کانادا مانند ونکوور، اوتاوا، تورنتو، هالیفاکس، کبک، مونترال ، رجینا ، کلگری ، ادمونتون ، و دیگر شهرهای کانادا ، از جمله خدمات شرکت باربری فردین تجارت است که از ابتدا که کارشناسی بار انجام میشود و تا انتها که بار و وسایل شما در مقصد به دستتان میرسد برعهده این شرکت شناخته شده است.

فردین تجارت با داشتن افرادی کاربلد و خوش اخلاق و انواع وسایل نقلیه سالم و مجهز میتوانند تجربه یک سفر خوب را برای شما بوجود آورد.

شرکت باربری فردین تجارت با مجوز رسمی هواپیمایی کشوری، اولین و تنها آژانس بار هوایی عضو اتحادیه جهانی IATA و شبکه جهانی حمل و نقل بین المللی WWPC در ایران است که علاوه بر حمل بار به کانادا ، خدمات ارسال بار به ترکیه را هم انجام میدهد. این شرکت با سالها تجربه در زمینه ی فریت بار بصورت هوایی ، زمینی و دریایی به تمام نقاط جهان ، قادر است تا شما را با کادر مجرب و متخصص خود ، در تمامی مراحل فریت باربه کانادا ، یاری دهد. فردین تجارت با داشتن نمایندگی‌های گسترده در بسیاری از کشورهای آسیایی، اروپایی و آمریکایی ، میتواند لوازم شما را، در منزل شما تحویل گرفته و پس از بسته بندی تخصصی ، آنرا در منزل شما در کانادا تحویل شما نماید.

شما میتوانید حمل وسایل منزل به کانادا مانند مبلمان ، تخت خواب ، پیانون و گاوصندوق و تمامی وسایل منزل را هم به ما بسپارید تا بدون هیچ صدمه و مشکلی به مقصد ارسال شوند.

علاوه بر این ها میتوانید کار های صادرات و واردات از ایران به کانادا را نیز به شرکت و مجموعه ما بسپارید.

 

باربری از ایران به کانادا

ارسال وسایل منزل به کانادا

برای باربری از ایران به کانادا اولین کاری که باید توجه داشته باشید و انجام دهید این است که تمامی بار ها و وسایلتان را که قرار است به کانادا ارسال کنید را به گمرک کشور مقصد اعلام کنید و فرم دیکلریشن را نیز پر کنند. تهیه و پر کردن این فرم از قوانین اصلی برای فریت بار به کانادا می‌باشد. مهاجران اجازه دارند وسایل و لوازم خود را تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی ارسال کنند.

مهاجرین و مسافرین همواره به این نکته توجه داشته باشند  که به هنگام ارسال بار ‌از ایران به یکی از شهرهای کشور مقصد، مدارکی مانند لیست بسته بندی، بارنامه و غیره در اختیار آنها قرار می‌دهند. هنگامی که بار به مقصد می‌رسد تا ۴۸ ساعت هزینه‌ی انبار داری آن در فرودگاه رایگان است و صاحب بار تنها ۳۰ تا ۴۰ دلار جهت دریافت بارنامه و قبض انبار باید پرداخت کند. اما پس از ۴۸ ساعت در صورتی که صاحب بار جهت ترخیص بار به گمرک فرودگاه مراجعه نکند بر اساس حجم، نوع بار و وزن آن هزینه‌ی انبارداری نیز برای ایشان محاسبه می‌شود.

باربری از ایران به کانادا یا کشور های دیگر از تخصص های باربری فردین تجارت است.

البته نه فقط کانادا بلکه اگر شما قصد ارسال بار به هلند یا هر کشور دیگری هم داشته باشید میتوانید با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید.

 

حمل بار زمینی به کانادا

باربری به کانادا

حمل بار زمینی به کانادا کم هزینه ترین روش برای ارسال بار به کانادا میباشد که به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام میشود که در حمل بار به صورت فول تراک ، صاحب کالا می‌تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد.

درباره حمل بار زمینی به کانادا به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می‌توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می‌باشد که برای حمل باری با حجم و وزن زیاد مناسب است.

 

حمل بار هوایی به کانادا

یکی از روش های حمل بار به کانادا ، حمل بار به صورت هوایی است.ارسال بار هوایی به کانادا شامل فریت بار و خرده بار از ایران به کانادا میباشد و همچنین بیشتر افراد برای ارسال بار به آلمان هم از این روش استفاده میکنند.

ارسال بار به کانادا به صورت هوایی سریعترین روش است و به 3 الی 5 روز زمان نیاز دارد و باربری ما این خدمات را به بهترین شکل به صورت مطمئن و همراه با ضمانت و بیمه برای شما انجام میدهد.

 

حمل بار دریایی به کانادا

باربری ایران به کانادا

در سال های اخیر با رشد چشمگیر مهاجرت هموطنانمان به کشور کانادا رو به رو بودیم. اگر شما نیز قصد مهاجرت و ارسال بار دریایی به کانادا را دارید بهتر است بدانید که قبل از شروع هر کاری چه مواردی را باید در نظر داشته باشید که با هزینه ای معقول و با کمترین دردسر ارسال بار به کانادا را انجام دهید.

همانگونه که میدانید ارسال بار دریایی به کانادا بسیار مقرون به صرفه تر از ارسال بار به کانادا از طریق هوایی است. بدیهی است که هزینه های تمام شده شما در حمل هوایی کمتر میشود اما وقتی که شما اقدام به ارسال بار دریایی به تورنتو و یا ارسال بار دریایی به ونکوور را دارید ( تفاوتی نمیکند که یک کانتینر 20 فوت یا 40 فوت باشد) شما میتوانید بخش زیادی از لوازم منزل خود را حمل کنید. بهتر است یک مثال بزنیم.

در این روش شرکت کشتیرانی کانتینری را در اختیار شما قرار خواهد داد، این کانتینر بسته به نوع نیاز شما میتواند کانتینر بزرگ (۴۰ فوتی) و یا کانتینر کوچک (۲۰ فوتی) باشد که همانطور که گفته شد حجم قابل توجهی از لوازم شما در آنها جای میگیرد اما این کانتینرها فقط زمانی مناسب حمل لوازم شخصی شما به کانادا میباشند که شما بخواهید حجم زیادی از لوازم منزل خود را جهت ارسال بار به کانادا حمل کنید، اگر فکر می کنید که حجم و وزن محموله شما زیر ۱۵۰۰ کیلوگرم است پس مطمئنا ارسال بار دریایی به کانادا برای شما به صرفه نیست.

 

ارسال بار دانشجویی به کانادا

همانطور که گفته شد کانادا از جمله کشور هایی است که دارای دانشگاه های معتبر و شناخته شده است و افراد زیادی از سر تا سر جهان به دنبال گرفتن بورسیه و ادامه تحصیل در دانشگاه های کانادا هستند.

معمولا دانشجویان دوست دارند تمامی وسایل خود را برای تحصیل در کانادا همراه خود داشته باشند و اگر شما نیز به دنبال خدمات حمل بار دانشجویی به کانادا هستید با ما تماس بگیرید.

 

enlightened مطلب پیشنهادی : ارسال بار به قبرس

 

ارسال خرده بار به کانادا

بدون شک افرادی که قصد مسافرت و یا مهاجرت به کانادا را دارند همیشه در کنار بار مسافری خود اضافه بار نیز دارند . اما در خیلی از موارد این اضافه بار زیاد است به طوری که نیاز به فریت بار از طریق شرکت حمل و نقل بین المللی دارد . شرکت فردین تجارت مهمترین خدماتش ارسال بار مسافری و اضافه بار است که می تواند کمک بزرگی برای شما در این راستا کرده باشد . لذا تنها با یک تماس با کارشناسان ما می توانید راهنمایی دقیقی از شرایط و هزینه های ارسال اضافه بار مسافری به کانادا را کسب کنید .

 

مراحل قانونی ارسال و حمل بار به کانادا

حمل بار به کانادا

۱. مشاوره تلفنی یا حضوری و بازدید کارشناس برای فریت بار به کانادا

۲. بسته بندی فریت بار به کانادا با کشتی یا هوایی

۳. بارگیری برای حمل بار به کانادا

۴. تهیه لیست بسته بندی پیش از ارسال بار از ایران به کانادا

۵. انجام امور سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی برای کارگو کانادا

۶. تشریفات گمرکی

۷. تحویل بار به هواپیمایی یا کشتیرانی

۸. صدور بارنامه و بیمه نامه معتبر بین المللی ارسال کالا به کانادا

۹. پیگیری پس از حمل بار با کشتی به کانادا و یا هواپیما

 

بسته بندی وسایل برای ارسال به کانادا

بسته بندی وسایل منزل

حتما شما نیز مانند سایر مهاجران و مشتریان ما نگران سلامتی و سالم رسیدن وسایل و بارهایتا به مقصد هستید.

تیم بسته بندی فردین تجارت راه بعد از تعیین وقت قبلی با تمام تجهیزات و لوازم بسته بندی به محل بار یا منزل مشتری اعزام می شوند و خدمات بسته بندی وسایل را با کیفیت بالا و ضمانت انجام میدهند. تیم تخصصی بسته بندی فردین تجارت راه حدودا ۲۰ سال در این زمینه مشغول بودند لذا مهارت لازم و کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ را دارند . تمامی لوازم به خصوص کارتن های فریت بار آرم شرکت فردین تجارت هک شده است و از متریال با کیفیت در تولید این کارتن ها استفاده می شود . بعد از این که تمام لوازم را بسته بندی کردند و در کارتن ها قرار دادند تمام کارتن ها بر روی پالت پلاستیکی فیکس می کنند . بعد از اتمام کار بسته بندی و پالت بندی بارگیری انجام می شود . و تمام بار شما در کامیونت شرکت یا ون قرار داده می شود و به فرودگاه انتقال داده می شود .

همچنین اگر خودتان قصد بسته بندی را داشتید و اما وسایل و تجهیزات لازم برای بسته بندی نداشتید میتوانید تجهیزات بسته بندی وسایل را از شرکت ما با قیمت مناسب خریداری کنید.

 

مدارم لازک برای ارسال بار به کانادا

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

 

کالاهای ممنوعه برای ارسال به کانادا کدامند؟

وارد کردن برخی از کالاها به کانادا ممنوع بوده و یا دارای محدودیتهایی می باشد. شما میبایست بطور دقیق از محتویات چمدانهای خود مطلع باشید ، زیرا در صورت در اختیار داشتن اقلام ممنوعه یا مورد محدودیت ممکن است توسط مأمورین فرودگاه های این کشور جریمه شوید. همکاران ما در دفتر آریان آسمان شما را نسبت به کالاهای ممنوعه در گمرک کانادا مطلع میسازند.

 

نکات مهم برای حمل وسایل منزل و لوازم اداری به کانادا

ارسال خرده بار به کانادا

 • حداقل شارژ وزن بار مسافری ۴۵ کیلوگرم می باشد.
 • مدت زمان حمل بار از ارسال تا دریافت بار در مقصد ۴ تا ۶ روز می باشد.
 • ارسال بار به شهرهای سیدنی ، ملبورن ، بریزبین ، آدلاید ، پرت و کانبرا انجام می گردد.
 • ارسال فرش، خشکبار و زعفران به استرالیا به تعداد نامحدود و با انجام تشریفات گمرکی انجام می گیرد.
 • حضور مسافر یا نماینده مسافر با کارت ملی در کنار بار الزامی می باشد.
 • کپی بلیط و پاسپورت فرستنده یا گیرنده برای ارسال بار الزامی است.
 • پذیرش بار در گمرک فرودگاه به طور عموم از ساعت ۷ الی ۲ بعد از ظهر ، از شنبه تا چهارشنبه صورت می گیرد.
 • بار ارسالی دارای بیمه نامه معتبر از طرف ایرلاین مربوطه بوده و در صورت آسیب دیدگی بار ، ایرلاین حمل کننده، موظف به پرداخت خسارت بار به مسافر خواهد بود.
 • طبق قوانین گمرک فرودگاه ارسال : عطر، ادکلن، اسپری ، شامپو ،مواد آرایشی، سرکه، ترشی جات، مایعات،چسب،لاک و باطری ممنوع می باشد .
 • سرویس جهت تحویل بار از درب منزل و حمل به فرودگاه حتی در روزهای تعطیل امکانپذیر است.

 

هزینه و قیمت ارسال بار به کانادا

هزینه باربری به کانادا

هزینه و قیمت ارسال بار به کانادا بر اساس نوع بار و مقدار بار محاسبه میشود و طبیعتا هرچه نوع بار حساس تر باشد یا مقدار بار بیشتر باشد هزینه بالاتر میرود.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر و همچنین آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

هزینه پست کالا به کانادا

همانطور که گفته شد برای ارسال محموله و کالایی به کانادا یا هر کشوری ، هم میتوانید این کار را به اداره پست بسپارید که به دلیل اینکه خارج از کشور است هزینه زیادی دارد ، و هم میتوانید از شرکت باربری معتبری درخواست خدمات کنید که این گزینه نسبت به گزینه قبل منصفانه تر و به صرفه تر است.

  امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید