X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

حمل بار به اسپانیا

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به اسپانیا

حمل و ارسال بار و وسایل منزل و لوازم اداری به اسپانیا به روش های هوایی ، دریایی و زمینی توسط شرکت باربری فردین تجارت همراه با ضمانت و بیمه نامه با قیمت های مناسب

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ممکن است شما نیز قصد سفر و مهاجرت به کشور های اروپایی را داشته باشید و جست و جوی زیادی انجام داده باشید و مشورت کرده باشید و به این نتیجه رسیده باشید که به اسپانیا مهاجرت کنید.

اسپانیا یکی از بهترین کشور های اروپایی است که سالانه افراد زیادی از ایران کشور های دیگر به این کشور مهاجرت میکنند.

اگر صقد مهاجرت و ارسال بار و حمل بار به اسپانیا را دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم هم این مطلب را تا انتها دنبال کنید و اطلاعات داشته باشید و هم از خدمات باربری فردین تجارت استفاده کنید.

 

آشنایی با اسپانیا

کشور اسپانیا جزو کشورهای اتحادیه اروپا است و جزو امن‌ترین و زیباترین کشورهای جهان محسوب می‌شود. کشور اسپانیا عضو کشورهای پیمان شنگن است. اخذ اقامت در اسپانیا امتیازات زیادی نه تنها در این کشور بلکه در محدوده اروپا به همراه دارد. این کشور در قرن پانزدهم میلادی به‌صورت یک پادشاهی یکپارچه و متحد درآمد. جمعیت این کشور در سال 2020 حدود ۵۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون نفر است.

کشور اسپانیا بیش از ۷۰% جمعیت آن مسیحی کاتولیک هستند، مابقی از دین‌های یهودیت، هندو، اسلام و بودائی تشکیل داده‌اند. این کشور به خاطر داشتن طبیعت بسیار زیبا و داشتن شهرهای تاریخی و آداب‌و رسوم خاصش یک مقصد جذاب نام‌گذاری شده است. کشور اسپانیا بر اساس قانون اساسی به ۷۱ ایالت مستقل تقسیم بندی شده است. هر یک از شهرهای مذکور دارای مجلس ایالتی و دولت محلی هستند. شهر مادرید به عنوان پایتخت این کشور به حساب می‌آید و مهم ترین شهرهای این کشور عبارتند از: شهر بارسلونا ، شهر سویا ، شهر مالاگا ، شهر گرانادا ، شهر والنسیا ، ثاراکوثا ، تولد، سان سبستیان، سگویا، و بیلبائو.

آب‌وهوا در قسمت شمالی کشور اسپانیا معتدل بوده و بخش مرکزی، جنوبی و شرقی دارای آب و هوای مدیترانه‌ای است. آب‌وهوای اسپانیا در فصل بهار دارای آب‌وهوای بسیار ملایم و خنکی دارد اما در تابستان‌ها آب‌وهوای بسیار گرم و خشک می‌شوید.

همچنین از نظر اقتصادی هم شرایط خوبی دارد و از بزرگ‌ترین تولیدکننده روغن زیتون است. اسپانیا از سال 1892 به کشورهای اتحادیه اروپا پیوست. اسپانیا کشوری توسعه‌یافته است و نهمین قدرت اقتصادی دنیا و پنجمین قدرت اقتصادی اروپا را کسب کرده است. بندر بارسلونا نیز سهم بزرگی در واردات و صادرات این کشور دارد.

 

ارسال بار به اسپانیا

ارسال بار به اسپانیا

ارسال و حمل بار به اسپانیا با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت تخصص باربری فردین تجارت است.

اسپانیا کشوری است که از نظر شرایط مختلف دارای وضعیت خوبی است و افرادی زیادی برای زندگی دائم یا موقت ، تفریح و گردش و حتی ادامه تحصیل به این شکور مهاجرت میکنند و همچنین کشوری کاملا مهاجر پذیر است.

موردی که وجود دارد این است که هرکسی که قصد مهاجرت به اسپانیا را داشته باشد قطعا وسایل زیادی نیز برای ارسال بار به اسپانیا به همراه دارد اما نکته که وجود دارد این است که هر فرد فقط حداکثر 30 کیلوگرم بار را میتواند توسط شرکت های هواپیمایی حمل کند.

در این شرایط دو راه دارید : اول اینکه میتوانید به شرکت های هواپیمایی جریمه سنگینی پرداخت کنید که مبلغ زیادی است و از ارزش وسایل شما هم بیشتر میشود و اصلا به صرفه نیست.

و دوم اینکه میتوانید از شرکت های باربری بین المللی استفاده کنید که ما فردین تجارت را به شما پیشناد میکنیم که علاوه بر ارسال بار به اسپانیا ، ارسال بار به هلند و کشور های دیگر اروپا را هم انجام میدهد.

شرکت باربری بین المللی فردین تجارت یکی از شرکت های معتبر و معروف در سطح تهران است که این موارد خدمات را همراه با ضمانت و بیمه نامه با مناسب ترین قیمت ها برای شما انجام میدهد ، فقط کافیست با ما تماس بگیرید و هماهنگی ها را انجام دهید و بقیه کار ها را به ما بسپارید.

خدمات ارسال بار به اسپانیا عبارتند از :

 1. اضافه بار مسافر را در صورت نیاز در منزل ایشان ، توسط پرسنل آموزش دید بسته بندی می کند.
 2. بار شما جهت انجام تشریفات گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.
 3. بارنامه هوایی با کمترین هزینه فریت بار صادر شده و بهمراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

باربری و حمل بار به اسپانیا

باربری و حمل بار به اسپانیا

اسپانیا کشوری است که از نظر اقتصادی ، فرهنگی و همچنین از نظر علم و دانش و سواد سطح بالایی دارد و همچنین جای پیشرفت بیشتر هم دارد و به همین دلایل است که افراد و خانواده های زیادی از خدمات باربری و حمل بار به اسپانیا استفاده میکنند.

برای ارسال بار به اسپانیا یا خدمات باربری کشور های دیگر مثل ارسال بار به اتریش از روش های زمینی و هوایی و دریایی استفاده میشود که در ادامه آشنا میشوید.

برای ارسال هوایی بار به اسپانیا بیشتر به فرودگاه بین المللی باراخاس در مادرید ( Adolfo Suárez Madrid–Barajas Airport ) و فرودگاه بین المللی بارسلونا در شهری به همین نام ( Barcelona–El Prat Airport ) استفاده می شود و بارهای ارسال شده از تهران در این فرودگاه ها تحویل داده می‌شود.

حمل درایی بار به اسپانیا به صورت فله ای ، فول کانتینر و گروپاژ دریایی به بنادر مهمی همچون بندر بارسلون ، بندر والنسيا ( از بنادر مهم اروپا )، مالاگا و بیلبائو انجام می شود و از بنادر ایران به هر کدام از آنها ارسال می‌شود.

حمل زمینی بار به اسپانیا هم توسط کریرهای اسپانیایی ، آلمانی ، بلغاری و ترکیش انجام می‌گردد که معمولا برای حمل بار به اسپانیا از حمل و نقل زمینی استفاده نمی‌شود زیرا علاوه بر مسیر طولانی برای ارسال بار، هزینه زیادی باید برای آن در نظر گرفت.

عقد قرارداد جامع و کامل همراه با ریز جزییات مشخصات مالی ، بیمه و محل بارگیری و تخلیه ارسال بار به اسپانیا با بیمه نامه معتبر و پوشش جامع و سراسری تمام حوادث کمترین تعرفه حمل کالا به اسپانیا با ترانزیت را از ما بخواهید.

 

خدمات فریت بار به اسپانیا

فریت بار به اسپانیا

شرکت باربری فردین تجارت علاوه بر ارسال بار به فرانسه خدمات فریت بار به اسپانیا را نیز انجام میدهد.

باربری فردین تجارت با داشتن تمامی مجوز های بین المللی برای ارسال بار به شهر های اسپانیا آماده ارائه خدمات میباشند.

کارشناسان با تجربه این شرکت با آگاهی از کلیه قوانین حمل و نقل بین المللی بار به کشور های مختلف آمادگی آن را دارند تا کلیه امور مربوط به نقل و انتقال بار و کالا از مبدا ایران به کلیه شهرهای اسپانیا و یا از مبدا اسپانیا به کلیه نقاط ایران را با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان ممکن به صورت حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل هوایی فراهم آورند.

کلیه خدمات ترانزیت کالا و فریت بار به کشور اسپانیا دارای بیمه نامه معتبر بین المللی میباشد و از این روی جای هیچگونه نگرانی برای کارفرمایان گرامی وجود نخواهد داشت.ضمنا کارشناسان شرکت تکرو حمل ایمن ضمن آگاهی از قوانین بین المللی ترانزیت کالا ، کلیه مدارک لازم جهت ترانزیت و ترخیص کالا را با هماهنگی کارفرمایان گرامی گردآوری مینمایند تا در مراحل بعدی مشکلی رخ ندهد . این شرکت عملیات ترخیص کالا از مرزهای کشور را نیز جهت آسایش کارفرمایان گرامی انجام خواهد داد .

هر کدام از بارها دارای قوانین و ضوابط خاص خود می باشند که کارشناسان ما اطلاعات آن را در اختیار شما قرار خواهند داد.

 

ارسال بار هوایی و زمینی به اسپانیا

از دیگر خدمات شرکت فردین تجارت ، روش های مختلف برای ارسال بار به کشور های مختلف میباشد این خدمات برای رضایت کامل مشتریان میباشد.

تمامی مشتریان ما میتوانند نسبت به شرایط و راحتی خود روش زمینی یا هوایی را انتخاب کنند.

افرادی که وقت کافی ندارند و عجله دارند بهتر است از روش هوایی استفاده کنند و افرادی که عجله ندارند میتوانند از روش زمینی استفاده کنند.

هر دو روش تضمینی و مورد اعتماد هستند و وسایل شما به صورت صحیح و سلامت به مقصد میرسند.

 

ارسال وسایل منزل به اسپانیا

ارسال وسایل منزل به اسپانیا

همانطور که میدانید افراد زیادی بنا بر دلایل مختلف به کشور اسپانیا مهاجرت میکنند.

مثلا برخی افراد برای ادامه تحصیل به این کشور میروند تا در دانشگاه های معتبر اسپانیا تحصیل کنند.

برخی دیگر هم برای کار و بیزینس و صادرات و واردات به این کشور مهارت موقت انجام میدهند.

از جمله این ها ، خانواده های زیادی هم هستند که برای زندگی دائم سفر میکنند که این خانواده ها حتما باید تمامی وسایل منزل را با خود حمل کنند چون راه دیگری نیست.

حالا بهترین گزینه برای حل این مورد تماس با شرکت فردین تجارت یا شرکت های معتبر باربری است که میتوانید از خدمات ارسال بار و وسایل منزل به اسپانیا آنها استفاده کنید.

در حمل اثاث منزل نیاز به عبور از مجوز های گمرکی نمی باشد تنها کارت بازرگانی کافی می باشد زیرا اثاث منزل جزو کالاهای دست دوم منظور می شود .

 

ارسال بسته و خرده بار به اسپانیا

خرده بار یا بسته وسایلی هستند که برای حمل آنها نیاز به تریلی و کامیون های بزرگ نیست و میتوان آنها را به راحتی حمل کرد و معمولا وسایلی هستند که افراد برای سفر آنها را فراموش کرده اند و بعدا به آنها نیاز پیدا میکنند.

ارسال این موارد توسط اداره پست انجام میشود اما هزینه های بالایی دارد.

بهترین راه برای این کار هم استفاده از شرکت های باربری معتبر و با اطمینان است تا وسایل را صحیح و سالم به مقصد برسانند.

واحد پشتیبانی با در نظر گرفتن عوامل تاثیر گذار بر هزینه باربری ،تمامی تلاش خود را کرده اند تا در این فرآیند مشتری با پرداخت کمترین هزینه بار خود را سلامت به مقصد ارسال کند.

 

ارسال بار از اسپانیا به ایران

ارسال بار از اسپانیا به ایران

موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن اسپانیا در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از اسپانیا به ایران را به صورت فریت بار دارند، زیرا وزن محموله ی ارسالی از اسپانیا به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد.

اصطلاح فریت بار برای این گونه بارها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از اسپانیا به شمار نمی روند به  کار می رود.

ارسال بار لوازم منزل از اسپانیا، ارسال بار لوازم شخصی از اسپانیا، ارسال بار لباس از اسپانیا، ارسال بار مجسمه از اسپانیا، ارسال بار لوکس از اسپانیا، ارسال بار کتاب از اسپانیا،ارسال بار شکستنی از اسپانیا، ارسال بار لوازم خانگی از اسپانیا، ارسال بار غیر تجاری از اسپانیا و …

برای حمل بار از اسپانیا و ارسال بار به اسپانیا به صورت هوایی بیشتر از فرودگاه بین المللی باراخاس در مادرید ( Adolfo Suárez Madrid–Barajas Airport ) و فرودگاه بین المللی بارسلونا در شهری به همین نام ( Barcelona–El Prat Airport ) استفاده می شود. حمل بار از اسپانیا به صورت فله ای ، فول کانتینر و گروپاژ دریایی از بنادر مهمی همچون بندر بارسلون ، بندر والنسيا ( از بنادر مهم اروپا )، مالاگا و بیلبائو انجام می شود. حمل بار از اسپانیا به صورت زمینی توسط کریرهای اسپانیایی ، آلمانی ، بلغاری و ترکیش به ایران انجام می گردد.

 

خدمات بسته بندی وسایل برای ارسال بار به اسپانیا

بسته بندی وسایل و باربری به اسپانیا

تمامی افرادی که قصد ارسال و حمل انواع بار به اسپانیا دارند حتما نگران سلامت بارشان هستند.

درست است که تمامی افراد برای جابجایی وسایلشان ، تمامی وسایل را بسته بندی میکنند اما اگر این بسته بندی به صورت درست و اصولی انجام نشود ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی برای وسایل شما شود.

باربری فردین تجارت علاوه بر فروش تجهیزات بسته بندی وسایل ، خدمات تخصصی و حرفه ای بسته بندی وسایل منزل و محل کار را توسط افرا کار بلد ارائه میدهد تا دیگر هیچ نگارنی بابت وسایل نداشته باشید.

 

هزینه و قیمت ارسال و حمل بار به اسپانیا

هزینه حمل بار بر اساس قیمت های روز مشخص می شود و عوامل زیادی در تعیین هزینه  تاثیر دارد. با توجه به نرخ متغیر دلار در کشور و برخی از تحریم هایی که نسبت به ایران صورت گرفته است نمی توان نرخ ثابتی برای اسپانیا در نظر گرفت.

عوامل زیر می تواند بر روی هزینه حمل بار موثر باشد :

 • حجم یا وزن آن
 • نوع بار
 • نوع بسته بندی بار
 • نوع روش باربری
 • هزینه شرکت های حمل و نقل

برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر از استعلام هزینه حمل بار به اسپانیا می توانید با کارشناسان حمل هوایی، حمل زمینی و حمل دریایی فردین تجارت در تماس باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • وصال
  سلام هزینه حمل یک قالیچه ماشینی حدود ۱/۵ در ۲ متر به مادرید را بفرمایید.
  • مدیر سایت

   سلام

   هزینه حمل بار به مادرید اسپانیا کیلویی 5 دلار با 9% مالیات و ارزش افزوده و 3 میلیون هزینه گمرک حساب میشود.

 • عادی
  سلام وقت بخیر. 3 کارتن شامل 900 عدد عینک ایمنی به ابعاد 80 در 50 در 30 از یک شرکت اسپانیایی میخواهیم به تهران بیاوریم. آیا شما در مورد حمل و ترخیص و تحویل در تهران، همکاری دارید؟
  • مدیر سایت

   سلام. خیر این مورد توی خدمات ما نیست.

 • پیمان شمس اردکانی
  سلام ارسال پودر زردچوبه به وزن 50 کیلو به اسپانیا چه گونه و چه هزینه ای دارد؟
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما.

   هزینه ارسال زردچوبه به شهر های اسپانیا مثل مادرید و بارسلون انجام میشود که هزینه آن حدود 2 میلیون تومان برای تشریفات گمرکی است ، هزینه حمل و نقل به اسپانیا حدودا کیلویی 6 الی 7 دلار میباشد.

   برای دریافت اطلاعات کامل هم میتوانید با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید