X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

حمل بار به هلند

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به هلند

یکی دیگر از خدمات شرکت باربری بین المللی فردین تجارت ارسال و حمل بار به هلند میباشد که همراه با بیمه نامه و بارنامه معتبر برای تمامی مشتریان با قیمت مناسب و همراه تضمین انجام میشود

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

هلند یکی از بهترین کشور های اروپا است که در شمال غربی اروپا قرار دارد.

هلند کشوری است که به دلیل داشتن استاندارد های بالای زندگی امکان پیشرفت در کار و تجارت و همچنین به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر ، امکان ادامه تحصیل و ارتقا تحصیلی سالانه مهاجران زیادی را جذب میکند که برخی از این مهاجران هم از ایران هستند.

باربری فردین تجارت یک شرکت باربری بین المللی معتبر و شناخته شده است که خدمات ارسال بار به هلند را نیز با قیمت مناسب انجام میدهد.

پس اگر شما نیز قصد حمل بار به هلند را دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید...

 

آشنایی با هلند

کشور هلند در شمال غرب اروپا قرار دارد که بخش اروپایی آن 12 استان دارد. از سمت شرق با آلمان، از جنوب با بلژیک و از شمال غرب با دریای شمال هم مرز است.

5 شهر مهم این کشور، آمستردام که پایتخت کشور است، روتردام، اوترخت، لاهه و آیندهوون است.

از نظر اقتصادی هلند کشور توسعه یافته ای محسوب می شود و همیشه نقش مهمی در اقتصاد اروپا ایفا کرده است. ماهی گیری، کشتی رانی، کشاورزی، تجارت و بانکداری از قرن 16 جزو بخش های اصلی اقتصاد این کشور بوده اند.

هلند (Netherlands) کشوری است در غرب اروپا با نزدیک به 17 میلیون و 500 هزار نفر جمعیت و وسعت 41500 کیلومتر مربع. از جنوب همسایه کشور بلژیک، از شرق همسایه کشور آلمان و از غرب خط ساحلی بزرگی با دریای شمال دارد. نام این کشور، (Netherlands)، به معنی «کشور پست» نیز اشاره به موقعیت جغرافیایی آن دارد که که کشوری مسطح است.

کشور هلند به آب و هوای مرطوب و بحری معروف است که تابستان های معتدل و زمستان های سرد دارد. باد و باران در بیشتر روزهای سال در این کشور مشاهده می شود و ماه های جولای و آگوست پر باران ترین ماه های این کشور هستند.

 

ارسال بار به هلند

ارسال بار به هلند

هماطنور که در ابتدا گفته شد هلند کشوری است که هم برای زندگی و کار و هم برای ادامه تحصیل بسیار مناسب است و به همین دلیل است که این کشور مهاجران زیادی از سر تا سر جهان میپذیرد.

شما نیز اگر مانند سایر افراد این مشکل و نگرانی دارید باید همین جا به شما بگوییم که دیگر نگران هیچ مشکلی نباشید.

شرکت باربری فردین تجارت یک شرکت باربری بین المللی است که دارای بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه های باربری داخل کشور مثل باربری زعفرانیه و همچنین باربری به خارج از کشور مثل ارسال بار به ایتالیا است که توانسته بنابر دلایلی مانند بیمه نامه و ضمانت نامه معتبر ، کیفیت بالا و قیمت مناسب در ارائه خدمات مشتریان زیادی را جذب کند و همچنین خداروشکر توانسته رضایت کامل تمامی مشتریان را هم جلب کند.

شاید اطلاع داشته باشید که مقدار باری که هر مسافر میتواند با خود وارد شرکت های هواپیمایی کند 30 کیلوگرم است و مسافران اجازه ندارند بیش از این مقدار را با خود حمل کنند.

در این صورت شما نیز باید این فکر را از مغز خود بیرون کنید و از خدمات شرکت های باربری استفاده کنید که حمل و ارسال وسایل منزل و محل کار به هلند را با تضمین کیفیت و قیمت برایتان در کمترین زمان انجام دهند که ما به شما باربری فردین تجارت را معرفی کردیم که در ادامه با خدمات این شرکت برای باربری هلند آشنا میشوید.

 

حمل بار و وسایل منزل به هلند

حمل بار به هلند

همه جور افراد و خانواده هایی وجود دارند که قصد ارسال بار به هبند را دارند.

برخی از این افراد ممکن است برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت کنند زیرا دارای چندین دانشگاه معتبر در سطح جهانی است که افراد زیادی را جذب میکند.

علاوه بر این افراد دیگری هم هستند که برای کار و بیزینس و تجارت وئ صادرات و واردات به این کشور سفر یا مهاجرت میکنند.

و بجز این ها خانواده هایی هم هستند که برای زندگی دائم به این کشور مهاجرت میکنند که باید تمامی وسایل و لوازم منزلشان را به کشور مقصد انتقال دهند.

در صورتی که شما نیز جزو این دسته از افراد هستید برای انجام صفر تا صد امور در این زمینه با ما تماس بگیرید.

ارسال بار و اثاث به هلند به صورت ریلی،هوایی،زمینی و دریایی.

باربری از ایران به هلند با هزینه ای مقرون به صرفه و بهینه.

ارائه مشاوره رایگان در حمل بار به کشورهای اروپایی و آسیایی .

تنظیم بیمه نامه معتبر برای تمامی انواع بار .

صدور بارنامه دولتی (کارنه) در تمام باربری های بین المللی.

عقد قرارداد کاملا حرفه ای و جامع بین شرکت و مشتری.

 

ارسال بار به هلند به صورت هوایی

ارسال بار هوایی به هلند

ارسال بار هوایی جزو اصلی ترین خدمات باربری فردین تجارت است که برای ارسال بار به تمامی کشور ها مانند ارسال بار به فرانسه و دیگر کشور ها نیز انجام میشود و مهم ترین مزیت این نوع خدمات صرفه جویی در زمان وسریع رسیدن تمامی وسایل به شکور مقصد شما میباشد.

هلند دارای فرودگاه های معروفی و شناخته شده ای میباشد که ارسال بار هوایی به هلند از طریق این فرودگاه ها انجام میشود.

آمستردام پایتخت هلند فرودگاه اسخیپول ( Amsterdam Airport Schiphol ) قرار دارد که با کد یاتا AMS یکی از اصلی ترین فرودگاه های بین المللی و از مهم ترین فرودگاه های هلند برای ارسال بار هوایی به هلند میباشد.

فرودگاه بین المللی روتردام ( Rotterdam The Hague Airport )  که به صورت مشترک بین دو شهر روتردام و دی هیگ قرار دارد دارای کد یاتای RTM از فرودگاه های مهم و پرتردد هلند محسوب می شود.

فرودگاه دیگری که در هلند بعد از فرودگاه بین المللی اسخیپول آمستردام به عنوان دومین فرودگاه از لحاظ ترافیک هوایی و جا به جایی مسافر دارد ، فرودگاه بین المللی آیندهوون (Eindhoven Airport)با کد یاتای( EIN )  نام دارد که در شهری به همین نام واقع شده است .

فرودگاه بین المللی فلامینگو ( Flamingo International Airport ) با کد یاتای ( BON )یکی دیگر از فرودگاه های مهم کشور هلند در شهر کرالن می باشد.

 

ارسال بار به هلند به صورت دریایی

ارسال بار دریایی به هلند

هلند دارای بنادر بزرگی همچون روتردام است که از نظر حجم فعالیتی، بزرگترین بندر دریایی اروپا و دوازدهمین بندر بزرگ جهان در سال 2018 می باشد. بیشترین حجم حمل دریایی بار به هلند از بندر روتردام انجام می گیرد. البته شایان به ذکر است که هلند به دلیل قرار داشتن مرزهایش در کنار آب های دریای شمال دارای بنادر زیادی است که از مهمترین آنها برای حمل دریایی به هلند بنادر دن هلدر ( Den Helder ) و آمستردام هستند.

ارسال بار دریایی به هلند به صورت حمل با کانتینر به شکل فول کانتینر یا خرده بار و یا به صورت بالک ( فله ای ) می باشد. حمل دریایی به وسیله کانتینرهای 20 یا 40 فوتی ساده و یخچالدار انجام می شود و حمل فله ای نیز برای کالاهایی مانند آرد ، غلات ، سیمان ، کانی ها و … مناسب است.

هزینه حمل دریایی به هلند کمتر از حمل هوایی است اما باید این نکته را در نظر گرفت که در این حمل کالا به سمت بنادر جنوب ایران شامل بندر شهید رجایی ، بندر آبادان و عسلویه ارسال می شود و اگر شما قصد ارسال به سمت شهر های شمالی کشور را دارید باید به ترانزیت کالا پرداخت که خود شامل هزینه بوده و برای بارهایی در وزن کم مناسب و مقرون به صرفه نمی باشد.

 

ارسال بار به هلند به صورت زمینی

حمل زمینی بار به هلند توسط شرکت باربری فردین تجارت مانند حمل بار زمینی برای خدمات ارسال بار به اتریش و کشور های دیگر کاملا مطمئن انجام می شود. ارسال بار زمینی به هلند به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود. در سیستم فول تراک تجار می توانند یک یا چند تراک را در اختیار گرفته و اگر مقدار بار کمتر از یک تراک باشد به صورت خرده بار اقدام به حمل زمینی به هلند نمایند.

زمان حمل بار زمینی به هلند به باربری مورد نظر آن بستگی دارد که می تواند یک شرکت  ترکیش یا ایتالیایی و یا شرکت کریر هلندی باشد. اگر حمل به شکل فول کانتینر باشد زمان حمل بار به هلند بین 10 الی 12 روز است و اگر بار به شکل خرده بار باشد این زمان بین 15 الی 20 روز است. حمل زمینی کمترین هزینه حمل را دارد اما فاکتوری مانند زمان و امنیت کالا رقابتی بین این نوع حمل و حمل هوایی و دریایی به وجود می آورد که انتخاب آنها کاملا با توجه به شرایط تجار و کالایشان بستگی دارد.

 

فریت بار به هلند

فریت بار به هلند

اگر بار و وسایل شما به قدری زیاد است که باید مبلغ زیادی را به عنوان حمل اضافه بار مسافری پرداخت کنید ، بهترین پیشنهاد این است که بار و وسایل خود را از طریق فریت بار به هلند ارسال نمایید . این روش معمولا مقرون به صرفه تر خواهد بود و نگرانی شما از بابت هزینه هایی که باید برای حمل بار اضافی پرداخت کنید نیز برطرف می شود .

فریت بار به هلند یکی دیگر از خدمات باربری هلند میباشد که برای ارسال و حمل بار به هلند انجام میشود و از نظر زمان و هزینه برای مشتریان به صرفه تر است و از این خدمات میتوانید برای حمل بار های زیر استفاده کنید :

 • ارسال لوازم  منزل
 • ارسال مبلمان
 • ارسال فرش
 • ارسال میوه، سبزیجات، خشکبار
 • ارسال لوازم لوکس و لوازم خانگی
 • ارسال بارهای تجاری و غیر تجاری
 • ارسال بارهای نمایشگاهی

فریت بار به هلند به سه روش حمل هوایی به هلند ، حمل دریایی و زمینی به هلند انجام می شود . ساختار حمل و نقل کشور هلند دلیل اصلی در برتری این کشور دارد که به دلیل وجود فرودگاه بین المللی اسخیپول در آمستردام و بندر روتردام و هم چنین ساختار شبکه ارتباطی پیشرفته ، هلند را دروازه اروپا معرفی کرده است .

 برای اینکه بتوانید بهترین شرکت حمل و نقل بین المللی که در زمینه فریت بار و کارگو فعالیت دارد را انتخاب کنید ، بهترین کار این است که قیمت آنلاین این شرکت ها را مقایسه کنید و در نهایت بهترین و مناسب ترین شرکت را برای ارسال بار هوایی به هلند انتخاب نمایید .

 

ارسال بسته و خرده بار به هلند

خرده بار به وسایلی میگویند که برای حمل آنها نیاز به تریلی و کامیون نباشد و بتوان آنها را با ماشین شخصی یا نیسان از جایی به جای دیگر انتقال داد.

نکته ای که برای حمل خرده بار یا بسته برای مشتریان هائز اهمیت است ، اعتبار و اطمینان شرکت باربری است و اینکه تمامی وسایل صحیح و سالم و سر وقت به مقصد برسند.

فردین تجارت آماده تمامی خدمات در زمینه باربری به ایتالیا میباشد.

 

مراحل ارسال و حمل بار وسایل منزل و لوازم اداری به هلند

باربری به هلند

۱ . بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به هلند

در این مرحله اثاثیه منزل شما از قبیل سرف، مبل و یا هر وسیله دیگری مورد بازدید و بررسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به هلند نیز ماقبل از بسته بندی و بارگیری به شما اعلام میشود.

۲ . تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به هلند

در صورت حمل اثاثیه منزل به هلند مانند مبلمان، لوازم آشپزخانه، پیانو … به صورت هوایی بارها بر روی پالت بسته بندی میشود. در صورت ارسال با تریلی و زمینی نیاز به بسته بندی و چینش بار در کانتینر برای اعزتم به هلند است.

۳ . انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین و حساس ترین موارد ارسال لوازم منزل به هلند به صورت زمینی یا هوایی، مرحله بسته بندی وسایل برای ارسال به هلند است. هرگونه سهل انگاری یا خطا در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها در این شرایط، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل شما خواهد شد و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده ، هزینه کرایه حمل نیز به خسارت های اضافی فوق اضافه میگردد.

باربری فردین تجارت آماده ارارئه خدمات بسته بندی برای ارسال به هلند با کادری کاربلد میباشد و همچنین اگر شما خودتان قصد انجام بسته بندی وسایل را دارید میتوانید تجهیزات بسته بندی وسایل را از ما خریداری کنید تا بتوانید به بهترین شکل بسته بندی وسایل را انجام دهید.

بسته بندی وسایل

۴ . تهیه لیست بسته بندی

از دیگر موارد حتمی که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، عدم توجه در تهیه لیست بسته بندی اسباب است. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری دقیق کالا و ترجمه به زبان کشور مقصد در لیست جداگانه ای، جهت ارائه به گمرک مبدأ و مقصد آماده گردد.

۵ . امور سمپاشی و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی

با توجه به قوانین وضع شده برای ترخیص کالا در بسیاری از کشورها تمامی اسباب و اثاثیه ارسالی به ویژه بسته بندی های ساخته شده از چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید ابتدا در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های مخصوص سمپاشی کالا در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شود و گواهی آن (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های دفع آفات نباتی معتبر برای ارسال به هلند صادر شود.

۶ . بارگیری بار و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا فرودگاه امام خمینی

بارگیری در کانتینر و ارسال آن را به گمرک غرب تهران مرحله بعدی ارسال زمینی اسباب و کالا به هلند است. درون گمرک هم چیزهایی مانند بازرسی، تخصیص تگ، بررسی لیست اثاثیه و … انجام می شود.

۷ . انجام تشریفات گمرکی و فرودگاه و بازرسی توسط سگ مواد یاب

از کارهای مهمی که درون گمرک برای ارسال اثاثیه به هلند انجام میپذیرد، بازرسی اسباب و لوازم منزل به خصوص توسط سگهای مواد یاب میباشد. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون کانتینر بار زده شده و کانتینر به صورت کامل پلمپ میشود. این پلمپ تا آخرین مرحله که تحویل بار در مقصد است، به هیچ وجه باز نخواهد شد.

۸ . صدور بیمه نامه معتبر بین المللی پیش از حمل لوازم منزل به هلند

در این قدم از حمل لوازم منزل به هلند مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی برای ارسال اثاثیه به هلند با مشارکت شرکت های باربری بین المللی و شرکت های بیمه صادر می گردد.

۹ . صدور بارنامه و تکمیل مدارک برای ارسال اثاثیه به هلند

یکی از آخرین مراحل ارسال اثاثیه منزل به هلند توسط باربری ها در ایران از جمله باربری ما که بسیار هم حائز اهمیت است، صدور بارنامه زمینی و هوایی برای ارسال اثاثیه از طریق مرزهای غرب کشور به کشورهای اروپایی مانند هلند است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر و بار به آن تعلق دارد صورت خواهد گرفت.

۱۰ . پیگیری آنلاین پس از ارسال لوازم منزل به هلند

این مرحله در صورت ارسال هوایی و یا دریایی اثاثیه خود، میتوانید به صورت آنلاین و از طریق وب سایت ما و با لینک ارسالی به شما پس از حمل وسایل منزل به هلند محموله را در هر لحظه رهگیری نمایید.

 

ارسال بار از هلند به ایران

موارد زیادی پیش امده که مهاجرین ایرانی ساکن هلند در بازگشت به ایران قصد به ارسال بار از هلند به ایران را به صورت فریت بار دارند زیرا وزن محموله ی ارسالی از هلند به ایران معمولا بیشتر از وزن مجاز مسافری می باشد.

اصطلاح فریت بار برای این گونه بار ها که توسط مسافرین ارسال می شوند و نوعی ارسال بار خصوصی هستند و ارسال بار تجاری از هلند به شمار نمی روند به کار می رود

حمل بار از هلند به ایران و واردات از هلند شامل کالاها و تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، معادن، غذایی، شیمیایی، نساجی، ذوب آهن، فولاد، چوب، پوشاک، نوشیدنیها، لاستیک، دخانیات، کاغذ و چاپ، حمل و نقل، ساختمان، کشاورزی، گلخانه های صنعتی، دامپروری، لوازم و قطعات الکترونیکی، مولدهای برق، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، دارو مواد اولیه تولید دارو، اوراق فلزی و… که کالاهای مهم وارداتی از هلند هستند ، انجام شود.

موارد ممنوعه برای صادرات و واردات عبارتند از :

 • حیوانات ، پرندگان و سایر دامها
 • لاشه یا محصولات حیوانات
 • سکه های تقلبی ، اسکناس ، گذرنامه و غیره
 • مواد منفجره
 • کالاهای تقلبی یا دزدی دریایی
 • انواع مختلف اشاره گر لیزری و موارد حاوی لیزر
 • ماهی
 • مواردی که مارک تجاری یا حق چاپ را نقض می کنند
 • مواد تخریب کننده ازن
 • محصولات دارویی ثبت نشده
 • خاک
 • چسب و سایر مواردی که می تواند با استفاده از شوک الکتریکی افراد را فلج یا صدمه بزند
 • ضایعات
 • سلاح
 • تمام محصولات حاوی دی متیل فومارات (DMF)
 • محصولات دخانیات
 • دانه ها

 

لیست شهر های هلند برای ارسال بار توسط فردین تجارت

آمستردام اده دوتینخم دلفت اوس
روتردام لیوواردن ترنوزن سیتارد-خلین اسپیکنیسه
لاهه فنلو اسمالینگرلاند آلکمار لیلی‌استاد
اوترخت هیرلن هوخه‌فین وستلاند لیدسخندام-فوربورخ
آیندهوون هلموند رورموند دفنتر آلملو
تیلبورخ هیلفرسوم اوسترهاوت دلفت آلفن آن درین
آلمیره هنگلو بارنه‌فلد سیتارد-خلین خاودا
خرونینگن آمستل‌فین هیرهوخوورد آلکمار فلاردینگن
بردا پورمرند وستلاند نیووه‌خین هورن
نی‌میخن روزن‌دال دفنتر کات‌ویک انسخده
آپلدورن اوس دلفت اسخیدام

 

هزینه ارسال بار به هلند

قیمت حمل بار به هلند

محاسبه هزینه حمل بار به هلند براساس وزن و نوع بار مشخص می‌شود که در ادامه بر اساس هر وزن را برای شما مشخص کرده ایم :

 • وزن بار مینیمم(Mimimum) :  این وزن برای فریت بار به هلند معمولا بین یک کیلوگرم  تا ۱۰-۱۱  کیلو گرم می باشد که هزینه ی آن بستگی به مقصد دارد.
 • وزن نرمال(Nurmal) :  این وزن برای فریت بار به هلند از ۱۰-۱۱ کیلوگرم یا معمولا از ۸-۷ کیلوگرم  تا حدود ۳۰ کیلوگرم است و برای محاسبه هزینه فریت بار به هلند همانند گزینه یک انجام می پذیرد.
 • وزن ۴۵ کیلوگرم : این وزن برای فریت بار به هلند زمانی که معمولا وزن بار بالای ۳۴-۳۵ کیلوگرم است ، به صورت اتوماتیک ۴۵ کیلوگرم حسای می شود . این نکته را هم در نظر داشته باشید که هزینه ی ۴۵ کیلو گرم کمتر از هزینه ی ۳۵ کیلوگرم است برای همین برای فریت بار به هلند در چنین حالتی ۴۵ کیلو گرم با صرفه تر است.
 • وزن ۱۰۰ کیلوگرم :  برای فریت باری که  دارای ۱۰۰ کیلو گرم تا ۳۰۰ کیلوگرم است هزینه ثابت است.
 • وزن ۳۰۰ کیلوگرم :  در حورد فریت بار به هلند۳۰۰ کیلو گرمی می توان گفت که هزینه اش پایین تر از فریت بارهای ۱۰۰ کیلوگرمی است.
 • وزن ۵۰۰ کیلوگرمی :  اگر روال بالا را در نظر بگیریم متوجه می شویم با افزایش وزن بار هزینه‌ی هر کیلو بار کاهش پیدا می کند و فریت بار های ۵۰۰ کیلوگرمی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
 • وزن های بالای ۱۰۰ کیلوگرم :   این نوع بارها را در اصطلاحات فریت بار به هلند بارهای تناژ می گویند . بارهای تناژ عمدتا در فریت اثاثیه منزل و یا لوازم شخصی اتفاق می افتد که شامل مبلمان و میز و … می باشد که وزنشان از ۱۰۰۰ کیلوگرم بالا می زند در باره هزینه فریت بار به هلند برای بارهای تناژ نیز با افزایش وزن بار هزینه هم کاهش پیدا می کند .


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید