X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

حمل بار به ایتالیا

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به ایتالیا

ارسال و حمل بار به ایتالیا از جمله خدمات حمل و نقل بین المللی شرکت باربری فردین تجارت است که به صورت هوایی ، دریایی و زمینی انجام میشود که دارای بیمه نامه است و با قیمت مناسبی انجام میشود

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ایتالیا یکی از بهترن ، توریت پذیر ترین و مهاجر پذیر ترین کشور های اروپای جنوبی است که به خاطر مزایا و راحتی هایی که این کشور دارد سالانه افراد زیادی از ایران و سایر کشور های دیگر برای زندگی دائم یا موقت ، کار و بیزینس و حتی ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت میکنند.

حالا اگر شما نیز قصد حمل بار به ایتالیا و مهاجرت به ایتالیا را دارید باید به دنبال یک شرکت باربری بین المللی معتبر باشید که ما به شما شرکت باربری فردین تجارت را معرفی میکنیم که با بیش از 15 سال سابقه درخشان و تجربه های زیاد برای ارائه خدمات در زمینه باربری در خدمت شماست.

 

موقعیت جغرافیایی ایتالیا

ایتالیا کشوری است که در اروپای جنوبی قرار گرفته و پایتخت آن شهر تاریخی رم است. این کشور یکی از قدرت‌های اصلی اقتصادیِ جهان و هشتمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است.

کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیرهٔ سیسیل و ساردِنی در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه‌یافته است و جزو گروه هشت به‌شمار می‌آید. گروه هشت یا جی هشت به قدرت‌های صنعتی گفته می‌شوند. کشور ایتالیا به دلیل شکل ظاهری قلمرو آن به کشور چکمه معروف است.

واحد پول این کشور یورو و زبان رسمی آن ایتالیایی است.

 

ارسال بار به ایتالیا

ارسال بار به ایتالیا

فردین تجارت یک شرکت حمل و نقل بین المللی دارای مجوز رسمی از وزارت راه و ترابری در زمینه باربری داخل ایران مثل باربری نیاوران و همچنین باربری بین المللی و خارج از ایران  فعالیت میکند و خداروشکر توانسته مشتریان زیادی جذب کند و رضایت تمامی مشتریان را جلب کند.

این شرکت باربری دارای بیش از 15 سال سابقه درخاشن در زمینه حمل و نقل بین المللی به روش های هوایی ، زمینی و دریایی و در زمینه حمل و نقل داخل کشوری فعالیت های زیاد و رضایت بخشی انجام داده است.

این شرکت با داشتن بیش از ۹۰ دستگاه کامیون ملکی و غیر ملکی در خط ترانزیت ایران به ایتالیا در توان دارد که محموله های وارداتی شما را در سریعترین زمان ممکن و با قیمت ایده آل بارگیری شود و در گمرک ایران تحویل صاحب کالا نماید.

همچنین علاوه بر ارسال وسایل منزل به ایتالیا ، ارسال لوازم اداری محل کار به ایتالیا ، ارسال وسایل دانشجویی به ایتالیا و حتی ارسال خرده بار به ایتالیا ، باربری فردین تجارت تصمیم گرفته صادرات و ارسال بار تجاری به ایتالیا را نیز در فهرست خدمات خود قرار دهد تا شما مشتریان عزیز بتوانید از تمامی خدمات این شرکت معتبر استفاده کنید.

واحد پشتیبانی شرکت ما با دریافت مشخصات بار کمترین تعرفه را برای ارسال بار به ایتالیا به شما پیشنهاد خواهد داد.

حمل بار به ایتالیا در آنی بار به صورت دربست و گروپاژ انجام می شود.

در روش گروپاژ به دلیلی حمل بار چند مشتری امکان دارد فرآیند حمل با تاخیر آغاز شود.

به همین دلیل در صورتی که برای ارسال بار به ایتالیا عجله دارید رزرو بار خود را چند روز زودتر به شرکت اعلام کنید.

روش گروپاژ برای ارسال خرده بار به ایتالیا کاربرد دارد.

حمل کالا به ایتالیا به صورت گروپاژ با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام می شود.

حمل انواع بار های صنعتی ، تجاری ، اداری ، اثاث منزل و انواع وسایل مجاز را به ما بسپارید.

 

حمل بار به ایتالیا

حمل بار به ایتالیا

حمل بار به ایتالیا یکی از تخصص های باربری فردین تجارت میباشد.

کشور ایتالیا به خاطر شرایط اقتصادی و همچنین جاذبه های گردشگری که دارد سالانه افراد زیادی را به خود جذب میکند و خیلی از افراد و خانواده هستند که به دلایلی که گفته شد قصد مهاجرت و حمل بار به ایتالیا را دارند و به همین علت به دنیال یک شرکت معتبر هستند که خدمات باربری ایتالیا را به صورت تضمینی و با قیمت مناسب ارائه دهد.

همانطور که شاید بدانید برای سفر های خارجی به کشور های دیگر مثل ارسال بار به ایتالیا و یا تمامی کشور های دیگر مثلا ارسال بار به انگلیس یا ... مقدار بار قابل حمل شما مقدار مجازی است و بیشتر از آن نمیتوانید انتقال دهید و این یعنی که اگر قصد زندگی در ایتالیا را داشته باشید نمیتوانید به راحتی تمامی وسایل زندگیتان را به ایتالیا انتقال دهید.

حالا در این حین دو راه وجود دارد :

1 . از شرکت های هواپیمایی درخواست کنید که بتوانید تمامی وسایل را به ایتالیا انتقال دهید که برای این درخواست باید مبلغ زیادی را پرداخت کنید که حتی شاید این مبلغ از ارزش بار ها شما هم بیشتر شود و در نتیجه این روش اصلا به صرفه نیست.

2 . اما روش دوم روشی مطمئن و کاملا به صرفه و است که این روش فریت بار به ایتالیا است و جزو خدمات باربری فردین تجارت است.

شما میتوانید همین الان با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری ایتالیا استفاده کنید تا تمامی وسایل شما همراه با بیمه نامه و بار نامه ، به صورت تضمینی و بدون درد سر به ایتالیا انتقال پیدا کنند و در مقصد تحویل شما داده شوند.

 

ارسال وسایل منزل به ایتالیا

ارسال وسایل منزل به ایتالیا

تمامی افراد و خانواده هایی که قصد مهاجرت به ایتالیا یا هر کشور دیگری را داشته باشند ، نمیتوانند بدون وسایل و لوازم منزل سفر کنند زیرا زندگی بدون وسایل سخت است.

حالا با این شرایط محدودیت های حجم بار هم اضافه شده است و نمیتوان با قیمت و هزینه مناسب تمامی وسایل را به کشور مقصد حمل کرد مگر اینکه هزینه های زیاد پرداخت کنید.

برخی هم فکر میکنند که اگر تمام وسایل را در ایران بفروشند میتوانند با همان پول در ایتالیا تمامی وسایل را خریداری کنند اما نسبت به اختلاف قیمتی که بین یورو و ریال وجود دارد غیر ممکن است.

پس بهترین راه تماس با شرکت های باربری بین المللی و درخواست خدمات ارسال وسایل منزل به ایتالیا است که با روش های مختلف و با قیمت های مناسب ارائه میشود.

خدمات باربری به شهر های ایتالیا :

 • ارسال بار به رم
 • ارسال بار به میلان
 • ارسال بار به ونیز
 • ارسال بار به ناپل
 • ارسال بار به تورین
 • ارسال بار به فلورانس
 • ارسال بار به …

ارسال خرده بار و بسته به ایتالیا

ارسال خرده بار به ایتالیا

احتمال دارد کسی که برای ادامه تحصیل به ایتالیا یا کشوری مهاجرت کند ، وسیله مهمی را در ایران جای بگذارد.

همچنین احتمال دارد وقتی خانواده ای به ایتالیا مهاجرت دائم میکند وسیله هایی را بنا بر حواس پرتی جای بگذارد و یا حتی امکان دارد کسی بخواهد هدیه یا چیزی را برای کسی به ایتالیا بفرستد.

برای این کار میتوان از شرکت اداره پست درخواست خمات کرد اما نکته ای که وجود دارد قیمت بالای آن است و همین دلایل باعث میشود که اگر کسی به این خدمات نیاز داشته باشد از شرکت های باربری درخواست خدمات ارسال خرده بار یا بسته به ایتالیا را میکند.

 

ارسال بار هوایی به ایتالیا

حمل بار هوایی به ایتالیا به دو شهر بزرگ رم و میلان انجام می‌شود. فرودگاه میلانو مالپنسا (Milan–Malpensa Airport) فرودگاه بین‌المللی شهر میلان با کد یاتا MXP است که مقام اول حمل بار به ایتالیا را به خود اختصاص داده و شلوغ ترین فرودگاه ایتالیا از لحاظ جابجایی بار به حساب می آید.  بیشترین پروازهای فرودگاه میلانو مالپنسا تا سال 2008 برعهده‌ی شرکت هواپیمایی آلیتالیا بود؛ اما از این سال به بعد شرکت هواپیمایی ایزی جت (easy Jet) جای آن را گرفته است . فرودگاه لئوناردو داوینچی- فیومیچینو (Fiumicino Airport) با کد یاتا FCO اصلی ترین فرودگاه بین المللی در شهر رم است. این دو فرودگاه یعنی فرودگاه میلان و فرودگاه رم از مهمترین فرودگاه های ایتالیا می باشند که بیشتر حمل هوایی به ایتالیا را به خود اختصاص داده اند.
مدت زمان حمل بار هوایی به ایتالیا بسته به نوع ایرلاین بین 3 الی 5 روز است. زمان حمل بار هوایی به ایتالیا بسیار کمتر از حمل زمینی و حمل دریایی از ایتالیا است که این از مزیت های حمل هوایی محسوب می‌شود.
حمل بار هوایی به ایتالیا بیشتر مناسب کالاهایی با حجم و وزن کم (کمتر از 1500 کیلوگرم) می‌باشد چرا که از نظر هزینه حمل زمینی به ایتالیا و حمل دریایی برای کالاهایی با وزن و حجم بالا مناسب تر می‌باشند.

 

ارسال بار دریایی به ایتالیا

حمل بار دریایی به ایتالیا از بنادر مختلفی صورت می گیرد. بندر جنوا ، بندر لاسپزیا و بندر سستو سن جووانی از بنادر مهمی هستند که برای حمل دریایی از ایتالیا مورد استفاده قرار می گیرند. حمل دریایی از ایتالیا به صورت های فله ای (بالک) ، حمل خرده بار و فول کانتینر انجام می شود. شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که حمل دریایی از ایتالیا به ایران چه مزایایی دارد؟ و یا بار از ایتالیا بیشتر به کدام بنادر ایران ارسال می گردد؟
حمل دریایی از ایتالیا برای حمل کالاهایی با حجم زیاد ( که می تواند بیشتر از 1500 کیلوگرم باشد) مقرون به صرفه است و هزینه حمل را برای تناژهای بالا بسیار کاهش می دهد. بنابراین ، آن دسته از بازرگانانی که قصد واردات در حجم و اندازه زیاد را دارند، برای حمل بارشان بیشتر از حمل دریایی از ایتالیا استفاده می نمایند.

حمل بار دریایی از ایتالیا به سمت بنادر اصلی ایران: بندر شهید رجایی در بندرعباس ، بنادر بوشهر و عسلویه صورت می گیرد. و سپس برای بار دیگر به ترانزیت کالا از بنادر به سمت شهرهای دیگر اقدام می شود.

 

ارسال بار زمینی به ایتالیا

ارسال بار زمینی به ایتالیا

کم هزینه ترین روش حمل بار از ایتالیا ، حمل زمینی است. حمل بار زمینی به ایتالیا به دو روش فول تراک و خرده بار انجام می شود. اگر بار به مقدار زیادی باشد می توان آن را با یک یا چند تراک به صورت کامل و فول تراک حمل کرد و اگر حجم کالا کم باشد و بتوان آن را به صورت خرده بار حمل کرد از این روش استفاده می شود.

اگرچه هزینه حمل زمینی از ایتالیا نسبت به سایر روش ها کمتر است اما زمان حمل بار در آن بیشتر است. مدت زمان حمل بار زمینی از ایتالیا به شرکت کریر حمل کالا و روش حمل بستگی دارد. در حمل بار زمینی از ایتالیا اگر بار به صورت فول تراک باشد زمان حمل بار بین 10 الی 12 روز و اگر به صورت گروپاژ باشد زمان حمل بین 15 الی 20 روز می باشد.

 

فریت بار به ایتالیا

اگر مسافر هستید و اضافه با دارید و بدنبال روشی بصرفه  و ایمن برای انتقال اضافه بار خود هستید،با مجموعه وب سایت تخصصی فردین تجارت تماس بگیرید، و از سرویس بسته بندی تخصصی اضافه بار تان جهت به سلامت رسیدن آن به مقصد در کمال استفاده را بنمایید. بار شما بعد از بسته بندی تخصصی توسط کادر مجموعه جهت فریت بار به باری ، فریت بار به فلورانس، فریت بار به تورین و فریت بار به بلونا و … به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انتقال داده خواهد شد. هزینه فریت بار به ایتالیا کمتر از 30 درصد مبلغ جریمه اضافه بار مسافری است. در صورت تمایل به فریت بار به ایتالیا با ما تماس بگیرید.

مسلماً بعد از فریت اضافه بار،شما نگران این مسئله خواهید بود که آیا بارتان به سلامت به مقصد خواهد رسید یانه.؟ اما نگران نباشید چون شما مجموعه ما را انتخاب کرده اید و این مجموعه خدمات متنوعی در باب بسته بندی اصولی و حرفه ای بارشما در راستای سالم رسیدنش تا مقصد موردنظرشما دارد. فریت بار فردین تجارت جهت فریت بار به ایتالیا و به سلامت رسیدن بار شما در مقصد مورد نظرتان در کنار شما خواهد بود.

 

بسته بندی وسایل در باربری ایتالیا

باربری به ایتالیا

یکی از سوالاتی که بیشتر مشتریان از ما میپرسند این است که آیا برای باربری ایتالیا ، خدمات بسته بندی وسایل هم انجام میدهدی؟

باید خدمتتان بگوییم که ما هم ارسال بار به ایتالیا و هم برای ارسال بار به تمامی کشور ها و شهر های دیگر مثل ارسال بار به اتریش خدمات بسته بندی وسایل را همراه با کادری مجرب و کار بلد توسط تجهیزات پیشرفته بسته بندی به صورت تضمینی انجام میدهیم تا دیگر هیچ نگرانی در مورد وسایل منزل یا محل کارتان نداشته باشید.

همچنین لازم به ذکر است که در صورتی تمایل دارید خودتان بسته بندی وسایل در باربری ایتالیا را انجام دهید میتوانید کارتن و تجهیزات بسته بندی وسایل را از ما خریداری کنید و خودتان هم به بهترین شکل بسته بندی را انجام دهید.

 

سایر خدمات فردین تجارت برای باربری به ایتالیا

خدمات باربری به ایتالیا

 1.  بسته بندی کلیه لوازم منزل ( ظروف شکستنی ، کتابخانه ، البسه و…) در محل به صورت استاندارد
 2. بارگیری جهت حمل بار هوایی
 3. انجام تشریفات گمرکی با و بدون حضور مسافر : در این مورد برخی از مسافران لازم می دانند که خود شخصا به همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی حضور داشته باشد اما تعدادی از مشتریان نیز تمام امور را به عهده شرکت فریت بار قرار می دهند . شرکت فردین تجارت با خواست مشتری عمل می کند و مهمترین مسئله رضایت مشتری است .
 4. پالت بندی محموله در صورت نیاز : بعد از انجام امور گمرکی برای جلوگیری از آسیب دیدگی احتمالی محموله آن را در صورت نیاز پالت بندی می کنند. شرکت فریت بار و حمل بار هوایی فردین تجارت این مسئولیت را نیز به عهده گرفته است .
 5. در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به ایتالیا : شرکت باربری فردین تجارت راه در کوتاهترین زمان با پایین ترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی مانند هواپیمایی امارات ، ترکیش ایرلاینز ، لوفتهانزا ، … را برای فریت بار به ایتالیا را بر عهده دارد .

 

هزینه حمل و ارسال بار به ایتالیا

هزینه فریت بار به ایتالیا همانطور که گفته شد به نوع کالا بستگی دارد ممکن است بسیاری از کالاها با توجه به بسته بندی وزن بیشتری داشته باشند و هزینه فریت بار بیشتری باید پرداخت شود. برای حمل و ارسال کالا و بسته به کشور ایتالیا بایستی به صورت فریت بار مسافری کالا و بسته های خود را به این کشور ارسال کرد .

حمل هوایی بار به ایتالیا می تواند ابزار ، وسایل شخصی و لوازم خانه ، دارو ملزومات پزشکی و .. باشد .هزینه ارسال و حمل هوایی بسته با توجه به ابعاد و وزن کالا محاسبه می شود.

برای فریت بار مسافری نیاز است کالای مدنظر خود را با توجه به استانداردهای موجود بسته بندی کنید و با درج مشخصات کالا و درج آدرس فرستنده و گیرنده اقدامات لازم را انجام دهید .

 

هزینه پست از ایتالیا به ایران

هزینه پست از ایران به ایتالیا

پست از ایتالیا به ایران توسط شرکت اداره پست به دلیل اینکه یک خدمت بین المللی محسوب میشود احتمالا دارای قیمت های بالاتری میباشد.

اما اگر میخواهید قیمت منصفانه تری پرداخت کنید ، میتوانید این کار را به شرکت حمل و نقل بین المللی بسپارید.

 

سوالات متداول برای باربری به ایتالیا

1 . مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به ایتالیا چیست؟

شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به ایتالیا نمایید. در صورت نداشتن مدارک لازم با انجام هماهنگی با دفتر فردین تجارت میتوانید وسائل مورد نظرتان را به ایتالیا ارسال نمایید.

2 . مدارک لازم برای ارسال بارهای تجاری به ایتالیا چیست؟

برای ارسال بار تجاری به ایتالیا علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید. در صورت نداشتن کارت بازرگانی میتوانید از کارت بازرگانی نمایندگان ما با رعایت ضوابط خاص استفاده نمایید.

3 . من مسافر نیستم. آیا میتوانم برای خویشاوندانم در ایتالیا بار ارسال کنم؟

بله، شما میتوانید با هماهنگی‌ قبلی‌ با دفتر سی‌ تی‌ ام اقدام به ارسال بارها‌یی همچون خوراکی، مواد غذایی، لباس و … به ایتالیا نمایید.

4 . چقدر طول میکشه بارم به مقصد برسه؟

زمان رسیدن بار به ایتالیا به عوامل مختلف از جمله طول مسافت و نوع خط هوایی‌ از دو تا شش روز متغیر است. لازم به ذکر است که در بیشتر موارد بار مورد نظر بعد از گذشت چهار روز در شهر مورد نظر شما در ایتالیا قابل دریافت میباشد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • مسعود
  سلام. من قصد ارسال حدود ۷۰ تا ۸۰ کیلوبار شامل لباس و کتاب برا پسرم به شهر پادوای ایتالیا دارم. هزینه تقریبی اون رو میخواستم بدونم چجوری حساب میکنید و زمان دقیق رسیدن بار به درب منزل رو چجوری میتونیم بهش اطلاع دهیم تا در منزل باشه و بار به اداره پست شهرش مرجوع نشه تا خودش مجبور به مراجعه و دریافت آن بشه.
  • مدیر سایت

   سلام.ارسال بار به ایتالیا کیلویی 8 دلار با 38 دلار هزینه تمبر و بارنامه و 2 میلیون تومان خدمات گمرکی همراه با 9% مالیات ارزش افزوده.زمان رسیدن هم بستگی به روش ارسال مد نظر شما دارد که هوایی 2 الی 3 روزه است و زمینی حدود 10 روز.برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تماس بگیرید