X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به اتریش

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به اتریش

باربری اتریش و حمل بار به اتریش هم یکی دیگر از خدمات ارسال بار به کشور های اروپا است که توسط افراد با تجربه و با قیمت های منصفانه و ارزان در شرکت باربری فردین تجارت انجام میشود

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

باربری و اتوبار اتریش فردین تجارت با سال ها تجربه درخشان در زمینه باربری آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی میباشد.

شرکت باربری فردین تجارت هم به عنوان یک شرکت باربری شناخته شده و هم به عنوان یک برند آماده ارائه خدمات اسباب کشی و باربری هم درون تهران و هم در زمینه باربری بین المللی میباشد که انواع خدمات بسته بندی و ارسال بار به اتریش و تحویل بار ها در مقصد را با ضمانت تحویل مشتریان میدهد و جای هیچ نگرانی نیست.

در ادامه بیشتر با خدمات ارسال و حمل بار به اتریش آشنا میشوید...

 

موقعیت جغرافیایی اتریش

اتریش کشور زیبا و سرسبزی است که در نیم کره شمالی اروپای مرکزی قرار دارد. اتریش مساحت بزرگی دارد و بخشی از این کشور کنار شرق رودخانه دانوب قرار گرفته است.  اتریش کشوری محصور در خشکی می باشد و رشته کوه های آلپ حدود ۷۵ درصد خاک این کشور را دربر گرفته است. این کشور از شمال با آلمان و جمهوی چک ، از شرق با اسلواکی و مجارستان ، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از غرب با سوئیس و لیختنشتاین همسایه است و جمعا ۲۶۳۷ کیلومتر مربع با کشورهای همجوار خود مرز مشترک دارد.

اتریش در سال 2015 به عنوان یکی از ثروتمند ترین کشورهای جهان بنابر تولیدات داخلی معرفی شد و در سال های اخیر بسیاری از صنایع بزرگ اتریش ملی شدند. در سال‌های اخیر، خصوصی‌سازی باعث کوچک شدن حجم بخش دولتی اتریش در مقایسه با دیگر اقتصادهای اروپایی شده‌است. جنبش کارگری در اتریش از قدرت زیادی برخوردار بوده و تأثیر زیادی بر حزب‌های کارگری می‌گذارند. گردشگری بین‌المللی مهم‌ترین بخش اقتصاد ملی اتریش است. بسیاری از ایرانیان برای گردش و تجارت قصد سفر به اتریش را دارند و نیاز به خدمات حمل بار به اتریش را دارند تا بتوانند بدون مشکل بار خود را به این کشور ارسال کنند.

 

حمل و ارسال بار به اتریش

حمل برا به اتریش

ارسال بار به اتریش با کمترین قیمت و بالا ترین کیفیت تخصص شرکت باربری فردین تجارت است.

اتریش از کشور های توریستی و مهاجر پذیر جهان میباشد که سالانه افراد زیادی برای زندگی ، کار و بیزینس و همچنین ادامه تحصیل به اتریش مهاجرت میکنند.

یکی از مشکلاتی که برای این افراد وجود دارد این است که نمیتوانند بار های زیادی را با خود به اتریش ببرند و به همین علت مجبور میشوند از خدمات ارسال بار به اتریش استفاده کنند.

حالا برای اینکه بتوانید بار های خود را به اتریش انتقال دهید دو راه دارید :

یکی اینکه میتوانید به شرکت های هواپیمایی جریمه پرداخت کنید و بار هایتان را همراه خودتان به اتریش انتقال دهید که این جریمه ها بسیار سنگین است حتی از ارزش بار های شما.

راه دوم که روشی منطقی و به صرفه است این است که از خدمات ارسال و حمل بار به اتریش یک شرکت معتبر باربری بین المللی استفاده کنید که هزینه این روش کمتر از 30% روش قبلی است و اصلا هم جای نگرانی و استرس ندارد زیرا اگر از یک شرکت معتبر خدمات دریافت کنید ، بارهایتان صحیح و سالم به مقصد میرسند و در آخر هم در وقت و هزینه شما کاملا صرفه جویی میشود.

حمل و نقل بار و کالا از ایران به اتریش بصورت همه روزه و تخصصی با کمترین نرخ هزینه توسط شرکت فردین تجارت . حمل و نقل انواع کالا و اثاثیه و لوازم منزل از تمام ایران برای تمام نقاط اتریش انجام میگیرد و سرویس های حمل و نقل زمینی ، هوایی و دریایی در اختیار شما خواهند بود . 

ارسال انواع بار صنعتی ، تجاری ، اداری ، اثاث منزل و سایر وسایل مجاز به روش های مختلف و همراه با پلمپ بار به صورت گروپاژ به تمام نقاط اتریش.

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که مشتریان در حمل کالا به اتریش باید به آن دقت کافی داشته باشند تهیه invoice و یا packing list می باشد. این مورد یک لیست کامل و دقیق از تمامی وسایل ریز و درشت شما میباشد که باید مطابق با شماره گذاری روی وسایل باشد و تمام جزئیات در آن نوشته شده باشد.

 

باربری اتریش

باربری به اتریش

کادر و کارکنان ما در اتوبار و باربری اتریش آماده اند تا با بهره گیری از تجربیات خویش ، شما را در انجام یک اسباب کشی و باربری بی دغدغه و بدون استرس و آسان همراهی کنند تا بهترین تجربه تان را با ما داشته باشید.

گروه و کادر اجرایی باربری اتریش با مسئولیت پذیری در قبال شما ، خود را موظف میدانند که انواع خدمات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما عزیزان برای باربری اتریش ارائه دهند.

مشتریان گرامی میتوانند انواع بار های سبک و سنگین خود را در کمترین زمان همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه به اتریش برسانند.و همچنین لازم است که بدانید شرکت باربری فردین تجارت علاوه بر ارسال بار به انگلیس ، انواع وسایل منزل و لوازم اداری محل کار را هم از ایران به اتریش میرساند.

در حمل بار به اتریش انواع مجوز های استاندارد،صادرات و بازرگانی لازم و ضروری است و برای حمل اثاث منزل به اتریش تنها داشتن کارت بازرگانی کافی می باشد.حمل کالا به اتریش به صورت گروپاژ و دربست در باربری بین المللی امیرکبیر با بهترین کیفیت .باربری به اتریش از تمام نقاط ایران امکان پذیر می باشد.

 

فریت بار به اتریش

فریت بار به اتریش

فریت بار به اتریش یکی از راه های ارسال و حمل بار به اتریش میباشد که دارای قوانین و مقررات خاصی میباشد.

افرادی که قصد ارسال بار به اتریش یا ارسال بار به آلمان یا هرجای دیگر را دارند و میخواهند وسایل منزل یا لوازم کاری خود را به کشوری دیگر انتقال دهند میتوانند از خدمات فریت بار استفاده کنند.

هنگامی که مشتری این بار را که ماهیت غیرتجاری دارد را به صورت هوایی ارسال می‌کند به آن فریت بار می‌گویند که یکی از ارزان ترین راه ها برای حمل بار به اتریش است.

شما قبل از اینکه به اتریش سفر کنید به سایت فردین تجارت سر بزنید و با شماره های موجود در آن تماس بگیرید . همکاران ما در صورت لزوم اضافه بار شما جهت سالم رسیدن به مقصد مورد نظر در اتریش بطور اصولی بسته بندی می کنند. پس بسته بندی اصولی، بار را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انتقال می دهند. این نکته را در نظر داشته باشید که مجموعه فردین تجارت بار شما را از هر فرودگاه مبدا در ایران و قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی تهران به وین ارسال می کند.

در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

ارسال وسایل منزل به اتریش

همانطور که گفته شد برای ارسال بار و وسال منرل به اتریش یا هر کشور دیگری محدودیت بار وجود دارد و نمیتوان تمامی وسایل را به مقصد انتقال داد.

با این شرایط برخی افراد تصمیم میگیرند تمامی وسایلشان را بفروشند و در کشور مقصد بعد از مستقر شدن ، دوباره تمامی وسایل را بخرند.

اما این تصمیم کاملا شاتباه است زیرا قیمت یورو اتریش چندین برابر ریال ایران است و اصلا نمیتوان با پولی که از فروش تمامی وسایل میگیرید ، دوباره تمامی آن وسایل را در اتریش خریداری کنید.

پس بهترین راه را میتوان استفاده از خدمات ارسال وسایل منزل به اتریش معرفی کرد زیرا با قیمتی مناسب و به راحتی و بدون درد سر میتوان به کشور مقصد حمل کرد.

 

ارسال خرده بار و بسته به اتریش

ارسال بار به اتریش

احتمالا برایتان پیش آمده است که وقتی به جایی دور از خانه میروید ، چیزی را فراموش کرده اید و به آن نیاز واجب دارید.حالا در این شرایط میتوانید از خانواده درخواست ارسال وسیله مورد نظر از طریق اداره پست را بکنید.

اما این شرایط برای خارج از کشور از طریق اداره پست هزینه بسیاری زیادی دارد و اصلا فکر خوبی نیست.

به همین علت ما خدمات ارسال خرده بار یا بسته به اتریش یا هر کشور دیگری را نیز جزو خدمات خود قرار دادیم تا نگران چنین مشکلاتی هم نباشید.

 

فرودگاه های بین المللی برای فریت بار به اتریش

اتریش 6 فرودگاه بین المللی دارد که شلوغ ترین آنها در شهر وین است.  فرودگاه بین المللی وین بزرگترین فرودگاه در اتریش و مرکز اصلی خطوط هوایی اتریش است و فرودگاه Schwechat در 18 کیلومتری جنوب شرقی مرکز شهر واقع شده است. از فرودگاه نیز می توانید با اتوبوس به چندین شهر در اتریش و همچنین براتیسلاوا، پراگ، بوداپست و دیگر نقاط بین المللی بروید. فرودگاه وین در هنگام سفر به سنت پلاتن، وینر نایشتات و همچنین اغلب هنگام سفر به گرز، لینز و ولز، یکی از بهترین فرودگاه های انتخابی برای فریت بار به اتریش است. 

 

ارسال بار هوایی به اتریش و وین

ارسال بار هوایی به اتریش

ارسال بار هوایی به وین از دیگر خدمات ارسال بار هوایی به اتریش میباشد که بار و وسایل شما را با سرعت و دقت بالا ، همراه با ضمانت و اطمینان به اتریس ارسال میکند.

شاید قصد مهاجرت و زندگی دائم یا موقت به اتریش یا وین را داشته باشید و یا شاید بخواهید در اتریش بیزینسی ایجاد کنید و یا حتی بخواهید در اتریش یا وین ادامه تحصیل دهید.

هیچ فرقی نمیکند زیرا شما باید برخی وسایل یا همه وسایلتان را به اتریش بفرستید.

یکی از بهترین روش های ارسال بار به اتریش یا وین که یکی از شهر های اصلی اتریش است ، ارسال بار به صورت هوایی به اتریش است که شما میتوایند تمامی کار ها را به شرکت باربری ما بسپارید و دیگر نگران هیچ چیزی نباشید و فقط در مقصد حضور پیدا کنید و بار و وسایلتان را ر مقصد تحویل بگیرید.

 

ارسال بار زمینی به اتریش

از دیگر روش های ارسال بار به کشور های دیگر ، روش زمینی است که از طریق مرز های زمینی انجام میشود.

شرکت ما دارای وسایل نقلیه مجهز و سالم و موکت کاری شده میباشد که دارای رانندگانی کاربلد و راه شناس هستند و قادر به ارسال و حمل بار به صورت صحیح و سالم از طریق راه های زمینی به اتریش هستند.

برای دریافت این خدمات با ما تماس بگیرید.

 

خدمات ارسال بار به اتریش

 • حمل و نقل هوایی بار و محموله
 • حمل و نقل بار
 • تشرفات گمرکی
 • پالت بندی وسایل
 • حمل و نقل تحت کنترل دما
 • حمل و نقل خطرناک

 

بسته بندی وسایل برای ارسال بار به اتریش

بسته بندی وسایل

همانطور که میدانید بسته بندی وسایل از حساس ترین و اصلی ترین خدمات برای ارسال بار به اتریش یا هر جای دیگر میباشد که اگر به درستی و به روش های اصولی انجام نشود ممکن است به بار ها و وسایل صدمه و آسیب وارد شود.

مروزه با پیشرفت جوامع و تکنولوژی و زیاد شدن اثاثیه و لوازم منزل ،ادارت ،شرکت ها ، فروشگاهها ، باشگاهها و ...و نیز زیاد شدن تجارت چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ، نیاز به بسته بندی صحیح و اصولی را زیادتر کرده است.

شرکت باربری فردین تجارت علاوه بر ارسال بار به اتریش خدمات استاندارد و اصولی بسته بندی لوازم شخصی ، وسایل منزل و لوازم اداری و محل کار را همراه با تجهیزات بسته بندی توسط افراد آموزش دیده و کاربلد انجام میدهد و خداروشکر توانسته در زمینه باربری مشتریان زیادی را جذب کند و رضایت تمامی آنها را جلب کند.

همچنین اگر قصد داشتید بسته بندی وسایل را خودتان انجام دهید ، شرکت باربری ما برای راحتی و آسایش شما تجهیزات بسته بندی وسایل را هم به فروش میرساند.

 

اخذ بارنامه برای ارسال بار به اتریش

شرکت باربری فردین تجارت در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه بسیار پایین مسئولیت اخذ بارنامه از شرکت های هواپیمایی همچون , شرکت هواپیمایی امارات , ترکیش ایرلاینز , لوفتهانزا و غیره … را جهت ارسال بار به اتریش بر عهده دارد.

بهترین اسباب کشی و باربری عمرتان را با فردین تجارت تجربه کنید...

 

نکاتی مهم در مورد اتوبار و باربری اتریش

 1. به این نکته توجه داشته باشید، هنگامی که شما شرکت هواپیمایی برای سفر انتخاب می‌کنید نیاز نیست برای حمل بار به اتریش از خدمات همان شرکت استفاده کنید بنابراین شما باید یک شرکت خدمات حمل و نقل بین المللی را برای ارسال بار به اتریش در نظر بگیرید.
 2. از دادن مدارک گمرکی به افراد غیر مسئول برای زدن بارنامه جداٌ خودداردی نمائید و حتماً شرکتهایی را که دارای مجوز می‌باشند و مکان آنها در فرودگاه مشخص شده است را برای این کار انتخاب کنید
 3. گمرک جمهوری اسلامی ایران هزینه‌ای برای انجام تشریفات گمرکی دریافت نمی‌کند و فقط برای صدور حمل بار به اتریش مبلغ هزارتومان دریافت می‌نماید‌. هزینه اصلی حمل بار به اتریش بابت بارنامه می‌باشد که می‌بایست با شرکت حملی که این کار را انجام می‌دهد تسویه شود.
 4. برخی از شرکت‌های هواپیمایی برای کسب سود بیشتر بارنامه های خود را به آژانس های حمل و نقل بارهوایی می‌فرستند تا برای آنها بازاریابی کنند‌. تفاوت قیمت در مسیری مشخص به دلیل رقابت آژانس‌ها با یکدیگر می‌باشد به همین دلیل شخص مسافر قبل از بارنامه زدن می‌بایست قیمت را از آژانس های مختلف در مسیرهای مختلف استعلام و سپس نسبت به حمل بار به اتریش اقدام نماید .
 5. سعی کنید از کلاهایی که حمل آنها ممنوع است را از بار خود حذف کنید تا در هنگام جابجایی دچار مشکل نشوید.

 

هزینه فریت بار به اتریش

هزینه فریت بار به اتریش

فریت بار به اتریش یکی از راه های انتقال بار به اتریش است که درایا قوانین و مقررات خاص خودش است که افرادی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند و باید وسایل و لوازم منزل خود را با خود حمل کنند ، باید از خدمات فریت بار هوایی ، دریایی و زمینی استفاده کنند تا وسایلشان صحیح و سالم به مقصد برسد.

فریت بار یکی از ارزانترین راه های برای حمل بار است که هزینه آن بستگی به مقدار و نوع بار ، روش ارسال بار و همچنین مبدا و مقصد دارد.

 

هزینه ارسال بار به اتریش

هزینه حمل و ارسال بار به اتریش بستگی به نوع بار و مقدار بار مشتریان دارد.

مورد دیگری که روی این هزینه تاثیر میگذارد استفاده از خدماتی است که شما استفاده میکنید.

ولی در کل قیمت و هزینه ارسال بار به اتریش در باربری فردین تجارت رقابتی است و نسبت به سایر شرکت های باربری کاملا به صرفه تر است.

شما میتوانید برای آگاهی از قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

 

هزینه پست از اتریش به ایران

ارسال وسیله همراه با پست از طریق شرکت اداره پست به احتمال زیاد به دلیل بین المللی بودن خدمات دارای هزینه و تعرفه های بالایی است.

اما در این شرایط میتوانید از خدمات شرکت های باربری بین المللی استفاده کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید.

هزینه این خدمات بستگی به موقعیت مبدا و مقصد ، نوع و مقدار وسایل و موارد دیگر دارد.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • جلال تیموری
  سلام خواستم بدونم امکان ارسال چند بسته دارو ب اتریش هست؟ سپاس 09105533304 تیموری
  • مدیر سایت

   سلام. زحمت بکشید پکینگ بار و آدرس دقیق اسپانیا رو به شماره 09128443695 بفرستید و هماهنگی ها و درخواستتان را ذکر کنید.

    

 • کیوان
  سلام من هر ماه ۵ کیلو انگشتر بدل به اتریش به این آدرس ارسال میکنم شما با چه هزینه ای ارسال میکنید آدرس اتریش: Eberhardgasse1/5 2700 wiener Neustadt Austria
  • مدیر سایت

   سلام.ما امکان ارسال وسایل ذکر شده شده به وین اتریش را با هزینه کامل هفت میلیون و پانصد هزار تومان داریم

 • مینا
  سلام خواستم بدون آیا امکان فرستادن یک عدد آینه نقره به اتریش هست
  • مدیر سایت

   سلام.در بله این امکان وجود دارد اما نه به صورت دربستی.آینه شما در انبار قرار میگیرد و همراه با بارهای دیگر به اتریش فرستاده میشود.

تماس بگیرید