X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری زعفرانیه

02144313379 کارشناس ترکیه
باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه یکی از شعبات باربری فردین تجارت در تهران است که انواع خدمات اسباب کشی مثل بسته بندی ، جابجایی و چیدمان را با کیفیت بالا و قیمت مناسب توسط افراد کار بلد و تجهیزات پیشرفته انجام میدهد

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

زعفراینه یکی از مناطق پر تردد و تقریبا شلوع تهران است که در ناحیه 2 و منطقه 1 تهران قرار دارد.

سالانه یا حتی هفتگی و ماهانه افراد زیادی هستند که از زعفرانیه به سایر مناطق اسباب کشی میکنند و یا از سایر نقاط به زعفرانیه اسباب کشی میکنند.

باربری زعفرانیه یکی دیگر از شعبات باربری فردین تجارت است که در زعفرانیه قرار دارد و آماده ارائه خدمات بسته بندی ، جابجایی وسایل کوچک و بزرگ و همچنین چیدمان وسایل طبق سلیقه شماست.

 

موقعیت زعفرانیه در تهران

این محله که در کوهپایه‌های البرز قرار دارد، بافتی شبه روستایی داشته و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنتی در آن به چشم می‌خورد.

زعفرانیه یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران به شمار می‌آید.

زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر (پهلوی) و محمودیه، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود.

زعفرانیه یکی از مرتفع‌ترین محله‌های پایتخت است و ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

این محله در ناحیه ۲ از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۴،۴۲۵ نفر بوده‌است.

اماکن مهمی نظیر کاخ موزه سعدآباد، فرمانداری شهرستان شمیرانات، دادگاه ویژه روحانیت و چندین سفارتخانه از جمله سفارتهای آفریقای جنوبی و برزیل در این محله قرار دارند.

 

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه

باربری و اتوبار زعفرانیه آماده خدمت رسانی به صورت شبانه روزی در این منطقه میباشد.

باربری زعفرانیه خود را در قبال تمامی مشتریان خود در باربری زعفرانیه یا باربری نیاوران یا ... مسئول میداند و به همین دلیل تمامی وسایلی که قرار است از جایی به جای دیگر انتقال یابند ، به صورت رایگان بیمه میشوند و این بیمه برای مواقعی است که خدایی نکرده اگر در حین ارائه خدمات به وسایل شما صدمه ای وارد شود ، میتوانید تمامی خسارات را از بیمه دریافت نمایید.

باربری فردین تجارت دارای کادری متشکل از خانم ها و آقایان کار بلد و با تجربه میباشد که در انجام تمامی کار های اسباب کشی در کنار شما حضور دارند و شما را یاری میکنند.

شما میتوانید هنگام هماهنگی تعداد خانم های برای بسته بندی و تعداد آريالایان برای جابجایی را مشخص کنید تا طبق انتخابات شما کار زودتر انجام شود.

همچنین وسایل نقلیه باربری فردین تجارت هم برای رضایت مشتریان ماهانه معاینه فنی دریافت میکنند تا در اسباب کشی شما وقفه ایجاد نکنند.

و همچنین رانندگان این وسایل نقلیه هم افرادی با سابقه و راه بلد هستند که بهترین مسیر ها را برای انتقال وسایل منزل و لوازم اداری شما انتخاب کنند.

حمل و نقل و باربری در جهیزیه عروس ، کالای تجاری و اداری به تمام نقاط تهران و شهرستانهای به صورت شبانه روزی از توانایی های ماست. اتوبار ما در زعفرانیه برای یک اثاث کشی دقیق و بی دغدغه در خدمت شما است. امکان جابجایی از هرنقطه به هر نقطه دیگر با 100% تضمین و با بیمه نامه معتبر به صورت شبانه روزی را دارا هستیم. شرکت حمل و نقل و ترابری اتوبار و باربری در فردین تجارت را به خاطر بسپارید.

در موسسه باربری فردین تجارت تمامی بایدهای لازم جهت جابجایی بدون نقص حمل کالا بصورت درون شهری و بیرون شهری  با تکیه بر سالها تجربه درنظر گرفته شده است. و مفتخریم که سالیان است به صاحبان صنف‌های مختلف مانند تولیدکنندگان، تجار و بازرگانان خدمت‌رسانی کرده‌ایم. تمامی گزینه‌هایی که شاید پیش از اقدام به حمل و نقل به ذهن شما برسد از قبل توسط کارشناسان ما بررسی و در دستور کار قرار گرفته است مثل : تنظیم بیمه نامه پیش از عقد قرار، مشاوره به مشتریان جهت بسته بندی صحیح لوازم و انتخاب ماشین باربری مناسب و در نهایت رضایت سنجی و رسیدگی به نظرات مشتریان اگر در زمینه‌ای نارضایتی داشته باشند.

اتوبار زعفرانیه قادر است تا خیال شما را از بابت اتوباری مطمئن در محدوده منطقه زعفرانیه راحت نماید تا با آسودگی کامل ، در هر زمان از شبانه روز وسایل شما را از این منطقه جا به جا نماید.شما می توانید جهت اطلاعات کامل و اخذ مشاوره از ما با اتوبار زعفرانیه فردین تجارت تماس حاصل نمایید.

 

حمل و جابجایی وسایل منزل در زعفرانیه

همانطور که میدانید اسباب کشی یک امر سخت و پر درد سر است مخصوصا برای افرادی که تجربه کمی در حمل و جابجایی وسایل منزل در زعفرانیه دارند.

همچنین افرادی هستند که قبلا اسباب کشی کرده اند اما خاطره خوبی ندارند زیرا از یک شرکت باربری معتبر در زعفرانیه یا سایر نقاط استفاده نکرده اند و اصلا راضی نبودند.

به همین دلیل است که بهتر است قبل از اقدام برای انجام هر کاری ابتدا پرس و جو و مشورت کنید مخصوصا حمل وسایل منزل در زعفرانیه که یکی از کار های مهم است که اگر وسایل درست بسته نشوند و با روش های اصولی جابجا نشوند ، به وسایل صدماتی جبران ناپذیر وارد میشود که هیچکس اصلا راضی به این شرایط نیست.

حالا ما شرکت باربری فردین تجارت را به شما معرفی میکنیم که خدمات حمل و جابجایی وسایل منزلر زعفرانیه را به درستی برای شما انجام میدهد.

همکاران ما ابتدا تمامی وسایل شما را بازدید میکنند و طبق شرایط هم وسایل را بیمه میکنند و هم نرخ قیمت را به شما اعلام میکنند.

بعد از آن اگر بخواهید خدمات بسته بندی وسایل هم توسط افراد کاربلد و تجهیزات پیشرفته انجام میشود و اگر هم بخواهید خودتان این کار را انجام دهید ، ما فروش کارتن و تجهیزات بسته بندی وسایل را در لیست خدمات و محصولات شرکت خود داریم که میتوانید استفاده کنید.

بعد از این کار کادر نیرومند و باتجربه ما برای انتقال وسایل منزل در محل حاضر میشوند و با وسالی مثل هند تراک وسایل بزرگ و کوچک شما را جابجا میکنند و به مقصد میرسانند.

و در آخر هم در صورت نیاز میتوانید از خدمات چیدمان وسایل استفاده کنید...

 

حمل و جابجایی لوازم ادارات و شرکت ها در زعفرانیه

باربری در زعفرانیه

اسباب کشی و حمل و جابجایی لوازم ادارات و شرکت ها در زعفرانیه کار بسیار خاص و دشوار است زیرا تمامی وسایل ریز و درشت را باید در کمترین زمان به محل جدید انتقال داد.

حالا با این شرایط فکرش را بکنید اگر وسایل به درستی بسته نشده باشند صدمه میبینند و ممکن است خیلی مشکلات جبران ناپذیری برای صاحب و کارکنان شرکت ایجاد شود.

پس پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد حمل لوازم اداری در زعفذانیه را دارید حتما از یک شرکت باربری معتبر و مناسب استفاده کنید که هم به درستی بسته بندی را انجام دهد و هم به بهترین روش وسایل را از شرکت فعلی به شرکت بعدی انتقال دهد تا بتوانید سریعا به کار های خود رسیدگی کنید و سکونت پیدا کنید.

البته قبل از انجام این کار بهتر است حداقل یک هفته قبل از انجام جابجایی، تمامی کارکنان را در جریان قرار دهید. همه افرادی که برای شما کار می‌کنند. باید در جریان این جابجایی قرار گیرند.به دلیل تعطیل بودن شرکت در زمان اثاث کشی از کارکنان خود بخواهید تا کارهای خود را جمع‌بندی نمایند. قطعاً مشتریان شما از اهمیت بسیار خاصی برخوردار هستند. شما نمی‌توانید به خاطر جابجایی کار این عزیزان را عقب اندازید.
با مشخص کردن تاریخ دقیق اسباب کشی شرکت، به کارکنان خود در سازمان‌دهی اموراتشان کمک نمایید.
سعی کنید به مشتریان خود نیز اطلاع دهید. تا بدانند شما در چه بازه زمانی در حال جابجایی هستید. چراکه قطعاً در روزهای حمل اثاثیه تلفن‌های شرکت قطع خواهند بود.

 

بسته بندی وسایل منزل و لوازم اداری در زعفرانیه

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که قصد جابجایی اثاثیه منزل خود را دارند نحوه بسته بندی وسایل است.

بسته بندی صحیح از چهار جهت حائز اهمیت است :

1 . بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم بصورت صحیح باعث راحتی و افزایش سرعت حمل و جابجایی آنها می شود.
2 . بسته بندی صحیح از وارد شدن خسارت در هنگام جابجایی جلوگیری میکند
3 . وقتی بسته بندی لوازم بصورت حرفه ایی و استاندارد انجام شود جای کمتری می گیرد و در نتیجه از خودروهایی حمل بار کوچکتری استفاده می شود که تاثیر مستقیم در پائین آمدن هزینه بار می شود.
4 . وقتی وسایل شما خوب بسته بندی شده باشه بعد از یک اثاث کشی و داشتن خستگی ، دیگه نیازی به گشتن دنبال وسایل نیست و به راحتی می توان هر وسیله ایی را پیدا نمود.
باربری فردین تجارت با سالها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل آماده ارائه خدمات حرفه ای خود جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداره و شرکت ها و کارخانه ها است.

 

حمل یخچال ساید در زعفرانیه تهران

اگر در زندگی خود زمانی مستاجر بودید یا به هر دلیل خانه را عوض کرده باشید، قطعاً با مشکلات ناشی از حمل وسایل سنگین و گران بها مثل حمل یخچال ساید بای ساید در زعفرانیه آشنا هستید. حمل وسایل سنگین خانگی هم مشکل است و هم حساس. این کار نیاز به دقت، فراست و زکاوت دارد. داشتن زور بازو برای حمل بار نیاز است. اما به هیچ وجه کافی نیست. حمل وسایل بزرگ و سنگین در راه پله های طولانی و راه روهای تنگ و باریک  به تخصص و به کار بردن یک سری اصول و تکنیک نیازمند است. روش هایی که از آسیب دیدن زیبایی ظاهری و وسایل فنی  جلوگیری کند. روش های مناسب حمل و انتقال یخچال و فریزر ساید بای ساید را در این متن با هم مرور می کنیم ، باربری سپند بار با ایجاد خدمات تخصصی در زمینه حمل و جابجایی تخصصی ساید بای ساید آماده است خدمات حرفه ای اثاث کشی منزل و جابجایی تخصصی ساید بای ساید را برای شما انجام داده و به مقصد مورد نظرتان برساند.

 

حمل گاوصندوق در زعفرانیه تهران

حمل گاوصندوق در زعفرانیه

جابجایی گاوصندوق های کوچک و یا متوسط بسیار آسان تر است و معمولا یک یا دو کارگر باربری براحتی می توانند آنرا حمل کنند. اما جابجایی گاوصندوق های بزرگ کاری است مشکل و پر زحمت برای افراد عادی. اما نه برای کارکنان اتوبار تهران. 

چرا که کارگران حمل بار ضمن آشنایی با جزئیات حمل و نقل گاوصندوق ها براحتی می توانند با استفاده از وسایل و یا لوازم مورد نیاز آنها را به خودروهای باربری انتقال داده و به مقصد حمل کنند. 
البته مسئله دیگر توانایی جسمی بالاست که خوشبختانه بسیاری از کارگران اتوبار فردین تجارت دارای چنین توانایی هستند. این افراد باید دارای قدرت بدنی بالایی باشند تا چنین اجسام سنگینی را بتوانند براحتی بلند کرده و حمل کنند. البته همانطور که اشاره کردیم جهت حمل گاو صندوق های بزرگ معمولا نیاز به چند کارگر است. 

 

قیمت باربری در زعفرانیه

همانطور که گفته شد باربری فردین تجارت یکی از شرکت های باربری جزو اتحادیه باربری های تهران است که بسیار خوشنام و شناخته شده است و دارای بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه اسباب کشی درون شهری و همچنین باربری کشور های دیگر مثل ارسال بار به ترکیه است تمامی خدمات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهد.

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از قیمت باربری در زعفرانیه تهران با ما در تماس باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید