X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

باربری اقدسیه

02144313379 کارشناس ترکیه
باربری اقدسیه

باربری فردین تجارت یکی از بهترین و منصفانه ترین شرکت های باربری در اقدسیه و سایر مناطق تهران میباشد که خدمات بسته بندی وسایل منزل ، جابجایی وسایل و همچنین چیدمان را توسط افراد کار بلد و با قیمت مناسب ارائه میدهد

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

شرکت باربری فردین تجارت آماده ارائه تمامی خدمات اسباب کشی در سر تا سر تهران میباشد و باربری اقدسیه هم یکی دیگر از شعبات این شرکت باربری معتبر است.

باربری فردین تجارت تمامی خدمات در زمینه اسباب کشی اعم از بسته بندی تخصصی ، جابجایی حرفه ای و همچنین چیدمان را طبق سلیقه شما انجام میدهد و دارای کادری مجرب و ماشین های مجهز است.

پس در ادامه با ما همراه باشید تا با خدمات باربری در اقدسیه بیشتر آشنا شوید.

 

موقعیت جغرافیایی اقدسیه

یکی از محله‌های شمال شرق تهران و منطقه شمیران است. این محله در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع است.

خیابان اقدسیه (برادران شهید موحد دانش) از میدان اقدسیه (شهدای ارتش) در شرق آغاز شده، در میانه راه خیابان آجودانیه را قطع می‌کند و در نهایت به سه‌راه اقدسیه در تقاطع خیابان پاسداران در غرب منتهی می‌شود.

 

باربری اقدسیه

اتوبار اقدسیه

حمل و نقل و اسباب کشی همیشه زحمت و خستگی برای افراد و خانه وارها داشته است و به همراه آن خسارت ها و زیان هایی که ممکن است به وسایل وارد شده باشد. این خستگی و ناتوانی به دو دلیل است، اول اینکه خود این فعالیت را به تنهایی یا با آشنایان انجام دادید، و یا اینکه حمل وسایل و اسباب خود را به گروه باربری  سپردید که خدمات مناسب این زمینه را به خوبی ارائه نمی دهند.

در مورد اول شما نباید این فعالیت را به نهایی انجام دهید ، حتی نباید از آشنایان یا دوستانتان کمک بگیرید، چرا که هر فعالتی افراد متخصص خود را دارد و شما باید از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه تخصص دارند و با تمام مراحل و روش های آن آشناییت دارند.

دوم آنکه در انتخاب گروه باربری در اقدسیه و سایر نقاط باید دقت کرد و گروهی را انتخاب کرد که خدمات باربری را کاملا صحیح و درست انجام دهند ، به این علت که بسته بندی و حمل و نقل وسایل ، فرایندی است که باید به گونه ای انجام شود تا کمترین خسارتی به وسایل وارد نشود.

ما همچنین برای باربری اقدسیه خدمات بسته بندی مخصوص وسایل را هم ارائه می‌دهیم تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را ندارید، با خیالت راحت خدمات بسته بندی را برای باربری اقدسیه درخواست کنید تا کارکنان ما با انواع کارتن‌ها ، فوم های ضربه گیر و سلفون وارد صحنه شوند و بسته بندی اصولی را برای شما انجام دهند.

 

اتوبار در اقدسیه

اقدسیه از دیگر شعبات باربری فردین تجرت میباشد که تمامی خدمات اعم از بسته بندی وسایل ریز و درشت منزل و ادارت و همچنین جابجایی تمامی اجسام سبک و سنگین را همراه با ضمانت و بیمه انجام میدهد و باعث راحتی و آسایش تمامی شهروندان شده است.

از ویژگی های این باربری در اقدسیه میتوان به موارد زیر اشاره کرد که باعث خوش شناخته شدن این شرکت شده است :

– عملکرد عالی و باکیفیت

– بهره گیری از نیروهای ورزیده و افراد باتجربه

– استفاده از تجهیزات و وسایل درجه یک جهت بسته بندی 

– به کارگیری ماشین های حمل بار تازه و ایمن

– استخدام و به کارگیری از رانندگان حرفه ای

همچنین تمامی کادر ما 24 ساعته و در تمامی ایام آماده ارائه خدمات در سر تا سر تهران میباشند.

مورد دیگر این است از ابتدای شروع به کار تمامی وسایل بیمه میشوند تا دیگر نگران وسایل گرانقیمت و ارزشمند خود نباشید و با ما بهترین اسباب کشی عمرتان را تجربه کنید.

 

وانت بار و نیسان بار اقدسیه

وانت بار و نیسان بار اقدسیه

بجز اسباب کشی و جابجایی تمامی وسایل ، احتمالا افراد و خانواده هایی هستند که وسایلی مانند یخچال ، گاز و ماشین لباسشویی و ظرفشویی و غیره را خریداری میکنند و این افراد ترجیح میدهند با وانت یا نیسان وسیله را به منزل خود حمل کنند.

به همین علت برای راحتی و آسایش مردم ایران خدمات وانت بار و نیسان بار را نیز فراهم کرده ایم که این خدمات همراه با انواع وانت و نیسان مجهز و راننده راه بلد و همراه با تعداد کارگران ارائه میشود و همچنین این خدمات قیمت های مناسب و تخفیفات ویژه هم دارند.

فقط با یک تماس با شماره درج شده در سایت از خدمات ما بهره مند شوید.

 

خدمات باربری اقدسیه

حمل بار در اقدسیه

 • ارسال سرویس باربری سبک و سنگین ( وانت بار، نیسان بار ، خاور و کامیون ) با راننده متعهد و حرفه ای در اقدسیه
 • اعزام نیروهای خانم و آقا متخصص و آموزش دیده برای بسته بندی و جابجایی در اقدسیه
 • فروش کارتن و تجهیزات بسته بندی در اقدسیه
 • مشاوره و راهنمایی شبانه روزی و رایگان در اقدسیه
 • حمل و جابجایی وسایل سنگین مثل گاوصندوق و پیانو و یخچال ساید در اقدسیه
 • حمل و جابجایی ویژه تازه عروس و داماد ها در اقدسیه
 • بسته بندی تخصصی وسایل کوچک و بزرگ در اقدسیه
 • ارسال بار از اقدسیه به شهرستان
 • صدور بار نامه و بیمه نامه در اقدسیه

 

جابجایی و حمل وسایل منزل در اقدسیه

باربری اقدسیه

حمل و جابجایی وسایل منزل در اقدسیه آن هم به طور سالم و بدون وارد شدن کوچکترین صدمه ای به وسایل یکی از اصلی ترین نگرانی های خانواده هایی است که قصد اسباب کشی دارند.

اما اصلا نگران نباشید چون باربری فردین تجارت خدمات خود را در تمامی شعبات مناطق تهران مثل باربری ولیعصر و باربری اقدسیه ارائه میکند تا یک اسباب کشی مطمئن و بی درد سر داشته باشید.

خدمات اصل ما کیفیت بالا و رضایت کامل مشتریان و همچنین جذب مشتری بیشتر است و به همین علت تمامی خدمات را با کادری مجرب و کار بلد همراه با تجهیزات تخصصی و همچنین ماشین های مجهز انجام میدهیم و جدا از این ها قیمت و تعرفه باربری اقدسیه شرکت باربری فردین تجارت از سایر شرکت های باربری ارزانتر است.

حمل اثاثیه منزل اگر با برنامه ریزی و توسط شرکتی با اعتبار انجام شود معمولا آسان و بدون دغدغه می باشد ولی از آنجایی که اکثر افراد تجربه مناسبی را از حمل اثاثیه منزل نداشته اند موجب شده است اسباب کشی کمی طاقت فرسا تصور شود. شرکت تمام کار در تلاش است با ارائه راهکار های بی نظیر در زمینه حمل بار سهولت مناسبی را برای شما در زمینه حمل اثاثیه منزل فراهم کند.

 

بسته بندی وسایل منزل در اقدسیه

باربری فردین تجارت یکی از شرکت های معتبر باربری در اقدسیه و سایر نقاط تهران است که سالها فعالیت و تجربه در زمینه بسته بندی وسایل و همچنین دیگر خدمات اسباب کشی دارد.

باربری ما با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات ، در زمینه ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه جهت اسباب کشی منازل، اداره ها و شرکت ها سلامت و سرعت در جابجایی اسباب و اثاثیه شما را تضمین نمی نماید.

بسته بندی وسایل در اقدسیه به صورت حرفه ای یکی از مهم ترین بخش های خدمات اثاث کشی و حمل بار است که توسط شرکت های باربری و اتوبار در تهران ارائه می گردد. از جمله شرکت های باربری که توانسته با موفقیت در این زمینه گام بردارد، شرکت باربری فردین تجارت است که با داشتن تخصص در زمینه اسباب کشی و بسته بندی لوازم، بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کرده است.

شما در هر نقطه ای از تهران که هستید می توانید در اسرع وقت با همکاران ما تماس گرفته و از مزایای بسته بندی ما بهره مند شوید.

بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل و یا شرکت ها جهت جابجایی و حمل بار، کاری نیست که از عهده هر کسی بربیاید. تنها کسانی که در این زمینه دارای تجربه هستند می توانند به بهترین نحو ممکن، این امور به انجام برسانند.

 

حمل و جابجایی یخچال ساید در اقدسیه

حمل یخچال ساید در اقدسیه

نحوه حمل و جابجایی یخچال ساید در اقدسیه در هنگام اثاث کشی دارای اهمیت بالایی است و یک ضربه کوچک به آن ممکن است باعث خرابی یخچال شود .

حساسیت بالا در حمل یخچال ساید به دلیل قیمت بالای این مدل یخچال از اهمیت بالایی برخوردار است ؛ به همین دلیل استفاده از افراد متخصص و کار بلد در این زمینه از اهمیت فراوانی برخوردار است

یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمانها ، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قُر شدگی دارند .

استفاده از پتو و کارتن به عنوان یک ابزار کاربردی جهت انتقال یخچال ساید شما می تواند در تضمین سلامت در زمان انتقال آنها موئثر باشد .

در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب یکی از ترفندهایی که مورد نیاز است ، باز نمودن درب یخچال و فریزر می‌باشد که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک فراوانی می کند

فرستادن تکنسین فنی جهت باز و بسته کردن درب یخچال ساید به همراه نیروهای جابجایی اثاثیه منزل توسط شرکت های اسباب کشی می تواند انتقال یخچال به اقدسیه را برای مشتریان آسان کند .

 

حمل و جابجایی گاوصندوق در اقدسیه

بعضی از وسایل به دلیل وزن زیادی که دارند برای جابجایی و حمل نیاز به مهارت خاصی دارند و شما نمی توانید به تنهایی آن ها را جابجا کنید. گاوصندوق نیز وسیله بسیار سنگینی است که برای حمل گاوصندوق و جابجایی گاوصندوق شما باید از افراد متخصص و کارشناس در این زمینه کمک بگیرید.

شما برای جابجایی گاوصندوق در اقدسیه نیاز به اطلاعاتی خواهید داشت و انجام حمل گاوصندوق کار هرکسی نیست و انجام این کار برای بسیاری از افراد می‌توانند خطرناک باشد.

در این مقاله در خصوص چگونگی بالا بردن گاوصندوق از پله، هزینه حمل گاوصندوق، حمل کردن گاوصندوق و چگونگی انجام آن اطلاعات مفیدی را در خدمت آن قرار می دهیم.

گاوصندوق از جمله وسایل بسیار سنگین در خانه و محل کار آن به شمار می رود و حمل گاوصندوق کار بسیار سختی است.

این کار نیز مانند بسیاری از کارهای تخصصی نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد. همه گاوصندوق باید توسط افراد خبره و آموزش دیده در این زمینه انجام شود.

در غیر اینصورت اشخاص عادی نمی توانند به راحتی گاوصندوق را جابجا کنند و یا در صورتی که قادر به انجام این کار باشند چون مهارت خاصی ندارند و این کار می‌تواند برایشان بسیار خطرناک باشد و آسیب زیادی به بدن  اشخاص وارد کند.

 

نکاتی مهم در مورد اسباب کشی در اقدسیه تهران

باربری در اقدسیه

 1. اولین مرحله از کار را اینطور شروع کنید ، لیستی از تمامی کار هایی که طی اسباب کشی باید انجام شود را به ترتیب اهمیت اولویت بندی کرده و به صورت مکتوب بنویسید.
 2. حالا شما از کار هایی که باید انجام شود آگاهی کامل دارید و نوبت این است که ببینید برای بسته بندی لوازمتان به چه وسایلی نیاز  دارید ؛ مثلا : جعبه (اما نه هر جعبه ای !!) جعبه های ضخیم و مقوایی که توانایی تحمل وزن بار ها را داشته باشد با سایز های متفاوت ، طناب ، پارچه برای پیچیدن دور وسایلی مثل : رخت خواب یا لباس ها ، چسب نواری پهن و محکم ، منگنه ، برچسب و ماژِک برای این که اطلاعات وسایل داخل جعبه را روی آن ها دقیق یادداشت کنید (تا زمان باز کردن وسایل دچار مشکل نشوید) ، روزنامه باطله ، پلاستیک های حباب دار برای ظرف ها و وسایل شکستنی .
 3. قبل از بسته بندی وسیله ها آن ها را تمیز کند و بشویید البته برای وسایلی مثل ظرف های مصرفی تان تنها این یک بار کفایت نمی کند و بعد از باز کردن وسایل در مکان جدید هم باید مجدادا به خوبی شست و شو شوند .
 4. برای بسته بندی کردن لوازم شکستنی تان اگر جعبه های کارخانه ایشان را نگه داشته اید هنوز ، ابتدا آن ها را داخل پلاستیک های  حباب دارد بگذارید و بعد داخل جعبه خودشان و در صورت نداشتن جعبه های اصلی خودشان ، باید بسته بندی تان محکمتر باشد ، ابتدا هر یک از وسایل یا ظروف را به صورت جداگانه داخل روزنامه بپیچید سپس داخل پلاستیک حباب دار قرار دهید در مرحله نهایی هم آن ها را با دقت کنار یکدیگر در جعبه ی بزرگی قرار دهید .
 5. نکته ای که در این قسمت به شما میگوییم نکته ی بسیار مهمی است ؛ شما باید قبل از استفاده از هر کدام از جعبه ها از محکم بودن مقوای خود جعبه و همچنین اتصالاتش کاملا مطمئن شوید تا خدای نکرده زمان جابه جایی ، جعبه ها پاره نشوند و مشکلی برای وسایلتان پیش نیاید.
 6. وسایل ریز و کوچک شکستنی را لا به لای پارچه و روزنامه بپیچید و آن ها را به جای جعبه داخل ظروف پلاستیکی در دار آشپزخانه  تان قرار دهید.
 7. وقتی میخواهید وسایل را درون جعبه ای بچینید خصوصا جعبه های مقوایی نکته ی بسیار مهم این است که : به وزن بار هایتان و  همچنین میزان تحمل جعبه توجه کامل کنید تا در زمان جا به جایی مشکلی پیش نیاد (شما برای محکم تر کردن اتصالات جعبه های مقوایی تان میتوانید از چسب کاری آن قسمت ها با چسب پهن استفاده کنید )
 8. شما میتوانید برای حمل و نقل راحت تر و همراه با آسودگی خاطر بیشتر از طناب های ضخیم برای استحکام بخشیدن هرچه بیشتر به جعبه هایتان استفاده کنید.

 

خدمات باربری اقدسیه

 

قیمت و هزینه باربری در اقدسیه

اتوبار و باربری اقدسیه برای باربری و حمل و نقل اثاثیه از نیسان ‌بار، خاور،وانت‌بار و کامیون بهره گرفته و به صورت کامل موکت کاری کرده است. اتوبار فردین تجارت قیمت باربری در اقدسیه خود را براساس چند پارامتر از قبیل مسافت مبدا تا مقصد، طبقه مبدا، طبقه مقصد، تعداد کارکنان، تعداد بار، نوع بار، ترافیک، بسته‌بندی و ... محاسبه می کند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید