X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به فنلاند با قیمت مناسب

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به فنلاند

اگر قصد دارید به منظور سفر، مهاجرت و ادامه تحصیل به کشور فنلاند بروید و نیاز به ارسال بار دارید، می توانید از خدمات ارسال بار به فنلاند، بسته بندی بار، تشریفات گمرکی و هزینه های ارسال معقول شرکت فردین تجارت استفاده کنید.

این مجموعه خدماتی نظیر مشاوره رایگان، پیک آپ و بسته‌بندی تخصصی جهت حمل هوایی بار و تشریفات گمرکی را در بصرفه ‌ترین قیمت‌ ارائه می‌دهد.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به فنلاند

فنلاند کشوری در شمال قاره ی اروپا می باشد که افراد زیادی از ایران برای گردشگری یا اقامت به این کشور سفر می کنند.همچنین قلعه های صنعتی نیز در این کشور وجود دارد و همین امر موجب مبادلات صنعتی و تجاری بین این کشور و ایران  شده است. هر ساله محصولات زیادی از شرکت های ایرانی توسط شرکت های فنلاندی خریداری شده و برای ارسال از راه های هوایی آماده می شوند. حمل هوایی بار به فنلاند بسیار سریعتر از ارسال بار به فنلاند به شیوه دریایی می باشد. با توجه به نوع کالا و زمان رسیدن کالا به مقصد کارشناسان شرکت فردین تجارت می توانند شما را در انتخاب شیوه ارسال بار راهنمایی کنند.

حمل بار هوایی به فنلاند

هلسینکی پایتخت کشور فنلاند می باشد که دارای فرودگاه بین المللی بوده و صنعت حمل و نقل هوایی در کشور فنلاند از طریق این فرودگاه انجام می شود. سالانه تاجران و افراد زیادی به قصد تحصیل از ایران به مقصد هلسینکی فنلاند مهاجرت کرده و قصد ارسال و حمل بار خود به ساده ترین روش ممکن را دارند. بهترین و مطمئن ترین راه برای حمل بار به فنلاند از طریق خطوط هوایی می باشد چرا که مسافت این کشور با ایران بسیار زیاد بوده و حمل بار با کشتی ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا به مقصد برسد.

شرایط و مراحل ارسال بار به فنلاند

ارسال بار به کشور فنلاند با شرایط خاصی امکان پذیر می باشد که برای این کار باید مراحل زیادی پشت سر گذاشته شود که ما در این قسمت به بعضی از این شرایط و مراحل اشاره کرده ایم.

 • یکی از مهم ترین شرایط ارسال بار به فنلاند به صورت هوایی استفاده از خدمات فریت بار می باشد که در صورتی که از این خدمات استفاده نکنید تنها می توانید تعداد بار محدودی به این کشور ارسال کنید که در صورت تجاری بودن بارهای شما اصلا شیوه مناسبی نیست.
 • یکی دیگر از شرایط ارسال بار به فنلاند، بررسی وزن بار شما می باشد چرا که ممکن است نوع بار در تشریفات گمرکی اختلال ایجاد کند بنابراین قبل از هر کاری بار به صورت تخصصی وزن می شود.
 • اصل پاسپورت دو طرف یعنی فرستنده و گیرنده باید حاضر شود.
 • وجود اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده نیز الزامی است.
 • حتما باید آدرس دقیق فرستنده و گیرنده موجود باشد و همچنین شماره تلفن دو طرف و لیست محصولات ارسال شده نیز حاضر شود.
 • فاکتور فروش محصولات به کشور فنلاند یکی دیگر از مدارکی است که برای ارسال بارهای تجاری به فنلاند لازم است.
 • برای ارسال بار تجاری باید کارت بازرگانی نیز داشته باشید.

شرکت‌های هواپیمایی واسطه برای ارسال بار به فنلاند

به دلیل استقبال مسافران از ارسال هوایی بار به نقاط مختلف جهان، شرکت های هواپیمایی زیادی شروع به فعالیت در این زمینه کرده اند. از این جهت شرکت فردین تجارت به صورت فعال و معتبر در ارسال بار به فنلاند از مبدا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی در کنار شما بوده و در این مسیر به شما یاری می رساند.

فرودگاه امام خمینی سالانه تعداد بسیار زیادی از مسافران و هزاران تن بار را به مقاصد و شهرهای مختلف فنلاند ارسال  می نماید.

شما می‌توانید برای ارسال بار به فنلاند از طریق یکی از فرودگاه‌های ذکر شده، از ناوگان هواپیمایی‌ های زیر استفاده کنید:

 • کارگو هواپیمایی قطر
 • کارگو هواپیمایی امارات
 • هواپیمایی لوفتهانزا
 • کارگو هواپیمای ایرفلوت
 • امکان ارسال بار به شهر دلخواه شما در فنلاند

ارسال بار به الاجاروی در فنلاند

یکی از شهر های محبوب فنلاند برای گردشگران، الاجاروی می باشد که این شهر دارای معماری مدرن، طبیعت بی نظیر و… بوده و به عنوان بهترین شهر برای زندگی در فنلاند شناخته می‌شود. به منظور ارسال بار به الاجاروی می توانید با شرکت فردین تجارت تماس حاصل نمایید و مراحل لازم را برای فریت بار طی کنید.

اطلاعات لازم برای ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های فنلاند

پس از ارسال بار به فرودگاه فنلاند، بار توسط مامور گمرکی فنلاند با توجه به بارنامه چک می‌شود و درصورت عدم داشتن مغایرت بار آماده ترخیص می‌شود. لازم به ذکر است که ارسال محمولات تجاری به فنلاند مشمول عوارض گمرکی خواهد شد و مشتریان ملزم به پرداخت آن هستند و تنها در صورتی که بار مسافری باشد، نیازی به پرداخت عوارض گمرکی نخواهد بود. همچنین در صورت وجود بار تجاری و اجناس نو در بار مسافری افراد باید عوارض خود را پرداخت نمایند.

عوارض گمرکی بسته به مبلغ ثبت شده در فاکتور فروش محموله و تشخیص و ارزیابی مامور گمرک باید توسط گیرنده بار پرداخت شود و در هر صورت چه بار شخصی باشد و یا تجاری، می بایست تا 48 ساعت پس از ورود بار به فرودگاه مقصد، نسبت به ترخیص آن اقدام کرد در غیر این صورت بار به قسمت انبارداری فرودگاه منتقل شده و هزینه های انبار داری برای بار لحاظ خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص بار

 • Packing list
 • Invoice
 • کپی بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی 
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

برای دریافت اطلاعات تکمیلی و سایر موارد توصیه می کنیم با کارشناسان مجموعه فردین تجارت تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم به شما اعلام شود.

هزینه ارسال بار هوایی به فنلاند

هزینه ارسال بار به فنلاند کاملا متغیر است و نمی توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت. موارد زیادی بر هزینه ارسال بار به فنلاند تاثیر می‌گذارند که شامل فاکتورهای زیر می شوند:

 1. نوع بار: هر بار و وسایلی برای ارسال به فنلاند دارای قیمت خاص خود می باشد. برای مثال قیمت صادرات پسته با قیمت ارسال فرش کاملا متفاوت است.
 2. شهر مقصد: ارسال بار به هر فنلاند با ارسال بار به پرتغال دارای تفاوت است چرا که فاصله بین این کشورها متفاوت می باشد.
 3. هزینه مربوط به بسته بندی: با توجه به نوع بسته بندی بار و مدل آن توسط شرکت، قیمت ارسال بار متغیر است.
 4. هزینه گرفتن مجوز: برای گرفتن مجوزهای لازمه ارسال بار، نیاز است هزینه زیادی پرداخت کنید که گاهی این هزینه ها نوسان دارند.
 5. وزن بار: وزن بار تاثیر مستقیمی بر روی قیمت ارسال دارد؛ هر چقدر وزن بار بیشتر باشد هزینه فریت بار کمتر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مجموعه فردین تجارت تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید