X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به بلژیک

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به بلژیک

اگر شما نیز جز افرادی هستید که به کشور بلژیک مهاجرت کردید و نیاز است ارسال لوازم شخصی و یا اثاثیه منزل خود را به بلژیک ارسال نمایید؛ و یا تاجر هستید و قصد ارسال انواع بارهای تجاری را به کشورهای دیگر مانند بلژیک را دارید، باید پیش از هر اقدامی بدانید که چه بارهایی را می‌توان به کشور‌ بلژیک ارسال نمود

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

اگر شما نیز جز افرادی هستید که به کشور بلژیک مهاجرت کردید و نیاز است ارسال لوازم شخصی و یا اثاثیه منزل خود را به بلژیک ارسال نمایید؛ و یا تاجر هستید و قصد ارسال انواع بارهای تجاری را به کشورهای دیگر مانند بلژیک را دارید، باید پیش از هر اقدامی بدانید که چه بارهایی را می‌توان به کشور‌ بلژیک ارسال نمود، روش‌های حمل بار به بلژیک چگونه هستند، چه مدارکی برای ارسال انواع بار به بلژیک نیاز است، بهترین شرکت حمل و نقل بین‌المللی برای باربری به بلژیک‌کدام است و هزینه ارسال بار به بلژیک چگونه محاسبه می‌شود. برای اطلاع از تمامی مراحل‌ و‌ نکات مربوط به ارسال بار به کشور بلژیک، ما تا انتهای این متن همراه شوید.

ارسال انواع بار به بلژیک

به طور کلی انواع بارهایی که می‌توان به کشورهای مختلف از جمله بلژیک ارسال کرد شامل موارد زیر می‌شوند:

 • بارهای شخصی
 • بار تجاری
 • لوازم منزل و اثاثیه منزل

شما می‌توانید برای ارسال هر یک از انواع این بارها، یک شرکت معتبر و مطمئن حمل و نقل بین‌المللی را  انتخاب نموده و تمامی مراحل ارسال بار را به آنها باشد. در ادامه به معرفی ویژگی‌های بهترین شرکت باربری به‌ بلژیک می‌پردازیم.

حمل بار به بلژیک به صورت زمینی

یکی از‌ رایج‌ترین و‌ متداول‌ترین روش‌های حمل بار به بلژیک، ارسال بار به روش زمینی یا ترانزیت است. در این روش بار شما به وسیله کامیون یا تریلی‌های مسقف یا چادردار به شهرهای مختلف بلژیک حمل می‌شود. هزینه ذین روش در‌ مقایسه با دیگر‌ روش‌ها از هزینه کمتری برخوردار است اما اگر زمان رسیدن کالاها یا محموله خود به مقصد مورد نظر برای شما اهمیت دارد، باید بدانید که مدت زمانی که در این روش بار شما مدت زمان زیادی در مسیر بوده و حداقل ۳۰‌ روز  طول می‌کشد تا به مقصد برسد.

ارسال هوایی بار به بلژیک

ارسال انواع بار به کشورهای دیگر از جمله بلژیک از طریق هواپیما، سریع‌ترین و امن‌ترین روش ممکن است. شما می‌توانید بارهای شخصی خود را هنگام پرواز به کشور بلژیک به همراه خود حمل کنید. اما باید در نظر داشته باشید که در این حالت شما می‌توانید تنها تا سقف ۳۰ کیلوگرم بار همراه خود داشته باشید. اگر وزن بار شما بیشتر از حد مجاز باشد، باید هزینه آن را پرداخت نمایید که در این صورت هزینه آن بسیار زیاد خواهد شد. برای رفع این مشکل، شما می‌توانید از خدمات فریت بار هوایی استفاده نمایید.

فریت بار به بلژیک

در روش فریت بار، انواع بارها به وسیله هواپیماهای بزرگ باربری به کشور نروژ ارسال می‌شوند. در این حالت سقف محدودیت وزن بار ارسالی شما به ۳۰۰ کیلوگرم افزایش پیدا کرده و هزینه‌های باربری تا یک سوم کاهش پیدا خواهد کرد. به طور‌ کلی در روش فریت بار ۴ روز طول می‌کشد تا بار شما به مقصد برسد، اما این مدت زمان ممکن است بر اساس ایرلاین انتخابی شما و کشور مورد نظر تغییر کند. برای فریت بار بهتر است حداقل ۲ هفته قبل از زمان مورد نظر خود برای ارسال بار خود به نروژ اقدام نمایید، زیرا این روش مراحل طولانی و زیادی دارد که باید پشت سر گذاشته شوند.

حمل و‌نقل دریایی به بلژیک

روش حمل و‌ نقل دریایی مناسب‌ترین روش برای ارسال بارهای تجاری و لوازم منزل سنگین و حجیم به شمار می‌رود؛ زیرا کشور بلژیک دسترسی زیادی به آب‌های آزاد دارد. به همین دلیل شما می‌توانید انواع بارها و‌ کالاهای بزرگ‌ و سنگین خود را از ایران با کشتی از طریق دریای خلیج فارس و دریای عمان به کشور بلژیک ارسال نمایید.

خدمات ارسال بار به بلژیک شرکت فردین تجارت

تمامی شرکت‌های حمل و‌ نقل بین‌المللی باید خدمات مختلفی را به شما ارائه دهند تا مشکلات شما را در زمینه ارسال بار به کشور بلژیک برطرف نماید. از جمله خدمات شرکت فردین تجارت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بسته‌بندی اصولی بارها، کالاها و لوازم منزل شما در محل
 • حمل بار از محل به فرودگاه
 • انجام تمامی کارها و تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مشتری
 • اخذ مجوزهای لازم
 • پالت‌بندی بارها و استفاده از جعبه‌های چوبی (در صورت نیاز)
 • اخذ بارنامه
 • پیگیری حمل بار شما از ایران به مقصد مورد نظر در بلژیک

علاوه بر این، از دیگر خدمات فردین تجارت در‌ زمینه ارسال بار به سایر کشورها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حمل بارهای مسافری
 • ارسال هوایی لوازم منزل به بلژیک
 • صادرات و ارسال کالاهای چوبی
 • ارسال و‌ صادرات فرش، گلیم و قالی به بلژیک
 • صادرات آثار هنری و صنایع دستی ایران
 • ارسال انواع مواد غذایی تازه و خشک
 • صادرات زعفران به بلژیک
 • ارسال لوازم مورد نیاز برای رستوران ایرانی

خدمات بسته‌بندی فریت بار

بسته‌بندی مناسب و اصولی باید متناسب با نوع بار شما انجام شود. به عنوان مثال اگر بار شما مواد غذایی است باید طوری بسته‌بندی شوند که سالم و تازه باقی بمانند و یا اگر محموله ارسالی شما لوازم منزل است، باید لوازم شکستنی با دقت و به وسیله نایلون‌های حباب‌دار بسته‌بندی شوند تا آسیب نبینند. علاوه بر این، بهتر است فضاهای خالی با یونولیت پوشانده شوند.

مراحل فریت بار به بلژیک چگونه است؟

 1. مرحله اول: پیش از هر چیز شما باید یک شرکت باربری معتبر و مطمئن برای ارسال بار به بلژیک انتخاب نمایید. مجموعه فردین تجارت بهترین و‌ مناسب‌ترین انتخاب برای ارسال انواع بارها و کالاهای شما به بلژیک می‌باشد.
 2. مرحله دوم: شما می‌توانید از مشاوره رایگان این شرکت در زمینه اطلاع از قوانین و‌ مقررات کشور بلژیک و انتخاب بهترین روش حمل بار با توجه به شرایط خود بهره‌مند شوید.
 3. مرحله سوم: شرکت فردین تجارت به محل مورد نظر شما آمده و کالاهای شما را به بهترین روش بسته‌بندی می‌نماید.
 4. مرحله چهارم: پس از بسته‌بندی بارها‌ محموله به سمت فرودگاه امام خمینی حمل می‌شود و پس از آن تمامی تشریفات گمرکی ارسال بار بدون نیاز به حضور شما و توسط شرکت فردین تجارت انجام می‌شوند.
 5. مرحله پنجم: مدارک مورد نیاز به فرودگاه امام خمینی ارسال می‌شوند.
 6. مرحله ششم: پس از ارائه مدارک، باید بیمه‌نامه، بارنامه و مجوزهای لازم دریافت شوند.
 7. مرحله هفتم: بار شما توسط هواپیما به کشور بلژیک ارسال شده و‌ مدارک در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به طور‌ کامل با شرکت تسویه نمایید.
 8. مرحله هشتم: شما می‌توانید پس از ارسال بار، شرایط و وضعیت بار‌‌ خود را پیگیری نمایید.

برای ارسال بار به بلژیک چه مدارکی نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارها و لوازم شخصی شامل موارد زیر می‌شوند:

 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • آدرس کامل فرد فرستنده و گیرنده
 • کد پستی و تلفن تماس گیرنده
 • کپی بلیط
 • پکینگ لیست یا لیست بسته‌بندی بارها

مدارک مورد نیاز برای ارسال بارهای تجاری:

 • فاکتور فروش
 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم
 • بارنامه هوایی
 • پکینگ لیست یا لیست بسته‌بندی بارها

شرکت فردین تجارت، بهترین شرکت حمل و نقل بین‌المللی به بلژیک

شرکت حمل و نقل بین‌المللی فردین تجارت با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه ارسال بار به کشورهای مختلف از جمله کشور بلژیک، به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌ها شناخته می‌شود. این مجموعه با داشتن تیمی مجرب و حرفه‌ای، بهترین خدمات را در زمینه ارسال بار به بلژیک به مشتریان عزیز خود ارائه می‌دهند. یکی از خدماتی که مجموعه فردین تجارت پیش از ارسال بار به شما ارائه می‌دهد، اطلاع‌رسانی درباره قوانین و‌ مقررات ارسال بار به بلژیک است. ارسال انواع بار و‌ کالاهای مختلف به کشورهای عضو اتحادیه اروپا از جمله بلژیک، مشمول قوانینی می‌شوند که نیاز است از آن‌ها اطلاع داشته و آن‌ها را رعایت نمایید. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و کسب‌ اطلاعات بیشتر درباره این مجموعه و شرایط ارسال بار به بلژیک، با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.

نحوه اطلاع از هزینه‌های ارسال بار به بلژیک

شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه‌های ارسال انواع بارهای تجاری، شخصی و لوازم منزل به کشور بلژیک در مجموعه فردین تجارت، با شماره‌های درج شده در سایت تماس گرفته و از راهنمایی‌های کارشناسان ما بهره‌مند شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید