X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به دانمارک به چه روش‌هایی انجام می‌شود؟

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به دانمارک

ارسال بار به دانمارک بارهای تجاری و بارهای شخصی را شامل می‌شود که می‌تواند به 3 روش زمینی، دریایی و هوایی انجام شود که هر یک از آن‌ها مزایا و معایب خود را داشته و می‌توانند برای هر یک از انواع بارهای تجاری و شخصی مناسب باشند.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به دانمارک بارهای تجاری و بارهای شخصی را شامل می‌شود که می‌تواند به 3 روش زمینی، دریایی و هوایی انجام شود که هر یک از آن‌ها مزایا و معایب خود را داشته و می‌توانند برای هر یک از انواع بارهای تجاری و شخصی مناسب باشند. شرکت فردین تجارت انواع بار شخصی و تجاری شما را به شهرهای مختلف دانمارک مانند کپنهاگ، آلبورگ، راسکیله، آرهوس، ادنسه و … به هر سه روش ارسال می‌کند. فریت بار به دانمارک به دلیل داشتن سرعت بالا در ارسال بارها، یکی از پرمتقاضی‌ترین روش‌ها برای باربری به دانمارک به شمار می‌رود. شما می‌توانید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر درباره روش‌های ارسال بار به دانمارک، مدارک مورد نیاز برای فریت بار به دانمارک، مراحل فریت بار، خدمات شرکت فردین تجارت و آشنایی با فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه ارسال بار به دانمارک این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

ارسال بار به دانمارک به چه روش‌هایی انجام می‌شود؟

برای ارسال بارهای شخصی و تجاری خود به دانمارک شما می‌توانید از سه روش حمل بار به روش زمینی، دریایی و هوایی یا همان فریت بار مسافری استفاده نمایید. شرکت حمل و نقل بین المللی فردین تجارت یکی از معتبرترین شرکت‌ها برای ارسال بار از ایران به کشورهای دیگر از جمله دانمارک و ارسال بار از کشورهای دیگر به ایران است. شما می‌توانید باربری محموله و یا کالای تجاری خود را با خاطری آسوده به تیم تخصصی حمل بار این شرکت بسپارید و بار خود را در سلامت کامل در کشور مقصد تحویل بگیرید. روش‌های ارسال بار به دانمارک به شرح زیر هستند:

ارسال بار به دانمارک به روش زمینی

یکی از روش‌های حمل بار به دانمارک از مسیر زمینی است که بار شما به وسیله تریلی یا کامیون‌های مسقف یا چادردار به دانمارک ارسال می‌شوند. روش زمینی یکی از کم هزینه‌ترین روش‌های ارسال بار به شمار می‌رود و شما می‌توانید بارهای بزرگ و تجاری خود را در این روش به دو شکل گروپاژ و دربستی انجام شود. انتخاب هر یک از این دو روش به مقدار بار شما بستگی دارد.

 • روش گروپاژ: زمانی که حجم بار شما کمتر از حجم یک تریلی کامل است، می‌توانید بار خود را به صورت مشترک با سایر افراد توسط یک تریلی به دانمارک ارسال نمایید. این روش هزینه کمتری نسبت به نسبت به روش دربستی دارد اما مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا تریلی تکمیل شده و به مقصد برسد.
 • روش دربستی: اگر حجم بار شما آنقدر زیاد است که می‌تواند یک کامیون یا تریلی را تکمیل نماید، می‌توانید از روش دربستی استفاده نمایید. در این روش شما می‌توانید یک تریلی یا کامیون را به طور کامل و دربست اجاره نمایید تا بار شما را به مقصد برساند.

ارسال بار به دانمارک به روش دریایی

حمل بار به دانمارک از مسیر دریا به دانمارک برای بارهای سنگین و حجیم مانند لوازم منزل، بارهای تجاری و … بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. در این روش محموله شما درون کانتینرهای حمل بار قرار گرفته و به وسیله کشتی به کشور دانمارک فرستاده می‌شود. ارسال بار به دانمارک از طریق دریا هزینه بسیار کمتری نسبت به روش هوایی دارد اما مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا بار به مقصد برسد. این روش در واقع ترکیبی از روش زمینی و دریایی است که بار شما بخشی از مسیر را به صورت دریایی و بخشی دیگر را به صورت زمینی به سمت دانمارک طی می‌کند.

ارسال بار به دانمارک به روش هوایی

همانطور که می‌دانید تمامی ایرلاین‌ها برای حمل بار به همراه مسافر محدودیت وزن و حجم دارند و نمی‌توان باری بیش از 30 کیلوگرم را همراه خود به کشور مقصد حمل نمایید. در صورت داشتن اضافه بار، باید جریمه آن را پرداخت نمایید. به همین دلیل هزینه ارسال بار به روش هوایی به همراه مسافر یک روش بسیار پر هزینه به شمار می‌رود. برای کاهش هزینه‌ها در روش هوایی، بهتر است از روش فریت بار مسافری استفاده نمایید. در فریت بار به دانمارک محدودیت وزن به 300 کیلوگرم افزایش یافته و هزینه‌های آن به یک سوم هزینه ارسال بار هوایی به همراه مسافر کاهش پیدا می‌کند. فریت بار به دانمارک نسبت به روش‌های زمینی و دریایی هزینه بالاتری دارد اما بار شما در سریع‌ترین زمان ممکن به مقصد می‌رسد.

برای فریت بار به دانمارک به چه مدارکی نیاز است؟

مدارک مورد نیاز برای فریت بار شخصی به دانمارک شامل موارد زیر می‌شوند:

 • کپی یا عکس بلیط هواپیما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده
 • پکینگ لیست (لیستی که تمام آیتم‌های موجود در بار شما باید در آن نوشته شود)

مدارک مورد نیاز برای فریت بار تجاری به دانمارک شامل موارد زیر هستند:

 • کارت بازرگانی یا معرفی‌نامه از شرکت صادرکننده
 • مجوزهای لازم برای دریافت مجوز صادراتی
 • پکینگ لیست
 • اینوویس (Invoice)

مراحل فریت بار به دانمارک

 1. مرحله اول: پیش از هر چیز ابتدا باید وزن دقیق بار خود را اندازه‌گیری نمایید و سپس از آن شرکت باربری مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 2. مرحله دوم: در مرحله بعد با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید و اطلاعات لازم درباره وزن و نوع بار و شهر مقصد مورد نظر خود در دانمارک را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا در زمینه انتخاب روش ارسال بار به دانمارک، راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند. همچنین از هزینه‌های ارسال بار به دانمارک نیز مطلع خواهید شد.
 3. مرحله سوم: بار خود را به شرکت فردین تجارت تحویل دهید تا بسته‌بندی محموله شما به صورت تخصصی انجام شود.
 4. مرحله چهارم: بار شما به فرودگاه امام خمینی منتقل می‌شود تا تشریفات گمرکی آن انجام شود.
 5. مرحله پنجم: مدارک فریت بار مسافری شما تهیه و تکمیل می‌شوند.
 6. مرحله ششم: مجوزهای لازم جهت فریت بار شما دریافت می‌شوند.
 7. مرحله هفتم: پس از اخذ مجوزهای لازم باید تشریفات گمرکی بار شما انجام شود.
 8. مرحله هشتم: بارنامه و بیمه‌نامه بار شما برای ارسال به دانمارک اخذ می‌شود.
 9. مرحله نهم: در مرحله بعد تگ و لیبل‌های لازم به بار الصاق شده، بار از ایکس‌ری عبور کرده و به ایرلاین تحویل داده می‌شود.
 • مرحله دهم: بارنامه و تمامی مدارک توسط شرکت فردین تجارت به شما تحویل داده شده و تسویه حساب انجام می‌شود.
 • مرحله یازدهم: در مرحله آخر شما می‌توانید از پیشگیری و پیگیری بار خود تا رسیدن به شهر مورد نظر در کشور دانمارک بهره‌مند شوید.

خدمات فریت بار فردین تجارت به دانمارک

 • ارسال لوازم منزل به دانمارک به روش هوایی: در صورتی که قصد مهاجرت به کشور دانمارک را دارید، می‌توانید اسباب و لوازم منزل خود را از طریق روش هوایی به کشور دانمارک ارسال نمایید. لوازم منزلی که می‌توانید به صورت فریت بار به دانمارک ارسال نمایید شامل کمد، یخچال، اجاق گاز، تختخواب، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، مبلمان، ظروف آشپزخانه، میز ناهارخوری و … می‌باشند.
 • ارسال لوازم شخصی به دانمارک به روش هوایی: برای ارسال بارهای شخصی خود نیز می‌توانید از فریت بار به جای ارسال بار به همراه مسافر استفاده نمایید تا هزینه آن کاهش پیدا کرده و پس از رسیدن به شهر مقصد خود، بار خود را نیز تحویل بگیرید.
 • ارسال هوایی حیوان خانگی به دانمارک: شما می‌توانید حیوانات خانگی خود را از جمله سگ، گربه، پرنده، خرگوش، آبزیان مانند ماهی‌های آکواریومی و تزئینی را با فریت بار به دانمارک ارسال نمایید.
 • ارسال بارهای تجاری و نمایشگاهی به دانمارک از طریق هواپیما: شرکت فردین تجارت انواع بارهای تجاری و نمایشگاهی شما را از جمله دستگاه‌های الکترونیکی، تابلوهای نقاشی، ابزار آلات، تجهیزات پزشکی، قطعات صنعتی و … را به روش فریت بار به کشور دانمارک ارسال می‌نماید.

چه فاکتورهایی بر هزینه ارسال بار به دانمارک تاثیرگذارند؟

هزینه ارسال بار به دانمارک بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود که این فاکتورها شامل موارد زیر می‌شوند:

 • نوع بار ارسالی (شخصی، لوازم منزل، تجاری، حیوان خانگی و …)
 • وزن و حجم بار
 • روش ارسال بار به دانمارک (زمینی، دریایی، هوایی)
 • شهر مبدا برای ارسال بار از ایران
 • شهر مقصد در کشور دانمارک
 • هزینه حمل بار از منزل به محل گمرک
 • هزینه بسته‌بندی
 • هزینه تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای لازم
 • هزینه حمل و نقل بار توسط ایرلاین مورد نظر
 • هزینه صدور بارنامه و بیمه‌نامه
 • هزینه‌های حمل و انبارداری در دانمارک

با توجه به این موضوع، هزینه ارسال بار به دانمارک باید پس از دریافت اطلاعات کافی درباره بار شما و گذراندن مراحل ارسال بار شما به کشور دانمارک مصاحبه شود. شما می‌توانید برای استعلام هزینه ارسال بار به دانمارک از شرکت فردین تجارت با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما در تماس باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید