X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به کویت با بهترین قیمت

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به کویت

اگر قصد دارید لوازم شخصی یا محصولات تجاری خود را به کویت ارسال کنید، می‌توانید از سرویس های فریت بار، کارگو و ارسال بار شرکت فردین تجارت استفاده کنید. این مجموعه دارای سابقه ای طولانی در زمینه ارسال بار به کویت دارد که خدمات با کیفیتی ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به کویت

برای حمل بار به کویت شرکت های مختلفی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند. مجموعه فردین تجارت با توجه به نیاز شما می‌تواند بهترین و مناسب ترین ایرلاین را معرفی کند و اقدامات لازم برای صدور بارنامه را برای شما انجام دهد. این مجموعه انواع خدمات کارشناسی و بازدید بار در محل، مشاوره رایگان، بسته بندی تخصصی و حمل بار از درب منزل تا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام را برعهده می‌گیرد و با مناسب ترین قیمت بار شما را برای ارسال به کویت حاضر می نماید.

شرکت فردین تجارت دارای مجوزهای رسمی بوده و یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری هوایی، دریایی و زمینی فعال در ایران می باشد. با کمک این مجموعه ارسال بار به سراسر نقاط ایران و خارج از کشور به امری راحت تبدیل شده است.

حمل بار هوایی به کویت

حمل هوایی بار به کویت برای وسایلی مناسب است که ارزش بالایی دارند و وزن آنها زیر یک و نیم تن است و زمان رسیدن آن به مقصد بسیار مهم است. برای مثال بهتر است اشیای قیمتی، کالاهای لوکس، لوازم خانه و... با حمل و نقل هوایی به کویت یا سایر نقاط ارسال شوند.

نوع تسویه حساب تمام خطوط هوایی ایرانی مانند ایران ایر، ماهان و قشم ایر که حمل بار دارند، به شکل ریالی می باشد. به همین دلیل تمام افراد برای به حداقل رساندن هزینه های خود، می توانند با خطوط ایرانی وسایل خود را ارسال کنند. کشور کویت از جمله کشورهایی است که پرواز های روتین از ایران نداشته و در حال حاضر فقط از شهر شیراز با خط هوایی ایران ایر هر دو هفته یک بار به کویت پرواز انجام می شود.

با استفاده از خطوط هوایی خارجی مانند قطر و امارات می توانید به کویت ارسال بار داشته باشید اما هزینه ها به صورت دلاری محاسبه می شود و بابت هر کیلوگرم باید به دلار پول بپردازید. هزینه های پرواز قطر و امارات با یکدیگر متفاوت بوده و قطر مبلغ کمتری برای ارسال بار دریافت می کند در صورتی که هزینه صدور بارنامه قطر 38 دلار و هزینه بارنامه کویت 8و نیم دلار می باشد.

در نتیجه اگر قصد ارسال بار به کویت را دارید و بارتان وزن سنگینی ندارد بهتر است با پرواز امارات این کار را انجام دهید؛ اما اگر بارتان بالای 50 کیلوگزم است بهتر است با خط هوایی قطر حمل بار داشته باشید چون هزینه هر کیلو اضافه بار کمتر می باشد.

در صورت تمایل شرکت فردین تجارت به صورت کامل به شما راهنمایی های لازم را اعلام می کند.

حمل بار دریایی به کویت

اگر می خواهید محصولات و وسایل با حجم  و وزن  بالای خود را از ایران به کشور کویت ارسال کنید، حمل و نقل دریایی بسیار به کار شما می آید. به دلیل اینکه حجم و وزن کانتینر هایی که از طریق حمل دریایی ارسال می‌شوند، خیلی بیشتر از حمل و نقل هوایی است شما می توانید مقدار بیشتری از بار خود را ارسال نمایید. همچنین امکان ارسال خرده بار به کویت نیز وجود دارد که البته بستگی به روش ارسال بار به کویت دارد.

شما می‌توانید 18000 کانتینر را به طور همزمان از روش دریایی به کویت ارسال کنید که شرکت فردین تجارت میتواند از خطوط دریایی جمهوری اسلامی ایران و nvocc ها با قیمت مناسبی امور ارسال بار به کویت به روش دریایی را برای شما به انجام برساند.

هزینه ارسال بار به کویت

تمامی کارهای بسته بندی، ارسال بار به فرودگاه و دریافت جواز توسط شرکت فردین تجارت انجام می شود و تمامی این هزینه ها به هزینه حمل بار به کویت اضافه می شود که در صورتی که همه ی این امور توسط مشتری انجام شود و شرکت فقط مسئول ارسال بار به کویت باشد، هزینه بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

نرخ حمل بار به کویت بر اساس خطوط هوایی مختلف متفاوت بوده که شرکت فردین تجارت برای کاهش هزینه ها به شما بهترین مشاوره را ارائه می دهد.

برای حمل دریایی بار به کویت جدا از هزینه حمل، یک هزینه ای بنام OCR را برخی از بنادر از مشتریان دریافت می کنند که بندر شویخ جز بنادری است که هزینه OCR را دریافت می کند. OCR یک مانیتورینگ است که در آن کالای ارسالی به صورت کامل بازرسی می شود به همین دلیل هزینه دستگاه گرفته می شود.

قوانین ترخیص بار در کویت

تمامی کشورها از جمله کویت برای واردات هر کالایی مالیات و عوارض دریافت می کنند اما در صورتی که اقامت کویت را دریافت کرده باشید می توانید بارهای شخصی و لوازم خانگی خود را به صورت معاف از مالیات وارد کشور کویت کنید. البته لوازم وارد شده حتما باید کارکرده و به اندازه نیاز شخصی باشند. برای ترخیص بارهای شخصی در کویت به مدارک زیر نیاز است:

مدارک حمل دریایی:

 • بارنامه
 • لیست بسته بندی ها
 • کپی پاسپورت
 • کپی مدارک محل سکونت
 • ویزای کاری کویت با مهر
 • کارت شناسایی کویتی
 • مجوز کار

مدارک حمل و نقل هوایی:

 • بارنامه هوایی
 • پکینگ لیست
 • کپی صفحه اول گذرنامه
 • ویزای کاری موقت مهر شده
 • کارت شناسایی کویتی

مدارک مورد نیاز برای ترخیص بار از گمرک باید حداقل 5 روز قبل از رسیدن محموله ارائه شوند. برای کلیه واردات دریایی غیر دیپلماتیک 5% حق گمرکی گرفته می شود؛ همچنین باید بر روی کلیه ی بارها نام مالک درج شده باشد.

اگر بیش از 3000 دینار کویت یا معادل ارزی آن همراهتان باشد باید آن را به گمرک اعلام کنید. حمل دارو با نسخه پزشک فقط به اندازه مصرف شخصی امکان پذیر بوده و داروها نباید داخل وسایل و بارهای شخصی قرار داده شوند چرا که فرایند ترخیص را طولانی می کنند.

وسایل ممنوعه برای ارسال به کویت

 1. مشروبات الکلی
 2. کیت های تولیدی
 3. گوشت خوک
 4. مطلب، کتاب و مجلات مستهجن
 5. بیسیم
 6. سلاح گرم و مهمات
 7. مواد مخدر و داروهای حاوی مخدر
 8. کالاهای محصول اسرائیل
 9. تجهیزات قمار
 10. آبلیمو، سرکه و ترشیجات
 11. مایعات ، آهنربا و باتری
 12. فرش دستباف بیش از 20 متر

نحوه ارسال پست به کویت

بارهایی که زیر ۱۰ کیلوگرم هستند معمولا با پست ارسال می شوند. بنابراین باید با شرکت هایی که کارهای پست بین الملل را انجام می دهند همکاری کنید تا بتوانند در این پروسه به شما کمک کنند.

شرکت فردین تجارت بارهای شخصی و تجاری که بالای ۱۰ کیلوگرم هستند را برای ارسال بار به کویت ساپورت می کند. نحوه ارسال بار پستی به کویت به صورت فرودگاه به فرودگاه بوده و تحویل در درب منزل امکان پذیر نسیت.

بارهای زیر 8 کیلو بهتر است که با روش فریت بار ارسال شوند. همچنین لازم است بدانید که برخی کالاها به طورکل با پست ارسال نمی شوند مانند گوشی، تبلت و موبایل.

برای ارسال مواد غذایی و کالاهای خوراکی با پست محدودیت وزن وجود دارد و شرکت های پستی در هر بسته فقط می توانند 2.5 کیلوگرم مواد خوراکی ارسال کنند. بهتر است در نظر داشته باشید که این 2.5 کیلو مجموع بار و بسته بندی می باشد.

فرودگاه ها و بنادر مهم ارسال بار به کویت

اصلی ترین فرودگاه کویت، فرودگاه بین المللی کویت و پایگاه هوایی علی السالم و احمدالجابر می باشد. تمامی خطوط هوایی بزرگ به فرودگاه بین المللی کویت پرواز دارند و اگر بخواهید از ایران به کویت بار ارسال کنید هم باید با خطوط خارجی مثل امارات و قطر این کار را انجام دهید چرا که هر دو خطوط به کویت پرواز دارند.

اصلی ترین بندر کویت هم پورت کویت می باشد که تمامی بارها به آنجا می رود و ترخیص می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ارسال و انتخاب شیوه حمل بار به کویت می توانید با مشاوران مجموعه فردین تجارت تماس حاصل نمایید.

حمل بار از خرمشهر به کویت

با توجه به اینکه بندر خرمشهر از لحاظ جغرافیایی به کشور کویت نزدیک است و به صورت دریایی دارای مرز مشترک هستند، بیشتر بارها از این بندر به بندر کویت ارسال می شوند. بندر خرمشهر در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته و به صورت کامل برای بارگیری و ترخیص تجهیز شده است و امکان ارسال بار از این شهر به کویت را فراهم کرده است.

بیشترین مقاصد باری از بندر خرمشهر، بندر الاحمدی، بندر شویخ، بندر الزور، بندر شعیبیه و بندرعبدالله کویت می باشد. فاصله بندر خرمشهر تا بندر کویت 185 مایل است اما باید در نظر داشت که عوامل متعددی بر روی مدت زمان حمل دریایی تاثیر می گذارند مانند فرایندهای قبل از بارگیری، مدت زمان بارگیری، فرآیند تخلیه بار و کارهای ترخیص و امور گمرکی و…

برای استعلام قیمت و هزینه ارسال بار به کویت از طریق بندر خرمشهر به بنادر کویت و سایر روش های ارسال بار با شرکت فردین تجارت تماس حاصل نمایید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید