X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به نروژ با بهترین قیمت|فریت بار به نروژ

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به نروژ

اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در کشور نروژ را دارید، ما در مجموعه خدمات باربری بین المللی فردین تجارت، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، زمینی، فریت بار و کارگو به نروژ با افتخار کنارتان هستیم و به شما در این زمینه باری می رسانیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به نروژ

از خدمات حرفه ای شرکت فردین تجارت می توان به ارسال بار به نروژ به صورت تجاری و بار مسافری اشاره کرد. اگر قصد ارسال بار به شهرهای مختلف کشور نروژ که شامل شهر های اسلو (Oslo)، برگن (Bergen)،‌ استاونگر و... می شود را دارید، شرکت فردین تجارت با داشتن کامل‌ترین و گسترده‌ترین تیم باربری خارجی، امکان ارسال بار شما اعم از لوازم شخصی، دانشجویی، وسایل منزل و تجاری و کارگو صادراتی را با بهترین قیمت و با معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی فراهم کرده است.

فریت بار به نروژ

با توجه به محدودیت ایرلاین‌ها در مقدار مجاز بار همراه مسافر در پرواز به نروژ که حدود 30 کیلو گرم می باشد و هزینه اضافه بار در پای کانتر دریافت می شود، در صورت داشتن اضافه بار، می توانید از سرویس فریت بار مسافری شرکت فردین تجارت استفاده کنید. با استفاده از این روش، هزینه‌های ارسال بار به شهرهای نروژ، تا یک سوم کاهش می یابد. فریت کردن اضافه‌بار در وزن‌های بالای 30 کیلوگرم بار مسافری که قیمت هر کیلو بار هوایی بسیار مقرون به صرفه‌تر از قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام می‌باشد، بسیار امری عاقلانه است.

با تماس با شماره های مندرج در سایت، همکاران ما با ارائه‌ی بهترین مشاوره در خصوص فریت و ارسال بار به نروژ، کالای شما را با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان به صورت کاملا ایمن و با بیمه‌نامه‌های بین‌المللی خطوط هوایی ارسال می‌نمایند. ارسال هوایی کالاهایی مانند لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه‌های صنعتی، نمونه‌های تجاری، تابلوهای نقاشی، فرش، پیانو، پوشاک، خشکبار و... به کشور نروژ با بسته‌بندی محکم و تهیه مجوزهای گمرکی و صدور بارنامه هوایی امکان پذیر بوده و شرکت فردین تجارت از صفر تا صد آن را کاملا به عهده می گیرد.

ارسال بار هوایی به نروژ

برای ارسال بار به نروژ، حمل و نقل هوایی کالا بسیار سریع و ایمن می باشد و در اسرع وقت امکان تحویل محموله ها برای شما فراهم خواهد بود. در کمترین زمان ممکن می توانید از طریق خطوط هواپیمایی معتبر بین المللی و ایرانی کالاهای خود را به هر نقطه نروژ ارسال کنید. در ارسال کالا به نروژ همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه از طریق فرودگاه امام خمینی برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. در حمل هوایی کالا به نروژ نیز از بیمه نامه کامل استفاده می شود تا امنیت بارهای شما در بالاترین حد ممکن باشد.

ارسال بار دریایی به نروژ

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای ارسال بار به نروژ حمل دریایی است. در ارسال بار به نروژ به روش دریایی، تیم متخصص فردین تجارت کالاهای شما را از طریق حمل زمینی و با استفاده از کانتینر 20 فوت یا 40 فوت بارگیری و به بنادر جنوبی کشور ارسال می نماید. پس از انجام فرایند های گمرکی در جنوب کشور، محموله های شما داخل کشتی های بسیار بزرگ بارگیری شده و به سمت نروژ ارسال می شوند. 

حمل دریایی روشی بسیار مقرون به صرفه برای انتقال محموله با حجم زیاد یا وزن زیاد است که در این روش از بهترین بیمه نامه ها استفاده شده و امن ترین روش انتقال محموله ها می باشد. بارهای شما به شیوه حمل مستقیم ( دربستی ) دریایی یا حمل گروپاژ ( اشتراکی ) به کشور نروژ ارسال می شود.

در حمل مستقیم بارها 15 الی 20 روز طول می کشند تا به نروژ برسند و در حمل به شیوه گروپاژ محموله های 3 یا 4 نفر به صورت اشتراکی حمل می شوند که ممکن است بیشتر از 20 روز طول بکشد.

ارسال بار زمینی به نروژ

یکی از روش های ارسال بار و کالا به کشور نروژ، حمل زمینی است که توسط تریلی و ترانزیت انجام می شود و در این روش محموله ها با عبور از چند کشور به نروژ می رسند. از نظر هزینه و زمان، این روش ارسال بار بسیار مقرون به صرفه بوده و از مهمترین ویژگی های حمل زمینی به نروژ می توان به امکان انتقال محموله ها از همه نقاط کشور به صورت مستقیم اشاره کرد. 4 روش کراس استافینگ (Cross Stuffing)، چارترینگ، ترانشیپ (Transshipment) و گروپاژ برای حمل زمینی کالا به نروژ وجود دارند که با توجه به بار و هزینه مشتری انتخاب می شوند.

هزینه ارسال بار به نروژ

هزینه‌های ارسال بار به نروژ را می توانید از طریق استعلام قیمت حمل و نقل بین‌المللی این مجموعه انجام دهید. هزینه فریت بار به نروژ، بسته به شهر مقصد شما در نروژ متفاوت می‌باشد که با حذف واسطه‌های اضافی و انتخاب یک شرکت معتبر و طی کردن قیمت تمام شده، می توانید هزینه های ارسال بار به نروژ را به حداقل برسانید.

تعرفه‌ی ارسال بار به نروژ به موارد زیر بستگی دارد:

 • هزینه بسته‌بندی بار
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته‌بندی و ارسال
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

بدیهی است آگاهی داشتن نسبت به این مسائل، در مدیریت هزینه‌های ارسال بار به مقصد نروژ را آسان تر می نماید.

همچنین بهتر است به این نکته بسیار مهم توجه کنید که هزینه‌ی ارسال بار به شهرهای مختلف نروژ متفاوت است و چون پرواز به هر یک از این شهرها، با خطوط هوایی متفاوت انجام می‌شود، قیمت ها تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند.

شرایط و مراحل ارسال بار به نروژ

هیچ مشکل و مانعی برای ارسال بار به نروژ وجود ندارد. بار شما چه مسافری باشد و چه بار تجاری، می توانید بار خود را از طریق شرکت حمل و نقل بین المللی فردین تجارت ارسال کنید. امکان ارسال تمام وسایل شخصی و لوازم منزل خود، تحت عنوان Used personal effects یا لوازم مستعمل شخصی (خرده بار شخصی) به تمام شهرهای نروژ وجود دارد. در ادامه به مراحل ارسال بار به شهرهای مختلف کشور نروژ می پردازیم:

1) مشاوره رایگان و بسته بندی کالا

بسته بندی برای ارسال بار هوایی به نروژ بسیار مهم است و باید به درستی انجام شود چرا که در صورت عدم رعایت استانداردهای بسته بندی، ممکن است بار آسیب ببیند و یا در مقصد در هنگام ترخیص دچار مشکل شود.

تیم حرفه ای فردین تجارت در محل سکونت شما حاضر شده و تمام بار شما اعم از چمدانها، لوازم منزل، مبلمان، میز و کمد و به طور کلی وسایل و تجهیزات بزرگ و کوچک شما را با بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها یا پالت های چوبی و فلزی، بسته بندی کرده و برای ارسال به فرودگاه آماده سازی می کنند. ظروف شکستنی با نایلون حباب دار پالت بندی می شود بنابراین هیچ نگرانی برای خرابی و شکستن وسایل خود نداشته باشید.

2) انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات باربری یا پایانه ی هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، تمامی محموله ها وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل شرکت فردین تجارت برای شما انجام می شود. شما می توانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود به جز کالاهای ممنوع شده توسط قوانین کشور نروژ را به شهرهای مختلف این کشور ارسال کنید. ارسال تمامی لوازم مبلمان، کمد، میز، بوفه، تخت، پیانو، کامپیوتر، چمدان های لوازم شخصی، کتاب ها و مواد غذایی خشک به صورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی به کشور نروژ امکان پذیر است.

موارد زیر برای ارسال بار به کشور نروژ ممنوع می باشند:

 • اسلحه و مهمات (مگر با مجوز حمل)
 • عتیقه و آثار هنری اصیل ایرانی
 • طلا و نقره و زیور‌آلات بیش از 150 گرم
 • سنگ‌های قیمتی بیش از مصرف شخصی
 • فرش و قالیچه‌های دستباف بیش از 12 متر
 • مواد مخدر، افیونی و مشروبات الکلی
 • انواع ارز خارجی بیش از حد مجاز تعیین شده
 • اوراق مینیاتور و خطی
 • هر نوع میراث فرهنگی بدون مجوز سازمان
 • کتاب‌های خطی و چاپ سنگی و ...

مدارک لازم برای ارسال بار به نروژ

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی
 • Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتی متر

در بیشتر موارد حضور فرستنده در هنگام بازرسی کالا و انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه امام خمینی ضروری بوده و ارسال محموله با توجه به مقصد و مدت زمان حمل به طور معمول 3 تا 4 روز قبل از خروج مسافر از ایران انجام می شود.

3) صدور بارنامه و ارسال بار به نروژ

شرکت فردین تجارت با توجه به بار شما یکی از ایرلاین های معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل) انتخاب و بارنامه کرده و به مقصد مورد نظر برای ارسال آماده می کند. در طی حمل بار شما به مقصد، شما می توانید از طریق پایانه ی رهگیری بار، با درج شماره بارنامه ی خود، پروسه حمل محموله ی خود را پیگیری کنید و از زمان دقیق رسیدن بارتان به مقصد مطلع شوید تا در اولین فرصت در گمرک فرودگاه های نروژ، برای ترخیص آن اقدام کنید.

4) ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های نروژ

برای ترخیص بار در شهرهای مختلف کشور نروژ شرکت فردین تجارت تمهیداتی توسط شرکت فردین تجارت در نظر گرفته شده است که زمانی که بار شما آماده ترخیص می شود، این شرکت اقدام به تحویل در مقصد مورد نظر شما می کند.

کالاهای تجاری باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشد. اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصد انجام می شود و شما باید تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود. در مرحله ی آخر بسته های شما توسط دستگاه X-Ray بازرسی شده تا مطابقت آن با لیست بررسی شود.

کدام شرکت های هوایی از ایران به نروژ ارسال بار هوایی دارند؟

در جدول زیر نام فرودگاه های مهم نروژ به همراه شرکت های هوایی که به این فرودگاهها پرواز دارند، آورده شده است که شما می توانید از روی این جدول شرکت بین المللی هوایی از ایران و از فرودگاه امام خمینی تهران به شهر مورد نظر خود در نروژ را انتخاب کنید. همچنین با انتخاب خطوط هوایی مورد نظر، استعلام هزینه فریت و ارسال بار به نروژ برای شما آسان تر می شود.

فرودگاه شهر شرکت های هواپیمایی
OSL اسلو Qatar Airways,Emirates Airlines,Lufthansa Airlines,Aeroflot Airlines
BGO برگن Lufthansa Airlines
SVG استاوانگر Lufthansa Airlines


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید