X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار از استانبول به تهران با قیمت مناسب| فردین تجارت

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار از استانبول به تهران

از طریق شرکت فردین تجارت می توانید لوازم منزل و تجاری خود را از استانبول به سراسر ایران و بلعکس به صورت کاملا قانونی ارسال کنید. این شرکت دارای شعب مادر و قانونی در تهران، استانبول و قبرس شمالی می باشد.

با ما ارزان ترین خدمات جابجایی لوازم و حمل بار از استانبول به تهران را تجربه کنید. این مجموعه دارای کادری مجرب، خوش اخلاق، حرفه ای و دوره دیده با مونتاژ کاری حرفه ای می باشد. تمامی بارها به انتخاب مشتری از استانبول به تهران با ترانزیت، کامیون بزرگ و کامیونت ارسال می شود.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

روش‌های حمل بار از استانبول به تهران

برای حمل بار از استانبول به تهران، روش های رایجی مانند حمل هوایی و زمینی ایجاد شده است که واردکنندگان کالا از استانبول و یا افراد برای انتقال اثاث خود از استانبول، با توجه به شرایط بار و زمان تحویل، می‌توانند یکی از روش‌های زمینی یا هوایی حمل بار از استانبول به تهران را انتخاب کنند. ایران و ترکیه از آنجایی که دارای مرز مشترک زمینی هستند، علاوه بر حمل هوایی، امکان حمل زمینی را نیز فراهم کرده اند.

حمل بار از استانبول به تهران

حمل بار زمینی از استانبول به تهران

فاصله زمینی استانبول تا تهران حدود 2500 کیلومتر و مدت زمان حمل بار زمینی از استانبول به تهران، حدود 7 تا 10 روز می باشد. در صورتی که از روش ارسال خرده بار از استانبول به تهران استفاده کنید، بار شما بیشتر از دو هفته طول می کشد تا به دستتان برسد.

اگر بار بیش از 500 کیلوگرم دارید و از نظر شکنندگی مقاوم است، ارسال بار زمینی از استانبول به ایران مناسب تر می باشد.

حمل بار هوایی از استانبول به تهران

رایج‌ترین روش حمل بار از استانبول به تهران، حمل بار به صورت هوایی می باشد. اگر مقدار بار کم و زمان تحویل آن بسیار مهم بود، بهتر است که بار خود را به‌صورت هوایی منتقل کنید.

در حال حاضر بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی داخلی، خدمات حمل بار از استانبول به تهران را ارائه می‌دهند. مدت زمان حمل بار از مسیر هوایی، حدود 2 روز می باشد.

باربری استانبول به تهران

حمل بار ریلی از استانبول به تهران

حمل بار ریلی از استانبول به ایران توسط قطارهای باربری انجام شده و برای کالاهای حجیم با مقادیر بالا مناسب می باشد. این نوع حمل بار، نسبت به مسیر زمینی دارای مزیت بیشتری بوده و مدت زمان ارسال بار از طریق حمل و نقل ریلی حدود 12 روز می باشد.

فریت بار از استانبول به تهران

فریت به معنای حمل اضافه‌بار به‌صورت تجاری و خصوصی برای هر مسافر می باشد که اضافه بار هر مسافر مشخص و تعیین می‌شود و در صورت تخلف و افزایش بیش از حد بار جریمه‌ سنگینی را باید بپردازد.

فریت و کارگو از استانبول به تهران

کارگو بار از استانبول به تهران

کارگو روش حمل بار بوده که در آن یک یا چند کالا از طریق هواپیماهای غیر مسافربری و تجاری به نقاط مورد نظر ارسال می‌‌شوند. ارسال بار در این روش با هواپیماهای مخصوص و بزرگ انجام می شود.

محاسبه هزینه حمل بار از استانبول به تهران

هزینه حمل بار از استانبول به تهران مهمترین عامل تعیین کننده‌ی روش حمل بار می باشد که به عوامل متعددی بستگی دارد. نحوه محاسبه هزینه حمل بار از استانبول به تهران، در ارسال هوایی و زمینی متفاوت بوده و طبق عوامل زیر تعیین می شود:

وزن بار

وزن از مهمترین عامل تعیین کننده هزینه حمل بار از استانبول به تهران می باشد که قیمت آن به ازای هر کیلوگرم متفاوت است و به هر میزان وزن بار بیشتر باشد، قیمت حمل به ازای هر کیلوگرم، کاهش پیدا خواهد کرد.

برای محاسبه هزینه حمل بار از استانبول به تهران از مسیر هوایی در بازه‌های وزنی زیر محاسبات انجام می شود:

 • زیر 45 کیلوگرم

 • بین 45 و 100 کیلوگرم

 • بین 100 و 300 کیلوگرم

 • بالای 300 کیلوگرم

حجم و وزن واقعی بار

در محاسبه هزینه باربری استانبول به تهران از مسیر هوایی، حجم بار نیز در نظر گرفته می شود. به‌همین دلیل علاوه بر وزن واقعی بار که به‌وسیله ترازو اندازه‌گیری شده، وزن حجمی نیز محاسبه می‌شود.

قیمت حمل بار از استانبول به تهران

وزن حجمی بار

برای به دست آوردن وزن حجمی، حجم بار را محاسبه کرده و به عدد 6000 تقسیم کنید.

۶۰۰۰/ (ارتفاع * عرض* طول) = وزن حجمی

کلاس خطر بار

بارهایی مانند باتری، مواد اسیدی و گازها که جزو مواد خطرناک هستند، دارای کلاس خطر بوده و برای حمل این بارها از مسیر هوایی، محدودیت‌‌های زیادی وجود دارد که باعث افزایش هزینه می شود.

هزینه بیمه‌ تکمیلی

تمام بارهای ارسالی از استانبول به تهران دارای بیمه پایه هستند اما بهتر است برای اطمینان خاطر از پوشش خسارت‌های احتمالی، بارتان را بیمه تکمیلی نمایید.

شرکت هواپیمایی حمل بار

شرکت‌های هواپیمایی مختلفی مانند شرکت‌های اماراتی، قطری و ایرانی خدمات حمل بار از استانبول به تهران را ارائه می‌دهند که این هزینه به وسیله شرکت‌های هواپیمایی خارجی، به‌مراتب بالاتر خواهد بود. جهت کاهش هزینه های باربری، بهتر است از شرکت‌های هواپیمایی داخلی استفاده کنید.

هزینه گمرک و ترخیص بار

هزینه گمرک و ترخیص بار از دیگر موارد تاثیرگذار در هزینه نهایی حمل بار از استانبول به تهران است که دارای تعرفه‌ های مختلف است. شرکت فردین تجارت کارهای مربوط به ترخیص کالا را کامل انجام داده و کالا را در کمترین زمان و هزینه ترخیص ‌می کند.

نحوه ارسال بار از استانبول به تهران

کدام کالاها ممنوعیت ارسال از استانبول به تهران را دارند؟     

برای حمل بار از استانبول به تهران نیاز است کالاهای ممنوعه را بیشتر بشناسید:

 • ارسال حیوانات زنده
 • ادویه جات
 • اقلام خوراکی
 • دارو
 • دخانیات
 • اسلحه‌های سرد و گرم
 • اجناس با پوست چرم
 • مشروبات الکلی و...

تضمین سلامت بار در زمان ارسال به تهران

شرکت حمل و نقل بین المللی فردین تجارت، دارای بیمه جهانی بوده و در زمان ارسال بار از استانبول به مقصد تهران، برای اطمینان از سلامت کالای مشتری، انجام بیمه‌های تکمیلی را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد.

بهتر است کالاهای ارزشمند و گران‌قیمت خود را، توسط بیمه تکمیلی پوشش دهید تا در صورت خسارت بتوانید از بیمه خود استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات تکمیلی می‌توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

شرکت بین المللی حمل بار از استانبول به تهران

برای ارسال بار از استانبول به تهران چه مدارکی نیاز است؟

اگر قصد ارسال بار از استانبول به تهران را دارید باید، مدارک زیر را به همراه داشته باشید:

 • آدرس گیرنده
 • آدرس فرستنده
 • کارت ملی فرستنده
 • کارت ملی گیرنده
 • اصل پاسپورت

ارسال بار از استانبول به تهران دارای پیچیدگی‌های زیادی است که بهتر است این امر را به یک مجموعه حمل‌ونقل بین‌المللی معتبر بسپارید. ما با داشتن تجارب زیاد در زمینه حمل بار از استانبول به تهران، به شما این اطمینان را می‌دهیم که به صورت کاملا سالم و در کمترین زمان ممکن بتوانید بارهای خود را از استانبول در تهران دریافت کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید