X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

آشنایی با ارسال هوایی بار به تمام نقاط جهان

02144313379 کارشناس ترکیه
باربری هوایی به تمام نقاط جهان

امنیت و سرعت بالا در ارسال هوایی بارها باعث شده است این روش به عنوان یکی از بهترین روش‌های حمل بار به سایر کشورهای جهان تبدیل شود.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

یکی از مهم‌ترین نکاتی که امروزه در ارسال بار‌ به نقاط مختلف جهان حائز اهمیت است، سرعت و امنیت انتقال بار است. باربری هوایی به تمام نقاط جهان در سریع‌ترین زمان ممکن و با ایمنی بسیار بالا انجام می‌شود به همین دلیل ارسال بار هوایی بهترین انتخاب برای انتقال محموله‌های شخصی و تجاری محسوب می‌شود. برای آشنایی با انواع روش‌های حمل هوایی بار، مزایا باربری هوایی و انواع بارهایی که می‌توان به صورت هوایی ارسال کرد با ما در این مطلب همراه شوید.

انواع روش‌های حمل هوایی بار

حمل بار هوایی به تمام نقاط جهان به دو روش مختلف انجام می‌شود:

فریت بار مسافری

فریت بار مسافری یکی از سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌های حمل هوایی بار است. در این روش بار یا محموله شما توسط هواپیمای مسافربری به مقصد مورد نظر شما فرستاده می‌شود. در این روش ارسال محموله‌های شخصی، صنعتی و تجاری امکان پذیر است و برای فریت برا نیز بیمه‌نامه کامل صادر می‌شود.

کارگو هوایی

در این روش حمل هوایی بار از هواپیماهای بزرگ باربری استفاده می‌شود که تعداد کمتری نسبت به هواپیماهای مسافربری دارند، به همین دلیل برای ارسال بار زمان بیشتری نیاز است. از کارگو هوایی برای حمل بارهای بزرگ و سنگین و بارهایی که نمی‌توان به صورت فریت بار ارسال کرد استفاده می‌شود.

حمل هوایی بار چه مزایایی دارد؟

  • ارسال بار در سریع‌ترین زمان ممکن
  • امکان ارسال بار به سراسر جهان
  • دقت و امنیت بالاتر نسبت به سایر روش‌های باربری
  • امکان ارسال بارهایی که نمی‌توان به صورت زمینی یا دریایی ارسال کرد

انواع بارهایی که می‌توان به صورت هوایی ارسال کرد

محموله‌هایی که به نقاط مختلف جهان ارسال می‌شوند، شامل بارهای شخصی و تجاری هستند. علاوه بر این با توجه به افزایش مهاجرت‌ها در سال‌های اخیر، برخی افراد حیوانات خانگی خود را نیز به کشور مقصد می‌برند که برای انجام این کار باید از روش ارسال هوایی استفاده شود.

ارسال هوایی بار شخصی

بارهای شخصی شامل لوازم منزل، وسایل دانشجویی، پوشاک شخصی و … می‌باشد که افراد به دلیل مهاجرت خود یا عزیزانشان این لوازم را به کشورهای دیگر ارسال می‌کنند.

ارسال هوایی بار تجاری

کالاهای نمایشگاهی و صادراتی مانند پوشاک، مواد غذایی، طلا و جواهر و … جز دسته بارهای تجاری قرار می‌گیرند که در حجم زیاد و به تعداد بالا به کشورهای دیگر ارسال می‌شوند.

ارسال هوایی حیوان زنده

حیواناتی مانند سگ، گربه، پرندگان و دیگر حیوانات اهلی و خانگی را می‌توان از طریق مسیر هوایی به کشورهای دیگر ارسال کرد. پیش از آنکه حیوانات ارسال شوند، باید مورد معاینه پزشک متخصص قرار گرفته و گواهی سلامت دریافت نمایند. شما می‌توانید برای اطلاع از شرایط ارسال حیوانات زنده، به صفحه ارسال هوایی حیوانات خانگی به خارج از کشور مراجعه نمایید.

چرا فردین تجارت را برای حمل بار هوایی به تمام نقاط جهان انتخاب نماییم؟

شرکت فردین تجارت با داشتن سال‌ها تجربه در زمینه باربری بین‌المللی به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های حمل بار به سایر کشورهای دنیا شناخته می‌شود. این شرکت با داشتن تیمی مجرب و متخصص و داشتن تاییدیه‌های کشوری و بین‌المللی، امنیت ارسال هوایی بار شما به هر یک از نقاط جهان را تضمین می‌کند.

خدمات باربری هوایی فردین تجارت

  • ارسال بار به کشورهای گوناگون با روش‌های مختلف به‌خصوص روش هوایی
  • انجام تمامی کارهای گمرکی و دریافت مجوزها
  • ارائه خدمات مشاوره برای باربری هوایی بار و بسته‌بندی
  • حمل تخصصی انواع حیوانات زنده

هزینه ارسال هوایی بار

هزینه‌های باربری هوایی نسبت به سایر روش‌های ارسال بار بیشتر است اما به طور کلی می‌تواند تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی قرار گیرد. مهم‌ترین فاکتور تاثیرگذار بر هزینه‌های ارسال هوایی بار وزن و حجم محموله ارسالی است. علاوه بر این هزینه بلیط و ارسال بار با توجه به کشور مقصد متغیر است. همچنین نوع باری که قرار است به کشور مقصد ارسال شود نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد.
برای استعلام قیمت ارسال انواع بار به تمامی کشورهای جهان شما می‌توانید با شماره‌های درج شده در وب‌سایت فردین تجارت تماس گرفته و از راهنمایی‌های کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

سخن پایانی

در این مطلب هر آنچه که لازم است برای شناخت ارسال هوایی بار بدانید را برای شما به زبان ساده بیان کردیم. شما با مطالعه این متن با انواع روش‌های حمل هوایی بار، مزایای باربری هوایی و انواع بارهایی که می‌توان به وسیله حمل و نقل هوایی به سایر کشورها ارسال کرد آشنا می‌شوید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید