TopBanner

ارزان ترین و بهترین روش ارسال بار به عراق

02144313379 کارشناس ترکیه
بهترین روش ارسال بار به عراق

برای ارسال بار به عراق روش های مختلفی وجود دارد که میتوان بهترین روش را انخاب کرد. در حالت کلی برای ارسال بار به عراق دو فاکتور هزینه و زمان مهم است.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار به عراق

کشور عراق یکی از همسایه های ایران است که در سال های اخیر  به یکی از مهم ترین  مقصد ها برای صادرات کالا و تولیدات مختلف تبدیل شده است. ارسال بار به عراق که در سال های اخیر، بسیار انجام‌شده، یک معامله دو سر برد برای ایران و عراق است به همین خاطر امروزه بسیاری از بازرگانان ما کالاهایی را به کشور عراق ارسال میکنند.

روش های مختلفی برای ارسال بار به عراق وجود دارد که در ادامه با همه آن ها آشنا میشویم. شما میتوانید برای ارسال بار به عراق با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

ارسال بسته به عراق

برای ارسال بسته به عراق میتوان از  راه‌های مختلفی استفاده کرد که از بین آن‌ها سریع‌ترین راه را انتخاب کنید. با انتخاب ارسال بار به صورت هوایی، می‌توانید کالا‌های خود را در کوتاه‌ترین زمان به کشور عراق ارسال کنید.

شما میتوانید برای ارسال بسته به عراق از روش زمینی استفاده کنید اما پیشنهاد ما به شما این است که از روش هوایی استفاده کنید زیرا حجم بار های شما کم است و به همین خاطر ارزان تر میشود اما اگر حجم بار شما سنگین است به عنوان مثال شما برای ارسال میز یا کمد به کشور عراق باید از روش زمینی استفاده کنید.

روش های ارسال بار به عراق

روش های ارسال بار به عراق

 شما باید برای ارسال کالا به عراق مسیر‌های حمل و نقل به این شهر را بدانید تا بتوانید بهترین روش و ارزان ترین روش برای ارسال بار به عراق را انتخاب کنید. در حالت کلی برای ارسال بار به هر کشوری 3 روش وجود دارد که شامل:

  1. ارسال بار به صورت هوایی
  2. ارسال بار به صورت دریایی
  3. ارسال بار به صورت زمینی

به دلیل اینکه کشور ایران و عراق هیچ مرز دریایی باهم ندارند نمیتوانند کالاهای خود را به صورت دریایی ارسال کنند پس حمل کالا به عارق به دو روش زمینی و هوایی امکان پذیر است.

حمل و نقل هوایی به عراق

همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم حمل و نقل هوایی به عراق یکی از سریع ترین روش های ممکن است اما هزینه آن نسبت به سایر روش ها گران تر است. معمولا افرادی از این روش استفاده میکنند که میخواهند در کمترین زمان بارشان به عراق ارسال شود. هزینه حمل و نقل هوایی به عراق به عوامل زیادی بستگی دارد و به همین خاطر نمیتوان قیمت مشخصی برای آن تعیین کرد. 

حمل و نقل زمینی به عراق

یکی از قدیمی ترین راه ها که افراد زیادی از آن استفاده میکنند روش زمینی است. حمل و نقل زمینی به عراق هزینه کم تری نسبت به روش هوایی دارد اما زمان بیشتری طول میکشد که شما کالا را در عراق تحویل بگیرید.

دو روش برای ارسال بار به عراق به صورت زمینی وجود دارد، شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون توقف و با سرعت بالا کالا را ارسال کنید یا میتوانید بارها را به مرز گمرکی ایران تحویل بدهید و از این طریق به گمرک عراق تحویل دهید. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

حمل و نقل زمینی به عراق

قوانین ارسال بار به عراق

به دلیل همسایگی ایران با عراق، ارسال کالا به عراق یا حتی ارسال بار به بغداد برای بازرگانان ایرانی بسیار پرسود است. اگر شما میخواهید یک یا چند بسته کوچک یا یک کالا بسیار بزرگ به عراق ارسال کنید میتوانید از چندین روش برای حمل کالا به این کشور استفاده کنید که هرکدام  از آن ها قوانین خاص خود را دارند.

گرفتن بیمه نامه جامع باربری مهم ترین کاری است که شما باید انجام دهید زیرا امکان دارد در طول مسیر به وسایل شما آسیب ببیند به همین خاطر گرفتن بیمه اصلی ترین کار است البته شرکت فردین تجارت با مدریت فردین مرادی تمامی کالاهای شما را بعد از قرار داد بیمه میکند. شما برای ارسال بار به عراق میتوانید کالاهای زیر را انتخاب کنید:

  • محصولات زیستی
  • خز
  • محصولات فلزی
  • سموم
  • جواهر سازی

هزینه ارسال بار به عراق

به دلایل زیادی نمیتوان هزینه ارسال بار به عراق را به صورت دقیق تعیین کرد. نوع روش حمل نقل به عراق، بسته بندی وسایل، حجم کالاها، ارسال خرده بار به عراق و... از جمله دلایل تاثیر گذار بر روی قیمت حمل و نقل بار به عراق هستند. شما میتوانید برای تعیین قیمت دقیق با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید