X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی

02144313379 کارشناس ترکیه
مزایا و معایب مهاجرت به قبرس شمالی

زندگی در هر جای دنیا مزایا و معایبی دارد. زندگی در کشور قبرس هم مزایا و معایبی دارد که ما در این سایت تمامی آن ها را برای شما توضیح داده ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

مزایا و معایب زندگی در قبرس شمالی

زندگی در هر کشوری مزایا و معایبی دارد. کشور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود. قبرس شمالی جزو اتحادیه اروپا نیست و به همین خاطر شما با داشتن پاسپورت آن جا میتوانید به 7 کشور سفر کنید. ما در این سایت قصد دارین مزایا و معایت مهاجرت به قبرس شمالی را برای شما بگوییم تا با خواندن آن بتوانید به این کشور مهاجرت کنید.

بسیاری از افراد بعد از مهاجرت به قبرس تمامی وسایل خود را از ایران به این قبرس منتقل میکنند یکی از از بهترین راه های ارسال بار به قبرس استفاده از خدمات شرکت های باربری است. شما میتوانید برای ارسال اثاثیه به قبرس با شرکت باربری فردین تجارت تماس بگیرید. شرکت فردین تجارت با مدریت فردین مرادی یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران است.

مزایای زندگی در قبرس شمالی

کشور قبرس بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر جمعیت دارد اما به دلیل آنکه کشور ترکیه قبرس را به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم کرده است وفقط قبرس شمالی را به رسمیت میشناسد جمعیت کشور قبرس شمالی بیش از پانصد هزارنفر است و افراد زیادی سالیانه به این کشور مهاجرت میکنند از مزایای زندگی در قبرس شمالی شامل:

هزینه پایین زندگی در قبرس شمالی

همان طور که در ابتدای مقاله گفتیم قبرس شمالی جزو اتحادیه اروپا نیست و به همین خاطر هزینه  زندگی در این کشور نسبت به قبرس جنوبی ارزان تر است و شما با سرمایه گذاری ارزان تر میتوانید پاسپورت این کشور را دریافت کنید. شما با حقوق معمولی در قبرس شمالی میتوانید به راحتی در این کشور زندگی کنید.

زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی

افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند میتوانند به راحتی در این کشور زندگی کنند البته زبان اصلی قبرس شمالی ترکی است  اما بسیاری از مردم محلی انگلیسی را به عنوان زبان اصلی میشناسند.

مزایای زندگی در قبرس شمالی

 بهترین مکان برای گذراندن اوقات فراغت

یکی از مزیت های قبرس شمالی، جو آرام و ساکت در مکان های عمومی این کشور است. اگر به طور کلی بخواهیم بگوییم استراحت و تفریح در مکان های محتلف با خانواده در اولویت قبرس شمالی است. شما میتوانید از ساعت کاری مغازه ها و فروشگاه ها این نکته را متوجه شوید.

امنیت بسیار بالا

یکی از مهم ترین مزیت های مهم این کشور امنیت بسیار بالای آن است. قبرس شمالی یکی از امن ترین مکان ها در جهان به شمار میرود. این کشور نسبت به کشور هایی که جمعیت 5میلیون نفردارند از نظر امنیت رتبه اول را دارد. در گذشته امنیت این کشور بسیار پایین بود اما امروزه قبرس شمالی امنیت بسیار بالایی دارد وشما میتوانید به راحتی در این کشور زندگی کنید.

فرصت کاری فراوان در قبرس شمالی

به دلیل اینکه این کشور مالیات بسیاری کمی دارد بسیاری از شرکت ها دفاتر اصلی خود را در این کشور راه اندازی میکنند از طرفی هم درصد بیکاری در این کشور بسیار پایین است و به همین خاطر بسیاری از افراد به این کشور مهاجرت میکنند.  یکی دیگر از مزیت های این کشور، این است که شما میتوانید از طریق اینترنت با شرکت های دیگر کار کنید.

اینترنت پرسرعت در قبرس شمالی

همانطور که قبلا گفتیم بسیاری از افراد میتوانند از طریق اینترنت با شرکت ها کارکنند برای همین با آمدن شرکت های بین المللی پهنای باد گسترش یافته است و به همین خاطر اینترنت پرسرعت در کشور قبرس یکی از مزایای آن محسوب میشود. البته اینترنت پرسرعت علاوه بر اینکه برای تمامی شرکت ها خوب است میتواند برای تمامی شهروندان مفید باشد.

معایب زندگی در قبرس

هر کشوری علاوه بر مزایای که دارد معایبی هم دارد که بهتر است شما علاوه بر مزایای کشور قبرس معایب آن را هم بدانید تا بتوانید با آگاهی کامل به این کشور مهاجرت کنید. معایب زندگی در قبرس شمالی شامل:

حقوق پایین

همان طور که میدانید هزینه  زندگی در قبرس بسیار پایین است اما یکی از معایب این کشور حقوق پایین تر نسبت به سایر کشور های دیگر است. میزان دستمزد افراد در مشاغل محتلف با هم متفاوت است اما حقوق یک کارمند در قبرس ماهیانه حدود 9 هزار دلار است.

معایب زندگی در قبرس

مالیات بسیار بالا

کشور قبرس به دلیل وضعیت اقتصادی خوب توانسته است سرمایه گذاران خارجی را جذب کند البته این سرمایه گذاران نسبت به شهروندان مالیات کمتری میدهند برای همین بسیاری از شرکت ها علاقه دارند که در این کشور سرمایه گذاری کنند اما شهروندان قبرس شمالی باید 35 درصد از حقوقشان را به دولت برای مالیات پرداخت کنند.

محدودیت در خرید

محدودیت در خرید یکی از معایب زندگی در کشور قبرس است. در صورت وجود کالا های وارداتی در فروشگاه ها به دلیل پیچیدگی ارسال آنها  به کشور قبرس شمالی قیمت بسیار بالایی دارد.

سخن پایانی

ما در این مقاله تمامی مزایا و معایب زندگی در قبرس شمالی را برای شما گفتته ایم . این کشور با توجه به مزایای که دارد میتواند به یکی از برترین کشور برای مهاجرت باشد همچنین بسیاری از ایرانیان به دلیل شغل، تحصیل و... به این کشور مهاجرت میکنند. اگر بعد از اقدام به مهاجرت میخواهید تمامی اثاثیه منزل خودتان را به کشور قبرس انتقال بدهید میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید. یکی از خدمات شرکت فردین تجارت بسته بندی وسایل است زیرا اگر بسته بندی  اثاثیه منزل به درستی انجام نشود امکان آسیب در هنگام جابه جایی وجود دارد البته شرکت ما بعد از قرار داد تمامی وسایل شما را بیمه خواهد کرد.

ما در این مقاله تمام مزایا و معایبی که در بالا گفته ایم را به صورت جدول برای شما آورده ایم.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید