X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی

02144313379 کارشناس ترکیه
تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی

ما در این سایت تفاوت های پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی، ویژگی های قبرس شمالی و جنوبی، مزایای پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی و... را برای شما گفته ایم.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی

کشور قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود افراد زیادی به دلیل وضعیت اقتصادی، شرایط تحصیلی به این کشور مهاجرت میکنند. یکی از سوال هایی که برای بسیاری از افراد پیش می آید تفاوت پاسپورت قبرس شمالی با جنوبی است.

داشتن اطلاعات کافی درباره تفاوت این دو بخش به شما کمک میکند تا بتوانید به درستی یکی از این پارسپورت ها را انتخاب کنید و به قبرس شمالی یا جنوبی مهاجرت کنید. هر ساله لیست پاسپورت جهان ارائه میشود که در این لیست مشخص میشود که هر کشور میتواند به چند کشور دنیا سفر کند در این لیست کشور قبرس در رده ی 15 قرار دارد اما این رتبه مخصوص قبرس جنوبی است زیرا در حال حاظر قبرس شمالی تنها توسط کشور ترکیه به رسمیت شناخته شده است و قبرس شمالی جزو اتحادیه اروپا محسوب نمیشود اما همین موضوع عاملی است که شما میتوانید با داشتن این پاسپورت به کشور های انگلستان، آمریکا، ترکیه و... سفر کنید.

بعد از مهاجرت به قبرس یکی از چالش های بزرگ افراد ارسال اثاثیه به قبرس شمالی یا جنوبی است. شما میتوانید برای ارسال بار به قبرس با شرکت باربری فردین تجارت با مدریت فردین مرادی تماس بگیرید.

ویژگی های پارسپورت قبرس شمالی

وقتی به وسیله خرید ملک در قبرس، سرمایه گذاری، تحصیل، کار و... برایتان پاسپورت قبرس شمالی صادر می شوند که شما میتوانید با این پاسپورت در این کشور زندگی کنید. همان طور که در ابتدا گفتیم تفاوت قبرس شمالی و جنوبی در این است که قبرس شمالی جزو اتحادیه اروپا نیست و شما برای سفر به این کشور ها نیاز به ویزا دارید. شما با داشتن پاسپورت شمالی میتوانید به کشور های زیر سفر کنید.

  • ترکیه
  • انگلستان
  • تانزانیا
  • استرالیا
  • آنگولا
  • پاکستان

تفاوت پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی

ویژگی های پاسپورت قبرس جنوبی

همان طور که گفتیم قبرس جنوبی بیشتر یونانی نشین هستند و این کشور جزو اتحادیه اروپا است و در رده ی 15 ام قرار دارد. شما میتوانید با داشتن پاسپورت قبرس جنوبی به176 کشور محتلف سفر کنید و فقط برای 36 کشور دیگر نیاز به ویزا دارید.

مزایای پاسپورت قبرس شمالی

به دلیل اینکه قبرس شمالی جزو اتحادیه اروپا نیست باعث شده است هزینه پایین تری نسبت به قبرس جنوبی پیدا کند البته توانسته است در 15 کشور برتردنیا سرمایه گذاری کنند. از نظر تحصیل قبرس شمالی و جنوبی با هم فرقی ندارند و در هر دو کشور دانشگاه های معتبر و با سابقه ای هستند.

مزایای پاسپورت قبرس جنوبی

همان طور که تا العان فهمیده اید قبرس جنوبی جزو اتحادی اروپا است و به همین خاطر یکی از مزایای بزرگ آن این است که شما با داشتن یک پاسپورت قبرس جنوبی میتوانید به 176 کشور بدون داشتن ویزا سفر کنید. اما هزینه ی آن بسیار بالاتر از قبرس شمالی است از طرفی هم همان طور که گفتیم از نظر دانشگاهیی هیچ تفاوتی با هم ندارند.

تفاوت های پاسپورت قبرس شمالی و جنوبی را برای شما گفته ایم اما بعد از مهاجرت بسیاری از افراد اثاثیه خود را به قبرس شمالی و جنوبی میبرند در این مواقع شما میتوانید با شرکت باربری فردین تجارت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

شرکت فردین تجارت یکی از شرکت های معتبر و با سابقه است که یکی از خدمات شرکت ما ارسال اثاث به قبرس شمالی و جنوبی است. تمامی وسایل شما بعد از قرار داد بیمه خواهند شد و افرادی با وقت قبلی برای بسته بندی وسایل شما به منزلتان می آیند. برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید