X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

خرید ملک در قبرس شمالی و جنوبی

02144313379 کارشناس ترکیه
خرید ملک در قبرس

خرید ملک در قبرس یکی بهترین سرمایه گذاری هایی است که شما میتوانید آن را انجام بدهید بسیاری از افراد نکات مهم پیش از خرید ملک در قبرس شما و جنوبی را نمیدانند که ما در این سایت برای شما آورده ایم.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

خرید ملک در قبرس

بسیاری از افراد به خصوص ایرانیان  در سال های اخیر به دلیل محهاجرت به کشور قبرس، خرید خانه در قبرس افزایش پیدا کرده است. قبرس کشوری است ک از نظر اقتصادی در رتبه بالایی قرار دارد یکی از مزیت های کشور قبرس این است که نرخ بیکاری در این کشور هرگز به زیر ده درصد نرسیده است. قبرس به دوبخش شمالی و جنوبی تقسیم میشود که شما میتوانید در هرکدام از آن ها ملک مورد نظر خود را خریداری کنید. بعد از خرید خانه و مهاجرت به آنجا بسیاری از افراد وسایل و یا اثاثیه منزل را میخواهند با خود به آین کشور منتقل کنند اما به دلیل هزینه ی زیاد پست از این کار صرفه نظر میکنند اما پیشنهاد ما به شما اعتماد کردن به یک شرکت باربری برای ارسال بار به قبرس است. شرکت فردین تجارت یکی از شرکت های باربری است که سابقه ی طولانی در زمینه ارسال بار به قبرس دارد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

خرید ملک در قبرس

قیمت ملک در قبرس

همان طور که گفتیم یکی از کشور های اروپایی که وضعیت اقتصادی خوبی دارد کشور قبرس است. یکی از مزیت هایی که شما میتوانید از آن استفاده کنید خرید ملک بدون حضور شما در این کشور است یعنی شما سالیانه به مدت یک روز فقط باید در این کشور حضور داشته باشید حالا برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که برای خرید ملک در قبرس چقدر باید سرمایه داشته باشید؟

حداقل سرمایه ای که برای خرید خانه در قبرس نیاز است داشته بشاید 300 هزار یورو است خیلی ها تصور میکنندو البته که برای خرید خانه های ویلایی هزینه ی بالاتری باید پرداخت کنید. شما برای خرید خانه های ویلایی حداقل  یک میلیون  دیوست هزار یورو باید داشته باشد.  در جدول زیر قیمت خانه ها را برای شما گفته ایم.

شرایط ملک

قیمت

یک خانه روستایی زیبا

100000 یورو

خانه های مدرن

130000 یورو

خانه های نیمه مستقل بسته به موقعیت ملک

430000 یورو

خانه ای بزرگ و دارای استخر

600000 یورو

ویلاهای مجزا

245000 یورو

آپارتمان استودیویی

30000 یورو

خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی

طبق آمار، خرید ملک در قبرس شمالی روز به روز افزایش پیدا کرده است قیمت خانه در قبرس همچنان مقرون  به صرفه تر از خرید ملک در کشور هایی اروپایی است. میانگین خرید ملک در قبرس شمالی از 7778.43 یورو شروع میشود البته اگر شما خارج از شهر بخواهید ملک خریداری کنید این هزینه ها کاهش پیدا میکند. قبرس شمالی شهر های مختلفی دارد که ما در یک جدول حداقل قیمت خرید ملک در قبرس شما را برای شما آورده ایم.

نام شهر متوسط قیمت برای هر متر مربع
فاماگوستا ۹۱۱ پوند ( ۵۴ میلیون به پول ایران )
لانگ بیچ ۸۷۳ پوند ( ۳۰ میلیون به پول ایران )
لفکوشا ۷۴۸ پوند ( ۲۶ میلیون به پول ایران )
گیرنه ۱۱۵۳ پوند ( ۴۱ میلیون به پول ایران )

موارد زیادی در قیمت آپارتمان تاثیر دارد امکانات، متراژ چشم انداز و.... از جمله امکاناتی است که با وجود آن ها قیمت  خانه در قبرس شمالی افزایش پیدا میکند.

چه نکاتی قبل از خرید خانه در قبرس شمالی باید رعایت کنید؟

پیش از خرید خانه در قبرس شمالی باید نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید بهترین خانه را برای خود خریداری کنید این نکات شامل:

  • اول از همه باید بدانید که در چه شهری میخواهید ملک خریداری کنید. فاماگوستا، گیریه، لفکوشا و... از جمله شهر های قبرس شمالی هستند.
  • بودجه ی خود را مشخص کنید که با توجه به آن بتوانید در شهر مورد نظر ملک خریداری کنید.
  • با توجه به شهری که خریداری میکنید هزینه ها متفاوت است به عنوان مثال هزینه زندگی در گیرنه بیشتر از هزینه ی در شهر فاماگوستا است.
  • خانه ای که خریداری میکنید چقدر با مراکز خرید فاصله دارد
  • محلی که انتخاب میکنید به ساحل نزدیک است یا داخل شهر قرار دارد. قیمت هرکدام از آن ها متفاوت است.
  • آیا خرید ملک در آن منطقه جای پیشرفت دارد یا در هنگام فروش مشکلی برای پیش نمی آید؟

به دلیل وجود کلاهبردارن حتما نکاتی که در بالا ذکر کردیم را با دقت برسی کنید تا بتوانید بهترین نوع خانه را در قبرس شمالی یا حتی قبرس جنوبی خریداری کنید.

آیا میتوانید بعد از خرید خانه در قبرس آن را به یک ایرانی بفروشیم؟

جواب این سوال بله است شما میتوانید بعد از خرید خانه در قبرس شمالی به یک ایرانی دیگر بفروشید حتما میتوانید بعد از خرید خانه آن را به یک فرد خارجی بفروشید هیچ قانونی در ارتباط این موضوع در قوانین قبرس وجود ندارد. بعد از خرید ملک بسیاری از افراد به این کشور مهاجرت میکنند برای همین شما میوانید از شرکت فردین تجارت با مدریت فردین مرادی برای ارسال بار به قبرس کمک بگیرید تا اثاثیه شما را بدون کوچک ترین آسیبی به قبرس جابه جا کند.

خرید ملک در قبرس جنوبی

 یکی دیگر از بخش های قبرس که میتوانید در آن یک ملک خریداری کنید قبرس جنوبی است. بیشتر ساکنین این کشور یونانی هستند  و قیمت خانه در قبرس شمالی گران تر از قیمت ملک در قبرس جنوبی است.  در جدول زیر قیمت خرید ملک در شهر های مختلف قبرس جنوبی را برای شما آورده ایم

شما در خرید آپارتمان علاوه بر هزینه ی که مشخص کردید باید هزینه ی دیگری پرداخت کنید. هزینه ی حق تمبر، مالیات ملک، ثبت وام مسکن و..  از جمله هزینه های اضافی است که شما باید پرداخت کنید. قیمت آپارتمان در شهرهای مختلف متفاوت است به عنواع مثال: قیمت خانه در شهر لیماسول  از 1200تا 1300 یورو است ولی در شهر پافوس از 1000 یورو شروع میشود.

شهرهای مختلف قبرس جنوبی

قیمت حدودی ملک

 شهر پافوس

160000 تا 500000 یورو

 شهر لیماسول

130000 تا 400000 یورو

شهر پولیس

125000 تا 500000 یورو

در جدول پایین قیمت خانه های ویلایی را برای شما آورده ایم میتوانید آن ها را مشاهده کنید.

لیماسول حداقل6400 یورو
پافوس حداقل 800 یورو
پولیس حداقل 1500 یورو

مشکلات خرید ملک در قبرس

حتما خرید ملک در کشورها مشکلات خاص خودش را دارد. خرید ملک در قبرس شمالی و قبرس جنوبی مشکلاتی دارد که شامل:

  • فروش ملک با سند معلق
  • کمیسیون بالا
  • بی خبری از مفاد قرارداد
  • پیش پرداخت بدون گرفتن رسید


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید