X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

حمل خرده بار به ترکیه با هزینه مناسب

02144313379 کارشناس ترکیه
حمل خرده بار به ترکیه

حمل خرده بار به ترکیه به دو روش هوایی و زمینی انجام میشود. ما در این سایت تمامی این روش ها را به طور کامل برای شما توضیخ داده ایم علاوه بر آن هزینه، مراحل و... را برای شما گفته ایم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

حمل خرده بار به ترکیه

ترکیه کشوری است که روابط فرهنگی و تجاری زیادی با کشور همسایه خود یعنی ایران دارد برای همین افراد زیادی به دلیل وضعیت اقتصادی، تحصیل، کار یا هر دلیل دیگر به این کشور مهاجرت میکنند. به همین خاطر بیشتر افرادی که میخواهند مهاجرت بکنند برای ارسال بار به ترکیه از شرکت های باربری کمک میگیرند. علاوه بر این مهاجران، تجار های زیادی سالیانه محصولاتی را صادر یا وارد کشور میکنند. سنگ های قیمتی، مواد پلاستیکی، مس، سوخت های معدن، روی، کود از جمله صادرات تجار ایرانی به ترکیه است.  شرکت فردین تجارت یکی از شرکت های معتبر  با سابقه ی طولانی در زمینه ی حمل بار به کشور ترکیه از جمله ارسال بار به استانبول، ارسال بار به ازمیر، حمل بار به آلانیا و... است علاوه بر ارسال اثاثیه به ترکیه شرکت فردین تجارت حمل خرده بار به ترکیه را انجام میدهد. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

حمل بار به ترکیه به دو روش ارسال خرده بار به ترکیه به صورت هوایی، حمل خرده بار به ترکیه به صورت زمینی است که شما با انتخاب هرکدام از آن ها میتوانید وسایل خود را به کشور ترکیه انتقال بدهید.

خرده بار چیست؟

خرده بار به وسایل یا اثاثیه منزل گفته میشود که حجم کمتری دارد در حالت کلی خرده بار به ترکیه به صورت زمینی به دو بخش تقسیم میشود که شامل:

 • حمل فول تراک: یک کامیون یا ترانزیت به صورت دربست اجاره میشود و بار های صادر کننده به دلیل حجم بالا کل ترانزیت را پر میکند. معمولا افرادی که ارسال تمام وسایل منزل را به شهر های ترکیه از جمله ارسال بار به ازمیر، ارسال بار به آنکارا را دارند از حمل فول تراک استفاده میکنند.
 • حمل خرده بار: در حمل خرده بار یا گروپاژ، به دلیل کم بودن بار شما، ارسال آن با یک کانتینر به صرفه نیست. به همین دلیل به جای اینکه یک کانتیر به صورت دربست اجاره کنید میتوانید وسایل خود را با وسایل دیگران با یک کانتیر به کشور ترکیه انتفال دهید. انجام دادن این کار خیلی به صرفه تر اجاره یک کانتیر به صورت دربست است. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

خرده بار چیست؟

شاید برای شما سوال باشد چه اقلامی جزو حمل خرده بار محسوب میشود؟

اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم تمامی اثاثیه هایی که حجم کم تری دارند جزو اقلام خرده بار محسوب میشوند اما این نکته رو در نظر بگیرید اگر اثاثیه شما زیاد باشد جزو حمل خرده بار محسوب نمیشوند و باید  از حمل فول تراک استفاده کنید. اقلامی که جزو حمل خرده بار محسوب میشوند شامل:

 • کالاهای تجاری به صورت نمونه
 • اثاثیه منزل و لوازم شخصی در حجم کم
 • صادرات در حجم محدود

روش های حمل خرده بار به ترکیه

حمل خرده بار به هر کشوری به 3 روش امکان پذیر است. که عبارتند از:

 1. حمل خرده بار به صورت هوایی
 2. حمل خرده بار به صورت زمینی
 3. در صورت امکان ارسال خرده بار به صورت دریایی

همان طور که گفتیم در صورت وجود دریا میتوان ارسال خورده بار را به صورت دریایی انجام داد به همین دلیل انتقال خرده بار از ترکیه به ایران به صورت دریای وجود ندارد. پس ارسال خرده بار به دو روش هوایی و زمینی امکان پذیر است که در ادامه هر کدام از این روش ها را به طور کامل توضیح میدهیم.

حمل خرده بار به ترکیه به صورت هوایی

حمل خرده بار به ترکیه به صورت هوایی

بهترین روش برای کسانی که زمان برایشان اهمیت دارد و میخواهند به هردلیل زود تر وسایلشان به دستشان برسد این روش بهترین انتخاب است اما  هزینه ی بیشتر نسبت به حمل اثاثیه منزل به  ترکیه به صورت زمینی را میدهید. البته این نکته رو هم در نظر بگییرید که اگر وزن بار شما کم تر از 500 کیلوگرم بود از روش هوایی به صرفه تر است. به دلیل اینکه کانتینر ها در طول مسیر باید بار های خود را به مشتریان دیگر تحویل بدهند ممکن است اگر بار شما کم تر 500 کیلو گرم باشد آسیبی به آن ها وارد شود البته که یک شرکت خوب تمامی وسایل شما را قبل از بارگیری بیمه میکند.  

مدت زمان ارسال خرده بار به صورت هوایی بستگی به شرکت هواپیمایی دارد اما در حالت کلی 2 الی 3 روز زمان میبرد. قیمت حمل خرده بار در این روش بستگی به حجم باری که شما میخواهید ارسال کنید دارد برای همین نمیتوان به طور دقیقی قیمت آن را تعیین کرد برای اطلاعات بیشتر با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید.

حمل خرده بار به صورت زمینی

حمل خرده بار به صورت زمینی

دو فاکتور مهم در زمینه ی حمل خورده بار به ترکیه وجود دارد که زمان و هزینه است در این روش هزینه ی کمتری نسبت به روش هوایی دارد اما مدت زمانی که طول میکشد اثاثیه شما به ترکیه برسد خیلی بیشتر از روش هوایی است.  حمل خرده بار به صورت زمینی با انواع کامیون ها از جمله کمرشکن، چادری، تک، جفت، یخچالی و.... انجام میشود. حمل خرده بار به این تمامی شهر های این کشور از جمله ارسال بار به آنکارا، ارسال بار به ازمیر و... انجام میشود.  مدت زمانی که طول میکشد وسایل شما به دستتان برسد 7 الی 10 روز است و هزینه ی آن بستگی به حجم بار شما دارد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرد.

بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل یکی از مهم ترین کارهایی که باید قبل از ارسال بار به ترکیه انجام شود بسته بندی وسایل است تا در هنگام جابه جایی آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. شما میتوانید از شرکت های باربری برای بسته بندی وسایلتان تماس بگیرید تا افراد متخصص با تعیین وقت قبلی به خانه شما بفرستد. شرکت فردین تجارت یکی از شرکت های باربری است که بسته بندی وسایل را به طور دقیق و اصولی انجام میدهد تا در هنگام جابه جایی آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود.

مراحل حمل خرده بار به ترکیه

مراحل ارسال خرده بار به ترکیه شامل:

 • بسته بندی وسایل
 • تهیه لیست بسته بندی
 • جابه جایی آن در کانتینر
 • انجام دادم کار های اداری در گمرک
 • تحویل آن در مقصد

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

جه عواملی بر روی هزینه ی حمل خرده بار تاثیر میگذارد؟

عموامل مختلفی بر روی هزینه حمل خرده بار به ترکیه وجود دارد که شامل:

 • انتخاب یکی از شهر های ترکیه
 • انتخاب روش های مختلف
 • حجم بار
 • بسته بندی وسایل
 • بیمه کردن وسایل
 • و....

به همین دلیل نمیتوان قیمت ثابتی برای ارسال خرده بار به ترکیه تعیین کرد.برای اطلاع از قیمت و ارسال بار به کشور ترکیه میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.

چه بار هایی به کشور ترکیه ممنوع است؟

همه ی کشور ها برای ورود و خروج  بار به کشورشان قانون هایی دارند که افراد دیگر باید آن را رعایت کنند کشور ترکیه هم قوانینی دارد که شامل:

 1. ممنوعیت لوازم بهداشتی و آرایشی
 2. ممنوعیت دخانیات
 3. ممنوعیت دارو
 4. حیوان زنده به این کشور ممنوع است.
 5. ممنوعیت ادویه جات
 6. ممنوعیت وسایل نو


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید