X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

معرفی 5 شرکت معتبر بین المللی

02144313379 کارشناس ترکیه
شرکت های باربری در تهران

حتما به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه ی ارسال بار از ایران به کشور های مختلف میگردید ما در این سایت 5 شرکت معتبر برای ارسال بار را برای شما معرفی کرده ایم تا با خواندن آن ها بتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

بهترین شرکت های باربری در تهران

بسیاری از مردم برای جابه جایی وسایل خود به کشور های دیگر نیاز به شناخت شرکت های باربری در تهران دارند. امروزه بسیاری از شرکت ها در زمینه باربری اسباب فعالیت میکنند اما اینکه شما میتوانید به کدام شرکت اعتماد کنید جای سوال است. برای همین کسانی که قصد اسباب کشی به کشور های مختلف از جمله ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به قبرس، ارسال با به اسپانیا و.. را دارند میتوانند از شرکت های معتبری که ما در این سایت برای شما گفته ایم استفاده کنید.

5 شرکت باربری معتبر و قابل اعتماد

شرکت های زیادی در زمینه حمل وسایل از ایران به کشور های دیگر وجود دارد اما اعتماد کردن به آن ها برای همه ی افراد کار بسیار سختی است ما در این سایت 5 تا از شرکت های معتبر را برای شما معرفی کرده ایم این 5 شرکت شامل:

1.      شرکت فردین تجارت

شرکت  باربری فردین تجارت

شرکت فردین تجارت با  وجود نیرو های مجرب، انواع خدمات بسته بندی وسایل، جابه جایی اثاثیه و چیدمان اثاث را به شما عزیزان ارائه میدهد. شرکت باربری فردین تجارت میتواند تمامی وسایل یا اثاثیه شما را به کشور های مختلف جابه جا کند. ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به قبرس، ارسال بار به اسپانیا، ارسال بار به آلمان، ارسال بار به فرانسه و... از جمله خدماتی است که شرکت باربری فردین تجارت انجام میدهد. فردین تجارت با 15 سال سابقه ی در زمینه ی ارسال بار به تمامی نقاط کشور به صورت های دریایی ( در صورت امکان)، هوایی و زمینی را انجام میدهد.

https://fardintejarat.ir

2.      شرکت رادین لاجستیک

شرکت باربری  رادین لاجستیک

یکی از شرکت های معتبر دیگری که میتوانید به راحتی به آن اطمینان کنید شرکت باربری رادین لاجستیک است. این شرکت دارای 20 سال سابقه در زمینه ی ارسال بار به تمامی نقاط جهان از جمله ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به انگلیس، ارسال بار به قبرس و... را انجام میدهد از خدمات این شرکت میتوان به نیروی حرفه ای در زمینه ی بسته بندی وسایل که نقش اساسی در ارسال بار کشور های مختلف را دارد اشاره کرد. اگر به دنبال شرکتی هستید که اثاثیه شما را با دقت و حساسیت وسایل شما را به کشور های دیگر جابه جا کند قطعا شرکت رادین لاجستیک یکی از این شرکت های معتبر است که میتوانید به آن اطمینان کنید. این شرکت با داشتن افراد حرفه ای و با تجربه و قیمت مناسب توانسته است رضایت مشتریان خودش را در این سال ها جلب کند و به یکی از بهترین شرکت های باربری تبدیل شده است.

https://radinlogistic.com

3.      شرکت تهران کالا بر

شرکت باربری تهران کالا بر

کالابر یکی دیگر از شرکت های باربری است که با وجود خدمات متفاوتی که انجام میدهد توانسته است در طول انجام فعالیتش در زمینه ی ارسال بار به ترکیه، ارسال بار به قبرس، ارسال بار به آلمان، ارسال بار به انگلستان و دیگر کشور های جهان رضایت مشتریان  خود را جلب کند.  مهم ترین و اصلی ترین نکته برای کالابر کیفیت خدماتی که توسط نیروهای مجرب خود انجام میدهد است. بسته بندی وسایل، ارسال بار به روش های  مختلف ( هوایی، زمینی و در صورت وجود دریایی) هزینه و... از جمله خدماتی است که این شرکت باربری انجام میدهد. شما میتوانید برای ارسال بار از ایران به کشور های دیگر به این دفترکار باربری کالابر اعتماد کنید.

https://tehran-kalabar.com

4.      شرکت باربری امیر کبیر

شرکت باربری امیر کبیر

باربری امیر کبیر یکی از شرکت های قدیمی برای ارسال بار به تمامی نقاط جهان است. این شرکت به دلیل نیروهای مجرب، استفاده از ماشین های حمل نقل و هزینه ی مناسب به یکی از شرکت های معتبر در تهران تبدیل شده است. این شرکت ارسال بار از ایران به تمامی نقاط جهان را انجام میدهد. ارسال بار به قبرس، ارسال بار به آلمان، ارسال بار به فرانسه، ارسال بار به ترکیه و... از جمله کشور هایی است که حمل بار را انجام میدهد. برای حمل بار به کشور های مختلف یک نکته بسیار مهم است که بسته بندی وسایل باید به طور اصولی انجام شود برای همین این شرکت افراد متخصص را استخدام کرده است تا بتواند بسته بندی وسایل را به طور تخصصی انجام دهد تا در هنگام جابه جایی آسیبی به اثاث شما وارد نشود.

https://autobaramirkabir.ir

5.      اتوبار همسایه

شرکت باربری همسایه

اتوبار همسایه انواع روش ارسال بار که به صورت های هوایی، زمینی و در صورت وجود دریایی را برای مشتریان عزیز انجام میدهد. 3 فاکتور مهم در زمینه ی ارسال بار هزینه، زمان و بسته بندی وسایل است که شرکت اتوبار همسایه تمامی این ویژگی ها را دارد و شما با اعتماد به آن میتوانید تمامی اثاثیه خود را از ایران به تمامی نقاط جهان حمل کنید. ارسال بار به انگلیس، حمل بار به قبرس، ارسال بار به ترکیه، حمل بار به آلمان و... از جمله کشور هایی است که شرکت اتو بار همسایه آن را انجام میدهد.

https://otobarhamsaye.com

شما میتوانید برای ارسال بار به کشور های مختلف جهان به هر یک از شرکت های که ما در بالا به آن اشاره کردیم سر بزنید و با آن ها تماس بگیرید.

کدام یک از 5 شرکت های باربری بهترین هستند؟

همان طور که میدانید یکی از کارهایی که باید شرکت های باربری انجام بدهند بسته بندی وسایل است اما بسته بندی وسایل به دلیل مسافت های زیاد باید اصولی و درست باشد تا آسیبی در هنگام جابه جایی برای آن ها به وجود نیاید.  هرکدام از شرکت هایی که در بالا نام بردیم برای خودشان معتبر هستند و مزایایی برای خود دارند و شما میتوانید برای ارسال بار از ایران به کشور های دیگر به یکی از شرکت های باربری که در بالا گفتیم اعتماد کنید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید