X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه

02144313379 کارشناس ترکیه
حمل اثاثیه منزل به ترکیه

کشور ترکیه یکی از کشورهای نزدیک به ایران است و بیشتر ایرانیان به دلیل بازار کار، تحصیل، خرید خانه و... به این کشور مهاجرت میکنند. یکی از دغدغه های افرادی که میخواهند به ترکیه مهاجرت کنند حمل اثاثیه منزل به ترکیه است. شرکت های باربری وجود دارد که میتوانند وسایل شما را به کشور ترکیه انتقال بدهند. ما دراین مقاله راه های مختلف همچون ارسال اثاثیه منزل به صورت هوایی، ارسال اثاثیه منزل به صورت زمینی و ارسال اثاثیه منزل به صورت دریایی را برای شما گفته ایم. 

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

حمل اثاثیه منزل امری بسیار مشکل است و باید بسته بندی اثاثیه منزل با دقت بالایی انجام شود تا در هنگام جابه جایی صدمه ای به وسایل شما وارد نشود. شما میتوانید با اعتماد کردن به یک باربری معتبر علاوه بر حمل اثاثیه شما به ترکیه، درهنگام بسته بندی هم دقت بالایی داشته باشند تا در هنگام جابه جایی مشکل یا اتفاقی برای اثاثیه شما نیوفتد.
حمل اثاثیه منزل به ترکیه از روش های (ارسال اثاثیه منزل به ترکیه به صورت زمینی، ارسال اثاثیه منزل به ترکیه به صورت هوایی) انجام میشود شما با توجه به هزینه و زمان میتوانید یکی از این روش ها را برای ارسال اسباب منزل به ترکیه را انتخاب کنید. در ادامه این مقاله هرکدام از این روش ها را توضیح میدهیم. 
همان طور که گفتیم شرکت های زیادی برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه وجود دارد ولی اعتماد کردن به شرکت های به دلایل همچون بسته بندی دقیق، زمان رسیدن اثاثیه به ترکیه، پرسنل با تجربه و ... کار بسیار سختی شده است. شرکت فردین تجارت با شماره ثبت 612060 تمام مراحل اجرایی و اداری را  با کم ترین هزینه برای شما انجام میدهد شما میتوانید برای ارسال بار به ترکیه با شرکت ما تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه چگونه است؟

بیشتر افرادی که میخواهند مهاجرت کنند این سوال برایشان پیش می آید که حمل اثاثیه منزل به ترکیه چگونه انجام میشود؟
در حالت کلی حمل اثاثیه منزل به ترکیه از جمله ارسال بار به استانبول، حمل بار به آلانیاو... به دو روش تقسیم میشود که شامل:

  • حمل اثاثیه منزل به ترکیه با روش کارگو

این روش برای افرادی است که کالاهای با ارزشی دارند اما به دلیل هزینه ی بالا این روش  افراد زیادی از آن استفاده نمیکنند. اگر شما در اثاثیه خود کالای با ارزشی دارید میتوانید از این روش برای حمل بار به ترکیه استفاده کنید. برای اطالاعات بیشتر میتوانید با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه چگونه است؟

  • حمل اثاثیه منزل به ترکیه با روش فریت

این روش برای افرادی هست که میخواهند مهاجرت کنند و خرید خانه در ترکیه را انجام داده اند و الان میخواهند اثاثیه خود را به کشور ترکیه از جمله ارسال بار به استانبول، انکارا و ... را انجام دهند. این روش بسیار آسان تر از روش کارگو است وقیمت مناسب تری نسبت به آن دارد. پس اگر شما قصد مهاجرت و خرید خانه در استانبول را دارید میتوانید برای حمل اثاثیه منزلتان از این روش استفاده کنید.

انواع  راهای حمل اثاثیه منزل به ترکیه چیست؟

همان طور که قبلا گفتیم برای حمل اثاثیه منزل راهای دریای، هوایی و زمینی وجود دارد. حمل اثاثیه منزل به صورت زمینی هزینه ی کم تری نسب به بقیه راه ها دارد اما هرکدام از روش ها مزیت هایی دارد که در ادامه با آن ها آشنا میشویم تا شما بهترین راه را انتخاب کنید. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگییرید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه به صورت زمینی

همان طور که گفتیم هزینه ی حمل اثاثیه منزل به ترکیه یا حمل اثاثیه از ایران به ترکیه کم تری نسبت به سایر راه ها دارد و شما در این روش محدودیت بار ندارید و میتوانید هر چقدر میخواهید اثاثیه خود را به ترکیه ببرید. از نظر هزینه هم با توجه به اندازه وزن بار شما قیمت محاسبه میشود اما در حالت کلی هزینه ی کم تری دارد. اما زمان رسیدن اثاثیه منزل به ترکیه یا از ایران به ترکیه نسبت به هوایی بیشتر است. حدودا 15 روز زمان میبرد تا اثاثیه توسط کانتینر ها به دست شما برسد. شما میتوانید برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه به صورت زمینی با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید و تا برای بسته بندی محصولات به خانه ی شما بیاییند.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه به صورت زمینی

حمل اثاثیه منزل به ترکیه به صورت هوایی

حمل اثاثیه به ترکیه به صورت هوایی هزینه ی بسیار بالایی دارد و بیشتر برای کسانی که در انتقال بار عجله دارند و میخواهند زود تر اثاثیه  به دستشان برسد یا برای حمل اثاثیه منزل مسیرهای طولانی  وجود دارد از این روش استفاده میشود. مدت زمان این روش بستگی به شرکت هواپیمایی دارد ولی معمولا 2 الی 3 روز زمان میبرد. 
این نکته رو هم در نظر بگیرید که در حمل اثاثیه منزل محدودیت وزن وجود دارد و شما وسایلی مثل یخچال، گاز و... را نمیتوانید از طریق هواپیما به کشور ترکیه ببرید. شما میتوانید برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه یا از ایران به ترکیه به صورت هوایی با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه به صورت هوایی

کدام روش در حمل اثاثیه منزل به ترکیه بهتر است؟

در حمل بار اثاثیه منزل به ترکیه  دو نکته وجود دارد که:

  1. زمان: بسیاری از افراد زمان رسیدن وسایل خانه به ترکیه برایشان اهمیت زیادی دارد برای همین این نکته بسیار مهم است اگر شما به هر دلیلی میخواهید کالا زود تر به دستتان برسد توصیه ما به شما حمل اثاثیه منزل به صورت هوایی است. در غیر این صورت شما میتوانید از روش های دیگر استفاده کنید.
  2. هزینه: یکی از نکته های مهم در حمل اثاثیه منزل محاسبه ی قیمت است. همان طور که در بالا گفتیم حمل وسایل خانه به ترکیه به صورت زمینی هزینه ی پایین تری نسبت به راه های دیگر دارد.  ما به شما توصیه میکنیم برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه یا از ایران به ترکیه از روش زمینی اسفاده کنید. 

با توجه به این دو نکته که گفتیم بهترین مسیر برای حمل اثاثیه منزل به ترکیه بستگی به شرایط شما دارد. اگر زمان برای شما مهم است روش هوایی را انتخاب کنید اما اگر بحث هزینه برای شما مهم است توصیه میکنیم حمل اثاثیه به صورت زمینی باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل 

همان طور که در بالا گفتیم بسته بندی وسایل خانه مثل بسته بندی یخچال، بسته بندی گاز، بسته بندی ماشین لباسشویی و... بسیار برای حمل بار مهم است و اگر این کار درست انجام نشود امکان آسیب به اسباب شما وجود دارد برای همین شما باید شرکتی را انتخاب کنید که پرسنل حرفه ای  داشته باشد تا بسته بندی  اثاثیه شما را به خوبی انجام دهد بعد از بسته بندی و کارشناسی بارها انتخاب یک کانتیر مناسب برای حمل اثاثیه منزل بسیار مهم و ضروری است. شما میتوانید با شرکت فردین تجارت برای بسته بندی اسباب منزل و حمل آن به ترکیه تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

بسته بندی اثاثیه منزل 

قوانین ارسال اثاثیه منزل به کشور ترکیه 

هر کشوری برای ارسال بار قوانینی دارد که افراد باید آن را رعایت کنند. برای ارسال اسباب منزل به ترکیه هم قوانینی وجود دارد که ما در این مقاله چند نمومه ی مهم که ارسال آن به کشور ترکیه ممنوع است را برای شما گقته ایم.

  • ارسال و وارد کردن هرگونه  وسایل نو به این کشور ممنوع است.
  • خشکبار مثل آجیل و پسته و ... ممنوع است.
  • انواع دارو و دخانیات ممنوع است.
  • میوه و سبزیجات منجمد ممنوع است.
  • لوازم آرایشی و بهداشتی ممنوع است.
  • عرقیجات به  کشور ترکیه ممنوع است.

هزینه ی ارسال اثاثیه منزل به ترکیه چقدر است؟

با توجه به اینکه انواع مختلفی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه یا از ایران به ترکیه وجود دارد نمیتوان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید. 
حجم بار 
ارسال اثاثیه ی منزل به روش های زمینی، هوایی، دریایی
ارسال به شهر های ترکیه
فاصله ی استان مبدا از تهران 
نوع شرکت هواپیمایی
نوع وسیله ی سنگین
همان طور که قبلا گفتیم ارسال اسباب منزل به ترکیه به روش های مختلفی بستگی دارد مثلا ارسال زمینی هزینه ی کم تری نسبت به ارسال هوایی دارد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید.
 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید