X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

فردین مرادی، مدیریت شرکت فردین تجارت جهانیان

02144313379 کارشناس ترکیه
فردین مرادی، مدیریت شرکت فردین تجارت جهانیان

 من فردین مرادی هستم؛ مدیریت شرکت فردین تجارت و مایلم در این مطلب خدماتی که به صورت حرفه‌ای و تخصصی در زمینه ارسال بار به ترکیه، قبرس، کانادا و دیگر کشورهای اروپایی انجام می‌دهم را با شما به اشتراک بگذارم. از این رو می‌خواهم تاریخچه‌ آغاز شروع به کارم تاکنون را برایتان بازگو نمایم. 

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

آشنایی با خدمات شرکت فردین مرادی 

شرکت حمل و نقل فردین تجارت دارای بیش از 10 سال سابقه در زمینه ارسال لوازم منزل به کشورهای اروپایی و ترکیه است. ما در این مجموعه پکیج تخصصی بسته بندی، حمل و نقل و انجام تشریفات گمرکی را از درب منزل شما تا مقصد اصلی در کشورهای خارجی توسط کادر متخصص و مجرب در سیستم حمل و نقل بین الملل ارائه می‌دهیم. 

همانطور که می‌دانید خدمات ارسال بار بین المللی نیازمند تخصص و تجربه فراوانی است از این رو لازم است توسط یک شرکت معتبر و خوشنام انجام گیرد. مجموعه فردین تجارت همواره بر پایه این اصول تلاش نموده است تا خدمات دسته بندی وسایل و لوازم، خدمات باربری به شهرهای ترکیه و دیگر کشورهای اروپایی را با قیمت بسیار مناسب انجام دهد. 

روش‌های ارسال بار شرکت فردین مرادی

ارسال بار به هر نقطه از دنیا توسط شرکت فردین تجارت یک تجربه عالی برایتان خواهد بود چرا که تمامی خدمات حمل و نقل توسط پرسنل کارآزموده و باتجربه انجام می‌گیرد. خدمات ارسال بار از طریق زمینی، هوایی و دریایی به صورت کاملا ایمن و کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌گیرد. 

 خدمات بسته بندی وسایل توسط شرکت فردین مرادی

شایان ذکر است که خدمات بسته بندی لوازم که از اصلی‌ترین آیتم‌هایی است که پیش از ارسال بار انجام می‌گیرد توسط پرسنل آموزش دیده و ماهر مجموعه ما انجام می‌گیرد. تمامی تلاش ما ارائه خدمات به بهترین نحو ممکن است چرا که در طی این سالها توانسته‌ایم از این طریق رضایت همه جانبه مشتری را کسب نماییم. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید