X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

روش های ارسال فرش به ترکیه

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال فرش به ترکیه

ارسال و صادرات فرش به کشور ترکیه از طریق روش های مختلفی انجام می شود که نیاز است برای این امر به بهترین شرکت باربری مراجعه نمایید. پیشنهاد ما مراجعه به موسسه باربری فردین تجارت است که در زمینه ارسال بار به ترکیه دارای سال ها تجربه می باشد.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ویدئو ارسال بار به ترکیه

ارسال فرش به همراه ارسال لوازم خانگی و شخصی به ترکیه یکی از دغدغه ی ایران ساکن در کشور ترکیه می باشد. امروزه میزان مهاجرت ایرانیان به این کشور بسیار بالا رفته است و حتی اقامت خود را دریافت کرده اند. ایرانیان خود را موظف می دانند در خانه فرش استفاده کنند آن هم فرش ایرانی، زیرا از کیفیت و نقش، نگار خاصی برخوردار می باشد.

نحوه ارسال فرش به ترکیه چگونه است؟

روش ارسال فرش به کشور ترکیه

اگر قصد ارسال فرش به کشور ترکیه را دارید ابتدا باید با نحوه ارسال و حمل بار فرش به ترکیه آشنا شوید. شرکت باربری بین المللی فردین تجارت آماده ی ارائه خدمات باربری به کشور ترکیه می باشد. این شرکت از ویژگی هایی اعم از امنیت بالا، ارسال فوری، ارسال فرش به صورت تضمینی و غیره برخوردار است.

روش های ارسال فرش به کشور ترکیه

نحوه ارسال فرش به ترکیه

 • ارسال فرش به ترکیه از راه هوایی

ارسال فروش از راه هوایی به ترکیه یکی از بهترین راه های ارسال فرش به خارج از کشور است که از در کمترین زمان به دست گیرنده می رسد. اما در این روش محدودیت هایی جود دارد که یکی از آن ها، وزن فرش می باشد. تا حدی می توانید فرش را در بار جابه جا کنید بیشتر از آن نمی توانید از این راه به مقصد برسانید.

 • ارسال فرش به ترکیه از راه زمینی

ارسال فرش به ترکیه از راه زمینی، روشی زمان بر اما بدون محدودیت است. تنها لازم است محموله ی بار شما طبق قوانین کشور ترکیه باشد. حمل بار، لوازم و اثاثیه به ترکیه با فردین تجارت از راه زمینی کاملا تضمینی، امنیت بالا، مطمئن می باشد.

شرایط ارسال فرش به ترکیه

 1. ارسال فرش دستباف: ارسال فرش دستباف به ترکیه، با محدودیت‌هایی همراه است. به این ترتیب که امکان ارسال بیش از 2 عدد فرش دستباف، بدون اخذ مجوزهای لازم، امکان پذیر نخواهد بود. حمل فرش دستباف از راه هوایی بدین گونه است که هر یک از مسافرین پروازهای خارجی، تنها مجاز به همراه بردن 20 متر مربع فرش دستباف خواهد بود. به این شکل مسافر محدودیتی در خصوص تعداد فرش همراه خود ندارد، تنها کافی است که جمع متراژ آن‌ها، بیش از این 20 متر مربع نباشد. همچنین در نظر داشته باشید که ارسال فرش‌های دستباف دارای ارزش میراث فرهنگی که در شمار منابع فرهنگی کشور باشند، مجاز نبوده و در صورت کشف، به عنوان کالای قاچاق با موضوع برخورد خواهد شد.
 2. ارسال تابلو فرش: معمولا تابلو فرش‌ها از نرخ قابل توجهی برخوردار هستند، باید از ایمن‌ترین روش برای ارسال آن‌ها کمک گرفته شود. غالبا فریت تابلو فرش به کشور ترکیه، بهترین گزینه‌ای است که به مشتریان پیشنهاد می‌شود. به این ترتیب علاوه بر این که محموله تابلو فرش با سرعت بیشتری به مقصد خواهد رسید؛ امنیت و سلامت آن نیز در طول مسیر و حین بارگیری و تخلیه بار، بهتر حفظ خواهد شد.

برای ارسال انواع فرش به ترکیه چه اقداماتی لازم است؟

 1. بسته بندی کالا
 2. انجام تشریفات گمرکی
 3. صدور بارنامه و ارسال بار به ترکیه
 4. ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های ترکیه

هزینه ارسال فرش به ترکیه چقدر است؟

پس از انتخاب بهترین شرکت باربری و ارسال کالا به ترکیه، برآورد هزینه است. در هزینه ارسال فرش به ترکیه مواردی مثل شرکت باربری، روش ارسال فرش، تعداد و وزن، هزینه های گمرکی و غیره موثر می باشند. جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در بخش ارسال، صادرات فرش به ترکیه با ما تماس بگیرید.

ارسال چه نوع لوازمی ممنوع است؟

ارسال لوازم و فرش نو به صورت شخصی ممنون می باشد چرا که جزء اقلام صادراتی محسوب شده و برروی آن ها باید هزینه ی گمرکی لحاظ شود. همچنین در صورت ارسال لوازم برقی مثل تلویزیون، یخچال، اقلام صوتی و غیره شامل هزینه گمرک کشور ترکیه و مالیات می شود.


 • بهترین روش ارسال فرش به ترکیه کدام است؟

  بهترین روش ارسال فروش به ترکیه راه هوایی است که در کمترین زمان با امنیت بالا به مقصد می رسد.

 • ارسال فرش به کشور ترکیه چه مراحلی دارد؟

  1. بسته بندی کالا
  2. انجام تشریفات گمرکی
  3. صدور بارنامه و ارسال بار به ترکیه
  4. ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های ترکیه
 • آیا می توان انواع مدل فرش را به ترکیه ارسال کرد؟

  در صورت نو نبودن فرش بله امکان پذیر می باشد اما اگر فرش نو باشد پس از لحاظ کردن هزینه ی گمرکی می توانید به کمک باربری شرکت فردین تجارت ارسال نمایید.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید