X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

حمل بار و ارسال پوشاک از ترکیه به ایران

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال پوشاک از ترکیه به ایران

چگونگی حمل پوشاک از ترکیه به ایران یکی از دغدغه های بسیاری از تاجران و افراد عادی است که به علت محبوب بودن برند ترک، نیت به خرید لباس ترک در حجم زیاد می کنند. ما اینجا برای شما عزیزان خدماتی را اعم از حمل و ارسال پوشاک از ترکیه به ایران را به طور مطمئن، قیمت مناسب، امنیت بالا و سایر مزایا فراهم کرده ایم با فردین تجارت همراه باشید.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

کشور ترکیه که در همسایگی ایران قرار دارد با تولید لباس و پوشاک مرغوب توانسته است محبوبتی برند خود را در بین ایرانیان چندین برابر کند که نتیجه آن هم ارسال بار پوشاک از ترکیه به ایران در حجم بالا به صورت هوایی و زمینی می باشد. پوشاک وارداتی از ترکیه، از راه‌های مختلف بخصوص زمینی وارد کشور می‌‌‌‌‌شود. به طوریکه مقدار واردات آن، روزانه ۶‌ کانتینر برآورد شده است. لازم به ذکر است واردات کالا و پوشاک از ترکیه یک تجارت بین المللی است و حتما باید مطابق با قوانین و مقررات داخلی هر دو کشور و قوانین تجارت های بین المللی انجام شود.

روش ارسال پوشاک از ترکیه به ایران

حمل پوشاک از ترکیه به ایران

 1. حمل پوشاک از ترکیه به ایران از طریق باربری‌های تبریز و تهران: استفاده از این روش نیازمند اخذ مجوزهای لازم می‌‌‌‌‌باشد.
 2. حمل از طریق اتوبوس‌های (تهران – استانبول) یا (تبریز– استانبول):استفاده از اتوبوس‌ها برای حمل بار خلاف است و در صورت مشاهده طبق مقررات با آن‌ها برخورد می‌‌‌‌‌شود.
 3. استفاده از ظرفیت مسافران برای حمل بار: همان طور که می‌‌‌‌‌دانید هر مسافر می‌‌‌‌‌تواند مقدار ۳۰ کیلوگرم بار را به همراه خود وارد کشور کند. به همین دلیل برخی از افراد، با اعضای خانواده به کشور ترکیه سفر کرده و از این ترفند برای واردات کالا استفاده می‌‌‌‌‌کند.

بیشتر بخوانید: ارسال پوشاک و لباس از ترکیه به ایران و خدمات ، ارسال بار به استانبول، ارسال بار به آنتالیا

چگونگی ترخیص لباس از ترکیه

 ترخیص لباس از ترکیه

 • در منطقه آزاد ماکو پوشاک را ترخیص کنید
 • می توانید به صورت کیلویی در هر منطقه ای که هستید کالا را ترخیص کنید .
 • می توانید از گمرک بازرگان پوشاک را ترخیص کنید .
 • می توانید مستقیم پوشاک را از ترکیه بخرید و از راهنمای ترخیص آن استفاده کنید این روش را می توانید از طریق سایت های معتبر ترکیه انجام دهید.

راهنمای ارسال هوایی پوشاک از ترکیه به ایران

برای حمل پوشاک از ترکیه به ایران در سفرهای هوایی علاوه بر سقف ۸۰ دلاری، وزن آن هم اهمیت دارد. وزن مجاز باری که هر مسافر می تواند همراه خود داشته باشد، ۳۰ کیلو است و بیشتر از این مقدار مشمول پرداخت هزینه اضافه بار است. افزون بر آن باید کرایه اضافه بار پرداخت کنید. بنابراین چنانچه قصد دارید هوایی به کشور بازگردید، به ارزش مادی و وزن پوشاک یا کالایی که از ترکیه خرید کرده اید را توجه داشته باشید.

از خدمات باربری کیف و کفش، پوشاک از ترکیه به ایران توسط شرکت فردین تجارت بهره مند شوید.

موارد ممنوع حمل پوشاک از ترکیه با اتوبوس

موارد ممنوع حمل پوشاک از ترکیه با اتوبوس

 1. بار مواد مخدر، قاچاق یا اسلحه
 2. بارهایی با وزن بیشتر از 40 کیلوگرم
 3. مواد غذایی فاسد شدنی
 4. بارهای غیر بهداشتی
 5. اجناسی مانند چک و اوراق بهادار
 6. محموله‌های خطرناکی که در آیین نامه حمل و نقل ذکر شده

هزینه ارسال پوشاک از ترکیه به ایران

قیمت حمل بار و ارسال لباس، پوشاک از ترکیه با توجه به عوامل مختلف کمی متفاوت می باشد. برای مثال عواملی مانند نوع، مسیر و روش باربری به ترکیه، حجم و مقدار اجناس و یا کالاها، نوع اجناس، نرخ های پایه شرکت های باربری و غیره بر روی محاسبه و برآورد هزینه ارسال پوشاک از ترکیه به ایران موثر می باشند.


 • هزینه حمل بار پوشاک از ترکیه به ایران چقدر است؟

  برای ارسال پوشاک از ترکیه به ایران با کمترین هزینه به صورت مطمئن و ایمن با شرکت باربری بین المللی فرین تجارت تماس بگیرید.

 • ویژگی حمل بار پوشاک از ترکیه توسط شرکت فردین تجارت چیست؟

  • قیمت مناسب
  • امنیت بالا
  • تضمینی
  • سرعت بالا در ارسال

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید