X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارزانترین کشورها برای مهاجرت را بشناسید

02144313379 کارشناس ترکیه
ارزانترین کشورها برای مهاجرت

برای بررسی ارزانترین کشورها برای مهاجرت باید هزینه روشهای مختلف مهاجرت را در این کشورها مقایسه کنیم. عده زیادی تمایل دارند ادامه زندگی خود را در یکی از کشورهای خارجی باشند و از پیشرفتهای کاری و مالی و تحصیلی زیادی برخوردار شوند.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

مهاجرت به بیشتر کشورها نیاز به هزینه های هنگفتی دارد. عده زیادی تمایل دارند ادامه زندگی خود را در یکی از کشورهای خارجی باشند و از پیشرفتهای کاری و مالی و تحصیلی زیادی برخوردار شوند اما توانایی پرداخت هزینه های بالای زندگی و اقامت در این کشورها را ندارند. در این جا باید بگوییم که هزینه ها و شرایط زندگی در کشورهای مختلف متفاوت است و در میان آنها کشورهایی هم پیدا میشوند که هزینه های کمتری نیاز داشته باشند و افراد با درآمد متوسط هم میتوانند به این کشورها مهاجرت کنند. در ادامه ارزانترین کشورها برای مهاجرت را بررسی خواهیم کرد.

ارزانترین کشورها برای مهاجرت

ارزانترین کشورها با توجه شرایط فرد و روش مهاجرت او تعیین میشود. کشورهای زیادی در جهان وجود دارند که شروط راحتتری برای مهاجر پذیری دارند و نیاز به صرف هزینه کمتری دارند. برای بررسی ارزانترین کشورها برای مهاجرت باید هزینه روشهای مختلف مهاجرت را در این کشورها مقایسه کنیم.

ارزانترین کشورها برای مهاجرت

ارزانترین کشور برای مهاجرت از نظر سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از روشهای مهاجرت میباشد که در هر کشور هزینه های متفاوتی برای آن لحاظ شده است. با این روش ممکن است پس از مدتی اقامت شهروندی دریافت کنید به همین دلیل یکی از بهترین راههای مهاجرت و اقامت در کشورهای خارجی به شمار میرود. اگر بخواهیم ارزانترین کشورها برای سرمایه گذاری را نام ببریم باید به کشورهای اطراف دریای کارائیب اشاره کنیم. یکی از بهترین کشورها که نیاز به هزینه سرمایه گذاری کمتری دارد، کشور ترکیه است که با مبلغ 250 هزار دلار میتوان در این کشور سرمایه گذاری انجام داد. ترکیه از این جهت که همسایه ایران است و شباهت فرهنگی زیادی با ایران دارد از کشورهای مورد علاقه ایرانیان برای مهاجرت است.

یکی دیگر از ارزانترین کشورها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کشور مونته نگرو است که در جنوب شرقی اروپا واقع شده است. با دریافت ویزای این کشور میتوان به راحتی به سایر کشورهای اروپایی سفر کرد.

کشور بعدی که میخواهیم به آن اشاره کنیم یونان میباشد. هرچند که ممکن است برخی افراد علاقه زیادی به شهرهای یونانی نداشته باشند اما این کشور نیز از مناسبترین کشورها برای مهاجرت ایرانیان به شمار میرود. خرید ملک در این کشور به 500000 یورو سرمایه نیاز دارد. 

ارزانترین کشور برای مهاجرت از نظر تحصیلی

تحصیل در برخی از دانشگاههای معتبر کشورهای خارجی بدون هزینه یا با هزینه بسیار کم همراه است. از کشورهایی که هزینه مقرون به صرفه ای برای تحصیل دانشجویان خارجی در نظر گرفته اند میتوان به نروژ، سوئد، دانمارک و ایسلند اشاره کرد. یکی دیگر از کشورهای ارزان برای مهاجرت تحصیلی استرالیا است. کشور استرالیا نیز از کشورهای مورد علاقه ایرانیان میباشد که کیفیت زندگی بالا، فرصتهای شغلی مناسب و مدارک تحصیلی معتبر دارد. 

کشورهای ارزان برای مهاجرت کاری

برای دریافت ویزای کاری ابتدا لازم است پیشنهاد کاری معتبری از سوی کارفرما داشته باشید. یکی از ارزانترین کشورها برای مهاجرت کاری کشور آلمان میباشد که ویزای آن انواع مختلفی دارد. شما میتوانید ویزای اشتغال، ویزای خود اشتغالی یا ویزای جستجوی کار در آلمان را دریافت کنید. 

یکی دیگر از ارزانترین کشورهای برای مهاجرت کاری، کشور سنگاپور است. هزینه مهاجرت کاری به سنگاپور شامل دو بخش ارسال درخواست و صدور ویزا میباشد که مبالغ زیادی را شامل نمیشود. به همین دلیل سنگاپور یکی از مناسبترین کشورهای برای مهاجرت کاری ایرانیان به شمار میرود. 

کشورهای ارزان برای مهاجرت

ارزانترین کشور برای مهاجرت با توجه به هزینه های زندگی

به ازانترین کشورها براساس نحوه مهاجرت اشاره کردیم. حال میخواهیم کشورهایی که هزینه های زندگی پایینتر و مقرون به صرفه تری دارند را مورد بررسی قرار دهیم. اگر بخواهیم به طور کلی به مناسبترین کشورها اشاره کنیم باید به ارمنستان، مجارستان، ترکیه، مونته نگرو و کشورهای شمالی اروپا اشاره کنیم. این هزینه های زندگی شامل مخارج ماهانه یا سالانه مهاجران میشود. 

جمع بندی

در صورتی که قصد مهاجرت دارید و از پس هزینه های زیادی برخی کشورها بر نمی آیید، میتوانید کشورهای مهاجرپذیرتر و مقرون به صرفه تر را انتخاب نمایید. پس از انتخاب و دریافت ویزا در صورت نیاز به شرکت باربری بین المللی برای حمل وسایل خود میتوانید روی فردین تجارت حساب کنید. فردین تجارت با نیروهایی حرفه ای، تمامی بارها را با بهترین لوازم و به صورت تضمینی بسته بندی میکند و آنها را کاملا ایمن در کشورهای مربوطه به دست شما میرساند. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید