X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت کدام کشورها هستند؟

02144313379 کارشناس ترکیه
بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت

بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت کدام کشورها هستند؟ ایرانیان زیادی علاقه به مهاجرت به کشورهای آزاد و پیشرفته دارند. برخی از آنها کشورهای اروپایی را انتخاب میکنند و برخی کشورهای آسیایی، عده ای هم کشورهای آمریکایی. 

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

با توجه به شرایط کار و زندگی در کشورمان، ایرانیان زیادی تصمیم به مهاجرت میگیرند. برخی از آنها تمایل به مهاجرت به کشورهای آسیایی دارند که دلیلی برای انتخاب آن دارند. اگر قصد دارید درباره مهاجرت به کشورهای آسیایی و بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت اطلاعات مفیدی کسب کنید، پیشنهاد میکنیم تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید. 

بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت

ژاپن

کشور ژاپن سومین کشور قدرتمند دنیا در زمینه اقتصاد است. همچنین در زمینه تحصیلی نیز از امتیازات بسیار بالایی برخوردار است. این کشور از دیرباز کشور محبوبی برای ایرانیان بوده و از قدیم افراد زیادی برای به دست آوردن شغل مناسب و کسب درآمد به این کشور مهاجرت میکردند. روشهای مهاجرت به کشور ژاپن متفاوت است و به سن، مهارت و توانایی فرد بستگی دارد. البته ناگفته نماند که این کشور نسبت به سایر کشورهای موفق، قوانین سختگیرانه تری برای پذیرش مهاجران دارد. 

کشور ژاپن برای مهاجرت

چین

چین پر جمعیت ترین و سومین کشور پهناور جهان است. این کشور دومین کشور جهان از نظر قدرت اقصادی به شمار میرود. یکی از دلایلی که باعث میشود ایرانیان زیادی به مهاجرت به این کشور علاقه نشان دهند این است که هزینه های زندگی در کشور چین نسبت به سایر کشورها پایین است. چین علی رغم جمعیت فراوانی که دارد، موقعیت های شغلی زیادی دارد و از این جهت نیز کشور مناسبی برای مهاجرت ایرانیان به شمار میرود. 

بهترین کشور آسیایی برای مهاجرت

سنگاپور

یکی از بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت، کشور سنگاپور است. سنگاپور کشوری کوچک است که در شمار ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارد. این کشور جمعیت کم و منابع طبیعی کمی دارد اما کشور پرطرفداری برای مهاجرت ایرانیان به شمار میرود. علت آن این است که زبان انگلیسی اصلیترین زبان این کشور است، مردم خونگرم و مهاجرپذیری دارد، زمینه کار زیادی برای مهاجران دارد و زمینه پیشرفت فراوانی در آن وجود دارد.

بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت

مالزی

کشور مالزی از محبوبترین کشورهای آسیایی برای ایرانیانی است که قصد مهاجرت دارند. این کشور دارای استانداردهای اروپایی است که به مهاجران خود حق شهروندی عطا میکند. شاید بتوان گفت مالزی سطح زندگی بهتری نسبت به کشورهای اروپایی دارد. مالزی یکی از مدرنترین کشورهای آسیایی است فرهنگ و سنتی قدیمی دارد و در سالهای اخیر پیشرفتهای بی نظیری در زمینه اقتصادی داشته است. 

مالزی برای مهاجرت

امارات 

کشور امارات کشوری کوچک و در عین حال ثروتمند است و به همین علت ایرانیان زیادی هرساله به این کشور مهاجرت میکنند. هزینه زندگی در امارات زیاد است اما با توجه میزان حقوق دریافتی میتوان زندگی خوبی در این کشور دست و پا کرد، به قولی دخل و خرج در این کشور با هم جور در می آید. در دانشگاههای امارات افراد به زبان انگلیسی صحبت میکنند. 

کشور امارات برای مهاجرت

کره جنوبی

کره جنوبی نیز یکی از 10 کشور برتر دنیا از نظر اقتصادی است که در حال حاضر به نیروهای متخصص نیاز شدیدی دارد. مهاجرت به این کشور نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر 5 روش ازدواج، کار، تحصیل، سرمایه گذاری و تولد دارد. سطح زندگی در کره جنوبی بالا و آمار جرم و جنایت پایین است. جالب است بدانید پایتخت این کشور یعنی شهر سئول در بین 10 شهر برتر دانشجویی قرار دارد. 

کشور کره جنوبی برای مهاجرت

هند

کشور هند شرایط کاری خوبی دارد و علی رغم جمعیت فراوانی که دارد، مردم خونگرم، مهربان و امکانات پیشرفت زیادی دارد. اگر در زمینه ای دارای مهارت باشید و به یکی از زبان های هندی یا انگلیسی مسلط باشید، میتوانید به راحتی در هند مشغول به کار شوید. کشور هند کشوری پهناور و دارای مجموعه ای از فرهنگهاست. این کشور در زمینه تحصیلی سطح بالا و امتیازات خوبی در سطح جهانی دارد.

یکی از بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت

سخن پایانی

بهترین کشورهای آسیایی برای مهاجرت را بررسی کردیم. پس از انتخاب کشور مقصد و اقدامات ویزا و اقامت، مهمترین دغدغه افراد این است که چگونه بارهای خود را به کشور مورد نظر ارسال کنند. برای این کار میتوانید روی فردین تجارت حساب کنید. شرکت باربری بین المللی فردین تجارت با بهترین کیفیت بسته بندی و با نیروهایی کاربلد و با تجربه وسایل شما را بدون کوچکترین آسیب دیدگی به هر کشوری که مدنظر داشته باشید ارسال میکند.

 امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید