X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان کدام شهر است؟

02144313379 کارشناس ترکیه
بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

انتخاب بهترین شهر کانادا برای ایرانیان بنا به شرایط و نیازهای شما متفاوت است و به هدف آنها برای مهاجرت بستگی دارد. کشور کانادا وسعت زیادی دارد و دارای ایالتهای متعددی است. به همین دلیل انتخاب بهترین شهر آن برای زندگی، کار یا تحصیل ایرانیان سخت به نظر میرسد. 

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

کشور کانادا وسعت زیادی دارد و دارای ایالتهای متعددی است. به همین دلیل انتخاب بهترین شهر آن برای زندگی، کار یا تحصیل ایرانیان سخت به نظر میرسد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم مقاله ای درباره بهترین شهر کانادا برای ایرانیان و مزایا و معایب هر کدام ارائه دهیم. این نکته را مد نظر داشته باشید که انتخاب بهترین شهر کانادا برای ایرانیان بنا به شرایط و نیازهای شما متفاوت است و به هدف آنها برای مهاجرت بستگی دارد. 

بهترین شهرهای کانادا برای زندگی ایرانیان

در سال 2022 بیشترین انتخاب ایرانیان برای مهاجرت به کانادا شهرهای ونکوور، ادمونتون و تورنتو بود. به همین دلیل میتوان این سه شهر را بهترین شهرهای کانادا برای مهاجرت ایرانیان به شمار آورد. به همین دلیل زندگی در این سه شهر را مورد بررسی قرار میدهیم.

زندگی در شهر تورنتو 

تورنتو مرکز استان انتاریو است که نزدیک به 3 میلیون جمعیت دارد. این شهر یکی از بزرگترین شهرهای کانادا است. جالب است بدانید فرهنگهای بسیار متفاوتی در این شهر وجود دارد و به بیش از 140 زبان و گویش در این شهر صحبت میشود. تورنتو آب و هوایی 4 فصل دارد و در آن خبری از زمستانهای معروف و سخت کانادا نیست، به همین دلیل افرادی که تحمل سرمای سخت شهرهای دیگر کانادا را ندارند، میتوانند تورنتو را برای مهاجرت و زندگی انتخاب کنند. 

هزینه زندگی در تورنتو بالاست و اجاره منزل، خرید مواد غذایی و حمل و نقل قیمت بالایی دارد. مدارس تورنتو از سطح بالایی برخوردار است و مکانی عالی برای رشد و تربیت کودکان به شمار میرود. در این شهر مناظر طبیعی فوق العاده ای به چشم میخورد و بسیاری از افراد به جای استفاده از ماشین، از دوچرخه استفاده میکنند.

شهر تورنتو برای زندگی ایرانیان

زندگی در شهر ادمونتون

ادمونتون در استان آلبرتا واقع شده است. این شهر مناظری بی نهایت زیبا و طبیعی دارد که تنوع زیادی برای زندگی ایرانیانی که به این شهر مهاجرت میکنند ایجاد میکند. ادمونتون در واقع شمالی ترین شهر آمریکای شمالی است و حدود 1 میلیون نفر جمعیت دارد. آب و هوای شهر ادمونتون سرد و خشک است و تابستانهای گرم و زمستانهای سختی دارد. زندگی در این شهر نسبت به شهرهای دیگر کانادا، هزینه کمتری دارد و مقرون به صرفه تر است. در ادمونتون افراد با حقوق متوسط میتوانند زندگی خوبی داشته باشند. 

از معایب این شهر میتوان به آمار نسبتا بالای جرم و جنایت نسبت به شهرهای دیگر کانادا، زمستانهای طولانی و سرد و منازل گران قیمت اشاره کرد.

شهر ادمونتون برای زندگی ایرانیان

زندگی در شهر ونکوور

ونکوور یک شهر بندری در بریتیش کلمبیای کانادا است. این شهر از جذابترین شهرهای جهان است. در این شهر مناظر طبیعی بسیار زیبا و سواحل شگفت انگیزی وجود دارد. ونکوور حدود 2.5 میلیون نفر جمعیت دارد که در میان آنها ایرانیان بسیار زیادی دیده میشوند. تقریبا هرجایی از این شهر که بروید با یک ایرانی ملاقات خواهید کرد. این شهر تابستانهای گرم و خشک و زمستانهای سرد دارد و هوا در بیشتر روزهای سال در این شهر ابری و بارانی است. 

یکی از معایب شهر ونکوور هزینه های بالای آن است و در واقع یکی از گرانترین شهرهای کانادا به شمار میرود. 

شهر ونکوور برای زندگی ایرانیان

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان از نظر کاری

کشور کانادا یکی از بهترین کشورها از نظر فرصتها و پیشرفتهای شغلی و تعادل بین کار و زندگی و دخل و خرج به شمار میرود. برای آن که بهترین شهر کانادا را از نظر کار بررسی کنیم، میتوانیم به شهرهای ونکوور، تورنتو و کبک اشاره کنیم. البته انتخاب بهترین این شهرها برای کار و پیشرفت شغلی به حرفه شما نیز بستگی دارد. اگر بخواهیم به طور مفصلتر به بررسی بهترین شهرهای کانادا برای ایرانیان از نظر کاری بپردازیم، میتوانیم بگوییم در شهرهای کبک و ونکوور موقعیتهای شغلی زیادی وجود دارد. در شهرهای ویکتوریا و اوشاوا دستمزدهای بالایی به کارمندان پرداخت میشود و در شهرهای کبک و اوتاوا نرخ اشتغال بالایی وجود دارد.


مزایای زندگی در کشور کانادا

  • بهداشت و درمان از کیفیت بالایی برخوردار است.
  • جرم و جنایت نرخ پایینی دارد.
  • فرصتهای شغلی مناسبی دارد.
  • طبیعت تمیز و شگفت انگیزی دارد.

معایب زندگی در کشور کانادا

  1. هزینه های زندگی در این کشور به مراتب بالاتر از کشورهای دیگر است.
  2. آب و هوای بیشتر مناطق کانادا سرد و خشک است.

سخن پایانی

در این مطلب بهترین شهرهای کانادا را برای زندگی ایرانیان بررسی کردیم. این که کدام کشور را به عنوان مقصدی برای مهاجرت انتخاب میکنید، به شرایط، خصوصیات و اهداف شما بستگی دارد. برای مثال ممکن است طاقت زمستانهای طولانی و سخت برخی شهرها را نداشته باشید، در این صورت باید شهری که آب و هوای گرمتر و معتدلتری دارد انتخاب کنید.

در صورتی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید، میتوانید برای ارسال بارهایتان روی شرکت باربری بین المللی فردین تجات حساب کنید. فردین تجارت با چندین سال سابقه درخشان در ارسال بار به شهرهای مختلف اروپایی و با در اختیار داشتن نیروهایی مجرب و کارآزموده و همچنین بهترین کیفیت بسته بندی، بارهای شما را بدون کوچکترین آسیب دیدگی به شهر مورد نظرتان ارسال میکند. برای ارسال بار به کانادا با کارشناسان فردین تجارت در تماس باشید.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید