X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال فرش دستبافت به کانادا

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال فرش دست بافت به کانادا

فرش دستبافت نماد کشور ایران است و مردم سراسر دنیا کشور ایران را با فرش دستبافتش می‌شناسند و اعتقاد دارند بهترین قالی‌های جهان متعلق به کشور ایران است. این محبوبیت باعث شده فرش‌های دستبافت ایرانی به دیگر کشورهای جهان صادر شود و به یکی از منابع درآمد ایرانیان تبدیل شود. 

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

فرش دستبافت نماد کشور ایران است و مردم سراسر دنیا کشور ایران را با فرش دستبافتش می‌شناسند و اعتقاد دارند بهترین قالی‌های جهان متعلق به کشور ایران است. این محبوبیت باعث شده فرش‌های دستبافت ایرانی به دیگر کشورهای جهان صادر شود و به یکی از منابع درآمد ایرانیان تبدیل شود. اما جدا از بحث صادرات، ممکن است افرادی بخواهند فرش دستبافت ایرانی را به کشور کانادا بفرستند، به همین دلیل در این مقاله به بررسی روش‌های ارسال فرش دستبافت به کانادا می‌پردازیم. 

روش‌های ارسال فرش دستبافت به کانادا

شما می‌توانید فرش دستبافت ایرانی، فرش ماشینی و سایر قالی‌ها را از دو روش هوایی و دریایی به کشور کانادا ارسال کنید. روش دریایی نسبت به روش هوایی قیمت کمتر و البته سرعت کمتری دارد و برای مواقعی مناسب است که شما عجله‌ای برای ارسال یا دریافت بار خود ندارید، اما روش هوایی هزینه بیشتر و همینطور سرعت بالاتری دارد.

ارسال فرش به کانادا

ارسال فرش دستبافت به کانادا

این نکته را مدنظر داشته باشید که ارسال فرش دستبافت به کانادا با محدودیت‌هایی مواجه است. به طور مثال بیش از دو عدد فرش دستبافت بدون مجوز نمی‌توان ارسال کرد و تعداد بالاتر با توجه به محدودیت‌های گمرکی ایران، نیاز به مجوز گمرک دارد. همچنین مسافران پرواز تا 20 متر مربع فرش دستبافت را می‌توانند حمل کنند. 

بسته بندی فرش دستبافت برای ارسال به کانادا چگونه است؟

از جمله اقداماتی که در صورت سهل انگاری در آن امکان آسیب به فرش دستبافت وجود دارد، بسته بندی مناسب و با کیفیت آن است. شرکت باربری فردین تجارت نیروهای حرفه‌ای جهت بسته بندی وسایل از جمله فرش‌های دستبافت در اختیار دارد که با بسته بندی با کیفیت کالاها احتمال آسیب به آن‌ها را بسیار کاهش می‌دهد. 

ارسال لوازم منزل به کانادا چگونه است؟

ارسال مبلمان و لوازم منزل به دلیل حجم و وزن بالا معمولا به روش دریایی و با استفاده از اجاره کانتینر شخصی یا کانتینر مشترک صورت می‌گیرد. 

نکات مهم در ارسال فرش دستبافت به کانادا

داشتن بارنامه و امکان پیگیری بار

برای ارسال فرش دستبافت به کانادا دقت داشته باشید که باید بتوانید هر زمان که مایل بودید امکان پیگیری بار خود را داشته باشید و شرکت باربری مورد نظر باید سریعا پاسخگوی شما باشد. 

بیمه بار

بار شما باید بیمه شرکت هواپیمایی یا دریایی را داشته باشد. این بیمه بر اساس ارزش بار شما می‌باشد. مقدار آن در حال حاضر به ازای هر یک میلیون تومان، هزار تومان است. 

بسته بندی فرش دست بافت

بسته بندی بارهای خود را فراموش نکنید. در صورتی که بار شما یک بار ارزشمند مانند فرش دست بافت باشد، بسته بندی آن اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. لذا باید با وسایل مخصوص بسته بندی و اصولی انجام شود، تا حمل و جابه‌جایی آن خسارات جبران ناپذیری برای شما ایجاد نکند. 

ارسال بار به کانادا

دریافت بار در فرودگاه‌های کانادا چگونه است؟

زمانی که بار شما در یکی از فرودگاه‌های کشور کانادا به زمین می‌نشیند، چند روزی فرصت دارید تا آن را تحویل بگیرید. در صورتی که نتوانید در این بازه زمانی بار خود را تحویل بگیرید، مستلزم پرداخت هزینه خواهید بود. از این رو نسبت به دریافت بار خود بی اهمیت نباشید. 

نکات مهم در دریافت بار از فرودگاه‌های کانادا

  • هزینه نگهداری محموله، بسته به میزان حجم و وزن آن متفاوت است و هر چه بار شما سنگین‌تر و حجیم‌تر باشد، هزینه نگهداری آن بیشتر می‌شود.
  • در صورت مراجعه و اقدام به دریافت بار حتی در بازه زمانی مشخص شده، باز هم موظف به پرداخت هزینه هستید، البته این هزینه، مقدار زیادی نیست.
  • در صورتی که بار شما بزرگ‌تر و سنگین‌تر از مقدار استاندارد باشد، باید هزینه‌ای جهت جابه‌جایی آن توسط کارگران یا لیفتراک بپردازید.

ارسال بار از کانادا به ایران چگونه است؟

ارسال بار از کانادا به ایران به محدودیت‌هایی مواجه است. معمولا این اقدام به روش دریایی و با کشتی صورت می‌گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این حوزه می‌توانید با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید تا از مشاوره کارشناسان آن بهره مند شوید.

هزینه ارسال فرش دست بافت به کانادا چقدر است؟

هزینه ارسال فرش دستبافت به کانادا با توجه به نوع فرش، تعداد فرش، ارزش فرش و نوع شرکت هوایی یا دریایی متفاوت است. برای اطلاع از قیمت ارسال بار به کانادا و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان شرکت فردین تجارت در ارتباط باشید. امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید