X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

هزینه باربری به کانادا چقدر است؟

02144313379 کارشناس ترکیه
هزینه باربری به کانادا

هزینه ارسال بار به کانادا یکی از مهمترین دغدغه‌های افرادی است که قصد ارسال بار به کانادا دارند. همچنین پیدا کردن شرکت باربری مورد اطمینان که هزینه‌های منطقی و مناسبی داشته باشد نیز کاری زمانبر و دشوار است.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

هزینه ارسال بار به کانادا یکی از مهمترین دغدغه‌های افرادی است که قصد ارسال بار به کانادا دارند. همچنین پیدا کردن شرکت باربری مورد اطمینان که هزینه‌های منطقی و مناسبی داشته باشد نیز کاری زمانبر و دشوار است. ما در این مقاله قصد داریم هزینه باربری به کانادا و نکات مهم در انتخاب شرکت باربری مورد اعتماد را بررسی کنیم. تا آخر این مقاله همراه ما باشید. 

ارسال بار به کانادا به چند روش انجام می‌شود؟

ارسال بار یا همان فریت بار به کانادا بسته به حجم و وزن و ارزش بارها با روش‌های مختلفی اعم از روش دریایی یا روش هوایی صورت می‌گیرد. 

روش دریایی

بارهایی مانند مبل و لوازم خانگی معمولا توسط کشتی جابه‌جا می‌شود. این روش باربری ممکن است به صورت کانتینر شخصی (FCL) یا کانتینر مشترک (LCL) باشد. در این روش تحویل بارها در بنادر شهرها امکان پذیر است. اگرچه هزینه ارسال بار به کانادا با کشتی کمتر است اما از ارسال تا تحویل کالا زمان طولانی‌تری می‌خواهد. 

روش هوایی

بارهای شخصی برای افرادی که اقامت دائمی یا موقت دارند و همه مهاجرین از جمله مهاجرین کاری و تحصیلی به طور کاملا قانونی از طریق روش هوایی صورت می‌گیرد. 

هزینه ارسال بار به کانادا

نکات مهم در انتخاب شرکت باربری چیست؟

بسته بندی

لوازم کم و کوچک و غیر حساس را می‌توانید خودتان در منزل بسته بندی کنید ولی بسته بندی لوازم بزرگتر و حساس مانند لوازم شکستنی، لوازم برقی و لوازم چوبی باید به طور اصولی و با حوصله بسته بندی شوند تا در هنگام حمل و جابه‌جایی دچار آسیب نشوند. بنابراین توجه داشته باشید شرکت باربری نیروهای ماهر و باتجربه و لوازم مخصوص برای بسته بندی در اختیار داشته باشد. 

بیمه بار

بارهای شما باید حتما بیمه شوند. مقدار بیمه هم بستگی به میزان ارزش بار شما دارد. مقدار بیمه برای لوازم شخصی به ازای هر یک میلیون تومان هزار تومان می‌باشد. 

تجربه باربری

نیروهای شرکت باربری باید تجربه کافی در خصوص انجام مراحل ارسال بار را داشته باشند. همچنین امکان پیگیری بار باید وجود داشته باشد. 

پیگیری بار و پاسخگویی سریع

زمانی که ارسال بار خود را به شرکت‌های باربری می‌سپارید، باید این اختیار را داشته باشید تا در هر زمانی وضعیت بار خود را پیگیری کنید و شرکت باربری هم ملزم به پاسخگویی سریع به شماست.

هزینه باربری به کانادا چقدر است؟

هزینه باربری به کانادا با توجه به روش ارسال بار به کانادا، کانتینر شخصی یا مشترک و حجم و وزن کالاهای شما تعیین می‌شود. ناگفته نماند شرکت‌های باربری مختلف هزینه‌های متفاوتی را اعمال می‌کنند، اما در فردین تجارت فریت بار به کانادا و دیگر شهرهای اروپا با قیمت‌های مناسب انجام می‌شود. برای اطلاع از هزینه باربری به کانادا می‌توانید با کارشناسان فردین تجارت مشاوره تلفنی داشته باشید.

قیمت ارسال بار به کانادا

موارد رایج ارسال بار به کانادا

از موارد رایجی که می‌توان برای ارسال بار به کانادا معرفی کرد، ارسال وسایل منزل به کانادا، ارسال فرش به کانادا، ارسال تابلو فرش به کانادا، ارسال میوه به کانادا، ارسال خشکبار به کانادا، ارسال و صادرات زعفران به کانادا، ارسال بار تجاری به کانادا و ارسال چینی آلات به کانادا می‌باشد.

سخن آخر

شرکت فردین تجارت به صورت تخصصی به انجام مراحل مختلف باربری اعم از جمع آوری، بسته بندی و ارسال بار می‌پردازد. با فردین تجارت می‌توانید هر گونه کالای تجاری، اداری، شخصی و لوازم منزل را با بهترین هزینه باربری به کانادا ارسال کنید. کارشناسان فردین تجارت آماده هر گونه مشاوره در زمینه ارسال بار به کانادا و دیگر شهرهای اروپا و حتی ارسال بار به شهرهای ایران هستند.امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
تماس بگیرید