X
TopBanner
فرم درخواست
Loading...

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما تماس بگیرند

چه ساعتی با شما تماس بگیریم؟

ارسال بار به ترکیه - آشنایی با روش ها و مراحل حمل بار به ترکیه

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به ترکیه

فریت بار به ترکیه به عنوان یک روش کاربردی و مطمئن برای ارسال بار و اثاثیه منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اکثر افراد به دلیل مهاجرت به ترکیه، با چالش حمل بار به ترکیه و جابجایی وسایل خود از ایران به ترکیه مواجه هستند.

باربری فردین تجارت یکی از شرکت های حمل و نقل معتبر در زمینه حمل بار به ترکیه می‌باشد، که به شیوه های مختلف و با ارائه خدمات بسته بندی جدید و ایمن آماده ارسال وسایل و بارهای تجاری و شخصی به شهرهای مختلف کشور ترکیه می‌باشد.

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

ارسال بار مشتری عزیزمون از استانبول به ایران - تاریخ 20 فروردین 1403

رضایت مشتری - ارسال لوازم منزل به ترکیه
فایل صوتی رضایت مشتری - ارسال بار به آنتالیا
رضایت آقای فرشچی از ارسال بار ایشان به کشور ترکیه
معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت

ارسال بار به ترکیه

با توجه به افزایش سفرهای کاری، تحصیلی و مهاجرتی به کشور ترکیه، ارسال بار به ترکیه نیز چه به صورت تجاری و چه به صورت فریت بار مسافری رو به افزایش است. ارسال بار به ترکیه محدودیت‌ها و پیچیدگی‌های خود را دارد که همین موضوع باعث می‌شود باربری به ترکیه بسیار دشوار به نظر برسد. ما در این مطلب قصد داریم هر آنچه که لازم است درباره حمل بار به ترکیه بدانید را از صفر تا صد برای شما بیان کنیم تا شما نیز با مطالعه این متن پی ببرید که باربری ترکیه چقدر می‌تواند آسان و راحت باشد ،در صورتی که الاعات کافی درباره آن داشته باشید!

همانطور که گفتیم ارسال بار به ترکیه می‌تواند بسیار پر چالش و همراه با محدودیت‌های مختلف باشد، به همین دلیل بهترین و مطمئن‌ترین راه برای باربری به ترکیه، انتخاب یک شرکت حمل و نقل به ترکیه معتبر است. شرکت حمل و نقل بین‌المللی فردین تجارت یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌ها برای ارسال بار به کشورهای دیگر از جمله کشور ترکیه است که می‌تواند به شما کمک کند تا حمل بار شخصی خود و حمل اثاثیه منزل به ترکیه را  بدون هیچگونه محدودیت و مشکلی به سرانجام برسانید.

شرکت باربری فردین تجارت آماده ارائه خدمات ارسال بار از ایران به ترکیه و از ترکیه به ایران می‌باشد. افراد می‌توانند با توجه به بار و میزان آن یکی از روش‌های ارسال بار به ترکیه را انتخاب کرده و از طریق این شرکت اقدام به ارسال آن نمایند.

ارسال بار به ترکیه

آشنایی با روش‌های حمل بار به ترکیه

روش های ارسال بار به ترکیه به چه صورت است؟

با توجه به موقعیت جغرافیایی کشور ترکیه نسبت به کشور ایران، باربری ترکیه به روش‌های مختلفی قابل انجام است. شما می‌توانید وسایل شخصی، لوازم منزل و کالاهای تجاری خود را به دو روش زمینی و هوایی به کشور ترکیه ارسال نمایید. از دیگر خدمات مجموعه فردین تجارت ،می‌توان به ارسال بار و حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران اشاره کرد. این خدمات نیز کاملا مشابه ارسال بار از ایران به ترکیه انجام شده و روش‌های باربری آن نیز به دو صورت زمینی و هوایی امکان‌پذیر است. در ادامه به معرفی روش‌های حمل بار به ترکیه و مزایا و معایب هر کدام از این روش‌ها می‌پردازیم.

ارسال بار زمینی به ترکیه

کشور ترکیه در همسایگی کشور ایران قرار داشته و مرز زمینی میان این دو کشور وجود دارد. به همین دلیل یکی از روش‌های ارسال بار به ترکیه از راه زمینی است. حمل و نقل زمینی به ترکیه به وسیله ماشین‌های حمل بار مانند کامیون و تریلی انجام می‌شود که این کامیون یا تریلی‌ها در انواع چادردار و مسقف هستند تا بار شما کمترین آسیبی را در مسیر رفتن به کشور ترکیه متحمل نشود. به طور کلی ارسال بار زمینی به ترکیه برای انواع بار تجاری و شخصی به دو روش گروپاژ و دربستی انجام می‌شود.

 • روش گروپاژ: از این روش زمانی استفاده می‌شود که حجم و وزن بار شما کمتر از حجم کامل یک کانتینر یا تریلی باشد. در این صورت بار شما به صورت مشترک با سایر افراد درون یک تریلی قرار داده شده و به ترکیه ارسال می‌شود. این روش نسبت به روش دربستی مقرون به صرفه‌تر است اما بار شما تا زمانی که تریلی به صورت کامل تکمیل نشود، ارسال نخواهد شد. به همین دلیل ممکن است محموله و کالاهای شما دیرتر به مقصد برسد.
 • روش دربستی: در این روش، شما می‌توانید یک کامین یا تریلی را به طور کامل اجاره کرده و اثاثیه منزل و یا بار خود را به صورت دربستی به کشور ترکیه ارسال نمایید. هزینه روش دربستی نسبت به روش گروپاژ بیشتر است اما کدت زمان کمتری طول می‌کشد تا بار شما به مقصد برسد.

به طور کلی مدت زمانی که طول می‌کشد تا محموله شما به روش زمینی به کشور ترکیه برسد، 7 تا 10 روز است. این روش نسبت به روش هوایی مزایا و معایب مختلفی دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

مزایا ارسال بار زمینی به ترکیه

 • هزینه مقرون به صرفه‌تر از روش هوایی
 • حضور رانندگان متخصص و باتجربه
 • وجود ماشین‌های مدرن و مجهز
 • نداشتن محدودیت برای حجم و وزن بار ارسالی

معایب ارسال بار زمینی به ترکیه

 • سرعت کمتر نسبت به روش هوایی
  مدت زمان بیشتر
  امنیت نسبتا کمتر

حمل بار هوایی به ترکیه

حمل بارهای تجاری و صادراتی از طریق هواپیماهای بزرگ و مخصوص حمل بار مانند هواپیمای آنتونوف استفاده می‌شود که ظرفیت بالایی برای حمل و نقل دارند. برای ارسال بارهای شخصی و حمل اثاثیه از ایران به ترکیه از هواپیماهای مسافربری استفاده می‌شود. این روش مزایای بسیاری نسبت به روش زمینی دارد اما بزرگترین ایراد آن، محدودیت حجم و وزن برای ارسال بار از طریق هواپیماهای مسافربری است. یکی از پرطرفدارترین و به صرفه‌ترین روش‌های حمل بار، حمل بار هوایی به ترکیه است. باربری هوایی هزینه بیشتری نسبت به سایر روش‌های ارسال دارد و زمانی که نیاز است بار شما به سرعت و در مدت زمان مشخصی به مقصد برسد، این روش بهترین انتخاب است. به طور معمول حداکثر وزنی که می‌توان با هواپیمای مسافربری به کشورهای دیگر از جمله ترکیه بار ارسال کرد، 30 کیلوگرم است و اگر وزن بار شما بیشتر از این مقدار باشد، باید جریمه آن را بپردازید.

مزایا حمل بار هوایی به ترکیه

 • امنیت بالا
 • ارسال بار در مدت زمان بسیار کوتاه

معایب حمل بار هوایی به ترکیه

 • هزنیه بسیار بالا نسبت به روش زمینی
 • محدودیت وزن برای ارسال بار

مراحل ارسال بار از ایران به ترکیه

 1. مرحله اول: تماس با شرکت فردین تجارت

بعد از تصمیم به ارسال بار به ترکیه، لازم است با شرکت فردین تجارت برای هماهنگی های لازم تماس بگیرید.

 1. مرحله دوم: تکمیل فرم درخواست و دریافت اطلاعات

برخی اطلاعات حجم، میزان بار، شهر مقصد و نوع بار و... به صورت تلفنی از شما دریافت شده و زمانی برای مراجعه حضوری برای شما مقرر خواهد شد.

 1. مرحله سوم: دریافت محموله

مسئولی از جانب شرکت فردین تجارت در زمانی مشخص، به منظور تحویل بار از مبدا با شما تماس خواهد گرفت.

 1. مرحله چهارم: بسته‌بندی بار

با توجه به نوع وسیله از ضربه‌گیر یا پالت‌بندی برای بسته بندی استفاده می‌شود.

 1. مرحله پنجم: دریافت مجوزهای لازم

مجوزهای مربوط به ارسال بار به ترکیه از طرف شرکت فردین تجارت پیگیری و تحویل داده خواهد شد.

 1. مرحله ششم: دریافت مجوزهای گمرک

با توجه به وزن و تعداد بسته های ارسالی به کشور ترکیه، تشریفات گمرکی مربوط به ارسال بار انجام میشود و در آخر کار یک بارنامه برای شما صادر میشود که در این بارنامه اطلاعات مربوط به وزن و تعداد بسته های ارسالی در آن مشخص است.

 1. مرحله هفتم: صادر شدن بارنامه

صدور بارنامه یا همان مجوز گمرکی از سوی شرکت فردین تجارت پیگیری خواهد شد.

 1. مرحله هشتم: جابجایی بارها به داخل ماشین های مخصوص

برای ارسال بار به روش زمینی و هوایی شما نیاز به کامیون هایی دارید که بتوانید اثاثیه خود را جابجا کنید. شما برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه به صورت هوایی وسایل شما به ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ارسال خواهد شد.

 1. مرحله نهم: ارائه پشتیبانی تا رسیدن بار مقصد

افراد می‌توانند پس از دریافت بارنامه و اطلاعات مربوطه، محموله ارسالی خود را به صورت آنلاین تا رسیدن به شهر مقصد در کشور ترکیه، پیگیری نمایند.

9 مرحله ارسال بار به ترکیه

هزینه ارسال بار به ترکیه به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه فریت بار به ترکیه با توجه به ابعاد و حجم بار ارسالی و همچنین محتوای محموله تعیین خواهد شد. همچنین تعرفه ارسال بار به شهر های مختلف ترکیه متفاوت است و با توجه به مقصد تعیین می‌شود.

هزینه های انتقال بار به ترکیه با توجه به فاکتور های زیر تغییر می‌کند:

 • هزینه بسته‌بندی بار (در صورتی که بار حساس و شکستنی باشد، از پالت‌بندی استفاده می‌شود.)
 • هزینه حمل تا بخش باربری فرودگاه امام (در صورت انتخاب روش حمل بار هوایی به ترکیه)
 • هزینه انبارداری
 • هزینه مربوط به مجوزهای بار
 • هزینه مربوط به بارنامه هوایی
 • هزینه مربوط به گمرک

قیمت هر کیلو بار از ایران به ترکیه

قیمت ارسال هر کیلو بار از ایران به ترکیه بر اساس برخی قوانین از جمله نوع بار، روش حمل و نقل و... تعیین می‌شود. برای مثال برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی، با خط ماهان کیلویی 30 هزار تومان و با خط قشم ایر کیلویی 25 هزار تومان می‌باشد. جدا از این هزینه، هزینه های صدور بارنامه، هندلینگ، مالیات، ایکس ری و… نیز اضافه می‌گردد و باید به صورت جداگانه پرداخت شود.

هزینه ارسال بار به ترکیه

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

همان طور که اشاره کردیم ارسال اثاثیه منزل خود را می‌توانید به روش‌های زمینی، هوایی و دریایی به ترکیه انجام دهید. در ارسال بار لوازم منزل به روش زمینی، هزینه کمتری باید پرداخت کنید و محدودیت‌های کمتری نیز به همراه دارد؛ اما روش‌ هوایی ارسال لوازم منزل به ترکیه، دارای امنیت بالاتری نسبت به روش زمینی است و همچنین دارای قیمت بیشتری می‌باشد.

در ارسال اثاث منزل به ترکیه، با دو عامل هزینه و زمان مواجه هستیم چرا که در روش زمینی هزینه کمتری نیاز است پرداخت شود اما زمان بیشتری نیاز دارد تا بار به مقصد برسد. در روش حمل بار به ترکیه هوایی معمولا هزینه بیشتری باید پرداخت کرد و در کمترین زمان بار را در مقصد تحویل گرفت.

ارسال بار به شهرهای مختلف ترکیه

چنانچه قصد دارید وسایل خود را به ترکیه ارسال کنید و مقصد شما یکی از شهرهای مختلف کشور ترکیه می‌باشد،‌ شرکت فردین تجارت امکان ارسال بار شما (اعم از بار شخصی و بار تجاری) به شهرهای استانبول (Istanbul)، آنتالیا (Antalya)، آنکارا (Ankara)، ازمیر (Izmir)، آدانا (Adana)، دنیزلی (Denizli)، اسپارتا (Isparta) و ... را با بهترین قیمت فراهم نموده است.

ارسال بار به استانبول

یکی از شهرهای مهم ترکیه، استانبول می‌باشد که از لحاظ گردشگری و تجارت بسیار اهمیت دارد. اکثر افراد برای کار و زندگی به این شهر مهاجرت می‌کنند و بیشتر درخواست های ارسال بار به استانبول ترکیه می‌باشد.

برای ارسال بار به استانبول لازم است با شرکت باربری فردین تجارت تماس بگیرید و یکی از روش های ارسال بار از ایران به استانبول را انتخاب کنید. طی یک جلسه حضوری با توجه به نوع بار روش مناسب انتقال بار تعیین می‌شود و زمان ارسال بار از تهران به استانبول بعد از اتمام کارهای اداری مشخص می‌شود. ارسال بار هوایی به استانبول یک روز زمان می‌برد و برای ارسال بار زمینی به استانبول به 3 الی 7 روز زمان نیاز است.

ارسال بار به ازمیر

شما می‌توانید به صورت هوایی و زمینی بار خود را به شهر ازمیر ارسال کنید. اگر بار شما سنگین و حجیم نیت بهتر است از طریق خطوط هوایی اقدام به انتقال بار به ازمیر ترکیه نمایید اما در صورتی که بار شما حجیم و از طریق خطوط هوایی قابل انتقال نباشد، می‌توانید از طریق روش زمینی اقدام به انتقال بار به ازمیر نمایید.

ارسال بار به ازمیر ترکیه

ارسال بار به آنکارا

برای ارسال بارهای تجاری و غیر تجاری خود می‌توانید از طریق سه روش ارسال بار هوایی، زمینی و دریایی اقدام کنید. جهت دریافت مشاوره و بازدید هت ارسال بار و بسته بندی می‌توانید با شرکت باربری فردین تجارت تماس بگیرید.

مدارک لازم برای ارسال بار به ترکیه

برای ارسال بار به شهرهای ترکیه به روش زمینی و هوایی نیاز به تهیه برخی مدارک می‌باشد که برای ارسال بار ضروری و نیاز است. از جمله این مدارک برای ارسال بار شخصی به ترکیه شامل موارد زیر می‌باشد:

 1. کپی از بلیط هواپیما
 2. کپی و اصل پاسپورت و یا کارت ملی شخص فرستنده بار
 3. پکینگ لیست (لیست دقیقی از بارهای ارسالی)

اما اگر قصد دارید بارهای تجاری خود را به ترکیه ارسال نمایید، باید مدارک ذیل را ارائه دهید:

 1. کارت بازرگانی یا معرفی نامه شرکت باربری
 2. اینویس
 3. مجوزهای لازم برای ارسال
 4. لیستی از بارهای ارسالی (پکینگ لیست)

ارسال بار از ترکیه به ایران

برای انتقال بار از ترکیه به ایران، شما می‌توانید از خدمات شرکت های حمل و نقل بین المللی مانند فردین تجارت استفاده کنید. این شرکت به سه روش زمینی، هوایی و دریایی انواع بار را به کشور ترکیه منتقل می‌کند.

هزینه ارسال بار از ترکیه به ایران، بستگی به وزن، حجم و نوع بار دارد. همچنین روشی که برای انتقال انتخاب می‌شود (هوایی، زمینی، دریایی) نیز بر روی هزینه تاثیر می‌گذارد. برای محاسبه دقیق قیمت و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجموعه فردین تجارت تماس بگیرید.

موارد ممنوع در حمل بار به ترکیه

 • بهتر است زیورآلات، طلا و وسایل زینتی گران قیمت خود را به صورت باربری ارسال نکنید چرا که ممکن است سرقت شده و آسیب ببیند.
 • ارسال مکمل غذایی، مواد غذایی و... با حجم بسیار زیاد ممنوع است و بهتر است به اندازه مصرف شخصی ارسال شود.
 • ارسال وسایل و لوازم آرایشی قاچاق محسوب شده و ارسال آن به ترکیه ممنوع می‌باشد.
 • ورود برخی داروها به ترکیه مجاز می‌باشد اما برخی داروها نیز دارای محدودیت ارسال می‌باشند.
 • اشیا تیز و ابزارآلات ممکن است در فرودگاه مشکل ساز شود بنابراین ارسال آن ممنوع می‌باشد.
 • اسلحه، دینامیت، ترقه، گاز اشک‌آور، سرکه و الکل از جمله وسایل قابل احتراق هستند که ارسال آنها به ترکیه ممنوع می‌باشد.
 • ارسال دخانیات و مواد مخدر اکیداً ممنوع بوده و در صورت وجود پیگرد قانونی خواهد داشت.
 • از دیگر موارد ممنوع می‌توان به سلاح گرم و سرد، زنبور، تجهیزات پزشکی، محصولات انگلی و ضد حشره، تجهیزات رادیویی، کرم ابریشم، تنباکو، روغن‌های گیاهی، کالاهای شیشه ای و به طور کلی کالاهای تجاری اشاره کرد.

بهتر است قبل از ارسال بار به ترکیه قوانین و موارد ممنوع کشور ترکیه را مطالعه کنید و سپس اقدام به ارسال نمایید.

ارسال کالای ممنوعه به ترکیه

مقدار مجاز حمل برنج به ترکیه

اگر می خواهید به ترکیه برنج ارسال کنید، طبق قوانین گمرک می‌توانید تا 2 کیلوگرم برنج بدون پرداخت عوارض گمرکی وارد این کشور کنید. اگر مسافران قصد داشته باشند بیش از 2 کیلوگرم برنج به ترکیه ارسال کنند، باید عوارض گمرکی پرداخت کنند.

عوارض گمرکی برنج در ترکیه به شرح زیر است:

 • تا 10 کیلوگرم: 20 لیر ترکیه
 • از 10 تا 20 کیلوگرم: 40 لیر ترکیه
 • از 20 تا 30 کیلوگرم: 60 لیر ترکیه
 • از 30 تا 40 کیلوگرم: 80 لیر ترکیه

مزایا ارسال بار به ترکیه

 • ارسال سریع

از جمله مزایای ارسال بار به ترکیه به روش هوایی، سریع ارسال شدن بار می‌باشد. علاوه بر ارسال ایمن، سرعت در رسیدن بار به مقصد، بسیار در این روش مورد توجه می‌باشد. در شرایطی که نیاز به ارسال سریع محموله‌های مختلف به مقصد ترکیه می‌باشد، فریت هوایی توصیه می‌شود.

 • اطمینان از امنیت بار

شرکت فردین تجارت به لحاظ بسته‌بندی دقیق و ضد ضربه بسیار حرفه ای عمل کرده و امنیت بار در روش ارسال به ترکیه به صورت هوایی، بیش از هر روش دیگری تضمین شده است و بدون هیچ مشکلی تحویل داده می‌شود.

 • کم بودن هزینه نسبت به اضافه بار

در هر پرواز، میزان مجازی برای بار تعریف شده و برای همراه بردن بیش از آن، هزینه اضافه بار باید پرداخت. در مقایسه با هزینه اضافه بار، قیمت ارسال بار به ترکیه به مراتب به صرفه تر می‌باشد.

خدمات صفر تا صد بسته بندی برای ارسال بار به ترکیه

یکی از مهم ترین مراحل حمل بار به ترکیه نوع بسته بندی بار و وسایل می‌باشد. شرکت فردین تجارت دارای نیروهای آموزش دیده و مجرب برای امر بسته بندی می‌باشد که با استفاده از تجهیزات مجهز و باکیفیت اقدام به بسته بندی بارها و اثاثیه منزل می نماید. برای بارهای بزرگ مانند مبلمان، پیانو، لوسترهای بزرگ کریستال و... از جعبه های چوبی استفاده می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره مندرج در سایت تماس بگیرید.

تحویل بار در ترکیه

گمرک کشور ترکیه برای برقراری امنیت، شرایط سختی را برای ترخیص بار مسافری در این کشور ایجاد کرده است که مشکلات زیادی را برای مسافران جهت ارسال بار به ترکیه به وجود می‌آورد. این شرایط به شرح زیر می‌باشند:

 1. فرستنده و گیرنده باید یک نفر باشد.
 2. گیرنده ی بار در ترکیه باید اجاره نامه داشته باشد.
 3. گیرنده در ترکیه باید اقامت دائم داشته باشد.
 4. از آخرین سفر گیرنده به ایران بیشتر از سه ماه نگذشته باشد.

ثبت درخواست باربری ترکیه

برای ارسال محموله‌های مختلف جهت ارسال از ایران به ترکیه (از ترکیه به ایران)، می‌توانید از خدمات و سرویس‌های شرکت فردین تجارت بهره‌مند شوید. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان این مجموعه اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید و درخواست بابری ترکیه را ثبت نمایید.

ثبت درخواست باربری ترکیه

شرکت حمل و نقل به ترکیه

فردین تجارت یک شرکت حمل و نقل از ترکیه به ایران و از ایران به ترکیه می‌باشد، که برای ارسال بار به صورت زمینی یک هزینه حمل جاده ای از ترکیه معقول را برای مشتریان در نظر گرفته است. افراد می‌توانند هم در واردات و هم در صادرات انواع کالا از مجموعه فردین تجارت استفاده نمایند. اسباب کشی به ترکیه از طریق این شرکت حمل و نقل بسیار آسان گردیده و دیگر نیاز به پرداخت اضافه بارهای گزاف در فرودگاه نمی‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.


 • تفاوت کارگو و فریت بار چیست؟

  فریت بار مخصوص حمل وسایل شخصی ، منزل و شرکت ، لوازم دانشجویی و موارد این چنینی است اما کارگو بار برای فعالیت های بازرگانی و صادرات و واردات استفاده میشود.

 • آیا برای استفاده از این خدمات فریت و کارگو باید اقامت ترکیه داشت؟

  بله. برای حمل بار و وسایل منزل به ترکیه، بار باید به نام کسی باشد که دارای یکی از انواع اقامت ترکیه است و حداقل 3 ماه از اقامتش می گذرد.

 • هزینه ارسال بار از شهرستان به ترکیه چگونه است؟

  هزینه این خدمات نسبت به ارسال از تهران گرانتر است زیرا تمامی وسایل باید در گمرک تهران بررسی شوند و همچنین امور گمرکی باید در تهران انجام شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • صادق
  بسته بندی وسایل برای ارسال بار به ترکیه توسط همکاران شما حدودا چقدر زمان میبرد؟؟
  • مدیر سایت

   زمان مورد نیاز برای بسته بندی وسایل توسط کارکنان ما حدود 1 روز یا نهایتا 2 روز میباشد تا به صورت تخصصی انجام شود.

 • جعفر ییلاقی
  سلام میخواستم بدونم ارسال بار به مرسین ترکیه هم دارید؟
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما

   برخی شهر های ترکیه ذکر نشده اند اما ما ارسال بار به تمام نقاط ترکیه را انجام میدهیم

 • الهه کثیری
  برای درخواست خدمات ارسال بار از انزلی به ترکیه باید چیکار کنم؟؟
  • مدیر سایت

   برای درخواست خدمات باربری به ترکیه با شماره های ما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم انجام شوند.

 • رفیعی
  خدمات ارسال بار از شیراز به استانبول هم انجام میدید؟؟باید چیکار کنم؟؟
  • مدیر سایت

   بله ما خدمات باربری از تمام شهر های ایران به استانبول را انجام میدهیم و میتوانید برای درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید