TopBanner

ارسال بار به ترکیه

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به ترکیه

باربری فردین تجارت آماده خدمت رسانی در زمینه باربری از ایران به ترکیه می‌باشد که بیش از 20 سال سابقه دارد و تمامی خدمات بسته بندی تخصصی و جابجایی حرفه ای وسایل و انتقال وسایل منزل و محل کار را انجام می‌دهد

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت

معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت
19/09/2022

حمل بار اثاثیه منزل به ترکیه

ارسال بار به کشور ترکیه

رضایت مشتری - ارسال لوازم منزل به ترکیه فایل صوتی رضایت مشتری - ارسال بار به آنتالیا رضایت آقای فرشچی از ارسال بار ایشان به کشور ترکیه معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت

خدمات ارسال و جابجایی بار و اثاث از یک کشور به کشور دیگر از حساسیت بسیاری برخوردار است. بنابراین بهتر است پس از تحقیق و جستجوی کافی یک شرکت مورد اعتماد و باسابقه را انتخاب نمایید تا پروسه ارسال بار با آرامش خیال انجام گیرد. 
ارسال بار به ترکیه یکی از مهم‌ترین خدماتی است که شرکت فردین تجارت ارائه می‌دهد. این خدمات شامل ارسال و جابجایی انواع محموله‌ها، کالاهای تجاری و صنعتی بدون هیچ محدودیتی در وزن و حجم‌ می‌باشد تا بدین وسیله بتواند بهترین خدمات باربری به ترکیه را با مناسب‌ترین هزینه به هم‌وطنان ارائه دهد. 
با توجه به این امر که مجموعه فردین تجارت از تجربیات و سابقه بسیاری در زمینه حمل و نقل بین المللی برخوردار است، همواره در کوتاه‌ترین زمان‌ها و با بهترین قیمت، خدمات حمل و ارسال بار به ترکیه را انجام می‌دهد. 
این باربری با بیش از 20 سال سابقه در زمینه جابجایی و حمل بار در تهران و همچنین حمل بار به کشورهای اروپایی توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های باربری بین المللی شناخته شود و رضایت تمامی مشتریان را جلب کند.

اسباب کشی به ترکیه

موقعیت جغرافیایی ترکیه

کشور ترکیه در نیمکره شمالی و نقطه تلاقی دو قاره اسیا و اروپا مکان یابی شده است.این کشور در جنوبشرقی اروپا و غرب اسیای میانه واقع شده است و بین مدار35 درجه و50دقیقه الی42درجه و6دقیقه عرض شمالی و 35 درجه الی 44 درجه و48دقیق طول شرقی نصف النهار گرینویچ قرار گرفته است.

کشور ترکیه ۸۱ استان دارد. مراکز همه استان‌ها به جز سه استان با خود استان همنام هستند. سه استان نامبرده عبارت‌اند از: ختای (مرکز: آنتاکیا)، کوجاالی (مرکز: ایزمیت)، سقاریه (مرکز: آداپازاری). هرکدام از استان‌های ترکیه به چندین بخش تقسیم شده‌است.
 

ارسال و حمل بار به ترکیه

روش‌های حمل بار به ترکیه

به منظور ارسال بار به ترکیه دو روش وجود دارد که شرکت فردین تجارت آن را آرائه می‌دهد:

حمل بار به صورت زمینی

حمل و نقل زمینی به کشور ترکیه بسیار رایج است و در صورتی که بخواهید هزینه کمتری بپردازید، ارسال بار به ترکیه  تا به صورت زمینی بسیار مناسب و ایده‌آل است. مدت زمان تحویل بار در این روش 7 تا 10 روز است. 

حمل بار به صورت هوایی

حمل بار به صورت هوایی یکی از امن‌ترین و سریع‌ترین روش‌ها برای ارسال بار به ترکیه می‌باشد. در مقابل، این روش نسبت به روش زمینی از هزینه بیشتری برخوردار است. 

حمل بار به صورت دریایی

ممکن است حمل بار از طریق دریا به ترکیه امکان پذیر باشد اما بسیار کم و در شرایط خاص انجام می‌گیرد. 

چه بارهایی را می‌توان به ترکیه ارسال نمود؟

امکان ارسال هر نوع باری بجز بارهای ممنوعه به کشور ترکیه وجود دارد. بنابراین شما می‌توانید بار و اثاثیه خود را توسط شرکت باربری فردین تجارت ارسال نمایید. 
 

قرارداد باربری ترکیه

محدودیت و ممنوعیت‌های ارسال بار به ترکیه

برای ارسال بار و کالا به ترکیه محدودیت‌هایی وجود دارد که باعث می‌شود برخی از کالاها را نتوان به ترکیه ارسال نمود، کالاهایی همچون:

 1. نوشیدنی های الکلی

 2. زنبورها و زالوها

 3. کره

 4. محصولات سرامیکی

 5. قهوه و چای

 6. ادکلن و عطر و لوازم آرایشی

 7. نرم افزار کامپیوتر ، اجزا و قطعات و تجهیزات الکترونیکی

 8. نامه دیپلماتیک

 9. داروها: نسخه ای و بدون نسخه

 10. اسلحه گرم

 11. مواد غذایی – محصولات گوشتی – آبهای معدنی

 12. مکمل های غذایی و غذاهای مخصوص ورزشکاران

 13. محصولات شیشه ای

 14. عاج

 15. اجناس چرمی

 16. نقشه ها

 17. لوازم و تجهیزات پزشکی / دندانپزشکی – دماسنج پزشکی

 18. محصولات انگلی و قاتل حشرات

 19. تلفن / مودم

 20. گیاهان و قسمتهایی از گیاهان

 21. تجهیزات رادیویی

 22. دانه ها

 23. تخم مرغ کرم ابریشم

 24. صابون

 25. تنباکو

 26. تنباکو

 27. چربی ها و روغن های گیاهی ، صنعتی

باربری به ترکیه

روش‌های ارسال بار به ترکیه


کارگو

خدمات کارگو به معنی بسته بندی و ارسال بار و کالا به خارج از کشور می‌باشد که مختص تجار و بازرگانان است. این روش از ارسال کالا، به منظور آماده سازی و ارسال بار تجاری است که کالا را به قصد واردات و صادرات جابجا می‌کنند. 
خدمات کارگو بسیار گسترده است و طیف وسیعی را در بر می‌گیرد؛ مواردی همچون حیوانات، لوازم التحریر و کتاب، مصالح ساختمانی و به طور کلی هر جنس یا کالایی که در بازار مشاهده می‌نمایید. 

فریت

خدمات فریت برای آن دسته از اشخاص حقیقی است که قصد جابجایی و اسباب کشی به خارج از کشور را دارند و می‌خواهند تا وسایلشان را نیز همچون فرش، لوازم آشپزخانه، مبلمان، لوازم صوتی و تصویری و.. را با خود ببرند. 

حمل اثاثيه منزل به تركيه

قیمت ارسال بار به ترکیه

هزینه ارسال بار به ترکیه غالبا با توجه به مبدا، مقصد، روش ارسال بار، حجم و اندازه بار و..تعیین می‌گردد. هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ترکیه از قبیل استانبول، آنتالیا، آلانیا، ازمیر، آدانا و.. با یکدیگر متفاوت است. 
اما فارغ از این موارد، ذکر این نکته لازم است که در صورتی که کالاها و محموله‌ها بسته بندی درستی نشده باشند، دچار آسیب خواهند شد. بنابراین بهتر است محموله‌های ارسالی را خودتان بسته بندی نمایید یا اینکه به ما بسپارید. بسته بندی و لوازم آن همچون کارتن، کاور، تسمه، سلفون و.. بر میزان دیگر هزینه‌ها افزوده می‌گردد. 

ارسال بار به ترکیه با پست

شما عزیزان می‌توانید بارهای خود را از طریق پست به ترکیه ارسال نمایید. توجه داشته باشید بارهایی قابل ارسال با پست هستند که بسیار کوچک و سبک باشند. ارسال بارهای سنگین از طریق پست بسیار پرهزینه می‌باشد. بارهایی که نهایتا دو کیلو هستند را با پست بفرستید از لحاظ هزینه به صرفه‌تر است.

 حمل وسایل منزل و محل کار به ترکیه 

باربری به شهر های ترکیه

یکی از خدمات شرکت باربری فردین تجارت ارسال وسایل منزل و محل کار به ترکیه می‌باشد.افرادی که قصد دارند در ترکیه شرکتی در زمینه تخصص خود ایجاد کنند و یا برای زندگی دائم به ترکیه سفر کنند مجبور هستند که وسایل منزل و همچنین لوازم اداری را به ترکیه ارسال کنند .

خدمات حمل و ارسال بار به ترکیه در باربری فردین تجارت علاه بر اینکه هم به صورت فریت بار و هم کارگو بار انجام می‌شود، بنا به درخواست و مقدار هزینه شما هم به صورت هوایی ، زمینی و هم دریایی انجام می‌شود.

باربری هوایی به ترکیه

اسباب کشی از ترکیه به ایران

همانطور که گفته شد تبادلات فرهنگی، اقتصادی و تجاری زیادی بین ایران و ترکیه وجود دارد و افراد بنا به دلایل مختلفی به ترکیه مهاجرت می‌کنند در مقابل افرادی هم هستند که بعد از چندین سال زندگی قصد بازگشت به ایران را دارند. اگر شما نیز قصد اسباب کشی از ترکیه به ایران استفاده از خدمات ارسال بار از ترکیه به ایران را دارید با ما تماس بگیرید. شرکت ما با داشتن امکانات تخصصی و ویژه در ایران و ترکیه آماده ارائه خدمات ویژه همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه و با امنیت بالا به شما ارائه می‌دهد.

ارسال بار به ترکیه

حمل بار به استانبول

استرسی که برای ارسال بار به خارج از کشور وجود دارد خیلی بیشتر از اسباب کشی های داخل کشور است.

در نتیجه برای این اسباب کشی ها و جابجایی بهتر است به دنبال بهترین شرکت باربری باشید و لازم به ذکر است که هر شرکت باربری تخصص ارسال بار به خارج از کشور را ندارد و باربری مورد نظر شما حتما باید یک باربری بین المللی باشد که با ضمانت و قیمت مناسب باربری به استانبول را برای شما انجام دهد.

باربری فردین تجارت یکی از بهترین و خوشنام ترین شرکت های باربری در سطح تهران میباشد که تمامی خدمات باربری به داخل و خارج از کشور را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد.

حمل بار به آنتالیا

باربری فردین تجارت یکی از شرکت های باربری اروپایی است که بیش از 20 سال سابقه درخشان و تجربه دارد و توانسته با ارائه بهترین خدمات ارسال و حمل بار به آنتالیا و دیگر شهرهای ترکیه، رضایت تمامی مشتریان خود را جلب کند. این باربری معتبر با ارائه خدمات کامل بسته بندی و حمل بار به آنتالیا در ساعات تعیین شده و همچنین بدون مشکلات و هزینه های زیاد و کیفیت بالا توانسته اعتماد مشتریان خود را نیز جلب کند.

پاسپورت باربری ترکیه

حمل بار به آنکارا

باربری و حمل بار به آنکارا زیر مجموعه خدمات ارسال بار به ترکیه می‌باشد که برای مشتریان عزیز ارائه می‌شود.ارسال بار به آنکارا با رعایت تمامی قوانین بین المللی همراه با بهترین و بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها طبق تعرفه اتحادیه انجام می‌شود.

ما در باربری فردین تجارت برای ارسال و حمل بار به آنکارا خدمات بسته بندی وسایل به صورت تخصصی ، حمل و جابجایی بارها همراه با چیدمان وسایل طبق سلیقه شما هم انجام می‌دهیم.

حمل بار به آلانیا

باربری هوایی ترکیه

باربری و حمل بار به آلانیا زیر مجموعه خدمات ارسال بار به ترکیه می‌باشد که برای مشتریان عزیز ارائه می‌شود.ارسال بار به آلانیا با بهترین و بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت  انجام می‌شود.

حمل بار به ازمیر

ازمیر هم از دیگر شهرهای توریست پذیر و بزرگ و زیبا است که افراد و خانواده‌های زیادی برای زندگی ، تحصیل یا کار و بیزینس به این شهر مهاجرت می‌کنند.

همچنین این خدمات هم مانند سایر خدمات ما توسط افرادی کاربلد و با تجربه و با بهترین و منصفانه ترین قیمت ها ارائه می‌شوند و همین مورد باعث شده تا ما به یکی از بهترین شرکت ها در این زمینه تبدیل شویم.

حمل خرده بار به ترکیه

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

موسسه حمل و نقل فردین تجارت خدمات اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه منزل از تهران به ترکیه را نیز برای آن دسته از مشتریانی که می خواهد بار و اثاثیه منزل خود را به این کشور ارسال کنند خدمات ارائه میدهد. خدمات اسباب کشی به ترکیه از تخصص های شرکت باربری فردین تجارت میباشد.

 برای این که خدمات اسباب کشی در محدوده باربری ترکیه به درستی صورت پذیرد ، کارگران در کلاس های آموزشی شرکت کرده و تکنیک و فنون چگونگی حمل بار در فرایند انتقال به صورت ایمن و صحیح را یاد گرفته اند. حمل بار در مرحله بارگیری و تخلیه بار کامیون ، اصول و قوانین مخصوصی دارد که با استفاده از آن حمل اثاثیه منزل در پروسه انتقال به سهولت و آسانی ممکن می شود.

در اتوبار ترکیه کامیون های بزرگ و کوچک به خدمت گرفته شده تا خدمات جا به جایی و حمل اثاثیه منزل در اسرع وقت ارائه شود. کامیون های مسقف و موکت کاری شده در اتوبار ترکیه کار حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری را انجام می دهند. سایر کالا ها نیز با کامیون های رو باز انتقال می یابد. مناسب با هر گونه بار در این اتوبار کامیون موجود است و مشتری هیچگاه بابت کمبود کامیون معطل نخواهد شد.

بسته بندی و حمل وسایل منزل برای ارسال به ترکیه

بسته بندی وسایل
مجموعه فردین تجارت از یک تیم قوی و باتجربه برای بسته بندی وسایل و لوازم برخوردار است. بسته بندی مناسب و باکیفیت یکی از مهم‌ترین مراحل ارسال بار به خارج از کشور می‌باشد. 
کادر مربوطه در محل زندگی شما حاضر شده و به طور کلی تمامی لوازم و وسایل را همچون لوازم منزل، میز، مبلمان، کمد، چمدان‌ها و.. را به بهترین نحو بسته بندی می نمایند. لوازم آشپزخانه و شکستنی حباب پیچ می‌شوند. 
از طریق بسته بندی صحیح و اصولی توسط شرکت‌های باربری، هیچ آسیبی به وسایل وارد نمی‌شود، از استرس و خستگی جابجایی کاسته می‌شود و همچنین سبب می‌شود تا سرعت حمل بار افزایش یابد. 

پلمپ کردن وسایل

کامیون حمل بار و اثاثیه منزل به ترکیه

کامیون حمل بار به ترکیه

در اتوبار فردین تجارت کامیون های بزرگ و کوچک به خدمت گرفته شده تا خدمات جا به جایی و حمل اثاثیه منزل در اسرع وقت ارائه شود. کامیون های مسقف و موکت کاری شده در اتوبار ترکیه کار حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری را انجام می دهند. سایر کالا ها نیز با کامیون های رو باز انتقال می یابد. مناسب با هر گونه بار در این اتوبار کامیون موجود است و مشتری هیچگاه بابت کمبود کامیون معطل نخواهد شد.

شرکت حمل بار از ترکیه به ایران

خدمات شرکت باربری فردین تجارت برای باربری به ترکیه

حمل بار به ترکیه

1 . انجام تشریفات گمرکی

در قسمت پذیرش گمرک ترمینال خدمات بار محموله ی شما وزن شده و تشریفات گمرکی توسط پرسنل فردین تجارت برای شما انجام میشود. شما میتوانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی خود بجز کالاهای ممنوعه ( مواد غذایی و خوراکی، دارو، مخدر  ) را به ترکیه ارسال کنید. ارسال لوازمی مانند مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی خشک بصورت بسته بندی تجاری، فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه بدون هیچ مانعی ، به ترکیه انجام میشود. برای ارسال لوازم منزل مدارکی لازم است.

مدارم لازک برای ارسال بار به ترکیه :

 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده به همراه کد پستی / Zip Code گیرنده و شماره تلفن
 • لیست بسته بندی کالا به همراه ابعاد بسته ها به سانتیمتر

2 . صدور بارنامه و ارسال بار به ترکیه

سپس بار شما توسط دفتر فردین تجارت، با یکی از ایرلاینهای معتبر جهانی (به انتخاب شما و یا پیشنهاد تخصصی پرسنل ما) ، بارنامه شده و به مقصد مورد نظر حمل میشود. در طول حمل بار شما به مقصد ، شما میتوانید از طریق پایانه ی رهگیری بار ، با درج شماره بارنامه ی خود ، حمل محموله ی خود را پیگیری کنید ، تا زمان دقیق رسیدن وسایلتان به مقصد را بدانید ، تا در اولین فرصت در گمرک ترکیه ، برای ترخیص آن اقدام کنید.

مدارک باربری به ترکیه

3 . ترخیص و تحویل بار در گمرک های ترکیه

در حال حاضر یکی از سخت گیرترین گمرک های جهان نسبت به کالای ورودی ، گمرک ترکیه است. اخیرا گمرک ترکیه نسبت به بارهای ورودی مسافری سخت گیرانه تر از قبل رفتار کرده و قوانین جدیدی را وضع کرده است. این شرایط سختگیرانه جهت فریت بار مسافری به کشور ترکیه بدین شرح میباشد:

 • فرستنده و گیرنده باید یک نفر باشد (به این صورت که روی بارنامه ی صادره، نام فرستنده و گیرنده باید یکی باشد)
 • گیرنده ی بار در ترکیه باید اجاره نامه داشته باشد.
 • گیرنده در ترکیه باید اقامت دائم داشته باشد
 • از آخرین سفر گیرنده به ایران، بیشتر از سه ماه نگذشته باشد.

ما در شرکت فردین تجارت موظفیم که تمامی وسایل و بار های شما را صحیح و سلامت به مقصد ترکیه به دست شما برسانیم اما اگر به هر دلیلی مشکلی ایجاد شد و مجبور شدیم بار ها را مرجوع کنیم و برگردانیم ، تمامی هزینه ها و مشکلات برگرداندن وسایل به عهده ما خواهد بود و مبالغ پرداخت شده به شما بگردانده میشود.

ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام برای کاری با گمرک کشور ترکیه ارتباط برقرار کنید و لیست وسایل خود را اعلام کنید تا اطلاعات کافی را داشته باشید.

کالاهایی که به قصد تجاری وارد می شوند باید از لحاظ گمرکی بررسی شوند، همچنین مقدار این کالاها نیز باید طبق لیست ارائه شده باشند.اولین مراحل ترخیص بار توسط گمرک مقصدتان انجام می‌شود و شما میبایست تا 48 ساعت پس از آن به ترخیص کالای خود اقدام کنید تا هزینه های انبارداری برای شما در نظر گرفته نشود.

حمل بار هوایی به ترکیه

 مراحل ارسال بار به ترکیه

حمل وسایل اداری به ترکیه

1 . بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به ترکیه

در این مرحله اثاثیه شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه نیز به شما اعلام میشود.

توجه : حتما پس از بازرسی و پیش از تحویل اثاثیه برای ارسال به ترکیه در خصوص هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه اطمینان حاصل فرمایید. هیچ هزینه پنهان، پوشیده و یا غیرقابل پیش بینی در صورت رعایت اصول بسته بندی وسایل و مراحل قانونی نبایستی به شما تحمیل گردد.

نکته : کارشناسان بایستی به هنگام بازرسی محموله، ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی با توجه به حساسیت اثاثیه و ارزش کالا، نسبت به تعیین نوع حمل (زمینی، دریایی، هوایی) و همچنین نوع بسته بندی (جعبه چوبی، کارتن، نایلون حبابدار، گونی، صندوق فلزی، پالت و غیره) اقدام کنند.

2 . تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که ابتکار ترابر دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.

دو نکته :

 • طول انوع کانتینر 20 فوتی 6 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.
 • طول انوع کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

همچنین کانتینرهای 20 فوتی HEAVY DUTY تا وزن 26 تن و کانتینر های 40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابل بارگیری اند. در مواردی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله امکان بارگیری بار به کانتینرهای معمولی امکان پذیر نباشد هم می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای مختلف استفاده نمود.

3 . انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین موارد و حساس ترین مراحل ارسال لوازم منزل به ترکیه به صورت زمینی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به ترکیه است. هرگونه سهل انگاری در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل خواهد شد و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میگردد.

4 . تهیه لیست بسته بندی

از دیگر موارد ضروری که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، تهیه لیست بسته بندی ست. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه، جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده گردد.

نکته : نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میباشد.

پلمپ بار به ترکیه

5 . امور سمپاشی کانتینر و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی

با توجه به قوانین وضع شده برای ترخیص کالا در بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکا، ترکیه و استرالیا؛ تمامی لوازم ارسالی به ویژه بسته بندی های ساخته شده از چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های مخصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شود و گواهی سمپاشی (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های معتبر دفع آفات نباتی معتبر و مجاز صادر گردد.

توجه : عدم انجام امور سمپاشی و نداشتن گواهی نامه های معتبر بین المللی منجر به پرداخت جریمه های سنگین در مقصد شده و بعلاوه هزینه قرنطینه و انجام امور سمپاشی نیز به هزینه های فوق اضافه میشود.

در صورت نیاز همچنین تمامی مراحل فوق با هماهنگی این شرکت توسط شرکتهای مجاز و معتبر صورت میگیرد.

6 . بارگیری بار کانتینر و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا سایر گمرک های کشور

در این مرحله اثاثیه منزل را برای ارسال به گمرک ها، درون کانتینر بارگیری کرده و آن را به گمرک غرب تهران می فرستند. درون گمرک کارهایی مانند بازرسی، صدور تگ و … انجام می شود.

7 . انجام تشریفات گمرکی و بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر در گمرک غرب تهران

از کارهای مهمی که درون گمرک تهران برای ارسال اثاثیه به ترکیه انجام می شود، بازرسی اثاثیه و لوازم مخصوصا توسط سگ مواد یاب میباشد. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون کانتینر بارگیری شده و کانتینر پلمپ می گردد. این پلمپ تا آخرین مرحله که تحویل بار در مقصد است، باز نمیگردد.

8 . صدور بیمه نامه معتبر بین المللی

در این مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی صادر می گردد.

نکته : این بیمه نامه نیز در مرحله اول با توجه به ارزش بار تعیین می شود. یعنی از مشتری پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه منزل او چقدر میباشد. سپس با توجه به مقدار قیمتی که مشتری اعلام می کند، به ازای هر یک میلیون تومان ارزش، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته می شود و با توجه به لیست بسته بندی، بیمه نامه صادر شده و ترجمه می گردد.

9 . صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال به ترکیه

یکی از مراحل ارسال اثاثیه منزل به ترکیه که بسیار حائز اهمیت میباشد، صدور بارنامه زمینی برای ارسال اثاثیه از راه دریا است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر در آن خط قرار دارد انجام میگردد.

قرارداد باربری به ترکیهقرار داد باربری به ترکیه

 

فرودگاه های موجود در ترکیه

جابجایی بار به ترکیه

فرودگاه آتاتورک

شهر استانبول بدلیل جمعیت زیاد دارای دو فرودگاه مهم است یک فرودگاه آتاتورک و دیگری فرودگاه صابیحا گوکچین.که فرودگاه آتاتورک که در قسمت اروپایی ترکیه واقع شده فرودگاه اصلی این شهر محسوب می شود

فرودگاه صابیحا گوکچین

این فرودگاه در قسمت آسیایی استانبول واقع شده است.

فرودگاه استانبول

این فرودگاه به زودی بعنوان بزرگترین فرودگاه جهان شناخته می شود

فرودگاه ازمیر

نام فرودگاه ازمیر، عدنان مندرس است که در 18 کیلومتری مرکز شهر ازمیر قرار دارد

فرودگاه اسن بوغا در شهر آنکارا

این فرودگاه در 28 کیلومتری شهر آنکارا واقع شده است و بدلیل اینکه شهر آنکارا یک شهر دانشگاهی و سیاسی محسوب می شود و رفت و امدهای دانشجویان و سیاستمداران به این شهر زیاد است در نتیجه این فرودگاه یکی از مهمترین فرودگاه های ترکیه است.

فرودگاه آنتالیا

شهر آنتالیا بدلیل ساحلی بودن و جذب توریست بسیار ، یکی از پرتردد ترین فرودگاه های ترکیه محسوب می شود.

فرودگاه بدروم

این فرودگاه در 36 کیلومتری شهر بدروم قرار گرفته است.

نکاتی مهم برای ارسال بار به ترکیه

نکات مهم ارسال بار به ترکیه

📌 شما نمی‌توانید درون وسایل خودتان هیچ‌گونه مواد غذایی و خوراکی، دارو، مخدر داشته باشید.

📌 هیچ‌کدام از وسایل نباید آکبند باشند.

📌 شما باید برای وسایل صوتی و تصویری مالیات پرداخت کنید.

📌 هزینه ارسال بار به ترکیه از شهرستان بیشتر است زیرا با توجه به اینکه باید برای انجام کارهای گمرکی به تهران بیایند حتی اگر در اصل بیشتر به مرزهای ترکیه نزدیک باشند، مسافت بیشتری را به‌هرحال طی خواهند کرد.

📌 برای ارسال بار به ترکیه باید یکی از انواع اقامت های ترکیه به نام صاحب بار باشد.

📌 وسایل ارسالی باید اصولی بسته بندی شود تا دچار خسارت نشود. شرکت های باربری خدمات بسته بندی را با دریافت هزینه انجام می دهند ولی خودتان هم می توانید بسته بندی و آماده سازی وسایل را انجام دهید .

📌 قبل از بسته بندی حتما تعداد وسایل را به همراه جزئیات آنها  لیست کنید و در فاکتور یا invoice باربری ثبت نمایید . دقت کنید که هیچ مغایرتی در تعداد اعلامی و محتوا درون بسته بندی نباشد .

📌 کالاهای شما هنگام ارسال به ترکیه تا 100 میلیون تومان بیمه باربری خواهد شد . اگر ارزش وسایل شما بیش از این مقدار است می توانید با استفاده از بیمه های خصوصی، برای وسایل خود به ارزش اجناس ،بیمه دریافت کنید .

📌 چند روز قبل از رسیدن وسایل ، در ترکیه حضور داشته باشید و به اداره پلیس مرکزی برای دریافت پرینت ورود خروج 5 سال اخیر به ترکیه ، مراجعه نمایید. این مدرک برای ترخیص بار در گمرک لازم است .

 

بسته بندی انواع وسایل


 • تفاوت کارگو و فریت بار چیست؟

  فریت بار مخصوص حمل وسایل شخصی ، منزل و شرکت ، لوازم دانشجویی و موارد این چنینی است اما کارگو بار برای فعالیت های بازرگانی و صادرات و واردات استفاده میشود.

 • آیا برای استفاده از این خدمات فریت و کارگو باید اقامت ترکیه داشت؟

  بله. برای حمل بار و وسایل منزل به ترکیه، بار باید به نام کسی باشد که دارای یکی از انواع اقامت ترکیه است و حداقل 3 ماه از اقامتش می گذرد.

 • هزینه ارسال بار از شهرستان به ترکیه چگونه است؟

  هزینه این خدمات نسبت به ارسال از تهران گرانتر است زیرا تمامی وسایل باید در گمرک تهران بررسی شوند و همچنین امور گمرکی باید در تهران انجام شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • صادق
  بسته بندی وسایل برای ارسال بار به ترکیه توسط همکاران شما حدودا چقدر زمان میبرد؟؟
  • مدیر سایت

   زمان مورد نیاز برای بسته بندی وسایل توسط کارکنان ما حدود 1 روز یا نهایتا 2 روز میباشد تا به صورت تخصصی انجام شود.

 • جعفر ییلاقی
  سلام میخواستم بدونم ارسال بار به مرسین ترکیه هم دارید؟
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما

   برخی شهر های ترکیه ذکر نشده اند اما ما ارسال بار به تمام نقاط ترکیه را انجام میدهیم

 • الهه کثیری
  برای درخواست خدمات ارسال بار از انزلی به ترکیه باید چیکار کنم؟؟
  • مدیر سایت

   برای درخواست خدمات باربری به ترکیه با شماره های ما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم انجام شوند.

 • رفیعی
  خدمات ارسال بار از شیراز به استانبول هم انجام میدید؟؟باید چیکار کنم؟؟
  • مدیر سایت

   بله ما خدمات باربری از تمام شهر های ایران به استانبول را انجام میدهیم و میتوانید برای درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید