TopBanner

ارسال بار به ترکیه

02144313379 کارشناس ترکیه
ارسال بار به ترکیه

باربری فردین تجارت آماده خدمت رسانی در زمینه باربری از ایران به ترکیه می‌باشد که بیش از 20 سال سابقه دارد و تمامی خدمات بسته بندی تخصصی و جابجایی حرفه ای وسایل و انتقال وسایل منزل و محل کار را انجام می‌دهد

باربری فردین تجارت
باربری فردین تجارت

معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت

معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت
04/09/2023

ارسال بار از ایران به ترکیه (تاریخ 13 شهریور 1402)

حمل بار اثاثیه منزل به ترکیه

ارسال بار به کشور ترکیه

رضایت مشتری - ارسال لوازم منزل به ترکیه
فایل صوتی رضایت مشتری - ارسال بار به آنتالیا
رضایت آقای فرشچی از ارسال بار ایشان به کشور ترکیه
معرفی شرکت باربری بین المللی فردین تجارت

ارسال بار به ترکیه

به دلیل همسایگی ایران با ترکیه  و داشتن روابط  تجاری  زیاد با این کشور، همچنین وجود وضعیت اقتصادی خود و رفاه بیشتر برای زندگی افراد زیادی به این کشور مهاجرت میکنند. ارسال بار به ترکیه از جمله کارهایی است که این افراد قبل از مهاجرت انجام میدهند. باربری فردین تجارت یکی از شرکت های قدیمی و باتجربه است که شما میتوانید برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه با این شرکت باربری تماس بگیرید. ارسال بار به ترکیه به روش های مختلفی انجام میشود که هر کدام از این روش ها قوانین و مزایایی دارد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید تا اخر این مقاله با ما هرماه باشید.

روش های ارسال بار به ترکیه

همان طور که در ابتدا گفتیم ارسال بار به ترکیه به روش هایی انجام میشود. در حالت کلی برای ارسال بار به هر کشوری 3 راه وجود دارد که شامل:

 1. ارسال بار به صورت هوایی
 2. ارسال بار به صورت زمینی
 3. ارسال بار به صورت دریایی

ارسال بار به صورت دریایی برای کشور هایی است که بتوان از ایران به آن کشور به صورت دریایی رفت برای همین در ارسال با به ترکیه از دو روش امکان پذیر است که شامل:

 • ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی
 • ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی

شرکت فردین تجارت با داشتن سابقه ی طولانی و تجربه ی  بالا در زمینه ارسال بار به ترکیه یا ارسال بار از ترکیه به ایران دارد. شما میتوانید هرکدام از این روش ها را انتخاب کنید و برای اطلاعات بیشتر با شرکت ما تماس بگیرید.

ارسال بار به ترکیه

ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی

دو فاکتور مهم در ارسال بار به ترکیه زمان و هزینه است. در ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی یکی از فاکتور ها رعایت شده است آن هم زمان ارسال بار است اما هزینه ی این ارسال بار گران تر از ارسال بار به صورت زمینی است. زمان ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی 3 الی 4 روز زمان میبرد و به همین خاطر افرادی که به هر دلیلی زمان برایشان اهمیت دارد میتوانند از این روش استفاده بکنند.

مدارک لازم برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی

برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی مدارکی  میخواهد که شامل:

 • یک کپی عکس از بلیط هواپیمایی شما
 • اصل پاسپورت یا کارت ملی فرستنده
 • لیست بار موجود در بسته بندی شما

ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی

فریت بار به ترکیه

شما برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی محدودیت بار دارید برای همین نظر ما به شما فریت بار به ترکیه است. فریت بار به ترکیه نوعی ارسال بار به این کشور است  که به هیچ عنوان ماهیت تجاری و صادراتی ندارد و فقط برای ارسال لوازم خانه و اثاثیه منزل انجام میشود. فریت بار هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی امکان پذیر است البته به دلیل محدودیت وزن از این فریت بار بیشتر برای ارسال هوایی استفاده میکنند. شما میتوانید برای فریت بار با ترکیه با شرکت فردین تجارت تماس بگیرید و با مشاوران ما صحبت کنید.

ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی

این روش محبوبیت زیادی دارد و بسیاری از افراد برای ارسال اثاث منزل از این روش استفاده میکنند زیرا در این روش شما با دادن هزینه ی کم میتوانید  تمامی اثاثیه خود را به کشور ترکیه از جمله ارسال بار به استانبول ببرید.  زمان ارسال بار به ترکیه 8 الی 10 روز زمان میبرد. پس اگر برای شما هزینه مهم است بهتر است از این روش استفاده کنید. شرکت فردین تجارت آماده ارائه ی خدمات ارسال بار به ترکیه به شما عزیزان است. شما میتوانید برای ارسال بار به ترکیه و یا ارسال بار از ترکیه به ایران با شرکت ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید.

ارسال بار به ترکیه به صورت زمینی

شرکت حمل و نقل به ترکیه

خدمات ارسال و جابجایی بار و اثاث از یک کشور به کشور دیگر از حساسیت بسیاری برخوردار است. بنابراین بهتر است پس از تحقیق و جستجوی کافی یک شرکت مورد اعتماد و باسابقه را انتخاب نمایید تا پروسه ارسال بار با آرامش خیال انجام گیرد. 
ارسال بار به ترکیه یکی از مهم‌ترین خدماتی است که شرکت فردین تجارت ارائه می‌دهد. این خدمات شامل ارسال و جابجایی انواع محموله‌ها، کالاهای تجاری و صنعتی بدون هیچ محدودیتی در وزن و حجم‌ می‌باشد تا بدین وسیله بتواند بهترین خدمات باربری به ترکیه را با مناسب‌ترین هزینه به هم‌وطنان ارائه دهد. 
با توجه به این امر که مجموعه فردین تجارت از تجربیات و سابقه بسیاری در زمینه حمل و نقل بین المللی برخوردار است، همواره در کوتاه‌ترین زمان‌ها و با بهترین قیمت، خدمات حمل و ارسال بار به ترکیه را انجام می‌دهد. 
این باربری با بیش از 20 سال سابقه در زمینه جابجایی و حمل بار در تهران و همچنین حمل بار به کشورهای اروپایی توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های باربری بین المللی شناخته شود و رضایت تمامی مشتریان را جلب کند.

شرکت حمل و نقل به ترکیه

صادرات کالا به ترکیه

به دلیل همسایگی ایران با ترکیه صادرات کالا به این کشور بسیار زیاد است و افراد زیادی سالیانه محصولات صادراتی را به این کشور یا برعکس به کشور ایران صادر میکنند. کالاهای صادراتی از ایران به ترکیه از جمله ارسال بار به ازمیر، ارسال بار به آنکارا شامل:

 • زعفران
 • پسته
 • خرما
 • کشمش
 • هندوانه
 • و...

به دلیل اینکه کشورترکیه از نظر فرهنگی شباهت زیادی با ایران دارد بسیاری از محصولات ما به این کشور صادر میشوند شما میتوانید برای ارسال کالا های تجاری با شرکت فردین تجارت با مدریت فردین مرادی تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

باربری تهران به ترکیه

همانطور که گفته شد تبادلات فرهنگی، اقتصادی و تجاری زیادی بین ایران و ترکیه وجود دارد و افراد بنا به دلایل مختلفی به ترکیه مهاجرت می‌کنند اگر شما نیز قصد اسباب کشی از تهران به ترکیه را دارید میتوانید از خدمات شرکت ما استفاده کنید. شرکت ما با داشتن امکانات تخصصی و ویژه در ایران و ترکیه آماده ارائه خدمات ویژه همراه با ضمانت نامه و بیمه نامه و با امنیت بالا به شما ارائه می‌دهد.

حمل اثاثیه منزل به ترکیه

یکی از خدمات شرکت باربری فردین تجارت ارسال وسایل منزل و محل کار به ترکیه می‌باشد.افرادی که قصد دارند در ترکیه شرکتی در زمینه تخصص خود ایجاد کنند و یا برای زندگی دائم به ترکیه سفر کنند مجبور هستند که وسایل منزل و همچنین لوازم اداری را به ترکیه ارسال کنند .

خدمات حمل و ارسال بار به ترکیه در باربری فردین تجارت علاه بر اینکه هم به صورت فریت بار و هم کارگو بار انجام می‌شود، بنا به درخواست و مقدار هزینه شما هم به صورت هوایی ، زمینی و هم دریایی انجام می‌شود.

بسته بندی وسایل برای ارسال بار به ترکیه

یکی از نکاتی که شما باید قبل از ارسال اثاثیه منزل به آن دقت کنید بسته بندی دقیق واصولی وسایل است زیرا اگر بسته بندی اثاث شما درست انجام نشده باشد در هنگام جابه جایی آسیب هایی به آن وارد میشود برای همین بهتر است تمامی وسایل را برای ارسال بار به ترکیه یا برعکس بسته بندی بکنید شما میتوانید برای بسته بندی وسایل با شرکت ما تماس بگیرد تا کارشناسان ما برای بسته بندی وسایل با تعیین وقت قبلی به منزل شما بیایند. البته شرکت ما بعد از قرار داد تمامی وسایل شما را بیمه میکند.

نکاتی مهم برای ارسال بار به ترکیه

نکات مهم ارسال بار به ترکیه

📌 شما نمی‌توانید درون وسایل خودتان هیچ‌گونه مواد غذایی و خوراکی، دارو، مخدر داشته باشید.

📌 هیچ‌کدام از وسایل نباید آکبند باشند.

📌 شما باید برای وسایل صوتی و تصویری مالیات پرداخت کنید.

📌 هزینه ارسال بار به ترکیه از شهرستان بیشتر است زیرا با توجه به اینکه باید برای انجام کارهای گمرکی به تهران بیایند حتی اگر در اصل بیشتر به مرزهای ترکیه نزدیک باشند، مسافت بیشتری را به‌هرحال طی خواهند کرد.

📌 برای ارسال بار به ترکیه باید یکی از انواع اقامت های ترکیه به نام صاحب بار باشد.

📌 وسایل ارسالی باید اصولی بسته بندی شود تا دچار خسارت نشود. شرکت های باربری خدمات بسته بندی را با دریافت هزینه انجام می دهند ولی خودتان هم می توانید بسته بندی و آماده سازی وسایل را انجام دهید .

📌 قبل از بسته بندی حتما تعداد وسایل را به همراه جزئیات آنها  لیست کنید و در فاکتور یا invoice باربری ثبت نمایید . دقت کنید که هیچ مغایرتی در تعداد اعلامی و محتوا درون بسته بندی نباشد .

📌 کالاهای شما هنگام ارسال به ترکیه تا 100 میلیون تومان بیمه باربری خواهد شد . اگر ارزش وسایل شما بیش از این مقدار است می توانید با استفاده از بیمه های خصوصی، برای وسایل خود به ارزش اجناس ،بیمه دریافت کنید .

📌 چند روز قبل از رسیدن وسایل ، در ترکیه حضور داشته باشید و به اداره پلیس مرکزی برای دریافت پرینت ورود خروج 5 سال اخیر به ترکیه ، مراجعه نمایید. این مدرک برای ترخیص بار در گمرک لازم است .

هزینه ی ارسال بار به ترکیه

هزینه ارسال بار به ترکیه غالبا با توجه به مبدا، مقصد، روش ارسال بار، حجم و اندازه بار و..تعیین می‌گردد. هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ترکیه از قبیل استانبول، آنتالیا، آلانیا، ازمیر، آدانا و.. با یکدیگر متفاوت است. 
اما فارغ از این موارد، ذکر این نکته لازم است که در صورتی که کالاها و محموله‌ها بسته بندی درستی نشده باشند، دچار آسیب خواهند شد. بنابراین بهتر است محموله‌های ارسالی را خودتان بسته بندی نمایید یا اینکه به ما بسپارید. بسته بندی و لوازم آن همچون کارتن، کاور، تسمه، سلفون و.. بر میزان دیگر هزینه‌ها افزوده می‌گردد.

مراحل ارسال بار به ترکیه 

1 . بازدید، کارشناسی و مشاوره رایگان پیش از حمل اثاثیه به ترکیه

در این مرحله اثاثیه شما مورد بازدید کارشناسی قرار گرفته است و در مورد چگونگی بسته بندی آن ها به شما مشاوره رایگان داده می شود. همچنین مقدار تخمینی هزینه ارسال اثاثیه به ترکیه نیز به شما اعلام میشود.

توجه : حتما پس از بازرسی و پیش از تحویل اثاثیه برای ارسال به ترکیه در خصوص هزینه حمل اثاثیه منزل به ترکیه اطمینان حاصل فرمایید. هیچ هزینه پنهان، پوشیده و یا غیرقابل پیش بینی در صورت رعایت اصول بسته بندی وسایل و مراحل قانونی نبایستی به شما تحمیل گردد.

نکته : کارشناسان بایستی به هنگام بازرسی محموله، ضمن تهیه لیست اولیه از لوازم ارسالی با توجه به حساسیت اثاثیه و ارزش کالا، نسبت به تعیین نوع حمل (زمینی، دریایی، هوایی) و همچنین نوع بسته بندی (جعبه چوبی، کارتن، نایلون حبابدار، گونی، صندوق فلزی، پالت و غیره) اقدام کنند.

2 . تخمین سایز کانتینر مورد نیاز برای ارسال اثاثیه به ترکیه

پس از اینکه بار شما مورد بازدید و بررسی قرار گرفت، سایز کانتینری که باید اثاثیه شما داخل آن قرار داده شده و به ترکیه ارسال شود تخمین زده می شود. قابل ذکر است که ابتکار ترابر دو نوع کانتینر 20 فوتی و 40 فوتی برای ارسال اثاثیه منزل به ترکیه در اختیار شما قرار می دهد.

دو نکته :

 • طول انوع کانتینر 20 فوتی 6 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.
 • طول انوع کانتینر 40 فوتی 12 متر و عرض و ارتفاع تقریبی آن 2.30 متر است.

همچنین کانتینرهای 20 فوتی HEAVY DUTY تا وزن 26 تن و کانتینر های 40 فوت HIGH CUBE تا ارتفاع 2/60 تن قابل بارگیری اند. در مواردی که به دلیل وزن و یا حجم زیاد محموله امکان بارگیری بار به کانتینرهای معمولی امکان پذیر نباشد هم می توان از کانتینرهای OPEN TOP که از بالا قابل بارگیری هستند و یا از کانتینر های FLAT RACK در سایزهای مختلف استفاده نمود.

3 . انجام امور بسته بندی با کیفیت استاندارد

یکی از مهمترین موارد و حساس ترین مراحل ارسال لوازم منزل به ترکیه به صورت زمینی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل برای ارسال به ترکیه است. هرگونه سهل انگاری در انجام بسته بندی و رعایت نکردن استانداردها، سبب آسیب دیدگی لوازم منزل خواهد شد و در نهایت علاوه بر خسارت های وارده، هزینه کرایه حمل پرداخت شده نیز به خسارت های فوق اضافه میگردد.

4 . تهیه لیست بسته بندی

از دیگر موارد ضروری که سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت و یا هزینه های اضافی میشود، تهیه لیست بسته بندی ست. تمامی لوازم بسته بندی شده باید علاوه بر شماره گذاری به صورت کامل و دقیق در لیست جداگانه، جهت ارائه به گمرک مبدأ آماده گردد.

نکته : نسخه ترجمه لاتین لیست اثاثیه برای ارائه به گمرک مقصد ضروری میباشد.

پلمپ بار به ترکیه

5 . امور سمپاشی کانتینر و صدور گواهینامه های معتبر بین المللی

با توجه به قوانین وضع شده برای ترخیص کالا در بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکا، ترکیه و استرالیا؛ تمامی لوازم ارسالی به ویژه بسته بندی های ساخته شده از چوب خام، پالت و سایر مصنوعات چوبی باید در مبداء و با رعایت شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های مخصوص و در درجه حرارت و مدت زمان معین سمپاشی شود و گواهی سمپاشی (FUMIGATION CERTIFICATE) توسط شرکت های معتبر دفع آفات نباتی معتبر و مجاز صادر گردد.

توجه : عدم انجام امور سمپاشی و نداشتن گواهی نامه های معتبر بین المللی منجر به پرداخت جریمه های سنگین در مقصد شده و بعلاوه هزینه قرنطینه و انجام امور سمپاشی نیز به هزینه های فوق اضافه میشود.

در صورت نیاز همچنین تمامی مراحل فوق با هماهنگی این شرکت توسط شرکتهای مجاز و معتبر صورت میگیرد.

6 . بارگیری بار کانتینر و ارسال آن به گمرک غرب تهران و یا سایر گمرک های کشور

در این مرحله اثاثیه منزل را برای ارسال به گمرک ها، درون کانتینر بارگیری کرده و آن را به گمرک غرب تهران می فرستند. درون گمرک کارهایی مانند بازرسی، صدور تگ و … انجام می شود.

7 . انجام تشریفات گمرکی و بازرسی توسط سگ مواد یاب و پلمپ کانتینر در گمرک غرب تهران

از کارهای مهمی که درون گمرک تهران برای ارسال اثاثیه به ترکیه انجام می شود، بازرسی اثاثیه و لوازم مخصوصا توسط سگ مواد یاب میباشد. پس از بازرسی اثاثیه، وسایل مجدد درون کانتینر بارگیری شده و کانتینر پلمپ می گردد. این پلمپ تا آخرین مرحله که تحویل بار در مقصد است، باز نمیگردد.

8 . صدور بیمه نامه معتبر بین المللی

در این مرحله بیمه نامه معتبر بین المللی صادر می گردد.

نکته : این بیمه نامه نیز در مرحله اول با توجه به ارزش بار تعیین می شود. یعنی از مشتری پرسیده می شود ارزش ریالی اثاثیه منزل او چقدر میباشد. سپس با توجه به مقدار قیمتی که مشتری اعلام می کند، به ازای هر یک میلیون تومان ارزش، هزار تومان هزینه بیمه در نظر گرفته می شود و با توجه به لیست بسته بندی، بیمه نامه صادر شده و ترجمه می گردد.

9 . صدور بارنامه و تکمیل مدارک مورد نیاز برای ارسال به ترکیه

یکی از مراحل ارسال اثاثیه منزل به ترکیه که بسیار حائز اهمیت میباشد، صدور بارنامه زمینی برای ارسال اثاثیه از راه دریا است. صدور این بارنامه زمینی توسط شرکتی که کانتینر در آن خط قرار دارد انجام میگردد.

محدودیت و ممنوعیتهای ارسال بار به ترکیه

محدودیت و ممنوعیتهای ارسال بار به ترکیه

برای ارسال بار و کالا به ترکیه محدودیت‌هایی وجود دارد که باعث می‌شود برخی از کالاها را نتوان به ترکیه ارسال نمود، کالاهایی همچون:

 1. نوشیدنی های الکلی
 2. زنبورها و زالوها
 3. کره
 4. محصولات سرامیکی
 5. قهوه و چای
 6. ادکلن و عطر و لوازم آرایشی
 7. نرم افزار کامپیوتر ، اجزا و قطعات و تجهیزات الکترونیکی
 8. نامه دیپلماتیک
 9. داروها: نسخه ای و بدون نسخه
 10. اسلحه گرم
 11. مواد غذایی – محصولات گوشتی – آبهای معدنی

موقعیت جغرافیایی ترکیه

کشور ترکیه در نیمکره شمالی و نقطه تلاقی دو قاره اسیا و اروپا مکان یابی شده است.این کشور در جنوبشرقی اروپا و غرب اسیای میانه واقع شده است و بین مدار35 درجه و50دقیقه الی42درجه و6دقیقه عرض شمالی و 35 درجه الی 44 درجه و48دقیق طول شرقی نصف النهار گرینویچ قرار گرفته است.

کشور ترکیه ۸۱ استان دارد. مراکز همه استان‌ها به جز سه استان با خود استان همنام هستند. سه استان نامبرده عبارت‌اند از: ختای (مرکز: آنتاکیا)، کوجاالی (مرکز: ایزمیت)، سقاریه (مرکز: آداپازاری). هرکدام از استان‌های ترکیه به چندین بخش تقسیم شده‌است.

 


 • تفاوت کارگو و فریت بار چیست؟

  فریت بار مخصوص حمل وسایل شخصی ، منزل و شرکت ، لوازم دانشجویی و موارد این چنینی است اما کارگو بار برای فعالیت های بازرگانی و صادرات و واردات استفاده میشود.

 • آیا برای استفاده از این خدمات فریت و کارگو باید اقامت ترکیه داشت؟

  بله. برای حمل بار و وسایل منزل به ترکیه، بار باید به نام کسی باشد که دارای یکی از انواع اقامت ترکیه است و حداقل 3 ماه از اقامتش می گذرد.

 • هزینه ارسال بار از شهرستان به ترکیه چگونه است؟

  هزینه این خدمات نسبت به ارسال از تهران گرانتر است زیرا تمامی وسایل باید در گمرک تهران بررسی شوند و همچنین امور گمرکی باید در تهران انجام شود.


امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
(اختیاری)
 • صادق
  بسته بندی وسایل برای ارسال بار به ترکیه توسط همکاران شما حدودا چقدر زمان میبرد؟؟
  • مدیر سایت

   زمان مورد نیاز برای بسته بندی وسایل توسط کارکنان ما حدود 1 روز یا نهایتا 2 روز میباشد تا به صورت تخصصی انجام شود.

 • جعفر ییلاقی
  سلام میخواستم بدونم ارسال بار به مرسین ترکیه هم دارید؟
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما

   برخی شهر های ترکیه ذکر نشده اند اما ما ارسال بار به تمام نقاط ترکیه را انجام میدهیم

 • الهه کثیری
  برای درخواست خدمات ارسال بار از انزلی به ترکیه باید چیکار کنم؟؟
  • مدیر سایت

   برای درخواست خدمات باربری به ترکیه با شماره های ما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم انجام شوند.

 • رفیعی
  خدمات ارسال بار از شیراز به استانبول هم انجام میدید؟؟باید چیکار کنم؟؟
  • مدیر سایت

   بله ما خدمات باربری از تمام شهر های ایران به استانبول را انجام میدهیم و میتوانید برای درخواست خدمات با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید